FC Bayern Munchen

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
aveos
Posts: 1672
Joined: 28/02/2012 08:42

#22951 Re: FC Bayern Munchen

Post by aveos »

pizarro wrote:samo da vam napomenem da vas najdrazi klub ima veceras utakmicu :D
Pusti narod nek rostilja..
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#22952 Re: FC Bayern Munchen

Post by Bosanski_kralj »

Martinez upita, Alaba također. Kad na to dodamo da su povrijeđeni Nojer, Boateng, Vidal, Roben i Koman..strašno. Ne sjećam se kad smo psoljednji put odigrali neku bitnu utakmicu a da nije bilo povreda bitnih igrača.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11049
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#22953 Re: FC Bayern Munchen

Post by Tito_i_Partija »

Jeb'o siroku klupu, de da ustedimo koji fening, to je bitnije. :roll:

Koja je ovo CL sezona po redu da je sjebana zbog povreda? Ja mislim da je ovo ovako od prvog Juppovog odlaska.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#22954 Re: FC Bayern Munchen

Post by Bosanski_kralj »

Tito_i_Partija wrote:Jeb'o siroku klupu, de da ustedimo koji fening, to je bitnije. :roll:

Koja je ovo CL sezona po redu da je sjebana zbog povreda? Ja mislim da je ovo ovako od prvog Juppovog odlaska.
Krenulo je sve sa Guardiolom.

Kad se samo sjetim prve utakmice protiv Barcelone, i bez Robena i bez Riberija. :-)
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#22955 Re: FC Bayern Munchen

Post by Partijaner »

Sami sebe izbacili, nisu sanse iskoristili i to je to, Mullera i Lewata prodat nek idu u pm ne trebaju igraci koji ne znaju trcat.

Steta igrali su veoma dobro ali nije bilo srece za prolaz.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#22956 Re: FC Bayern Munchen

Post by MOSALJOZE »

Bilal je pokazao veliko srce,bravo majstore :thumbup:
Jupp realno nije imao šta uvesti osim Wagnera.Zidan je dobar posao napravio sa dvije izmjene skroz promijenio Bayernov ritam.
Sve u svemu ostaje žal,jer je Bayern po meni bio bolji u ovom dvomeču.
Ništa se drastično neće promijeniti ni iduće sezone,eh iduće godine kad budemo pisali o Bayernovom fijasku otići će Hasan i Niko,pa možda odriješe kesu i dovedu Tuhela eventualno Nagelsmana vidjećemo kakav će biti iduće godine.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3168
Joined: 22/07/2017 18:36

#22957 Re: FC Bayern Munchen

Post by Leopard_SA »

Kako sam iznerviran...
Milera i Lewandoskog prodati na kraju sezone.
Nije mi nikako jasno kako je Ulreich primio one golive i isto mi nije jasno kako nam se svaki put na kraju sezone povrijedi 28 prvotimaca tako da moramo uvijek igrati sa kombinovanik sastavom.
Bilal, iako ima 35 godina i dalje je najbolji. :thumbup: On mi je jedan od drazih igraca.
User avatar
sprej
Posts: 334
Joined: 05/03/2013 17:42

#22958 Re: FC Bayern Munchen

Post by sprej »

Thomas Muller od podcijenjenog do PRECIJENJENOG igrača :!:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#22959 Re: FC Bayern Munchen

Post by animals »

Leopard_SA wrote:Kako sam iznerviran...
Milera i Lewandoskog prodati na kraju sezone.
Nije mi nikako jasno kako je Ulreich primio one golive i isto mi nije jasno kako nam se svaki put na kraju sezone povrijedi 28 prvotimaca tako da moramo uvijek igrati sa kombinovanik sastavom.
Bilal, iako ima 35 godina i dalje je najbolji. :thumbup: On mi je jedan od drazih igraca.
Pa ako je on najbolji, onda i niste bezveze izgubili :D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#22960 Re: FC Bayern Munchen

