FC Bayern Munchen

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#76

Post by pirmin »

basta sljezove boje wrote:sjetimo se i Brazze. Sportbild pise da je u odlicnoj formi

Image
Jebo ga Japan :oops: ...shlifta se Osimu :D
Artorius
Posts: 53
Joined: 07/06/2007 02:18

#77

Post by Artorius »

a i navijaci su im Haos, od Bikera do kurvi svega ima :D[/quote]

:D :D :D
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#78

Post by basta sljezove boje »

pozdravimo novi supertalent koji dolazi u klub


decko se zove Pierre Larrauri Corroy, ima 13 godina i dolazi u C-Jugend

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/b ... 57458.html
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#79

Post by manijak1 »

:oops: Pozdravljam ga .....i ..... :D :D ako je pravi igrač preći će u Želju :oops: :D :D :D
Indie88
Posts: 16
Joined: 16/06/2007 19:30

#80

Post by Indie88 »

Hakala wrote:samo da se pribiljezim kao mrzitelj ovog kluba :D

jedno vrijeme im je svaki prekid bio gol(tarnat iz auta baci loptu na prvu stativu tamo je c.janker prebaci glavom u peterac gdje je neko doceka i eto gola :-D takvih golova je bilo ihihi,da ne spominjemo kornere ,prekide sa strane i sl.zaista su me znali rasbjesniti tim necuvenim stilom koji su godinama gajili :-? )

da ne govorimo o cigancenju(joj kad se sjetim g.elbera i njegovi mrljavih i *snalazljivih*golova)..zatim o obicaju da se otupi konkurencija tako da se dovede najveca zvijezda konkurentnih ekipa(kao npr.Klose ove god)

momenat kad sam ih ono bas pravo zamrzio je kada su uzeli salkeu titulu onim indirektom iz 95e min..ona sirovina anderson ga zabi :-x ..tad sam im jebo sve po spisku,casa se prelila(salke ih je mislim uzeo te god. u obje tekme,mislim da je bilo 1-4 u minhenu,i zaista su igrali lijep fudbal,ali ..)

inace,kvalitet bundeslige rapidno opada.lani u komplet ligi nije bilo relevantne evropske zvijezde...

elem volio bih da bilo ko osim bayerna uzme titulu ali to ce biti jako tesko,skoro pa nemoguce.

ps.nikako da dokucim kako je onakav skrtaros poput uli henesa odobrio onoliku lovu u prelaznom roku...sudnji dan je blizu :shock:
Kakvi su ti to argumenti, cuj golovi iz prekida ili nekakvo cigancenje Elbera, pa on je zabio oko 130 golova u Bundesligi, vise nego ijedan drugi stranac. A to za Schalke, go je bio regularan i sta se tu ima diskutovati.

I nije mi jasno zasto svi Hoenesa nazivaju skrtcem, pa ljudi dobivaju od TV prava manje nego neki osrednji engleski klub, od sponzora nekih 20 miliona, a ako niste znali i Barca i Real su potpisali posebne ugovore sa TV kucama od kojih ce za iducih 7 godina dobiti po milijardu eura, a Duisburg i Bayern od TV prava dobivaju isti broj eura, a u Italiji se o tome moze samo sanjati, jer Milan, Juve, Inter i Roma dobivaju po 70 miliona, a najlosiji klubovi oko 2-3 miliona.

Nije Bayern kriv sto njemacka liga zadnjih godina nazaduje, oni su jos kako tako osvjetlili njihov obraz, ali ako se pogleda koliko je Morati ulozio u Inter zadnjih godina, a koliko Bayern sve je jasno.

U zadnjih 10 godina Inter je na nove igrace potrosio oko 740 miliona, to je u prosjeku koliko Bayern ove sezone, a za rezultate Intera se naravno zna.

Hoenes skrtac, mozda, ali se njima ne moze desiti da ako jednu ili dvije sezone ne odu u ligu prvaka da propadnu, vidi Dortmund, Lazio...

