FC Bayern Munchen

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2436
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#24326 Re: FC Bayern Munchen

Post by ZyzzSar »

Mate_Miso_Kovac wrote: 04/10/2020 15:40 Et, zavrsen prijelazni rok. Fantastican posao uprave:
- Drugoligaš Roca za 15 milki
- Bogalj Choupo-Moting dzaba
- Neki čamuga iz Marseja, desni bek, šatro zamjena za Pavarda, neutvrdjena cijena

Pojačanja, u pičku materinu :P I nekome onda Goetze ne valja :P
i odbijena ponuda za Callum Hudson-Odoia iz Chelsea, za pozajmnicu sa pravom otkupa 70mil
Douglas Costa se iz toga razloga vjerovatno vraca u Bayern, pozajmnica
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#24327 Re: FC Bayern Munchen

Post by simonese »

With 27 trophies, Thomas Müller is officially the most decorated German player of all time
Image
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24328 Re: FC Bayern Munchen

Post by Logovan »

E čuj Choupo-Moting... :D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24329 Re: FC Bayern Munchen

Post by beni-bu-man »

E cuj Douglas Costa :mrgreen:
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#24330 Re: FC Bayern Munchen

Post by MaroonBrigade »

Trebali su dovesti Ronalda i Benzemu da sjede na klupi.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66196
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#24331 Re: FC Bayern Munchen

Post by _BataZiv_0809 »

I jos razmatrali Kramarica :facepalm:
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#24332 Re: FC Bayern Munchen

Post by MeanMachine »

Mate_Miso_Kovac wrote: 04/10/2020 15:40 Et, zavrsen prijelazni rok. Fantastican posao uprave:
- Drugoligaš Roca za 15 milki
- Bogalj Choupo-Moting dzaba
- Neki čamuga iz Marseja, desni bek, šatro zamjena za Pavarda, neutvrdjena cijena

Pojačanja, u pičku materinu :P I nekome onda Goetze ne valja :P
Nisu ovo uopšte loši transferi, odlične backup opcije da u nekim manje bitnim utakmicama ne moraš lomiti prvotimce. To je ono što i treba Bayernu trenutno, širina i dodatne opcije za Flicka, a prvi tim je svakako top postavljen.
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1474
Joined: 09/09/2019 10:05

#24333 Re: FC Bayern Munchen

Post by Mate_Miso_Kovac »

Ja ovdje vidim samo pro forme kupovinu, da se kaze da se nesto radilo. Costa je invalid koji je vise povrijedjen nego sto igra. Čupo Moting, mislim, stvarno? Zasto je on bolje rjesenje od Zirkzeea? Taraba, plus matora taraba. Ovog lika iz Marseja ne znam, Hajmo et biti optimisticni da je ok zamjena za Pavarda. Roca iz druge španjolske lige, za petnaest miliona? Da je valjao, plus za te pare, uzeo bi ga prvo neko iz Španjolske. Uz sve to, imaš Feina, mladog njemackog igraca na toj poziciji, nabijes ga nogom opet na pozajmnicu... Ne znam, talašika 8)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66196
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#24334 Re: FC Bayern Munchen

Post by _BataZiv_0809 »

Ja mislio zajebancija Čupo Mounting :run:
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#24335 Re: FC Bayern Munchen

Post by diablobih »

Mate_Miso_Kovac wrote: 05/10/2020 20:38 Ja ovdje vidim samo pro forme kupovinu, da se kaze da se nesto radilo. Costa je invalid koji je vise povrijedjen nego sto igra. Čupo Moting, mislim, stvarno? Zasto je on bolje rjesenje od Zirkzeea? Taraba, plus matora taraba. Ovog lika iz Marseja ne znam, Hajmo et biti optimisticni da je ok zamjena za Pavarda. Roca iz druge španjolske lige, za petnaest miliona? Da je valjao, plus za te pare, uzeo bi ga prvo neko iz Španjolske. Uz sve to, imaš Feina, mladog njemackog igraca na toj poziciji, nabijes ga nogom opet na pozajmnicu... Ne znam, talašika 8)
Malac iz Espanyola ce biti vrh igrac.
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#24336 Re: FC Bayern Munchen

