feđa narkić

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Nierika
Posts: 4158
Joined: 17/03/2020 00:41

#101 Re: feđa narkić

Post by Nierika »

Ja sam našla par intervjua i isječaka, generalno mi se čini kao intenzivna pojava, i svašta mu se nešto izdešavalo. Ovo gore se pretpostavljam kćerki obraća (piše u intervjuima da je njoj posvetio knjigu). Sjećam se da sam negdje čitala/slušala da je društvo imaginarni konstrukt, i na to me podsjetio citat. Knjiga zvuči čitljivo, ne znam sad kakva će mi biti. :D Tenkju na osvrtu btw.
User avatar
Truba
Posts: 81788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#102 Re: feđa narkić

Post by Truba »

čujem bio ovaj ublehaš na nedjeljom u dva

zar to još postoji
:roll:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15640
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#103 Re: feđa narkić

Post by problemnatravunu »

Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#104 Re: feđa narkić

Post by Tromblon »

Knjiga teška hrpa govana. Potapanje drugih, isticanje sebe, preuveličavanje da ne kažem laži. Izostavljanje nekih bitnih činjenica za pojedine situacije. Primjeti se ogroman ego. Zanatski je dosta solidno napisano, ima dinamiku i krivulju radnje. Prepatetično.
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#105 Re: feđa narkić

Post by addem »

Cijela prica se zasniva da smo u ratu svi isti bili sto nije tacno. Ta prica je jako popularna u Srbiji i Hrvatskoj a da dolazi iz Sarajeva. Pa ko da smo mi pocinili genocid, srusili crkve sve po Sarajevu i slicno. Suplja ti je to Fedja suplja.
User avatar
Haris033
Posts: 3865
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#106 Re: feđa narkić

Post by Haris033 »

Da li javnost zna za Mirnu Filipan, talentovanu glumicu, koju je dotični navukao na heroin, i zbog kojeg se ista predozirala u njegovom stanu?
Da li je o tom pisao u svom smeću od knjige?
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#107 Re: feđa narkić

Post by Tromblon »

Haris033 wrote: 26/02/2023 11:43 Da li javnost zna za Mirnu Filipan, talentovanu glumicu, koju je dotični navukao na heroin, i zbog kojeg se ista predozirala u njegovom stanu?
Da li je o tom pisao u svom smeću od knjige?
Spominje, al ne do bog da on ima išta s tim. Šatro se samoubila trovanjem ugljendioksidom u kupatilu. On trčao i trčao i trčao uz stubište. Tu mi se baš zgaadio.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#108 Re: feđa narkić

Post by internazionale »

Tromblon wrote: 26/02/2023 12:09
Haris033 wrote: 26/02/2023 11:43 Da li javnost zna za Mirnu Filipan, talentovanu glumicu, koju je dotični navukao na heroin, i zbog kojeg se ista predozirala u njegovom stanu?
Da li je o tom pisao u svom smeću od knjige?
Spominje, al ne do bog da on ima išta s tim. Šatro se samoubila trovanjem ugljendioksidom u kupatilu. On trčao i trčao i trčao uz stubište. Tu mi se baš zgaadio.
Lik se malo igr'o rata pa kad je vidio kako glave padaju onda se pravio budala
Pa se malo igr'o narkomana pa kad je djevojka glavu zijanila onda se izliječio...
Uglavnom pametan momak, pogotovo skont'o koja priča prolazi u Srbiji i Hrvatskoj kad si iz BiH ili Sarajeva
HelaS
Posts: 5670
Joined: 22/09/2018 13:21

#109 Re: feđa narkić

Post by HelaS »

Tromblon wrote: 26/02/2023 11:25 Knjiga teška hrpa govana. Potapanje drugih, isticanje sebe, preuveličavanje da ne kažem laži. Izostavljanje nekih bitnih činjenica za pojedine situacije. Primjeti se ogroman ego. Zanatski je dosta solidno napisano, ima dinamiku i krivulju radnje. Prepatetično.
addem wrote: 26/02/2023 11:36 Cijela prica se zasniva da smo u ratu svi isti bili sto nije tacno. Ta prica je jako popularna u Srbiji i Hrvatskoj a da dolazi iz Sarajeva. Pa ko da smo mi pocinili genocid, srusili crkve sve po Sarajevu i slicno. Suplja ti je to Fedja suplja.
A vala nije ni SDA-ovac, niti vjeruje u Allaha. Još gore - SDP-ovac je, i on i čača mu i svi njegovi. I treba ga diskreditirati zbog toga, a i zbog njegovog cjelokupnog društvenog stajališta. Pa sjećate li se JMBG i onih protesta pred Parlamentom, on je bio tu jedan od glavnih. Koliko je samo glavobolje nanio SDA-ovcima tada :-)

