feđa narkić

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
suspect_zero
Posts: 25858
Joined: 11/10/2008 21:45

#176 Re: feđa narkić

Post by suspect_zero »

Samo da se zna ja sam seljanka :)

Tema Feđa-apstinent!

Glumac, sredina (što je možda i ok) neke uloge iznese bolje neke (dok je bio mlađi) lošije....mislim kako bude stariji da će tek doći neka ozbiljna uloga za njega i da će je moći dobro, upečatljivo iznijeti.
Dobro kod njega je što lijepo stari, bez obzira na kilograme horsa koje je ubrizgao u sebe, markantan,karizmatičan, ugodan ženskom (vjerovatno i muškom :oops: ) oku, ugodan glas, pismen i veoma elokventan, fali mu malo smisla za humor.

Što se tiče njega kao pisca, ne mora više...daje si previše umjetničke slobode....jbg lik se opisa ko komandos ali u akcijama, akterima koje niko da potvrdi...
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#177 Re: feđa narkić

Post by Edin H. »

MehmedPasaMoric wrote: 28/02/2024 15:22
mirota wrote: 28/02/2024 12:26 bgm lafe ko da ti je dedo iz Pariza, e sta se nece napisati.. Fedjinom knjigom sam odusevljen, kao i intervjuima, potpisujem sve za religije i nacije
Meni je draze sto je iz Sarajeva nego da je iz Pariza i ne pada mi na pamet da to bacam pod noge govoreci da smo svi mi samo ljudi i sl. Naravno da smo ljudi, nismo vanzemaljci, ali nije mala stvar bila imati radnju u Sarajevu prije 120 godina, i nikako nije bila jednako bitna stvar i jednako drustveno dostignuce prije 120 godina kao cuvanje koza na planini
Šta je valj’o dedo?
User avatar
Haris.ba
Posts: 24900
Joined: 08/09/2005 20:08

#178 Re: feđa narkić

Post by Haris.ba »

Edin H. wrote: 28/02/2024 19:44 Šta je valj’o dedo?
Oduzela drzava i radnju i kucu, ko da gledam. :skoljka:
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#179 Re: feđa narkić

Post by Truba »

Naslovnica wrote: 28/02/2024 18:50
Truba wrote: 28/02/2024 13:48 ja je mogo na pijaci za 7 kupiti i nisam
gnušam se iako sam mogao odmah prodati za 14
ne volim govnima zarađivat pare
11 godina si konstantan na ovoj temi, počevši od prve stranice.
Jel' zbog onih kurtona ili nečega drugoga osjećaš nepodnošljivo gnušanje prema dotičnom i ne propuštaš priliku da pljucneš. 🤔
Mislim, ne moraš odgovoriti, nije policijsko ispitivanje.
ja bih se ubio u glavu govnjivom motkom kad bih išao po forumu i uspoređivao ko je kad što pisao o nečemu

danas pišem nešto što me zanima... sutra možda da možda ne i tako u krug

u ovom slučaju postoje dvije stvari

licemjernost bosnaskog ateizma koji udara na najmalobrojniju službenu religiju zbog protestantskog metodiste koji je pokrenuo rat da skine krvoločnog diktatora...a racku ne mrda kad drugi prave sranja...koliko moras biti ogranicen da pobrkas razlicite krscanske denominacije

dodatno

sasvim slučajno sam izlazio u isti kafić kao i njegova nazovi djevojka tada ne znam iskreno u kakvoj su vezi sada tada nisu bili vjencani

to je delikatesna radnja

fedzu narkića nisam nikada osobno upoznao a ni vidio... ali jesam mu djevojku vidjao s kćerkom

nikad ih nisam skupa njih 3 vidio nedgej zajedno...u šta li će to dijete izrasti i gdje je tom djetetu otac u odgoju...
ne može se dijete odgajati iz njujorka ili na drogama
kakav li će odnos to dijete imati s budućim partnerima
hoce li imati dadi isju

osobno ih danas ne bih ni mogao prepoznati mislim da je to sve bilo prije vise od 12 -14 godina
pa od invazije na irak ima 22 godine
sljedeci mjesec je i obljetnica mecanja kondoma na kip
21.mislim
Naslovnica
Posts: 27939
Joined: 20/03/2013 15:38

#180 Re: feđa narkić

Post by Naslovnica »