Post by MeanMachine »

Mate_Miso_Kovac wrote: 05/10/2020 20:38 Ja ovdje vidim samo pro forme kupovinu, da se kaze da se nesto radilo. Costa je invalid koji je vise povrijedjen nego sto igra. Čupo Moting, mislim, stvarno? Zasto je on bolje rjesenje od Zirkzeea? Taraba, plus matora taraba. Ovog lika iz Marseja ne znam, Hajmo et biti optimisticni da je ok zamjena za Pavarda. Roca iz druge španjolske lige, za petnaest miliona? Da je valjao, plus za te pare, uzeo bi ga prvo neko iz Španjolske. Uz sve to, imaš Feina, mladog njemackog igraca na toj poziciji, nabijes ga nogom opet na pozajmnicu... Ne znam, talašika 8)
Ko je bio Davies prije dolaska u Bayern, a danas je možda i najbolji lijevi bek na svijetu. Perišič isto tako nije bio neka mega zvijezda pa je zablistao u Bayernu kao izuzetno koristan igrač. Costa po pitanju povreda jeste rizičan ali to je za rezervnog igrača i manje bitna stavka. Slažem se i da prvenstveno treba Bayernovim omladincima poput Zirkzee-ja davati šanse, neka Choupo - Moting bude treća opcija u napadu, odličan je za te uloge. Buona Sarr će biti odličan back-up za Pavarda, a ukoliko ne bude odmah top tu je uvijek Kimmich koji po potrebi može uskočiti na toj poziciji. Tanguy Kouassi će isto tako postati odlična opcija na stoperskoj poziciji, a Roca u sredini terena posebno, jer svi su došli u klub kojem su zaista potrebni i u kojem će dobiti priliku da se dokažu, a ko ne uspije uvijek može otići dalje bez da je Bayern izvalio 100 miliona za njega. I na kraju, a to je tek poseban problem ostalih klubova u Evropi, Bayern "i sa ovakvim igračima" osvoji sve što se osvojiti može, a Neymar, Mbappe, de Bruine, Messi, C.Ronaldo. i ostale mega giga ultra zvijezde samo mogu gledati i uživati u lekcijama fudbala koje im Bayernova mašina dijeli :lol:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#24337 Re: FC Bayern Munchen

Post by simonese »

MeanMachine wrote: 07/10/2020 23:38
Mate_Miso_Kovac wrote: 05/10/2020 20:38 Ja ovdje vidim samo pro forme kupovinu, da se kaze da se nesto radilo. Costa je invalid koji je vise povrijedjen nego sto igra. Čupo Moting, mislim, stvarno? Zasto je on bolje rjesenje od Zirkzeea? Taraba, plus matora taraba. Ovog lika iz Marseja ne znam, Hajmo et biti optimisticni da je ok zamjena za Pavarda. Roca iz druge španjolske lige, za petnaest miliona? Da je valjao, plus za te pare, uzeo bi ga prvo neko iz Španjolske. Uz sve to, imaš Feina, mladog njemackog igraca na toj poziciji, nabijes ga nogom opet na pozajmnicu... Ne znam, talašika 8)
Ko je bio Davies prije dolaska u Bayern, a danas je možda i najbolji lijevi bek na svijetu. Perišič isto tako nije bio neka mega zvijezda pa je zablistao u Bayernu kao izuzetno koristan igrač. Costa po pitanju povreda jeste rizičan ali to je za rezervnog igrača i manje bitna stavka. Slažem se i da prvenstveno treba Bayernovim omladincima poput Zirkzee-ja davati šanse, neka Choupo - Moting bude treća opcija u napadu, odličan je za te uloge. Buona Sarr će biti odličan back-up za Pavarda, a ukoliko ne bude odmah top tu je uvijek Kimmich koji po potrebi može uskočiti na toj poziciji. Tanguy Kouassi će isto tako postati odlična opcija na stoperskoj poziciji, a Roca u sredini terena posebno, jer svi su došli u klub kojem su zaista potrebni i u kojem će dobiti priliku da se dokažu, a ko ne uspije uvijek može otići dalje bez da je Bayern izvalio 100 miliona za njega. I na kraju, a to je tek poseban problem ostalih klubova u Evropi, Bayern "i sa ovakvim igračima" osvoji sve što se osvojiti može, a Neymar, Mbappe, de Bruine, Messi, C.Ronaldo. i ostale mega giga ultra zvijezde samo mogu gledati i uživati u lekcijama fudbala koje im Bayernova mašina dijeli :lol:
:thumbup:
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1474
Joined: 09/09/2019 10:05

