Fear The Walking Dead

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Tyke
Posts: 2617
Joined: 23/02/2012 05:44

#401 Re: Fear The Walking Dead

Post by Tyke »

Ma ovo nije ni trash, ovo je jebeni odron od serije i glume. Onaj retardirani indijac i sin mu indijanac (il' koji ga je tuki sve vec pravio) kad bih ih na cesti vidio, autom bih ih zgazio, svegami.

Nazirem da kmica opali Madison. Jos na samrti on mu guzni haver nesto govori za njih dvoji u prosloj epizodi, ako se sjecam.
User avatar
Pandakonda
Posts: 4377
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#402 Re: Fear The Walking Dead

Post by Pandakonda »

Tyke wrote:Ma ovo nije ni trash, ovo je jebeni odron od serije i glume. Onaj retardirani indijac i sin mu indijanac (il' koji ga je tuki sve vec pravio) kad bih ih na cesti vidio, autom bih ih zgazio, svegami.

Nazirem da kmica opali Madison. Jos na samrti on mu guzni haver nesto govori za njih dvoji u prosloj epizodi, ako se sjecam.
Nemoj bit hejter :D
User avatar
jalijas74
Posts: 1349
Joined: 17/11/2010 15:10

#403 Re: Fear The Walking Dead

Post by jalijas74 »

Izgleda da ce Nik ponovo da se bode u venu pa cemo gledati njevov karater iz vise uglova cijelu epizodu.

Zalio bih da Daniel izgori onako beze a Kris me vec pocinje iritirati svojim ponasanjem.

Izgleda da je sad neka pauza do kraja ljeta. :evil: :evil: :evil:
User avatar
Pandakonda
Posts: 4377
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#404 Re: Fear The Walking Dead

Post by Pandakonda »

jalijas74 wrote:Izgleda da ce Nik ponovo da se bode u venu pa cemo gledati njevov karater iz vise uglova cijelu epizodu.

Zalio bih da Daniel izgori onako beze a Kris me vec pocinje iritirati svojim ponasanjem.

Izgleda da je sad neka pauza do kraja ljeta. :evil: :evil: :evil:
Serija se vraća 21-og augusta
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#405 Re: Fear The Walking Dead

Post by ExNihilo »

U TWD strasno želim da pojedini likovi izginu. Ovdje ne želim ništa, samo da se maknu s ekrana što prije, serija je ko neposoljena hrana.
User avatar
jalijas74
Posts: 1349
Joined: 17/11/2010 15:10

#406 Re: Fear The Walking Dead

Post by jalijas74 »

Pandakonda wrote:Serija se vraća 21-og augusta
Nista onda gledamo Outcast :evil: :evil:
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#407 Re: Fear The Walking Dead

Post by RIZVA »

Outcast je za ovo sranje umjetnost
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58673
Joined: 03/08/2010 19:04

#408 Re: Fear The Walking Dead

Post by kakavdanakneiskustvu »

jesam li ja sta propustio,kako odjednom travis podje sepati,kako povrijedi nogu?
User avatar
Pandakonda
Posts: 4377
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#409 Re: Fear The Walking Dead

Post by Pandakonda »

kakavdanakneiskustvu wrote:jesam li ja sta propustio,kako odjednom travis podje sepati,kako povrijedi nogu?
Kad je skontao da je Chris pobjegao krenuo je odma za njim bez da je obukao cipelu valjda.
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#410 Re: Fear The Walking Dead

Post by Yapi Yapo »

:lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#411 Re: Fear The Walking Dead

Post by Tomahawk11 »

To je ono kad ne valja TWD, e da vidis kako je kad nesto bas ne valja :lol: :lol: :mrgreen:
FTWD je truba, osjecajni likovi koji su istovremeno sebicni i gdje ne jebe niko nikog, svak je najpametniji sam za sebe, ono djeca se digla pravo :-) a ovamo bi sve nesto spasavali, a izmedju sebe bi se poubijali :skoljka:
Generalno, radnja bez radnje, nazor, nesto bi ko i osmislili, recimo one likove sto su im htjeli oteti brod, kako su ono jeftino potrosili, ono ubacise im onog zombija i tu je bilo laku noc :skoljka:
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#412 Re: Fear The Walking Dead

Post by Brkooo »

uspjeli su mi zgadit koncept postapokalipse ... inace moj najdrazi zanr
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58673
Joined: 03/08/2010 19:04

#413 Re: Fear The Walking Dead

Post by kakavdanakneiskustvu »

Pandakonda wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:jesam li ja sta propustio,kako odjednom travis podje sepati,kako povrijedi nogu?
Kad je skontao da je Chris pobjegao krenuo je odma za njim bez da je obukao cipelu valjda.
:mrgreen: :thumbup:
User avatar
Pandakonda
Posts: 4377
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#414 Re: Fear The Walking Dead

