FC Bayern Munchen

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#23326 Re: FC Bayern Munchen

Post by missko »

Image
User avatar
vicious
Posts: 6869
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#23327 Re: FC Bayern Munchen

Post by vicious »

_BataZiv_0809 wrote:
animals wrote:
Pa Trapatoni, Anceloti, Gurdiola..
niko ih nije uspio voziti..
izgleda samo Nijemac moze Njemacki ponos cerati..
Pa ne bih ih ja stavljao u isti koš sa Nikom. Sva trojica su uzeti barem jedan trofej sa Bajernom, a on kako je krenuo dabogda...vidjecemo.

Imas i hejbet Švaba koji nisu ništa napravili, Klinsman, Magat, Ribek...

A imas i za Bajern izuzetno vazne Hrvate/Jugoslovene Zebeca i Čajkovskog :)
Magat uzeo dvije duple :D ali na kraju je i sa njim bio nekakav tihi bojkot.
E Rehagel je bio baš promašaj, poslije 100 godina Bremena nikako nije uspio da se prilagodi ovom cirkusu u Minhenu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66128
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#23328 Re: FC Bayern Munchen

Post by _BataZiv_0809 »

vicious wrote: Magat uzeo dvije duple :D ali na kraju je i sa njim bio nekakav tihi bojkot.
E Rehagel je bio baš promašaj, poslije 100 godina Bremena nikako nije uspio da se prilagodi ovom cirkusu u Minhenu.
E da upravu si pomijesalo mi se malo sa drugim Hitzfeldovim mandatom. :thumbup:

Sto se tice Rehagela nekad sam negdje procitao da je bio previse sirov ( 'too rural at heart") za fensi svijet Minhena. :mrgreen:
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#23329 Re: FC Bayern Munchen

Post by MeanMachine »

Sve što se trenutno dešava u i oko Bayerna je jasan signal da se mora raditi jedan ozbiljan update cijelog sistema (podmlađivanje i ciljano jačanje ekipe, rekao bih da se i u segmentu scoutinga mora dosta toga korigovati). Što se tiče uprave tu se jako teško može očekivati neka ozbiljna promjena dok su Höneß i Rummenige radno sposobni, jedino Salihamidžić je pod znakom pitanja za neki duži angažman jer ovako, samo klimajući glavom na sve što ova prva dvojica izjave i bježeći od kamera i intervjua, bit će jedna od prvih "žrtava" rekonstrukcije kluba.

Interesantni su mi ovi "stručnjaci" poput Effenberga i Matthäusa koji sve znaju i imaju rješenje za sve probleme u Bayernu, a sami u postigračkoj karijeri nisu napravili apsolutno ništa pozitivno. Kao igračima obojici svaka čast, ali oni da kritikuju KHR-a ili Höneßa koji su najvećim dijelom zaslužni što je Bayern danas svjetski fudbalski brend je, blago rečeno, cirkus.

I još jedan detalj, naravno: ova kriza u Bayernu najmanje odgovara ostatku Bundeslige jer je Bayern decenijama lokomotiva koja ovu ligu vuče i čini relevantnom u svijetu fudbala, i snaga kompletne BL je neraskidivo vezana za snagu Bayerna. Ja potpuno razumijem da mnogim drugim klubovima i njihovim navijačima smeta Bayernovih 6 uzastopnih titula prvaka, frustracije su čudo, i zato bi ovu godinu trebali maksimalno iskoristiti da pokušaju nešto osvojiti jer kad se Bayern konsoliduje ostalima u BL će preostati samo još da izvade dvoglede i iz daljine posmatraju prvo mjesto na tabeli (ali navikli su već na to tako da im neće biti neobično :lol: )
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#23330 Re: FC Bayern Munchen

Post by veella »

MeanMachine wrote:Sve što se trenutno dešava u i oko Bayerna je jasan signal da se mora raditi jedan ozbiljan update cijelog sistema (podmlađivanje i ciljano jačanje ekipe, rekao bih da se i u segmentu scoutinga mora dosta toga korigovati). Što se tiče uprave tu se jako teško može očekivati neka ozbiljna promjena dok su Höneß i Rummenige radno sposobni, jedino Salihamidžić je pod znakom pitanja za neki duži angažman jer ovako, samo klimajući glavom na sve što ova prva dvojica izjave i bježeći od kamera i intervjua, bit će jedna od prvih "žrtava" rekonstrukcije kluba.