Jedini igrac za koga su dali vise od 15 miliona bio je Maakay, ali znamo sta je covjek ucinio za 4 sezone u Bayernu, a isto to ce i Ribery da cini.

Iz omladinskog pogona su dosli igraci kao Hargreavs, Sweinsteiger, Lahm, Misimovic.

Bayern je evropski velikan i to ce i dalje da dokazuje.
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#81

Post by basta sljezove boje »

1 Toni, 2 Klose, mislim da je Rostock dobro prosao :lol:
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#82

Post by Majstorinho »

Evo kako to radi Barcelona :D

http://www.youtube.com/watch?v=QArFAMZ3 ... ed&search=

Ovo vam je snimak od sinocnje utakmice gdje su igrali Bayern i Barcelona.Barca je pobijedila fantasticnim golom Messija :D Morate jos da ucite kako se nositi sa gigantima :oops:
peanuth
Posts: 344
Joined: 10/07/2005 13:37
Location: Deutschland

#83

Post by peanuth »

Majstorinho wrote:Evo kako to radi Barcelona :D

http://www.youtube.com/watch?v=QArFAMZ3 ... ed&search=

Ovo vam je snimak od sinocnje utakmice gdje su igrali Bayern i Barcelona.Barca je pobijedila fantasticnim golom Messija :D Morate jos da ucite kako se nositi sa gigantima :oops:
nisam vidio veceg clovna na ovom internetu od tebe.. ne valja Zeljo, ne valja Bayern.. imal sta da valja? ocito je da nemas ukusa...

Prijateljska utakmica dva kluba.. da si gledo utakmicu kao sto nisi, vidio bi da je se vise gledalo sta Mehmet radi nego sto ovi igraju..

i da li ja kazem da si ti kreten, odma bi dobio ban na mjesec.a sto ti provociras to nikog ne interesuje..

idi ba gledaj, sarajavo na putu ligi sampiona.. i kak ce sad ispast..

volio bih samo zbog tebe, da im bubanj dodjeli bayern-a da vas nakantaju.. pa da zaboravis vise i zelju, a i da vidis sta je lijep fudbal.

PS: svaka cast Barci, volim ih odma poslije Bayerna.. vidi se da ljudi i mogu i znaju..

PSS: jebo raju u central-u :D
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#84

Post by Majstorinho »

peanuth wrote:
Majstorinho wrote:Evo kako to radi Barcelona :D

http://www.youtube.com/watch?v=QArFAMZ3 ... ed&search=

Ovo vam je snimak od sinocnje utakmice gdje su igrali Bayern i Barcelona.Barca je pobijedila fantasticnim golom Messija :D Morate jos da ucite kako se nositi sa gigantima :oops:
nisam vidio veceg clovna na ovom internetu od tebe.. ne valja Zeljo, ne valja Bayern.. imal sta da valja? ocito je da nemas ukusa...

Prijateljska utakmica dva kluba.. da si gledo utakmicu kao sto nisi, vidio bi da je se vise gledalo sta Mehmet radi nego sto ovi igraju..

i da li ja kazem da si ti kreten, odma bi dobio ban na mjesec.a sto ti provociras to nikog ne interesuje..

idi ba gledaj, sarajavo na putu ligi sampiona.. i kak ce sad ispast..

volio bih samo zbog tebe, da im bubanj dodjeli bayern-a da vas nakantaju.. pa da zaboravis vise i zelju, a i da vidis sta je lijep fudbal.

PS: svaka cast Barci, volim ih odma poslije Bayerna.. vidi se da ljudi i mogu i znaju..

