Feedback

(H)istorija/povijest Bosne i Hercegovine, regiona, itd...

Moderator: anex

Post Reply
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#1951 Re: Feedback

Post by 90minut »

Naravno da ce biti mirniji spavace kao BEBA!

Ponavljam opet akcenat je na tome da znaš ko je i šta je ljudi iz Prijedora mogu predpostavljati mada pitanje je koliko ih uopšte ima u Prijedoru da imaju mrtvih jer su svi otisli uvjeren sam da se bar 90 posto vratilo onih koji nisu toliko propatili!

I opet ponavljam po 3 put akcenat je da znaš ko je tako da ja nemam šta govoriti tim ljudima ako znaju krvnika, znaju oni dobro šta im je obaveza!
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#1952 Re: Feedback

Post by Ommadawn »

90minut wrote:Naravno da ce biti mirniji spavace kao BEBA!

Ponavljam opet akcenat je na tome da znaš ko je i šta je ljudi iz Prijedora mogu predpostavljati mada pitanje je koliko ih uopšte ima u Prijedoru da imaju mrtvih jer su svi otisli uvjeren sam da se bar 90 posto vratilo onih koji nisu toliko propatili!

I opet ponavljam po 3 put akcenat je da znaš ko je tako da ja nemam šta govoriti tim ljudima ako znaju krvnika, znaju oni dobro šta im je obaveza!
:-) :-)
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#1953 Re: Feedback

Post by 90minut »

Pa da na nešto što bi trebalo biti jasno kao 2+2 se vrti očima, ne iznenađuje me da budem iskren kad imam ljude kao onog što vozi kamion i spušta glavu dok mu trga zastavu.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#1954 Re: Feedback

Post by Ommadawn »

90minut wrote:Pa da na nešto što bi trebalo biti jasno kao 2+2 se vrti očima, ne iznenađuje me da budem iskren kad imam ljude kao onog što vozi kamion i spušta glavu dok mu trga zastavu.
Tragedija, jel de.
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#1955 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by scarface32 »

mogla bi se tema i o zlocinima ABiH otvoriti, jer kako godine prolaze otkrivaju se i ti zlocini.Za ovaj nikad nisam cuo, pa Bradina, pa Konjic, pa neki dan za onu granatu u Vitezu.
PM72
Posts: 17777
Joined: 30/04/2012 16:54

#1956 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by PM72 »

"naši" zločini su tabu tema i nećeš naći puno podataka o njima.Kad to pomeneš još te prave budalom što to pominješ jer "šta su oni nama radili"...
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#1957 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by Anno Domini »

PM72 wrote:"naši" zločini su tabu tema i nećeš naći puno podataka o njima.Kad to pomeneš još te prave budalom što to pominješ jer "šta su oni nama radili"...
SDA je smakla većinu svjedoka ili su umrli, samo ću još napisati, pokoj i rahmet duši svim poginulim civilima i žrtvama zločinaca na sve 3 strane, i sram nek nas bude.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1958 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by insomnia78 »

Jao. Smakla vecinu svjedoka. :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1959 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by insomnia78 »

Opet hercegovacki trol napada. Jel to neki projekat il sta? Mislim, pored ovih koje registrujes na dnevnoj bazi napravio si haman na desetine drugih nikova koji su “aktuelni” godinama
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#1960 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by Anno Domini »

insomnia78 wrote:Jao. Smakla vecinu svjedoka. :lol:
pa naravno, ko im je god smeto smaknut je, usput slušati SDA verziju ratnih dešavanja je teška blasfemija za one koji su taj isti rat doživjeli na svojim kožama.
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#1961 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by Anno Domini »

insomnia78 wrote:Opet hercegovacki trol napada. Jel to neki projekat il sta? Mislim, pored ovih koje registrujes na dnevnoj bazi napravio si haman na desetine drugih nikova koji su “aktuelni” godinama
to što tebi smeta istina pa se hvataš za slamke ko davljenik nije moj problem, nauči da budeš otvorena uma a ne forumska tetkica koja traži neprijatelja bošnjaka na svim temama po forumu.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1962 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by insomnia78 »

Jarane pozna ti se trag. Kaka kurac istina?
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#1963 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by Anno Domini »

insomnia78 wrote:Jarane pozna ti se trag. Kaka kurac istina?
tvoj zadatak je ovde da uništiš bilo kakvu kvalitetnu raspravu svojim telećim upadicama, posebno na ovakvim temama, koje te se izgleda puno dotiču i smetaju.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1964 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by insomnia78 »

Da se be lazemo. Na zlocine Bosnjaka ne otpada ni deset posto ukupnih zlocina u ratu a i to je ogromna mrlja. Da se ja pitam ovi bi istu vecer bili streljani
PM72
Posts: 17777
Joined: 30/04/2012 16:54

#1965 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by PM72 »

Anno Domini wrote:
PM72 wrote:"naši" zločini su tabu tema i nećeš naći puno podataka o njima.Kad to pomeneš još te prave budalom što to pominješ jer "šta su oni nama radili"...
SDA je smakla većinu svjedoka ili su umrli, samo ću još napisati, pokoj i rahmet duši svim poginulim civilima i žrtvama zločinaca na sve 3 strane, i sram nek nas bude.
Ne piši gluposti.Kakvo smicanje svjedoka? Možda je neko od tih ubica umro prirodnom smrću ili poginuo u ratu ali da je SDA slala "ekipe" za smicanje je gluposti samo takva.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1966 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by insomnia78 »

Anno Domini wrote:
insomnia78 wrote:Jarane pozna ti se trag. Kaka kurac istina?
tvoj zadatak je ovde da uništiš bilo kakvu kvalitetnu raspravu svojim telećim upadicama, posebno na ovakvim temama, koje te se izgleda puno dotiču i smetaju.
Sta sam slago? Jesul te jedno trideset puta do sada banovali?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40798
Joined: 29/06/2011 23:39

#1967 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by dječak sa šibicama »

Sto bi smicali svjedoke, kad ih mogu kupiti funkcijama. Koji general danas nema privatni biznis ili neku uhljeb fotelju, jedino oni sto su zaginuli.