Interesantni su mi ovi "stručnjaci" poput Effenberga i Matthäusa koji sve znaju i imaju rješenje za sve probleme u Bayernu, a sami u postigračkoj karijeri nisu napravili apsolutno ništa pozitivno. Kao igračima obojici svaka čast, ali oni da kritikuju KHR-a ili Höneßa koji su najvećim dijelom zaslužni što je Bayern danas svjetski fudbalski brend je, blago rečeno, cirkus.

I još jedan detalj, naravno: ova kriza u Bayernu najmanje odgovara ostatku Bundeslige jer je Bayern decenijama lokomotiva koja ovu ligu vuče i čini relevantnom u svijetu fudbala, i snaga kompletne BL je neraskidivo vezana za snagu Bayerna. Ja potpuno razumijem da mnogim drugim klubovima i njihovim navijačima smeta Bayernovih 6 uzastopnih titula prvaka, frustracije su čudo, i zato bi ovu godinu trebali maksimalno iskoristiti da pokušaju nešto osvojiti jer kad se Bayern konsoliduje ostalima u BL će preostati samo još da izvade dvoglede i iz daljine posmatraju prvo mjesto na tabeli (ali navikli su već na to tako da im neće biti neobično :lol: )
Kupite iz BVB-a par igraca i problem rijesen :lol: a eto i titula :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#23331 Re: FC Bayern Munchen

Post by veella »

Image

Ja sam se pobrinuo za iducu sezonu :lol: :izet: :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#23332 Re: FC Bayern Munchen

Post by Tomahawk11 »

MeanMachine wrote: I još jedan detalj, naravno: ova kriza u Bayernu najmanje odgovara ostatku Bundeslige jer je Bayern decenijama lokomotiva koja ovu ligu vuče i čini relevantnom u svijetu fudbala, i snaga kompletne BL je neraskidivo vezana za snagu Bayerna. Ja potpuno razumijem da mnogim drugim klubovima i njihovim navijačima smeta Bayernovih 6 uzastopnih titula prvaka, frustracije su čudo, i zato bi ovu godinu trebali maksimalno iskoristiti da pokušaju nešto osvojiti jer kad se Bayern konsoliduje ostalima u BL će preostati samo još da izvade dvoglede i iz daljine posmatraju prvo mjesto na tabeli (ali navikli su već na to tako da im neće biti neobično :lol: )
Meni se čini da je ovo dvoje boldovano u suprotnosti, tj. sam sebi kontriraš.
Halali :)
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#23333 Re: FC Bayern Munchen

Post by MeanMachine »

Tomahawk11 wrote:
MeanMachine wrote: I još jedan detalj, naravno: ova kriza u Bayernu najmanje odgovara ostatku Bundeslige jer je Bayern decenijama lokomotiva koja ovu ligu vuče i čini relevantnom u svijetu fudbala, i snaga kompletne BL je neraskidivo vezana za snagu Bayerna. Ja potpuno razumijem da mnogim drugim klubovima i njihovim navijačima smeta Bayernovih 6 uzastopnih titula prvaka, frustracije su čudo, i zato bi ovu godinu trebali maksimalno iskoristiti da pokušaju nešto osvojiti jer kad se Bayern konsoliduje ostalima u BL će preostati samo još da izvade dvoglede i iz daljine posmatraju prvo mjesto na tabeli (ali navikli su već na to tako da im neće biti neobično :lol: )
Meni se čini da je ovo dvoje boldovano u suprotnosti, tj. sam sebi kontriraš.
Halali :)
Nema se tu šta halaliti, forum je i diskutujemo, ali jedno je dugoročno (to BL ne odgovara jer generalno se odrazi na kompletnu ligu ako predugo traje), ali kratkoročno im svakako odgovara (da ugrabe i ostali koju titulu). Tako da ne kontriram sam sebi nego gledam širu sliku 8-) (ali jesi me na trenutak trznuo :lol: :thumbup: )
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#23334 Re: FC Bayern Munchen

Post by MeanMachine »

veella wrote:Image

Ja sam se pobrinuo za iducu sezonu :lol: :izet: :thumbup:
Malo se ohabao taj dvogled od korištenja zadnjih 6 sezona ali bitno je da još uvijek funkcioniše, trebat će opet uskoro :thumbup:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#23335 Re: FC Bayern Munchen

Post by Partijaner »

veella wrote:Image

Ja sam se pobrinuo za iducu sezonu :lol: :izet: :thumbup:
Evo mu sina u naocalama. :mrgreen:

Image
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#23336 Re: FC Bayern Munchen

Post by veella »

Jarane fulio si temu, ovdje nije mjesto da se spominju clanovi porodice. Ubuduce razmisli sta pises :thumbup:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#23337 Re: FC Bayern Munchen

Post by Partijaner »

veella wrote:Jarane fulio si temu, ovdje nije mjesto da se spominju clanovi porodice. Ubuduce razmisli sta pises :thumbup:
Druze ti si fulio ovdje temu ima vise od 5 godina, ako si ti ovaj na slici onda izvini iako nisam spomeno nista u negativnom kontekstu, ako se zajebajes onda nekad primi salu i na svoj racun. :)
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#23338 Re: FC Bayern Munchen

Post by veella »

Partijaner wrote:
veella wrote:Jarane fulio si temu, ovdje nije mjesto da se spominju clanovi porodice. Ubuduce razmisli sta pises :thumbup:
Druze ti si fulio ovdje temu ima vise od 5 godina, ako si ti ovaj na slici onda izvini iako nisam spomeno nista u negativnom kontekstu, ako se zajebajes onda nekad primi salu i na svoj racun. :)
Meni mozes napisati sta god hoces ali spominjati moju porodicu to nece moci. Sto se tice zajebancije ima da vas prcam jos 50 godina :mrgreen:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#23339 Re: FC Bayern Munchen

Post by Partijaner »

Ko je tebi sta licno spominjao jesil normalan ? :-)

Ako nisi skontao svrhu posta nemoj se ni javljat.
super_bayern
Posts: 1338
Joined: 14/05/2014 12:42

#23340 Re: FC Bayern Munchen

Post by super_bayern »

Joj velografa kralja :D
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#23341 Re: FC Bayern Munchen

Post by Korisničkoime »

veella wrote:
Partijaner wrote:
veella wrote:Jarane fulio si temu, ovdje nije mjesto da se spominju clanovi porodice. Ubuduce razmisli sta pises :thumbup:
Druze ti si fulio ovdje temu ima vise od 5 godina, ako si ti ovaj na slici onda izvini iako nisam spomeno nista u negativnom kontekstu, ako se zajebajes onda nekad primi salu i na svoj racun. :)
Meni mozes napisati sta god hoces ali spominjati moju porodicu to nece moci. Sto se tice zajebancije ima da vas prcam jos 50 godina :mrgreen:
Al ga zapetljaste vas dvojica brate mili.
Ispade sve naopako
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#23342 Re: FC Bayern Munchen

Post by Point. »

Hah vala baš ko latinska sapunica. Partijaner je mislio na onog švabu sa dvogledom i onog malog u cvikaoma. Vella ili se umislio da je on taj švabo sa dvogledom ili je fakat on lično. :mrgreen:
U tom slučaju Partijaner izvini se čojku :lol:.
super_bayern
Posts: 1338
Joined: 14/05/2014 12:42

#23343 Re: FC Bayern Munchen

Post by super_bayern »

Robben završava s karijerom u Bayernu na kraju ove sezone.
Da li zaista završava fudbalsku karijeru , nije navedeno u tekstu.
https://www.bild.de/sport/2018/sport/fc ... .bild.html
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#23344 Re: FC Bayern Munchen

Post by Mišo_Kovač »

Morel kako da Robben ostane jos jednu godinu u zamjenu za to da se Riberyu napiše zahvalnica odmah u januaru... :D :evil:
User avatar
aveos
Posts: 1672
Joined: 28/02/2012 08:42

#23345 Re: FC Bayern Munchen

Post by aveos »

Jel istina ovo za Isca?
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#23346 Re: FC Bayern Munchen

Post by Mišo_Kovač »

Christian Falk kaže da su glasine o Iscu idalje samo glasine :P Medjutim, Bayern se interesirao za njega jos dok je u Malagi bio, tako da, ko ce mu ga znati :P
Last edited by Mišo_Kovač on 08/12/2018 11:37, edited 1 time in total.
User avatar
B6Redhell
Posts: 5906
Joined: 25/12/2010 04:56

#23347 Re: FC Bayern Munchen

Post by B6Redhell »

Francisco/isco ide iz reala od sezone 14-15. Al nikako da ode...
:)
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#23348 Re: FC Bayern Munchen

Post by simonese »

Isco,moga stisko
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#23350 Re: FC Bayern Munchen

Post by Nadzorna_ploca »

Sretno ti bilo sine i nadam se da nije minimalac.
Post Reply