Truba wrote: 28/02/2024 21:00
Naslovnica wrote: 28/02/2024 18:50
Truba wrote: 28/02/2024 13:48 ja je mogo na pijaci za 7 kupiti i nisam
gnušam se iako sam mogao odmah prodati za 14
ne volim govnima zarađivat pare
11 godina si konstantan na ovoj temi, počevši od prve stranice.
Jel' zbog onih kurtona ili nečega drugoga osjećaš nepodnošljivo gnušanje prema dotičnom i ne propuštaš priliku da pljucneš. 🤔
Mislim, ne moraš odgovoriti, nije policijsko ispitivanje.
ja bih se ubio u glavu govnjivom motkom kad bih išao po forumu i uspoređivao ko je kad što pisao o nečemu

danas pišem nešto što me zanima... sutra možda da možda ne i tako u krug

u ovom slučaju postoje dvije stvari

licemjernost bosnaskog ateizma koji udara na najmalobrojniju službenu religiju zbog protestantskog metodiste koji je pokrenuo rat da skine krvoločnog diktatora...a racku ne mrda kad drugi prave sranja...koliko moras biti ogranicen da pobrkas razlicite krscanske denominacije

dodatno

sasvim slučajno sam izlazio u isti kafić kao i njegova nazovi djevojka tada ne znam iskreno u kakvoj su vezi sada tada nisu bili vjencani

to je
delikatesna radnja

fedzu narkića nisam nikada osobno upoznao a ni vidio... ali jesam mu djevojku vidjao s kćerkom

nikad ih nisam skupa njih 3 vidio nedgej zajedno...u šta li će to dijete izrasti i gdje je tom djetetu otac u odgoju...
ne može se dijete odgajati iz njujorka ili na drogama
kakav li će odnos to dijete imati s budućim partnerima
hoce li imati dadi isju

osobno ih danas ne bih ni mogao prepoznati mislim da je to sve bilo prije vise od 12 -14 godina
pa od invazije na irak ima 22 godine
sljedeci mjesec je i obljetnica mecanja kondoma na kip
21.mislim
Tema ima samo 8 stranica, pročitao sam je od početka do kraja jer sam neki dan pročitao onu njegovu knjigu i sjetio se da postoji tema na forumu, pa reko da vidim. I vidim da ste jedina konstanta u postovima Feđa i tvoj prezir prema njemu, ali baš onako upečatljiv. Čudno mi to bi od tebe.
Toliko o samoubijanju.
Znači, najviše te uvrijedilo njegovo mišljenje prema religijama, pogotovu najmalobrojnijoj službenoj religiji (prvi put čujem da postoje službene religije u BiH, ali hajde).
Meni se učinilo da se "piša" po svim religijama poprilično proporcionalno, a možda privid isključivosti daje onaj njegov dijalog koji je imao sa vjerskim službenikom koji se lažno predstavljao.
Ja sam već dao svoje mišljenje na njegovu knjižicu, da ne ponavljam.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#181 Re: feđa narkić

Post by billy organ »

Meco je Fedja kurton na isusa tamo mozda 2003. godine, koliko se ja sjecam. Protesti protiv rata u Iraku. A zanimljivo kako ovi sto se bune protiv njega su tada u vrijeme tadasnjeg sa-x foruma, bili najveci forumski ateisti.
nekome
Posts: 2938
Joined: 17/05/2011 10:41

#182 Re: feđa narkić

Post by nekome »

nije to bitno "gdje" je rodjen u smislu fizicke lokacije, vec kod koga je rodjen (i odrastao do puberteta)...

cisto je fenomen kako su "preko noci" ovi nacionalisti otkrili masku, tj. oni su bili to samo ili su krili ili ni sami nisu bili svjesni
ali to je nesto sto se gajilo u porodici ocigledno, pa nam je fenomen kako je neko ko je odrastao u multi-kulti okruzenju kao sto su
neke sarajevske cetvrti, bez obzira na to, opredjelio se za taj mentalitet, zato se stalno vracamo kusti neletu jer su vrh ledenog brijega tog nepojmljivog fenomena
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#183 Re: feđa narkić

Post by billy organ »

nekome wrote: 28/02/2024 21:27 nije to bitno "gdje" je rodjen u smislu fizicke lokacije, vec kod koga je rodjen (i odrastao do puberteta)...

