FIFA 21

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#201 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

@Rodzer Mur , sad imaš jaču ekipu :D

Kod mene Ter Stegen, Alba, Varane, Lenglet, Walker - KDB, Sissoko - Martial, Salah - Mane, IF Werner.

Sinoć sam poludio, na 13-0 gubim tri utakmice u 120. minuti. Bolesno nešto. Doduše na 12-0 pobijedim iz kornera u 115. i onda mi se tako vrati u sljedeće tri. A gold igrači sigurno, ali kad padneš psihički nema povratka. Srećom jutros sam nalupao sve.

Inače, BiH sinoć dobila prvog verifikovanog igrača u ovoj sezoni, Esu što sam ga dobio u finalu prošle subote. Baš je strašno odigrao. Malo mu je falilo za 30-0. Večeras to napada s drugog akaunta.

Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#202 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ovo moraju malo dotjerati, pa ovako mi igraci nogom ne znaju osutati iz ovih situacija :mrgreen:



Morala je igra malo zaciniti da bude zanimljivo... nakon toga sam se patio s njim do 65. minute, ali kad sam zabio jedan sve se otvorilo, zavrsilo 8-1 :-)

Sad zadnja tekma protiv lika koji je valjda iz Rumunije, veze ne'am, Steaua mu se tim zove, najveci lag sto sam dozivio ovu fifu, bukvalno od prve minute sve nepovezano, okrenut se nisam mogao, svaki pas bez obzira na jacinu ne ide dalje od 2m... 3-0 gubio nakon prvog poluvremena...

U drugom okrenem na jos ofanzivniju taktiku i pocnem team press koristiti, onda tacno vidim kako se njegovi pocinju gubiti po terenu, desava mu se sve sto je meni u prvom poluvremenu... i dobijem 4-3... cisti skill :lol: :-)

Svaka cast kad mu se da igrati do 28 pobjeda, mogu misliti peglanja u nekim tekmama... ja prebrzo igram za ovu igru, cim usporim lakse je otvoriti protivnika, pogotovo sad sa 5* skillerima u napadu, ali meni to bas bas dosadno, sam sebe uspavam

Inace Neymar na 7 chema opet solidan 4 tekme 6 golova 9 asistencija, mada i Dembele koji je 40k ima 10 golova u 9 tekmi :mrgreen:

Odigrao samo 9 utakmica, 40 golova dao, samo dva lika izasla, svi igraju za rivals poene, bas dosadno postalo... valjda se natjeram jos 5 pobjeda da uzmem veceras :mrgreen:
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#203 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Hladan sam, s 15-5 na 23-5. Sinoć poludio zbog tih produžetaka i zaključio da se ne može više igrati s jednim napadačem jer ova dva stopera sve blokiraju. Prebacio na 442, prodao Wijnalduma, kupio Martiala i dobio osam zaredom jutros.

Image

@Rodzer Mur neće meni taj centaršut. Sinoć na drugom profilu izgubim tekmu (tamo sam na 19-1) jer mi je frajer zabio tri gola na te centaršuteve - bomba na drugu stativu i frajer pocijepa mrežu. Sprint mi je R1. Centrirao ja s R1 ili R2, lopta ide iza gola osim ako nisam skoro u ravnini s gol-crtom i vraćam je nazad.
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#204 Re: FIFA 21

Post by djama »

Ja sam sinoc dosao 15-10 i reko hajde jos dvije tekme i rto ga 17w. Igra me toliko izhandrila da sam na kraju jedva zavrsio 16-14...
Ovi centarsutevi nisu normalni, lik mi jos skaricama zabi go sa vvd.presmijesno
User avatar
forum_selektor
Posts: 593
Joined: 15/11/2009 14:27
Location: Villa Ravijojla

#205 Re: FIFA 21

Post by forum_selektor »







:lol: :lol: :lol:
pepermint31
Posts: 346
Joined: 07/03/2012 18:39

#206 Re: FIFA 21

Post by pepermint31 »

https://twitter.com/UltimateTeamUK/stat ... 76225?s=09

Može se ponekad i Super Marija razbaciti u igri...
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#207 Re: FIFA 21

Post by febo_acm »

Svaku tekmu mi se ovo desi, nemam rijeci


Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#208 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

@MensurM Najvazniji dio je da prebacis sa semi na assisted crosses, u prethodnim fifama se koristio semi, ovdje ja odmah na startu stavio semi po navici, gledam delegate po netu, svaki centarsut u trepavicu pogadja napadaca, meni leti preko gola, preko igraca itd... onda skontam da svi igraju na assisted i samo sa R1 lansiraju lopte... ne znam da li ti igra kakvu ulogu sto ti je zamijenjeno, jer sam cuo da neke kontrole ne rade ljudima koji igraju na pes kontrolama, ali uglavnom assisted je najbitnije


Ne mogu dalje, dosta...
Image

Od kakvih ja delegata gubim i s kim se patim, znaci ja igram narrow sa 7 depth, long ball, svi u napadu i imam 70% loptu protiv ovih levata, ono samo drzi sve u odbrani i onda duge lopte na crvenog Rashforda i IF Wernera, dobije me lik sa 69% pasovima i 32% posjed lopte :lol: jbg ne mozes kad se gameplay promijeni u po' meca, pa lag krene, sekunda je dovoljna da izgubim duel na centru s njegovim napadacem i to mu je odmah 1v1...