PSS: jebo raju u central-u :D
Nisi ti vrijedan mog truda...
peanuth
Posts: 344
Joined: 10/07/2005 13:37
Location: Deutschland

#85

Post by peanuth »

koja izvlakusa.. vidi se da si pitar

:D
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#86

Post by Majstorinho »

peanuth wrote:koja izvlakusa.. vidi se da si pitar

:D
Kikiriki?mogu te pojest za veceru,al sad nemam nesto inspiracije da se raspravljam s tobom...
Fleischfresser
Posts: 94
Joined: 26/06/2007 12:10
Location: Hamville, Dbr.
Contact:

#87

Post by Fleischfresser »

Haj mene pojedi pitarcicu bolesni!!!
peanuth
Posts: 344
Joined: 10/07/2005 13:37
Location: Deutschland

#88

Post by peanuth »

Majstorinho wrote:
peanuth wrote:koja izvlakusa.. vidi se da si pitar

:D
Kikiriki?mogu te pojest za veceru,al sad nemam nesto inspiracije da se raspravljam s tobom...
Dobro Lave, izvini.. :D
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#89

Post by Majstorinho »

Fleischfresser wrote:Haj mene pojebi pitarcicu bolesni!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
peanuth
Posts: 344
Joined: 10/07/2005 13:37
Location: Deutschland

#90

Post by peanuth »

0.2 Luca Toni
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#91

Post by Majstorinho »

peanuth wrote:0.2 Luca Toni
Evo,gledam na tv.Bit ce senzacija ako iko uspije uzeti bod Bayernu.Prejaki su u bindesligi.Ali zato kad dodje Barcelona... :D
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#92

Post by cyprus »

Ovaj Bayern nije normalan. :roll: Ako im iko digne boda, meni će bit čudo.
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#93

Post by cyprus »

Konačno da je neko i iz Njemačke jak. Na njihovu žalost ne igraju LŠ, ali i vrijeme je bilo da jednom pauziraju. Sad sanjam godinu kad će Man Utd pauzirat. :roll: :D
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#94

Post by -danTe- »

ma unistili ih ljudi
a Ribery je pokazo kakav je igrac
regal
Posts: 35
Joined: 05/07/2007 00:21

#95

Post by regal »

Steta sto nisu u ligi prvaka al nema veze jer ce se do iduce godine uigrati tako da ce sve redom samarati!
A Ribery, ono je stvarno milina gledat kako covjek jednostavno igra, svaka cast!
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#96

Post by Better Man »

bosmen wrote:Razvalise ih ljudi,nejveci poraz Werdwra u Bundes ligi od strane Bayerna do sada
0-5
Rezultzat je 0-4, a ne 0-5!
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#97

Post by Better Man »

bosmen wrote:
Better Man wrote:
bosmen wrote:Razvalise ih ljudi,nejveci poraz Werdwra u Bundes ligi od strane Bayerna do sada
0-5
Rezultzat je 0-4, a ne 0-5!
Rodi mati ispravljaca
Cini mi se da sam ja cijeli rezultat pisao kako je tekao a tebi toliko trebalo da ispravis to sto sam napisao 0-5
Ja sam samo cekao kad ceh ti bahnut da me ispravis :D :D
Al et tako ti je to kad se ko na koga natakari pa samo prati njegove postove
Hvala na ispravci ali ja sam tebi svoje misljenje o tebi rekao davno
Da malo bolje pratiš, vidio bi da ne pratim samo tvoje postove! Što se tiće tvog mišljenja o meni ono me uopće neinteresira, jer je bezvrijedno!
User avatar
Chopper_Horrace
Posts: 575
Joined: 13/07/2005 14:17
Location: Ovejaras

#98

Post by Chopper_Horrace »

bayern je mozda prejak za njemacku ligu, a za ostalo tj. uefa kup vidjet cemo...
User avatar
rIder
Posts: 1001
Joined: 09/03/2004 00:00

#99

Post by rIder »

aj tinks... trio Ribery, Klose, Toni ce biti ubjedljivo najjefikasniji ove sezone u Evropi, zajebace i one ludjake iz Barselone...
User avatar
Chopper_Horrace
Posts: 575
Joined: 13/07/2005 14:17
Location: Ovejaras

#100

Post by Chopper_Horrace »

rIder wrote:aj tinks... trio Ribery, Klose, Toni ce biti ubjedljivo najjefikasniji ove sezone u Evropi, zajebace i one ludjake iz Barselone...
ti ludjaci su u ligi smapiona, Bayern je u kupu Uefa....
Post Reply