cisto je fenomen kako su "preko noci" ovi nacionalisti otkrili masku, tj. oni su bili to samo ili su krili ili ni sami nisu bili svjesni
ali to je nesto sto se gajilo u porodici ocigledno, pa nam je fenomen kako je neko ko je odrastao u multi-kulti okruzenju kao sto su
neke sarajevske cetvrti, bez obzira na to, opredjelio se za taj mentalitet, zato se stalno vracamo kusti neletu jer su vrh ledenog brijega tog nepojmljivog fenomena
Nije to odjednom. To se dobro skrivalo od javnosti. Raso je jos sedamdesetih pisao sidjite u gradove da bijemo gadove. Raso i rasini su samo cekali povoljan moment.
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#184 Re: feđa narkić

Post by Truba »

Naslovnica wrote: 28/02/2024 21:18
Truba wrote: 28/02/2024 21:00
Naslovnica wrote: 28/02/2024 18:50

11 godina si konstantan na ovoj temi, počevši od prve stranice.
Jel' zbog onih kurtona ili nečega drugoga osjećaš nepodnošljivo gnušanje prema dotičnom i ne propuštaš priliku da pljucneš. 🤔
Mislim, ne moraš odgovoriti, nije policijsko ispitivanje.
ja bih se ubio u glavu govnjivom motkom kad bih išao po forumu i uspoređivao ko je kad što pisao o nečemu

danas pišem nešto što me zanima... sutra možda da možda ne i tako u krug

u ovom slučaju postoje dvije stvari

licemjernost bosnaskog ateizma koji udara na najmalobrojniju službenu religiju zbog protestantskog metodiste koji je pokrenuo rat da skine krvoločnog diktatora...a racku ne mrda kad drugi prave sranja...koliko moras biti ogranicen da pobrkas razlicite krscanske denominacije

dodatno

sasvim slučajno sam izlazio u isti kafić kao i njegova nazovi djevojka tada ne znam iskreno u kakvoj su vezi sada tada nisu bili vjencani

to je
delikatesna radnja

fedzu narkića nisam nikada osobno upoznao a ni vidio... ali jesam mu djevojku vidjao s kćerkom

nikad ih nisam skupa njih 3 vidio nedgej zajedno...u šta li će to dijete izrasti i gdje je tom djetetu otac u odgoju...
ne može se dijete odgajati iz njujorka ili na drogama
kakav li će odnos to dijete imati s budućim partnerima
hoce li imati dadi isju

osobno ih danas ne bih ni mogao prepoznati mislim da je to sve bilo prije vise od 12 -14 godina
pa od invazije na irak ima 22 godine
sljedeci mjesec je i obljetnica mecanja kondoma na kip
21.mislim
Tema ima samo 8 stranica, pročitao sam je od početka do kraja jer sam neki dan pročitao onu njegovu knjigu i sjetio se da postoji tema na forumu, pa reko da vidim. I vidim da ste jedina konstanta u postovima Feđa i tvoj prezir prema njemu, ali baš onako upečatljiv. Čudno mi to bi od tebe.
Toliko o samoubijanju.
Znači, najviše te uvrijedilo njegovo mišljenje prema religijama, pogotovu najmalobrojnijoj službenoj religiji (prvi put čujem da postoje službene religije u BiH, ali hajde).
Meni se učinilo da se "piša" po svim religijama poprilično proporcionalno, a možda privid isključivosti daje onaj njegov dijalog koji je imao sa vjerskim službenikom koji se lažno predstavljao.
Ja sam već dao svoje mišljenje na njegovu knjižicu, da ne ponavljam.
Hadzija izvini je li ikad kacio kurton na neku drugu bogomolju..
Da posto vidim da si malo neuk sigurno nisi imao povijest religija...mislim da je danas i nadnevak sluzbenog priznanja krscanstva kao religije na teriroriju rimskog carstva
Imaju sluzbene religije sa svojim bogomoljama vjernicima klerom obredima porezima donacijama a imaju i sekte sljedbe pokreti new age wicca i ostalo koje nemaju svoje hramove bogomolje niti organiziranu religiju= nesluzbene
U bih su mislim 4 ili 5 sluzbenih

Ja shvacam da fedza ne voli organiziranu religiju niti obrede i to je njegovo pravo...npr ja volim...volim sf price o religiji vjeri...volim povijeat religija futirizam religija volim procesije ili da na srpskom kazem da razumete svi litije

Sto bi rekao u onom vicu crnac na dnu kina u teksasu fedza saraj malo kad pišaš uvijek iste pogodis