#24338 Re: FC Bayern Munchen

Post by Mate_Miso_Kovac »

Njabri ima koronu. Kad već neće niko da nam igrače povredjuje na terenu, mora ovako, jbg :evil:
User avatar
Fossil
Posts: 688
Joined: 11/10/2010 18:32

#24339 Re: FC Bayern Munchen

Post by Fossil »

Ovo forsiranje Alabe mi ide na zivce opasno, kiksara opasna.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25804
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#24340 Re: FC Bayern Munchen

Post by BHF_Manijak »

Sta se desilo sa Daviesom pa je ispao iz postave, nakon fantasticne zavrsnice prosle sezone? Zar Hernandez moze bolje od onoga?
Kad se ocekuje povratak Leroya?
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#24341 Re: FC Bayern Munchen

Post by MeanMachine »

BHF_Manijak wrote: 21/10/2020 21:35 Sta se desilo sa Daviesom pa je ispao iz postave, nakon fantasticne zavrsnice prosle sezone? Zar Hernandez moze bolje od onoga?
Kad se ocekuje povratak Leroya?
Trenutno Flick gura Hernandeza u prvi tim - valjda on zna zašto, definitivno nije loše imati takav izbor na lijevom beku (obojica su odlični, ali Hernandez ima problema sa povredama pa se nije mogao previše istaći do sada). Dobit će i Davies svoju minutažu, tek mu je 19 godina tako da ima vremena za dalji razvoj (ja bih svakako prije Daviesa stavio u prvi tim, ali vjerujem da to Flick može bolje procijeniti od nas svjetskih fudbalskih stručnjaka :lol: )

Leroy Sane bi se trebao vratiti u sastav protiv Frankfurta u subotu, vjerovatno samo kao rezerva, neće previše da forsiraju njegov povratak u ekipu jer mu je trenutna povreda, iako blažeg oblika, povezana sa koljenom na kojem je zbog križnih ligamenata jako dugo odsustvovao sa terena.

Nego, šta je bilo ovo večeras protiv Atletica - opet lekcija vrhunskog fudbala 8-) Šta li je samo Suarezu prolazilo kroz glavu kad se ponovo našao u utakmici protiv Bayernove mašine :lol:
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3169
Joined: 22/07/2017 18:36

#24342 Re: FC Bayern Munchen

Post by Leopard_SA »

Ne znam, ali meni se cini najbolja opcija sto se odbrane tice
Pavard-Süle-Hernandez-Davies
I bez obzira na sve sto se desava sa Davidom, treba ga pokusati barem zadrzati jer moze pokriti i poziciju stopera i lijevog beka
Tolisso me veceras pozitivno iznenadio.
Coman nastavlja gdje je stao prosle sezone
Odlicna utakmica veceras i jos jedna demonstracija snage.
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#24343 Re: FC Bayern Munchen

Post by MeanMachine »