I sitne ribe se kupuju, Cacine su sve kupili donacijama za kuce, povlasticama za automobile, i svi sute zbog radi "legalizacije objekata".
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#1968 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by Anno Domini »

insomnia78 wrote:Da se be lazemo. Na zlocine Bosnjaka ne otpada ni deset posto ukupnih zlocina u ratu a i to je ogromna mrlja. Da se ja pitam ovi bi istu vecer bili streljani
Ok da ne seremo po mrtvima, pametniji popušta, svoj ti poso :D
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#1969 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by Sanjarko »

cyprus wrote:Koliko sam ja shvatio iz nekih ranijih tekstova, i HOS je gore dosta ordinirao... I nije riječ samo o Ledićima... Veći broj žrtava je imala i Presjenica, te još neka sela...
Kako sam shvatio nije samo HOS nego i HVO, ne znam nemogu da upratim sve u vezi ovoga. Tuzno i zalosno i strasno. Pobili se ko da nismo zajedno zivjeli nikako.
Anno Domini
Posts: 209
Joined: 19/05/2019 17:01

#1970 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by Anno Domini »

dječak sa šibicama wrote:Sto bi smicali svjedoke, kad ih mogu kupiti funkcijama. Koji general danas nema privatni biznis ili neku uhljeb fotelju, jedino oni sto su zaginuli.

I sitne ribe se kupuju, Cacine su sve kupili donacijama za kuce, povlasticama za automobile, i svi sute zbog radi "legalizacije objekata".
To što ti pišeš su temeljna boračka prava, i nemaju veze sa temom, ne može se neko kupit ako ima status i zakonom potkovanu gibiru, onda su svi kupljeni od RVI pa nadalje.

Rekoh pametniji popušta samo vi svoj poso :D
PM72
Posts: 17777
Joined: 30/04/2012 16:54

#1971 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by PM72 »

dječak sa šibicama wrote:Sto bi smicali svjedoke, kad ih mogu kupiti funkcijama. Koji general danas nema privatni biznis ili neku uhljeb fotelju, jedino oni sto su zaginuli.

I sitne ribe se kupuju, Cacine su sve kupili donacijama za kuce, povlasticama za automobile, i svi sute zbog radi "legalizacije objekata".
Koliko znam,jedan ima u u opštinskom vijeću Centar a pravio jade po Bostarićima...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40798
Joined: 29/06/2011 23:39

#1972 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by dječak sa šibicama »

Vecinom i jesu kupljeni, koliko puta na RVI protestima cujes recenicu "jesmo li mi vas zbog ovoga birali?" ono kad se razocaraju neispunjenim obecanjima.

Za Cacine konkretno znam, ta Berkusa je bila ciganska mahala, kasnije kad su Romi odselili kuce kupila sirotinja.

Danas kucerine na tri sprata, prije rata cerpicare. Donaciju ne mora svaki borac dobiti, nije obavezno. Neki borci ni krova nad glavom nemaju.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1973 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by insomnia78 »

Anno Domini wrote:
dječak sa šibicama wrote:Sto bi smicali svjedoke, kad ih mogu kupiti funkcijama. Koji general danas nema privatni biznis ili neku uhljeb fotelju, jedino oni sto su zaginuli.

I sitne ribe se kupuju, Cacine su sve kupili donacijama za kuce, povlasticama za automobile, i svi sute zbog radi "legalizacije objekata".
To što ti pišeš su temeljna boračka prava, i nemaju veze sa temom, ne može se neko kupit ako ima status i zakonom potkovanu gibiru, onda su svi kupljeni od RVI pa nadalje.

Rekoh pametniji popušta samo vi svoj poso :D
Pazi sad da i tebi Ševe ne precvikaju kocnice. Njihova ruka je duga a ti pises svasta
PM72
Posts: 17777
Joined: 30/04/2012 16:54

#1974 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by PM72 »

dječak sa šibicama wrote:Vecinom i jesu kupljeni, koliko puta na RVI protestima cujes recenicu "jesmo li mi vas zbog ovoga birali?" ono kad se razocaraju neispunjenim obecanjima.

Za Cacine konkretno znam, ta Berkusa je bila ciganska mahala, kasnije kad su Romi odselili kuce kupila sirotinja.

Danas kucerine na tri sprata, prije rata cerpicare. Donaciju ne mora svaki borac dobiti, nije obavezno. Neki borci ni krova nad glavom nemaju.
Zar nije Toka i Džeka bila ciganska mahala? Jel ti poznat toponim "ciganski bubanj"?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40798
Joined: 29/06/2011 23:39

#1975 Re: Ratni zločin u Ledićima

Post by dječak sa šibicama »

Pa to je jedno te isto, Berkusa Velika i Mala su u MZ Toka Dzeka, mi smo to ko djeca zvali Berkusa jer se tako ulice zovu. Toka i Dzeka su takodje ulice, Toka malo prema Hridu a Dzeka je malo vise.

Ciganski bubanj, cuo sam ali ne znam sta znaci.
Post Reply