Osobno mi se gade likovi ko on...on jejavna licnost i kao takva je poslozna kritici

Fedja papak si i licemjer imao si 3 mjeseca da okacis na palama kondom na pravoslavnoj crkvi 2022 nisi to ucinio jer si ublehas i corak
Naslovnica
Posts: 27939
Joined: 20/03/2013 15:38

#185 Re: feđa narkić

Post by Naslovnica »

Uzoriti, ne znam čime sam te uvrijedio da zaslužim ove uvrede?
Jesi li dobar bolan?
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#186 Re: feđa narkić

Post by Truba »

Ko nas bre zavadi
Ti i tvoje floskule i suplja

Ja kofol tebe vrijedjam a fedja ne vrijedja mene svojim umetnickim izrazom...
Kome da se mi prilagodjavamo?
Naslovnica
Posts: 27939
Joined: 20/03/2013 15:38

#187 Re: feđa narkić

Post by Naslovnica »

Truba wrote: 28/02/2024 22:01 Ko nas bre zavadi
Ti i tvoje floskule i suplja

Ja kofol tebe vrijedjam a fedja ne vrijedja mene svojim umetnickim izrazom...
Kome da se mi prilagodjavamo?
Moje floskule i šuplja?!
🤣🤣🤣
Kakve ja veze imam sa Feđom?!
Znači Feđa vrijeđa tebe, a ti onda vrijeđaš mene?
Čime sam te ja, konkretno, uvrijedio, pa mi se tako obraćaš?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58808
Joined: 03/08/2010 19:04

#188 Re: feđa narkić

Post by kakavdanakneiskustvu »

priče o religiji i jesu SF priče, ko će zdravog razuma vjerovati da je neko rođen a mama mu djevica????

ili da je neko udario štapom i more se rastvorilo,za to služe specijalni efekti u filmovima,micahel bay i slični redatelji to najbolje znaju
nekome
Posts: 2938
Joined: 17/05/2011 10:41

#189 Re: feđa narkić

Post by nekome »

kakavdanakneiskustvu wrote: 28/02/2024 23:04 priče o religiji i jesu SF priče, ko će zdravog razuma vjerovati da je neko rođen a mama mu djevica????

ili da je neko udario štapom i more se rastvorilo,za to služe specijalni efekti u filmovima,micahel bay i slični redatelji to najbolje znaju
:pisnuo:
suspect_zero
Posts: 25858
Joined: 11/10/2008 21:45

#190 Re: feđa narkić

Post by suspect_zero »

A bezveze se primate k'o saučešće ili bašumsagosum :D
Vi se ovdje "fatate za vratove" a njima svim se jebe.

Ovi što se deklarišu kao ateisti (lično mislim da takvi ne postoje jer svako ima svoga Boga i svoju svetinju) likuju na Feđine monologe, vjernici se opet gnušaju na takve postupke i tako bla bla.

Meni je veći problem što danas svako u javnosti ima potrebu da iznese svoje mišljenje (koje niko ne traži) o svemu o čemu nije kompetentan.
Zašto da glumci, pjevači, sportisti, kuhari, taksisti, komercijalisti.....treba da budu svakom loncu poklopac, jbt glumi, pjevaj/zavijaj, mjesi tijesto...mani se politike, religije, obrazovanja, zdravstva....radi svoj pos'o.

Ove jutubere i influensere (ko im dade posrano ime) ne trebam ni komentarisati :oops: oni su opet posebna kategorija, trebaju makar dobiti status nacionalne manjine koliko ih ima.
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#191 Re: feđa narkić

Post by sumirprimus »

Na stranu sve, al da se skino sa heroina, respekt..
User avatar
mirota
Posts: 2357
Joined: 11/01/2018 11:42

#192 Re: feđa narkić

Post by mirota »

samo 5% uspije to, i zaista to postujem
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#193 Re: feđa narkić

Post by Truba »

Naslovnica wrote: 28/02/2024 22:06
Truba wrote: 28/02/2024 22:01 Ko nas bre zavadi
Ti i tvoje floskule i suplja