Post by Partijaner »

Ma kako ces proci poklonis im dva gola bukvalno, da je Bayern poveo bila bi drugacija prica, jbg na kraju kurko.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3168
Joined: 22/07/2017 18:36

#22961 Re: FC Bayern Munchen

Post by Leopard_SA »

Partijaner wrote:Ma kako ces proci poklonis im dva gola bukvalno, da je Bayern poveo bila bi drugacija prica, jbg na kraju kurko.
Pa poveo je?
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#22962 Re: FC Bayern Munchen

Post by Partijaner »

Leopard_SA wrote:
Partijaner wrote:Ma kako ces proci poklonis im dva gola bukvalno, da je Bayern poveo bila bi drugacija prica, jbg na kraju kurko.
Pa poveo je?
Mislio sam kod rezultat 1:1
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1959
Joined: 13/07/2016 11:10

#22963 Re: FC Bayern Munchen

Post by sve_ovo_ja »

Rafihna i Ulreich poklonili 2 gola. Prednji dio zreo za remont, Lewandowski nevidljiv u dvomecu (osim onog zicera sto je ujebao), Miller ko amater kakav, ne može na krilu igrati vec na poluspicu i kupiti otpatke jer to jedino i zna. Ribery sa 35 na izdisaju, kao i Robben. Za Bundesligu mogu i dogodine isto, za ozbiljnije stvari fale 2 mlađa krila i još 1 špic da i Lewa zna da nije nedodirljiv.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3168
Joined: 22/07/2017 18:36

#22964 Re: FC Bayern Munchen

Post by Leopard_SA »

Partijaner wrote:
Leopard_SA wrote:
Partijaner wrote:Ma kako ces proci poklonis im dva gola bukvalno, da je Bayern poveo bila bi drugacija prica, jbg na kraju kurko.
Pa poveo je?
Mislio sam kod rezultat 1:1
:thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 94389
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#22965 Re: FC Bayern Munchen

Post by Logovan »

Leopard_SA wrote:Kako sam iznerviran...
Milera i Lewandoskog prodati na kraju sezone.
Nije mi nikako jasno kako je Ulreich primio one golive i isto mi nije jasno kako nam se svaki put na kraju sezone povrijedi 28 prvotimaca tako da moramo uvijek igrati sa kombinovanik sastavom.
Bilal, iako ima 35 godina i dalje je najbolji. :thumbup: On mi je jedan od drazih igraca.
Kako ti nije jasno za Ulreicha, pa frajer je mrtva taraba, ne zna, pojma nema, slaba kretnja, refleksi k'o u mrtvog konja, izgubljen u prostoru i vremenu. Meni nije jasno kako je uopšte došao do kluba kakav je Bayern. :-) Ja ga hladno mogu zamijeniti, učinak će biti isti, a Bayern će uštediti bruku para, obzirom da bih imao daleko manju platu od onog kvazi golmana.

A za Bilala, ako je on najbolji, onda to dovoljno govori u kakvom je stanju ekipa Bayerna.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3168
Joined: 22/07/2017 18:36

#22966 Re: FC Bayern Munchen

Post by Leopard_SA »

Logovan wrote:
Leopard_SA wrote:Kako sam iznerviran...
Milera i Lewandoskog prodati na kraju sezone.
Nije mi nikako jasno kako je Ulreich primio one golive i isto mi nije jasno kako nam se svaki put na kraju sezone povrijedi 28 prvotimaca tako da moramo uvijek igrati sa kombinovanik sastavom.
Bilal, iako ima 35 godina i dalje je najbolji. :thumbup: On mi je jedan od drazih igraca.
Kako ti nije jasno za Ulreicha, pa frajer je mrtva taraba, ne zna, pojma nema, slaba kretnja, refleksi k'o u mrtvog konja, izgubljen u prostoru i vremenu. Meni nije jasno kako je uopšte došao do kluba kakav je Bayern. :-) Ja ga hladno mogu zamijeniti, učinak će biti isti, a Bayern će uštediti bruku para, obzirom da bih imao daleko manju platu od onog kvazi golmana.

