Feminnem show - loše da gore ne može

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

mizzo
Posts: 63
Joined: 19/03/2005 12:09

#1 Feminnem show - loše da gore ne može

Post by mizzo »

Ljudi moji, pogledah i taj dugo najavljivani "spektakl" na "državnoj" televiziji i ne nađoh ništa, ali baš ništa, što bi se moglo pohvaliti! Djevojke ne da nisu talentovane za taj posao, već su totalni antitalenti. Razgovori sa gostima su NULA. Jedina svrha emisije je, izgleda, promocija grupe Feminem i njihovog albuma. Na žalost, to sve plaćaju TV pretplatnici, baš kao i njihov put na Evroviziju. Stvarno mi nije jasno kome je namijenjena ta emisija?!? Cijela emisija kao jeftina hit parada iz DDR-a tokom 60-ih godina. Dno dna, loše da gore ne može... Čak lošije od onog horora iz rata (Kad noć kaže laku noć)...
angel26
Posts: 170
Joined: 28/12/2005 17:56

#2

Post by angel26 »

ma nemoj bolan tako bas su simpaticne... :D :D :D 8)
angel26
Posts: 170
Joined: 28/12/2005 17:56

#3

Post by angel26 »

ostro i na prvu wrote:Micike stvarno nemaju ni trunke talenta,sto prije saznaju da nisu za tu profesiju lakse ce svima biti.
ja mislim da super pjevaju i trebale su se drzati toga....show je bezveze.......MA KO UOPSTE SMISLJA TAKVE GLUPOSTI??????????? VALJA TO FINANSIRATI.... :-) :-)
everybody hurts
Posts: 373
Joined: 13/06/2005 13:10

#4

Post by everybody hurts »

A inace BiH vrvi od talenata, tako da su one trn u oku....

btw. nemoj da me ko citira slucajno!!!
angel26
Posts: 170
Joined: 28/12/2005 17:56

#5

Post by angel26 »

everybody hurts wrote:A inace BiH vrvi od talenata, tako da su one trn u oku....

btw. nemoj da me ko citira slucajno!!!
:D :D :D
PR80.
Posts: 2773
Joined: 03/08/2005 11:02

#6

Post by PR80. »

everybody hurts wrote:A inace BiH vrvi od talenata, tako da su one trn u oku....

btw. nemoj da me ko citira slucajno!!!
Et... :D
everybody hurts
Posts: 373
Joined: 13/06/2005 13:10

#7

Post by everybody hurts »

Zivota vam, kako vam se dalo da me citirate???? :-) :-) :-)

btw. nemoj da me ko citira slucajno!!!
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#8

Post by Zadig »

everybody hurts wrote:Zivota vam, kako vam se dalo da me citirate???? :-) :-) :-)

btw. nemoj da me ko citira slucajno!!!
e jebiga everybody hurts...
pa everybody hurts...some time
:D
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#9

Post by Qler »

everybody hurts wrote:Zivota vam, kako vam se dalo da me citirate???? :-) :-) :-)

btw. nemoj da me ko citira slucajno!!!
pa sta fali ako te ko citira :)
PR80.
Posts: 2773
Joined: 03/08/2005 11:02

#10

Post by PR80. »

Qler wrote:
everybody hurts wrote:Zivota vam, kako vam se dalo da me citirate???? :-) :-) :-)

btw. nemoj da me ko citira slucajno!!!
pa sta fali ako te ko citira :)
Duplo citiranje. :D Sve za Feminem. :D :lol:
Panta Rei
Posts: 422
Joined: 03/05/2005 13:07
Location: Sarajevo

#11

Post by Panta Rei »

Nešto sumnjam da ono plaho košta, s obzirom na scenografiju koja se nije promijenila od ranih osamdesetih.
:-)
A tih "slatkica" ćemo se valjda riješiti poslije narednog bh. izbora za pjesmu Evrope.
:P
mizzo
Posts: 63
Joined: 19/03/2005 12:09

#12

Post by mizzo »

:lol: :lol: :lol: Jeste vidjeli onu najmlađu i najdeblju članicu Feminema dok je večeras razgovarala sa Deenom? Ljudi moji, u životu ne vidjeh "damu" da onako sjedi. Za one koji nisu gledali, da vam dočaram... Sjedi ona, na sebi ima neku kratku haljinicu, a noge raširila kao kakav kamiondžija. Čak je i Minka iz Nadrealista elegantnije i ženstvenije sjedila... Bože moj, koji seljakluk na našim ekranima. Ne zna čovjek da l' bi se smijao, plakao ili opijao nakon ovakvog primitivizma by Feminem... :?
stardust3003
Posts: 109
Joined: 20/02/2005 13:38

#13

Post by stardust3003 »

MA dobro al' koji je to show na "nasim" televizijama bio dobar!?!
Ako nista ove bar imaju atraktivne goste...a kojom "linijom" su bas one odabrane za pokretanje show-a to je vec nesto drugo...u svakom slucaju mi pretplatnici se naajmanje pitamo...a kol'ko ih je ona Vesna Andree forsirala ne bih se cudio da ona stoji iza svega...