U pravi ste obojica, zaslužili ste pohvale. I po sendvič :lol:
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#110 Re: feđa narkić

Post by PM72 »

Tromblon wrote: 26/02/2023 11:25 Knjiga teška hrpa govana. Potapanje drugih, isticanje sebe, preuveličavanje da ne kažem laži. Izostavljanje nekih bitnih činjenica za pojedine situacije. Primjeti se ogroman ego. Zanatski je dosta solidno napisano, ima dinamiku i krivulju radnje. Prepatetično.
Pročitao i isto tvrdim.Golema količina laži i nebuloza.Bar za mene koji sam to preživio.Tvrdi da je bio na obuci kod mudžahedina što laže jer toga ovdje nije bilo a da ne pominjem ono kako se šatro naljutio pa otišao da postavi četnicima minu.Nikad i nigdje nije pomenuo lokacije jer LAŽE.
Pogotovo kad sam pročitao o događaju koji je opisan i na forumu klix-a i kojem sam lično prisustvovao a njega nisam vidio.To je pokupio kao vlastiti doživljaj.
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#111 Re: feđa narkić

Post by Tromblon »

HelaS wrote: 26/02/2023 12:15
Tromblon wrote: 26/02/2023 11:25 Knjiga teška hrpa govana. Potapanje drugih, isticanje sebe, preuveličavanje da ne kažem laži. Izostavljanje nekih bitnih činjenica za pojedine situacije. Primjeti se ogroman ego. Zanatski je dosta solidno napisano, ima dinamiku i krivulju radnje. Prepatetično.
addem wrote: 26/02/2023 11:36 Cijela prica se zasniva da smo u ratu svi isti bili sto nije tacno. Ta prica je jako popularna u Srbiji i Hrvatskoj a da dolazi iz Sarajeva. Pa ko da smo mi pocinili genocid, srusili crkve sve po Sarajevu i slicno. Suplja ti je to Fedja suplja.
A vala nije ni SDA-ovac, niti vjeruje u Allaha. Još gore - SDP-ovac je, i on i čača mu i svi njegovi. I treba ga diskreditirati zbog toga, a i zbog njegovog cjelokupnog društvenog stajališta. Pa sjećate li se JMBG i onih protesta pred Parlamentom, on je bio tu jedan od glavnih. Koliko je samo glavobolje nanio SDA-ovcima tada :-)

U pravi ste obojica, zaslužili ste pohvale. I po sendvič :lol:
Ti si momak promašio cijeli fuzbal. Jbt, strpa me sa sda u isti koš. Idi liječi komplekse na nekom drugom, a te alijine i zlajine ne lijepi na mene, kao ni sve druge stranke.
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#112 Re: feđa narkić

Post by Tromblon »

PM72 wrote: 26/02/2023 12:18
Tromblon wrote: 26/02/2023 11:25 Knjiga teška hrpa govana. Potapanje drugih, isticanje sebe, preuveličavanje da ne kažem laži. Izostavljanje nekih bitnih činjenica za pojedine situacije. Primjeti se ogroman ego. Zanatski je dosta solidno napisano, ima dinamiku i krivulju radnje. Prepatetično.
Pročitao i isto tvrdim.Golema količina laži i nebuloza.Bar za mene koji sam to preživio.Tvrdi da je bio na obuci kod mudžahedina što laže jer toga ovdje nije bilo a da ne pominjem ono kako se šatro naljutio pa otišao da postavi četnicima minu.Nikad i nigdje nije pomenuo lokacije jer LAŽE.
Pogotovo kad sam pročitao o događaju koji je opisan i na forumu klix-a i kojem sam lično prisustvovao a njega nisam vidio.To je pokupio kao vlastiti doživljaj.
Jbt bio specijalac sa 16. Drugovo sa mungosima, a demoboliso se na pocetku 93 il tu negdje. Pa kad sve to izratova. Plus kod nas ti maloljetni nisu smjeli ic u akcije. Al, eto umjetnicka sloboda.
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#113 Re: feđa narkić