Leopard_SA wrote: 21/10/2020 23:42 Ne znam, ali meni se cini najbolja opcija sto se odbrane tice
Pavard-Süle-Hernandez-Davies
I bez obzira na sve sto se desava sa Davidom, treba ga pokusati barem zadrzati jer moze pokriti i poziciju stopera i lijevog beka
Tolisso me veceras pozitivno iznenadio.
Coman nastavlja gdje je stao prosle sezone
Odlicna utakmica veceras i jos jedna demonstracija snage.
Slažem se, ova odbrana je trenutno najbolja opcija, mada se ni Alaba, a ni Hernandez na poziciji stopera ne snalaze ni približno dobro kao na lijevom beku, ali da su bolj i od tromog Boatenga - apsolutno (na stranu što Boateng zadnjih nekoliko mjeseci igra sasvim korektno, on jednostavno nije kalibar za prvi tim Bayerna pored svih ostalih odbrambenih igrača koji su na raspolaganju Flicku).
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3169
Joined: 22/07/2017 18:36

#24344 Re: FC Bayern Munchen

Post by Leopard_SA »

MeanMachine wrote: 21/10/2020 23:52 Slažem se, ova odbrana je trenutno najbolja opcija, mada se ni Alaba, a ni Hernandez na poziciji stopera ne snalaze ni približno dobro kao na lijevom beku, ali da su bolj i od tromog Boatenga - apsolutno (na stranu što Boateng zadnjih nekoliko mjeseci igra sasvim korektno, on jednostavno nije kalibar za prvi tim Bayerna pored svih ostalih odbrambenih igrača koji su na raspolaganju Flicku).
Da, ali i pored toga sto se ne snalaze dobro na stoperu kao na poziciji lijevog beka ipak mislim da mogu sasvim korektno odraditi posao(pogotovo Hernandez). Bilo bi odlicno imati i jednog i drugog zbog rotacije. Sezona je duga i moguce su povrede, a imati dva igraca koja mogu pokriti dvije pozicije u zadnjoj liniji na najvisem nivou je odlicno. Mislim da ce se Sarr takodje pokazati kao pojacanje. Boateng, iako vise ne igra na nivou na kojem je prije bio je odlicna back-up opcija
Drago mi je da imamo odlicno popunjenu zadnju liniju

Trenutno najveca snaga Bayerna je napad gdje glavni igraci, za razliku od proslih godina imaju zamjene priblizne kvalitete. Moting je do sada solidne partije pruzio

Drago mi je vidjeti da Bayern ovako igra, ali isto tako da smo na svim pozicijama popunjeni. Tolisso ako nastavi igrati kao veceras, mogao bi biti igrac koji ce odlicno popuniti prazninu u veznom redu koja je ostala sa odlaskom Thiaga.

Mia San Mia
super_bayern
Posts: 1338
Joined: 14/05/2014 12:42

#24345 Re: FC Bayern Munchen

Post by super_bayern »

Image
Šteta za Daviesa, brz oporavak želim.
Sarr je čista desetka, uklopio se samo tako.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#24346 Re: FC Bayern Munchen

Post by Tito_i_Partija »

:lol:

https://www.klix.ba/sport/nogomet/bayer ... /201102023

Koji kreten jbt. Valjda umislio da je Messi il' Ronaldo iz najboljih godina.
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1474
Joined: 09/09/2019 10:05

#24347 Re: FC Bayern Munchen

Post by Mate_Miso_Kovac »

Ko mu jebe mater. Stisnut muda, stavit ga na klupu ili u Bayern II pa nek jede govna do juna... Koje djubre nezahvalno :-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40836
Joined: 21/05/2012 22:46

#24348 Re: FC Bayern Munchen

Post by AmiĐa_Idriz »

Sviđa mi se kako Bayern hendla ove situacije.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#24349 Re: FC Bayern Munchen

Post by Tito_i_Partija »

Odlicno su postupili. Ovo bi bio veliki presedan za druge igrace da isto ovako izmuzu klub. A fakat je slab u zadnje vrijeme, i ovo sto su mu ponudili je bilo previse. Mislim halo ba, frajer htio 25 miliona godisnje. :shock:

Tako da: danke und aufwiedersehen.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#24350 Re: FC Bayern Munchen

Post by simonese »

na prvu losa utakmica i opet zabijes 6 golova,preusdila triple izmejna
Post Reply