FIFA 21

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2533
Joined: 28/02/2010 19:25

#901 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

ma reko ebo te fudbal gdje ti golove jedino mozes davat protiv jacih igraca na directional nutmege i na cancel la croquetes i na cancel mcgeadije i cke materinee.. pa sta je to u pm :-)

p.s neki dan slusam ovog nekog youtubera kad je dobio gold cronalda da je dobio sve gold kartice u igri... 18 juni je
ja nisam dobio jos
gold ili jače : neymara, cronalda, mbappea, messia, de bruynea, salaha, manea, kantea :D a nema sta nisam otvarao... nevjerovatno :D :-)
i da tradable ili untradable.. nebitno.
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#902 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Sto ne gumo suplje :mrgreen: shatro nema sta nisam otvarao, a otvarao nagrade k'o i svako drugi :lol: ja ti rekoh koja je dobitna kombinacija ako hoces nesto, trosi milione na upgrade packove :mrgreen: osim ikona sve sto sam ja dobio ovu fifu je bilo iz upgrade packova, bukvalno nista iz ovih sto dobijem za WL ili rivals nagrade, to je jedan od razloga zasto nijedna kartica koju sam dobio preko 100k nije tradable :mrgreen: pa ja u onim svim "party bag" sranjima nista osim foddera nisam dobio (i to uglavnom 83-84) svaki garantovani pack za neki promo ukljucujuci i tots mi je dao najgoru mogucu karticu, ono sve 83+, 84+ iz swapsa, pickovi 85+, 5x 85+ i ta sranja, svaki MM, dnevni sbc itd, more ih je bilo, sve odradio, nista osim bukvalno tog ratinga koji je minimum nije izletilo...

Tako da sam i ja samo otvarao nagrade i ovo sto oni izbace tesko da bih skupio za bilo sta, svaki promo 100+ upgrade packova i nesto mora izletiti, makar fodder koji je dovoljan da se spamaju packovi za ikone...

Jebes fifu, ja malo probao Battlefield 5 na plejci, ne znam kako se ljudima da igrati pucacine na konzoli, k'o invalid se osjecam :lol: na PCu im skacem po glavama, ali ovdje se bas tesko navici na pucanje bez misa i tastature :mrgreen:


Edit: e'o izbacili su preview za packove, da vidis sta bi dobio prije nego sto odlucis kupiti (vjerovatno nacin da izbjegnu kazne u nekim zemljama)

Image

Et' 100k pack, isplati se :izet:
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#903 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Evo odradih ove 83+ i 85+ pickove samo da dokazem kakvo je stanje :mrgreen:

Image

Image

Image


Nemas sta ocekivati u ovom, vecina dobija smece... stalno... jedino kad bacis 500k+ svake sedmice na upgrade packove onda povecavas sanse da nesto dobijes
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2533
Joined: 28/02/2010 19:25

#904 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

Image
joj ovog kockara, profesionalnog fudbalera iz Srbije... i ja mu napisem reko koja divizija, deveta?
Kaze Prva. REko ako si ti sa tim timom i omjerom u prvoj kupim ti koliko hoces fifa pointsa...
Kao ne trebaju meni fifa pointsi bla bla, a mozemo kad god hoces u pare 1 na 1

reko jel imas ps4 da mi jaran igra sa njim jer sam na pcu, kae ps4 je za pocetnike, ja sam na ps5...
Image

@MensurM Hajde Armine molim te unisti ga da ne moze spavati... Ako ga ne uzmes 10-0 sa jednom rukom bjezi..
inace postavlja non stop listice kako svaki dan ulaze po 200e i prolazi, znaci ima love.. pa ako sta uzmes castis.

Samo skontaj kako ako bude prihvatio u pare da ne izradi levat

Image
ljudmila
Posts: 168
Joined: 13/10/2020 23:28

#905 Re: FIFA 21

Post by ljudmila »

Je li imao neko problem sa / unajme to connect to servera/ prilikom prelaska na ps5 verziju ? Nisam ništa posebno skidao samo presaltao na ps5 verziju igre i jeste medjutim online nikako, svaki put errror.