Post by Tromblon »

internazionale wrote: 26/02/2023 12:15
Tromblon wrote: 26/02/2023 12:09

Spominje, al ne do bog da on ima išta s tim. Šatro se samoubila trovanjem ugljendioksidom u kupatilu. On trčao i trčao i trčao uz stubište. Tu mi se baš zgaadio.
Lik se malo igr'o rata pa kad je vidio kako glave padaju onda se pravio budala
Pa se malo igr'o narkomana pa kad je djevojka glavu zijanila onda se izliječio...
Uglavnom pametan momak, pogotovo skont'o koja priča prolazi u Srbiji i Hrvatskoj kad si iz BiH ili Sarajeva
Bolje mu je da se drži glume. Solidno se izbiriko. I to nek ganja. Ovo drugo mu ne ide od ruke.
18mn97
Posts: 279
Joined: 21/04/2021 12:56

#114 Re: feđa narkić

Post by 18mn97 »

Haris033 wrote: 26/02/2023 11:43 Da li javnost zna za Mirnu Filipan, talentovanu glumicu, koju je dotični navukao na heroin, i zbog kojeg se ista predozirala u njegovom stanu?
Da li je o tom pisao u svom smeću od knjige?
Ta cura je bila u spotu "Jedan dan" od Macbetha. Štukan isto.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#115 Re: feđa narkić

Post by billy organ »

18mn97 wrote: 26/02/2023 12:58
Haris033 wrote: 26/02/2023 11:43 Da li javnost zna za Mirnu Filipan, talentovanu glumicu, koju je dotični navukao na heroin, i zbog kojeg se ista predozirala u njegovom stanu?
Da li je o tom pisao u svom smeću od knjige?
Ta cura je bila u spotu "Jedan dan" od Macbetha. Štukan isto.
Evo gledam spot i vidim da je neko komentarisao da nije tekst "jedan dan nije dovoljan" vec "jedan ti je dovoljan". :D
User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#116 Re: feđa narkić

Post by _Reds_ »

Najteži trenutak u mom životu je bio smrt moje djevojke, koju sam našao mrtvu u kadi. Dugo sam krivio sebe zbog toga, mada nisam bio kriv. Ugljen-monoksid je ubio. Krivio sam sebe jer nisam bio tu tada. Pokušavao sam da pijem, pa da alkoholom ubijem emocije, da ih svedem na minimum. To je pogoršalo stvari. Postao sam agresivan, pa sam pravio probleme u gradu. Pokušavao sam da se ubijem, ali nisam mogao. Pokušavao sam u mislima da se dovedem dotle da to sebi uradim, ali nisam mogao. Dođem do ivice, i nisam mogao to da napravim – kazao je iskreno.Glumica Mirna Filipan je preminula 2001.godine, a sa Feđom je bila u vezi nekoliko godina.
Narkić reče da se od ugljen-monoksida se otrovala ?
Tromblon
Posts: 2179
Joined: 18/01/2015 19:37

#117 Re: feđa narkić

Post by Tromblon »

_Reds_ wrote: 26/02/2023 13:21
Najteži trenutak u mom životu je bio smrt moje djevojke, koju sam našao mrtvu u kadi. Dugo sam krivio sebe zbog toga, mada nisam bio kriv. Ugljen-monoksid je ubio. Krivio sam sebe jer nisam bio tu tada. Pokušavao sam da pijem, pa da alkoholom ubijem emocije, da ih svedem na minimum. To je pogoršalo stvari. Postao sam agresivan, pa sam pravio probleme u gradu. Pokušavao sam da se ubijem, ali nisam mogao. Pokušavao sam u mislima da se dovedem dotle da to sebi uradim, ali nisam mogao. Dođem do ivice, i nisam mogao to da napravim – kazao je iskreno.Glumica Mirna Filipan je preminula 2001.godine, a sa Feđom je bila u vezi nekoliko godina.
Narkić reče da se od ugljen-monoksida se otrovala ?
Reče.
User avatar
Haris033
Posts: 3865
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#118 Re: feđa narkić

Post by Haris033 »