Ja kofol tebe vrijedjam a fedja ne vrijedja mene svojim umetnickim izrazom...
Kome da se mi prilagodjavamo?
Moje floskule i šuplja?!
🤣🤣🤣
Kakve ja veze imam sa Feđom?!
Znači Feđa vrijeđa tebe, a ti onda vrijeđaš mene?
Čime sam te ja, konkretno, uvrijedio, pa mi se tako obraćaš?
Cime sam ja tebe uvrijedio
Ti si mene da ti je ovo kvalitetno skrabanje
To je ispod granice ukusa
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#194 Re: feđa narkić

Post by Truba »

sumirprimus wrote: 29/02/2024 01:22 Na stranu sve, al da se skino sa heroina, respekt..
Ako laze o armiji bih mrtvoj kolegici laze i to
Mozda je samo promijenio dilera
Naslovnica
Posts: 27939
Joined: 20/03/2013 15:38

#195 Re: feđa narkić

Post by Naslovnica »

Truba wrote: 29/02/2024 07:08
Naslovnica wrote: 28/02/2024 22:06
Truba wrote: 28/02/2024 22:01 Ko nas bre zavadi
Ti i tvoje floskule i suplja

Ja kofol tebe vrijedjam a fedja ne vrijedja mene svojim umetnickim izrazom...
Kome da se mi prilagodjavamo?
Moje floskule i šuplja?!
🤣🤣🤣
Kakve ja veze imam sa Feđom?!
Znači Feđa vrijeđa tebe, a ti onda vrijeđaš mene?
Čime sam te ja, konkretno, uvrijedio, pa mi se tako obraćaš?
Cime sam ja tebe uvrijedio
Ti si mene da ti je ovo kvalitetno skrabanje
To je ispod granice ukusa
Čovječe dragi, jesi li ti dobar?
Gdje sam ja napisao da mi je ovo kvalitetno škrabanje, šta ti je?
Sid the sloth
Posts: 2827
Joined: 30/01/2013 15:56

#196 Re: feđa narkić

Post by Sid the sloth »

:-) Truba puko po savovima. Cuj neko moze slagati da se skinuo sa heroina :lol: Druze procitaj koji knjigu nemoj ih samo preprodavati.
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#197 Re: feđa narkić

Post by Truba »

Naslovnica wrote: 29/02/2024 07:34
Truba wrote: 29/02/2024 07:08
Naslovnica wrote: 28/02/2024 22:06
Moje floskule i šuplja?!
🤣🤣🤣
Kakve ja veze imam sa Feđom?!
Znači Feđa vrijeđa tebe, a ti onda vrijeđaš mene?
Čime sam te ja, konkretno, uvrijedio, pa mi se tako obraćaš?
Cime sam ja tebe uvrijedio
Ti si mene da ti je ovo kvalitetno skrabanje
To je ispod granice ukusa
Čovječe dragi, jesi li ti dobar?
Gdje sam ja napisao da mi je ovo kvalitetno škrabanje, šta ti je?
Oprosti izvini

Ne drami

Ali to ne znaci da lik nije gadan i odvratan

S druge strane trrbao bi malo prelistati opstenarodne sveske iz religiologije
Naslovnica
Posts: 27939
Joined: 20/03/2013 15:38

#198 Re: feđa narkić

Post by Naslovnica »

Ne dramim ba, ja sam te samo pitao da mi pojasniš svoj odnos spram dotičnog, jer sam uočio da ga baš, malo je reći, prezireš. I rekao sam da ne moraš odgovarati.
Ti si napravio dramu. :D
Anyway, oprošteno ti je. 👼🏻
Iako nisam religiozan, volim sve u vezi istorije religija. Dokumentarce na tu temu ne propuštam.
Itekako sam načitan što se toga tiče.
Što se tiče Feđe, o njemu nemam nikakvo mišljenje, niti sam ga ikada imao. Došla mi knjiga pod ruku dok sam ležao u bolnici oporavljajući se od operacije, i to je to.
Nakon te pročitao "Ivica Osim" od Marka Tomaša.
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#199 Re: feđa narkić

Post by Truba »

gadi mi se lik i cao
personifikacija je sveg odrona današnje civilizacije
User avatar
drag_gost
Posts: 5538
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#200 Re: feđa narkić

Post by drag_gost »

Truba wrote: 29/02/2024 07:09
sumirprimus wrote: 29/02/2024 01:22 Na stranu sve, al da se skino sa heroina, respekt..
Ako laze o armiji bih mrtvoj kolegici laze i to
Mozda je samo promijenio dilera
Mozda si i ti trebao promjeniti dilera.
Post Reply