P.S. Maca je ipak gori od njih...
mizzo
Posts: 63
Joined: 19/03/2005 12:09

#14

Post by mizzo »

Najtužnije je kad užasni voditelji zasjene dobre goste :( Ove tri ne da su antitalenti za bvoditeljski posao, već ne znaju ni pričati, a kultura i bonton su im nepoznati pojmovi. Kao da su s brda sišle...
mizzo
Posts: 63
Joined: 19/03/2005 12:09

#15 Još gluposti made by Feminnem...

Post by mizzo »

8) BINGO! Saznao sam kako se zove ona članica Feminnema sa onako raširenim nogama (nisam joj gledao, ali moguće da ima šumicu pod pazuhom, ne bi me iznenadilo). Zove se Neda. Zbog njenog "raskoraka" postadoh njen fan :) :lol:

Vidite šta je napisala na svom forumu:

Bok ljudi! Evo vam se javljam jer Pamci;i i Ivanci vam nimaju vrimena da se jave. Prezauzete su pripremama,muževima,kucom i tako dalje. A u ovoj grupici ja iman nekih privilegija zato što sam najmladja;a pa neman takvih problema kao one.Evo ne mogu virovat da je samo 20 registriranih pa prije ih je bilo mnogo više...Vjerovatno je stari forum bio mnogo bolji i ljepši izgledom. Pa di je stara raja? Stara otišla,nova došla......Šteta,ovako ispade da nas nitko ne voli al ja znam da nas puno ljudi voli jer smo lijepe i slatke al posebno ja! Evo stizalo nam je puno mailova s pitanjem di nastupamo za Novu Godinu? Nastupamo u Sarajevu u jednom poznatom kafeu al ne mogu se sititi imena al s vremenom cete biti obaviješteni! Eto puno pozdrava od mene i od Pamele i Ivane.
Cujemo se uskoro a i možda se i vidimo!


Koja pismenost!!!! Tako pismena i odgojena dama zabavlja nas. Imamo Macu i sad ovu primitivku. Blago nama...

Taj "kafe" čijeg imena ne može da se sjeti je Holiday Inn. Hotel Holiday Inn. Zar je to jednom mozgu i raširenim nogama teško zapamtiti? Izgleda jeste :P :roll: :D

Najbolje je njih opisala ova legenda, pročitajte obavezno:
http://www.dopmagazin.com/file.asp?area ... rint=print
sllatki
Posts: 201
Joined: 29/01/2005 13:17
Contact:

#16 Re: Feminnem show - loše da gore ne može

Post by sllatki »

mizzo wrote:Ljudi moji, pogledah i taj dugo najavljivani "spektakl" na "državnoj" televiziji i ne nađoh ništa, ali baš ništa, što bi se moglo pohvaliti! Djevojke ne da nisu talentovane za taj posao, već su totalni antitalenti. Razgovori sa gostima su NULA. Jedina svrha emisije je, izgleda, promocija grupe Feminem i njihovog albuma. Na žalost, to sve plaćaju TV pretplatnici, baš kao i njihov put na Evroviziju. Stvarno mi nije jasno kome je namijenjena ta emisija?!? Cijela emisija kao jeftina hit parada iz DDR-a tokom 60-ih godina. Dno dna, loše da gore ne može... Čak lošije od onog horora iz rata (Kad noć kaže laku noć)...
POTPISUJEM!!!!!

Imao sam "cast" da budem statista u feminem showu za novogodisnju noc, i da ikako mogu sam bi sebe upucao sta uradih!!! Djevojke su u pravom smislu rijeci GLUPACE PRVE KLASE!

Evo odmah me hvata grc u lijevoj ruci koji vodi srcanom udaru ako nastavim pricati o njima, PTUJJ Je#em ti drzavu!
vaginalna_manipulacija
Posts: 111
Joined: 07/05/2004 18:46

#17

Post by vaginalna_manipulacija »

Taj "kafe" čijeg imena ne može da se sjeti je Holiday Inn. Hotel Holiday Inn. Zar je to jednom mozgu i raširenim nogama teško zapamtiti? Izgleda jeste Razz Rolling eyes Very Happy

E pa vidiš, nisu nastupale u hotelu Holiday Inn nego u kafiću Inn koji se nalazi u sklopu hotela. Koliko znam, to nije isto.
mizzo
Posts: 63
Joined: 19/03/2005 12:09

#18 Re: Feminnem show - loše da gore ne može

Post by mizzo »

sllatki wrote:POTPISUJEM!!!!!