_Reds_ wrote: 26/02/2023 13:21
Najteži trenutak u mom životu je bio smrt moje djevojke, koju sam našao mrtvu u kadi. Dugo sam krivio sebe zbog toga, mada nisam bio kriv. Ugljen-monoksid je ubio. Krivio sam sebe jer nisam bio tu tada. Pokušavao sam da pijem, pa da alkoholom ubijem emocije, da ih svedem na minimum. To je pogoršalo stvari. Postao sam agresivan, pa sam pravio probleme u gradu. Pokušavao sam da se ubijem, ali nisam mogao. Pokušavao sam u mislima da se dovedem dotle da to sebi uradim, ali nisam mogao. Dođem do ivice, i nisam mogao to da napravim – kazao je iskreno.Glumica Mirna Filipan je preminula 2001.godine, a sa Feđom je bila u vezi nekoliko godina.
Narkić reče da se od ugljen-monoksida se otrovala ?
Kako ga nije sramota da laže javnost i sebe..
Prozor u wc-u u kojem je nađena Mirna je bio otvoren. Dugo vremena je priča oko Mirne bila tabu, pogotovo u krugu ASU, samo iz razloga da se prikrije pravi uzrok smrti..
A šta i očekivati od ex narkomana i (lošeg)glumca, osim da laže i prodaje šuplju..
User avatar
Isner
Posts: 811
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#119 Re: feđa narkić

Post by Isner »

problemnatravunu wrote: 17/12/2022 06:35
Feđa Štukan u razgovoru sa Terrence Malickom: jao Feđa, gledao sam sve tvoje filmove,
Zana Marjanović u razgovoru sa Angelinom Jolie: jao Zana, gledala sam sve tvoje filmove...

Izgleda da cijeli Hollywood gleda naše glumce...
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#120 Re: feđa narkić

Post by n+1 »

U zadnje vrijeme mi se dešava da pročitam autobiografije ljudi koje vidim barem u neutralnom svjetlu, a nakon čitanja poželim da ih nikad ni na ulici ne sretnem. :lol: To je slučaj i sa dotičnim gospodinom. Kako ba uspiješ napisati knjigu sam o sebi, a da ispadneš jedan od najneprijatnijih i najantipatičnijih likova koje čovjek može sresti u književnosti. :lol:

Nešto slično mi se desilo i sa Feynmanom. Ali taj je barem bio nobelovac, uz to što je egomanijak, a ovaj je klocina s dna kace. I ovakvi nam onda postanu društvena krema, umjetnici, i objašnjavaju stanje društva, krv ti jebem.
User avatar
Truba
Posts: 81788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#121 Re: feđa narkić

Post by Truba »

kakav si ti mazohista
User avatar
Truba
Posts: 81788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#123 Re: feđa narkić

Post by Truba »

https://avaz.ba/showbiz/jet-set/887631/stukan-roditelji-su-znali-da-se-drogiram-mama-je-rekla-da-ne-odustaje-od-mene

svi smo znali ko si i sta si konjino :mrgreen:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15640
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#124 Re: feđa narkić

Post by problemnatravunu »

Slušam ga sinoć kod Hadžifejzovića , svaka čast kroz šta je prošao i izvukao se ,
a sa druge strane ga "debelo" žalim ,
helem kaže lik kako jedva čeka da ode u penziju , da napuni 65 godina , pa da "uz ručak popije čašu vina " !
Znači on je gadno bolestan, dakle ,
nije u stanju da "smozgom" popije čašu dvije kvalitetnog vina uz dobar obrok , bez da kasnije nastavi lokati do alkoholnog derilijuma :?
Tako to meni zvuči , dakle on ne pozna pijenje nečeg kvalitetnog (alkoholnog) zbog osobnog hedonističkog užitka , nego samo da se "ukrmači" !
User avatar
mayab
Posts: 27188
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#125 Re: feđa narkić

Post by mayab »

Jah , kaže "da popije čašu vina da vidi šta će biti" ,
pa brate na tolikog čovjeka (dva metra, 100 kg ,nagađam) čaša ili dvije vina ,ili jedno - dva piva ,ili čašica viskija , ne može bitno uticati...e sad, ako on nema kontrole svoje psihe , pa onda zalomi do "kome", jbga, to je drugi problem....
Što reče @problemnatravunu , nema tu užitka , hedonizma , nego samo lokanje dok se ne pozdraviš sa zdravim razumom...
Post Reply