Ne mogu ni preko tel uci na ea
THEC
Posts: 545
Joined: 05/01/2016 14:49

#906 Re: FIFA 21

Post by THEC »

imam jedan problem sa dzojstikom odavno ali nisam htio da smetam ovdje pa ne pisah, ali hajde da ipak probam, mozda neko i zna u cemu bi mogao biti problem...ugl ovako, vec sam jednom pisao na ovoj temi u vezi kupovine dzojstika za pc, i uzeo sam wireless PS4 dzojstik, i prvih pa mozda sedmicu,dvije je sve ferceralo ok, koristim inace onaj xbox360 dodatak da kontrole sebi napravim, jer dugo godina igranja PES-a ostavi traga, pa volim na tim kontrolama da igram, ali poslije tog odredjenog vremena dolazi do nekih cudnih stvari tokom igranja, pogotovo online, u pocetku utakmice je ko i dobro ali vrlo brzo pocinju igraci da se cudno ponasaju, tj kretnja igraca, primanje lopte zna biti ko od drvo da se odbija, kao i samo dodavanje, a vrhunac svega bude kad idem u kontranapad, pritiscem brzo trcanje da igrac daje loptu u for i on samo odjednom stane, ili pocne da izvodi neke driblinge kao da koristim desni analog, ili neke od tipki, L2,R2, jednostavno je osjecaj kao da se kontrole same pomijesaju, i da napomenem posto mi PC nema bluetooth, pa ne mogu da se povezem bezicno, onda povezujem dzojstik sa obicnim micro usb kablom, uzeo ga od punjaca za telefon, pa me zanima, da li neko zna do cega to moze biti ? - usb kabal, ili mozda do utora za usb na pc-u, windowsa ? - jer dzojstik je prakticno nov, i kao sto vec rekoh u pocetku je stvarno odlicno sve radilo
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#907 Re: FIFA 21

Post by liaar »

Zna li neko do kada će trajati FUT za Fifu 21 ? TJ do kada će serveri biti aktivni da se igra FUT na FIFA 21 ?
User avatar
hopi
Posts: 5626
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#908 Re: FIFA 21

Post by hopi »

Ma bude to godinama aktivno, mislim da su tek nedavno ugasili servere za fifu 15,ako se dobro sjećam.
E sada koliko će ti biti interesantno igrati, što se tiče marketa i ostalih igrača ne znam. Obično oni završe fifu na ljeto, pa je i nema smisla igrati više, tj puste svima igrače i to je to.
Prije si mogao igrati fifu I sezonu poslije ali sada je bezze. Pa tu fifu 21 sam oko totsa prestao igrati.
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#909 Re: FIFA 21

Post by liaar »

hopi wrote: 14/10/2021 16:29 Ma bude to godinama aktivno, mislim da su tek nedavno ugasili servere za fifu 15,ako se dobro sjećam.
E sada koliko će ti biti interesantno igrati, što se tiče marketa i ostalih igrača ne znam. Obično oni završe fifu na ljeto, pa je i nema smisla igrati više, tj puste svima igrače i to je to.
Prije si mogao igrati fifu I sezonu poslije ali sada je bezze. Pa tu fifu 21 sam oko totsa prestao igrati.
Ma uzeh PS5 nedavno, uzmem nakon toga FIFA21 da mogu sa rajom igrati. Dade mi drug PSPlus acc da igram FUT pa rekoh da iskoristim priliku, dok ne uzmem 22-ku
User avatar
hopi
Posts: 5626
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#910 Re: FIFA 21

Post by hopi »

Ma ako možeš pređi odmah na 22,sta ćeš sa 21
Mozda malo odigrati sezonu tj ligu, i tako to, a fut igrati ne znam što ćeš.
Post Reply