Al' hajd' ne nerviram se, svidja mi se taktika koliko toliko, previse golova primam jer fale Varane i Gomez sa brzinom, ali mi se svidja igra u napadu, kad krene 7 igraca na njihov kazneni i ovi sa drop backom se pate da se odbrane, kakve sam srece elastico ce biti beskoristan nakon patcha, bas je prelako sad na taj nacin probiti odbranu

U zadnje tri tekme dva RQ nakon prvih 10 minuta i prvog gola, to mi malo pokvari prosjek, pa sam pao ispod 4 gola po tekmi, ali je dobar osjecaj vidjeti kad izadju odmah, podsjeti me na prethodne fife :mrgreen:
User avatar
hopi
Posts: 5699
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#209 Re: FIFA 21

Post by hopi »

nego meni za čudo dobro ide, minamino ubija, jota dobar, sredina malo slaba lo celso i ox, ali nazad solidno sa tomori bailly

nego šta je s kornerima, mislim da nisam dao niti jedan, dok sam primio desetak do sada. Zadnja dva puta od insigne i onog gomeza iz atalante, mislim ono :lol: zajedno imaju 3 metra, inače glavom mislim nisam dao gola, tu sam kritičan ili je pored gola, ili u nebo ili u pod, moram to malo pogledati na you tube kako ide :-?

do sada najzajebanijji protiv koga sam igrao je werner, e baš ubija lako daje golove, brz ma samo se ispali
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#210 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

@Rodzer Mur , ma do kontrola je onda sigurno. Jer mi ne radi ni pozivanje igrača na R2, ni onaj bridge... Promijeniću danas na cijelom PS komande, zamijeniti R1 i R2 pa će raditi. Napravio sam to nedavno, ali sam umislio da mi L2 lošije radi, nešto moji nisu dobro odigravali loptu petom pa vratio nazad :D
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#211 Re: FIFA 21

Post by febo_acm »

MensurM wrote: 27/10/2020 09:16 @Rodzer Mur , ma do kontrola je onda sigurno. Jer mi ne radi ni pozivanje igrača na R2, ni onaj bridge... Promijeniću danas na cijelom PS komande, zamijeniti R1 i R2 pa će raditi. Napravio sam to nedavno, ali sam umislio da mi L2 lošije radi, nešto moji nisu dobro odigravali loptu petom pa vratio nazad :D
Pa kad podjes raditi finesse u trku ili umjeste finesse ti po gasu :D
User avatar
hopi
Posts: 5699
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#212 Re: FIFA 21

Post by hopi »

ja malo probao KDB dan dva joj nije mi nešto, možda je do mene nešto pogrešno radim ali prodao ga ali eto barem zaradio oko 10k na njemu. Vratio oxa od 1500 koinsa na tu poziciju :lol:
proboa i balea (engine) na krilu, ma vala nešto mi trom, nije okretan, slab s desnom nogom moraš na lijevu koristiti, vratio minamina, ali probati ću sa mourom
odigrao svih 30 utakmcia, solidno zavšrio, najbolje šta sam jutros dobio - aspas 84 :lol:
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#213 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ko je na ps4 i ima viska coina za snajpanje i trejdanje, telles (kartica iz manchestera) se moze snajpati za 28k i prodavati po 32-34k za lazy buyere... tesko ga raja nadje na marketu jer ima dvije verzije pa daju za njega puno vise... jos bolje ako je sa shadow... ja sad u skoro sat vremena obrnuo 100 komada, na svakom uzeo bar 2k, dosadilo mi vise, ruka me zabolila :mrgreen:

Image

Image
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#214 Re: FIFA 21

Post by djama »

paulinho u red picks, sastavio taliscu

dobio salaha, wijnalduma, odmah prodao salaha

za njega uzeo mendija i pogbu
User avatar
hopi
Posts: 5699
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#215 Re: FIFA 21

Post by hopi »

o mašala, to iz wl ili samo rivals?

a to za tellesa sam i ja upratio, par komada sam i ja prodao pogotovo sa shadow lako ode, međutim čudno se market ponaša kada njega tražim pogotovo sa price range izbaci samo par komoada da ima, pa moram refrešati par puta, ili ako samo telles upišem izbaci mi recimo 2 stranice samo do lupam 30 minuta šta ima. Teško ga je naći ali je dobro kada recimo neko tellesa iz man utd stavi na cijenu iz porta
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#216 Re: FIFA 21

Post by Zux »

Šta popraviti? Šta mislite? Jebi ga Varane, Gomez, Mbappe, Alisson moraju igrati, svi su untradable. Imam oko 350000, a i više ako bih prodavao Lewu.