Post by Pandakonda »

Tomahawk11 wrote:To je ono kad ne valja TWD, e da vidis kako je kad nesto bas ne valja :lol: :lol: :mrgreen:
FTWD je truba, osjecajni likovi koji su istovremeno sebicni i gdje ne jebe niko nikog, svak je najpametniji sam za sebe, ono djeca se digla pravo :-) a ovamo bi sve nesto spasavali, a izmedju sebe bi se poubijali :skoljka:
Generalno, radnja bez radnje, nazor, nesto bi ko i osmislili, recimo one likove sto su im htjeli oteti brod, kako su ono jeftino potrosili, ono ubacise im onog zombija i tu je bilo laku noc :skoljka:
Moguće je da se vrate ti likovi, znaš da je ona trudnica ostala zatvorena, drugi ostao gore nakon što ga je Alica ostavila. A onog glavnog je zombi ugrizao za ruku možda će je samo odsjeć i nastavit.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#415 Re: Fear The Walking Dead

Post by Tomahawk11 »

Pandakonda wrote:
Tomahawk11 wrote:To je ono kad ne valja TWD, e da vidis kako je kad nesto bas ne valja :lol: :lol: :mrgreen:
FTWD je truba, osjecajni likovi koji su istovremeno sebicni i gdje ne jebe niko nikog, svak je najpametniji sam za sebe, ono djeca se digla pravo :-) a ovamo bi sve nesto spasavali, a izmedju sebe bi se poubijali :skoljka:
Generalno, radnja bez radnje, nazor, nesto bi ko i osmislili, recimo one likove sto su im htjeli oteti brod, kako su ono jeftino potrosili, ono ubacise im onog zombija i tu je bilo laku noc :skoljka:
Moguće je da se vrate ti likovi, znaš da je ona trudnica ostala zatvorena, drugi ostao gore nakon što ga je Alica ostavila. A onog glavnog je zombi ugrizao za ruku možda će je samo odsjeć i nastavit.
To bi vec bilo nesto.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#416 Re: Fear The Walking Dead

Post by Tomahawk11 »

Brkooo wrote:uspjeli su mi zgadit koncept postapokalipse ... inace moj najdrazi zanr
The Book of Eli...ali ovo nema taj shmek.
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#417 Re: Fear The Walking Dead

Post by IcedMFEarth »

Nisam eksplicitno odlucio da prestajem gledati seriju, ali nikako mi se ne da odgledati zadnje dvije epizode. Valjda to govori o kvalitetu serije :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#418 Re: Fear The Walking Dead

Post by ExNihilo »

Odluči eksplicitno, jarane. :lol:
User avatar
Pandakonda
Posts: 4377
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#419 Re: Fear The Walking Dead

Post by Pandakonda »

Niko ne voli seriju a svi je gledamo :D
swanfilter
Posts: 7806
Joined: 06/06/2008 18:52

#420 Re: Fear The Walking Dead

Post by swanfilter »

Mah, mlako mi sve, vehto pravo ... Evo, zadnju epizodu nisam nit docekao kraja. Likovi su mi koma, svaka epizoda moralne debate između clanova porodice, da covjek frigidan postane. Ona kcerka mi toliko antipaticna da je ne bih nit odraditi mogao, mame mi moje. A, dobra mala ... Sin Hispanac isto tako (samo da se zna, njega uopste ne bih radio :lol: ), teski psihicki problemi ... Crnac i deda Meksikanac mogu proci, ostalo truba ...
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11068
Joined: 15/01/2010 18:31

#421 Re: Fear The Walking Dead

Post by Jack Be Nimble »

Ja zadnje dvije nisam gledao...Z Nation izmislio sve moguce za ove tupane iz FWD. Nema smisla da ovo nastave snimati.

AKo vec hoce neki spin off neka prodaju prava Balkanu pa da se u nasim brdima snima. Sest drzava, tri entiteta, ganjati zombije po nacionalnosti, osudjivati ove druge da ubijaju nase, uz to sve izvesti popis stanovnistva...to je drama
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58673
Joined: 03/08/2010 19:04

#422 Re: Fear The Walking Dead

Post by kakavdanakneiskustvu »

Pandakonda wrote:Niko ne voli seriju a svi je gledamo :D

a vremenom ce vecina prestati ako ovako nastave sa bezze radnjom
User avatar
Pandakonda
Posts: 4377
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#423 Re: Fear The Walking Dead

Post by Pandakonda »

:izet: :izet: :izet: :izet:

Image
User avatar
DMXallen
Posts: 214
Joined: 26/06/2015 17:55
Contact:

#424 Re: Fear The Walking Dead

Post by DMXallen »

User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#425 Re: Fear The Walking Dead

Post by burekodsira »

vidjećemo kakva će biti treća sezona... ko što neko već reče niko je ne voli a svi je gledamo :D
Post Reply