Imao sam "cast" da budem statista u feminem showu za novogodisnju noc, i da ikako mogu sam bi sebe upucao sta uradih!!! Djevojke su u pravom smislu rijeci GLUPACE PRVE KLASE!

Evo odmah me hvata grc u lijevoj ruci koji vodi srcanom udaru ako nastavim pricati o njima, PTUJJ Je#em ti drzavu!
De ti popij malo vode i šećera i ispričaj mi sve detalje i bisere, da se još malo nasmijemo ;)
mizzo
Posts: 63
Joined: 19/03/2005 12:09

#19

Post by mizzo »

vaginalna_manipulacija wrote:
Taj "kafe" čijeg imena ne može da se sjeti je Holiday Inn. Hotel Holiday Inn. Zar je to jednom mozgu i raširenim nogama teško zapamtiti? Izgleda jeste Razz Rolling eyes Very Happy

E pa vidiš, nisu nastupale u hotelu Holiday Inn nego u kafiću Inn koji se nalazi u sklopu hotela. Koliko znam, to nije isto.
Kako nisu nastupale u hotelu Holidy Inn, kad jesu :lol: :lol: Gdje je kafić Inn? Na Bistriku ili možda kod Nure u Vogošći? 8-) Zar je njihovim mozgovima toliko teško da zapamte (Holiday) Inn? Izgleda da jeste. Možda imaju ptičju gripu, hoće ona da napada takve kao ove 3 ;) Matere mi moje, ubijte me ako Monika Versace nema bolju dikciju od njih 3. A i bolji je zabavljač od njih :P 8-)
mizzo
Posts: 63
Joined: 19/03/2005 12:09

#20

Post by mizzo »

Stvarno ove tri cure ne prestaju iritirati. Osim što iritiraju u svojoj emisiji, to rade i u medijima. Nekoliko puta u zadnjih par dana čitam kako se hvale spotom kojeg snimaju u nekom dvorcu u "Lijepoj našoj" (Kroaciji). Hajde da im to i oprostimo, jer i mnogi domaći pjevači idu tamo da snimaju spotove jer misle da je sve što dolazi "otale" i bolje. Međutim, najnovije što su nam njih tri servirale jeste izjava da im niko ne želi u BiH objaviti CD, jer one neće da im se CD prodaje jeftinije nego što je to u Hrvatskoj (kažu da je tamo 100 kuna). Vidi se da one ne žive "ođe" i da nisu "odavle", jer bi znale da naši ljudi ne mogu izdvojiti između 25 i 30 markica za njihovo remek-djelo. Koja drskost, u p.m. Veličine kao što su Merlin ili Džinović mogu svoje albume prodavati po 6 KM, a one ne mogu. A mi im poklonismo i emisiju i kartu na Eurosong i svašta nešto. E, jadna nam majka :roll:
User avatar
ja_sarajevo
Posts: 390
Joined: 25/05/2003 00:00
Location: Sarajevo

#21

Post by ja_sarajevo »

sa feminnem.com

Od danas je u prodaji naš prvi album u izdanju CROATIA RECORDS-a!
Sadrži i book na 20 stranica sa originalnim fotkama, tekstovima...

Cijena CD-a je 100,00 KN, ili 25 KM, ili 12,50 EUR ,
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#22

Post by daduli_sa »

Ha-ha-ha, pazi da ga ne kupim! Ma ni da mi ga daju dzabe! Pjesme tipa sala-la-la, trala-la-la... neka hvala!
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#23

Post by Qler »

ja_sarajevo wrote:sa feminnem.com

Od danas je u prodaji naš prvi album u izdanju CROATIA RECORDS-a!
Sadrži i book na 20 stranica sa originalnim fotkama, tekstovima...

Cijena CD-a je 100,00 KN, ili 25 KM, ili 12,50 EUR ,

imat ce tiraz oko 10 komada, racunajuci i 3 koja ce one kupiti :)
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#24

Post by edu »

treba u parlamentarnu proceduru gurnuti prijedlog zakona o porezu na smece.. :D :D :D
User avatar
ja_sarajevo
Posts: 390
Joined: 25/05/2003 00:00
Location: Sarajevo

#25

Post by ja_sarajevo »

:D
Post Reply