Image
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#217 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Ja bih mijenjao tu lijevu stranu, Alba ili Mendy + Dembele umjesto Comana, a onda i Frenkie de Jong umjesto Witsela
Meni Lewandowski ne lezi, pa bih i njega mijenjao, ali do tebe je, mozda ga gotivis... ili jednostavno ostavi sve tako, sama ce ti igra vjerovatno dati Neymara sljedeceg kako te krenulo :lol:


Image

Ja ovo kontam za ovu WL... zao mi bilo rijesiti se Carlosa i Oblaka, ali ne mogu ih uklopiti ovdje drugacije... oba napadaca ce mi biti off chem :-) ali ne mogu ih na 10 nikako

Jutros hladno mislio da su WL nagrade u 10, prenijelo me i nisam se na vrijeme ulogovao da uzmem Varanea za 300k i Rashforda za 200k :roll: sad su 100k vise
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#218 Re: FIFA 21

Post by Zux »

Rodzer Mur wrote: 29/10/2020 18:25 Ja bih mijenjao tu lijevu stranu, Alba ili Mendy + Dembele umjesto Comana, a onda i Frenkie de Jong umjesto Witsela
Meni Lewandowski ne lezi, pa bih i njega mijenjao, ali do tebe je, mozda ga gotivis... ili jednostavno ostavi sve tako, sama ce ti igra vjerovatno dati Neymara sljedeceg kako te krenulo :lol:
Nije ti ni ta loša, mada Davies nije loš uopšte, ali Coman mi je onako. Dembele je izgleda opet nasviran. Kontao sam neku ikonu ubaciti da to povežem, recimo Lamparda 88, ali preskupi su za taj kvalitet. Lewa nije loš uopšte, njega sam ubacio umjesto Reusa, istina pospor je, ali u skoku dobar, šut vrhunski. Bog te čuo za Neymara :D
User avatar
hopi
Posts: 5699
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#219 Re: FIFA 21

Post by hopi »

možda glupo pitanje
nakon što počne utakmcia, je li još uvijek možeš ubaciti bilo kojeg igrača na bilo koju poziciji a da je ingame kao na max chemu?
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#220 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Kad ne znam trejdati i kad nemam sreće u nagradama pa imam istu ekipu mjesec dana...

Image
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#221 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Sreca brzi sam od botova :mrgreen:

Image

Rashforda za 240k uzeo, nije bilo jeftinijih u 10 minuta koliko sam refreshao

@hopi mislis s klupe da ubacis nekog ili? Ako je s klupe onda ulaze na 5 chema gdje god da ih postavis

@MensurM Ma odlicna ekipa, nema se tu sta mijenjati jos par sedmica, jedino Kante da uleti umjesto Sissokoa ili da skockas za Neymara, ali u biti to je ono sto koristi 90% igraca u div 1 :mrgreen:

Meni je jedino bacanje coina na KDBa, Firmino odradjuje posao bolje za mene, 5* skill pomaze u napadu, a i puno je brzi s loptom i u driblinzima, a ustedis 200k :P

Ja sam imao srece pa na vrijeme Neymara uzeo za 1m okruglo, sad je vec skocio preko 100k... zato treba te gold iz velike trojke uzimati sto prije, pa graditi oko njih (cr7, Neymar, Mbappe) oni mogu samo gore ici u narednim sedmicama... jedino ocekujem pad kad krene panika oko Black Fridaya, pa ce opet sve biti skuplje nego sad kao i prethodne dvije godine... ako ne izmisle nesto novo da sjebu market :mrgreen:
User avatar
hopi
Posts: 5699
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#222 Re: FIFA 21

Post by hopi »

ma ja s klupe sam mislio
znači igram recimo s englezima, svi na 10 chem, i hoću recimo da ubacim manolasa na CB umjesto Tomori, onda manolas ide na 5 chem?
a i da nekog desetog ubacim, recimo nekog ST na CB opet ide na 5 chem?
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#223 Re: FIFA 21

Post by febo_acm »

Ko udje ima 5, ostali kako su poceli bez obzira na poziciju.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2561
Joined: 28/02/2010 19:25

#224 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

Image
Evo moje ekipice. Ponosan sam kako izgleda , jest da je prepisano od jednog youtubera, ali sta fali...
Prosle sedmice gold 2 zavrsio - nije lose s obzirom da su naingolan i vidal cuvali sredinu.
Mertens i ben yedder su dobri bili, pgotoovo mertens, ali fakat nemam ga kako linkovati i jbg...
Inače Dembele mi igra špica, hazard iza, Williams igra desno krilo, promes lijevo.
De jong i Valverde dosta dobri u vezi za sad i fino sve pokrivaju. Lenglet isto dobar.
Ako me posreci iz marquea mozda bih mogao sakupit za mendya i to je to.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#225 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Valjda svi ovdje znaju ko je brstimir...

Image

Drugu izgubim 2:1, ali sam isto bolji bio. Još se bahatio pa kod 1:1 u 70. uključio constant pressure da idem po pobjedu. U odbrani sam bolestan, u napadu tanak.
Post Reply