A za Bilala, ako je on najbolji, onda to dovoljno govori u kakvom je stanju ekipa Bayerna.
Stvarno mi nije bila jasna reakcija kod prvig gola danas(drugi nisam vidio). Benzema udara loptu glavom, Ulreich trci i umjesto da se pokusa baciti prema lopti on je gleda dok ulazi u gol...
Bilal je danas bio najbolji, ostali su odigrali dosta dobro, ali on je bio ubjedljivo najbolji. Covjek ima 35 godina, a odigrao je 90 minuta na najvecem nivou. To samo pokazuje njegovu klasu.
Sto se sljedece sezone tice, ako Bayern ne promijeni transfer politiku, tesko da ce ostati u vrhu europskog fudbala. Napadac, dva krila i bek su prijeko potrebni. Volio bih da James i zvanicno postane igrac Bayerna. Takodje bih volio u dresu Bayerna vidjeti, kao sto sam ranije rekao Martiala, Balea te stopera i beka koji su dokazana klasa.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40815
Joined: 21/05/2012 22:46

#22967 Re: FC Bayern Munchen

Post by AmiĐa_Idriz »

Mislim da je nemoguce dovesti prvoklasnu zamjenu Nojeru. Realno, ko bi sjedio na klupi godinama i odjednom se naci na golu kad se ovaj povrijedi...haman niko. Kvalitetan, naravno :mrgreen:

Mada ga ni to ne opravdava za drugi gol, ono se ne smije na terminu raditi.
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#22968 Re: FC Bayern Munchen

Post by missko »

Ma ono je blackout kod golmana krenuo je na loptu da je uhvati legao i skontao da je od njegovog igraca i onda sa zemlje nije uspio ni da je izbije ni uhvati za indirekta
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#22969 Re: FC Bayern Munchen

Post by Bosanski_kralj »

Toliko bolji bili i ispali. Naravno, sudija opet pomogao Realu, ali bez obzira na to sami smo krivi za ispadanje. PRimiti onakva dva gola u polufinalu, jednostavno previše.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11049
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#22970 Re: FC Bayern Munchen

Post by Tito_i_Partija »

Bato, jesi li mi ziv? :-D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#22971 Re: FC Bayern Munchen

Post by pirmin »

Ovoliko patnje, kukanja i ogorcenja nema ni na njemackim forumima. :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40815
Joined: 21/05/2012 22:46

#22972 Re: FC Bayern Munchen

Post by AmiĐa_Idriz »

Tito_i_Partija wrote:Bato, jesi li mi ziv? :-D
_BataNijeZiv_0809 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Trebao si ga na njemackom to pitati :mrgreen:
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2827
Joined: 14/01/2011 18:21

#22973 Re: FC Bayern Munchen

Post by ledeni_caj »

Logovan wrote: Kako ti nije jasno za Ulreicha, pa frajer je mrtva taraba, ne zna, pojma nema, slaba kretnja, refleksi k'o u mrtvog konja, izgubljen u prostoru i vremenu. Meni nije jasno kako je uopšte došao do kluba kakav je Bayern. :-) Ja ga hladno mogu zamijeniti, učinak će biti isti, a Bayern će uštediti bruku para, obzirom da bih imao daleko manju platu od onog kvazi golmana.

A za Bilala, ako je on najbolji, onda to dovoljno govori u kakvom je stanju ekipa Bayerna.
Doslovno 50 puta spasio Bayern ove sezone, napravi ogroman kiks, sve pada u vodu. :D :D Ne zna vise ni hodat, logicno. :lol: :lol:

A ekipa Bayerna je stanju da se ravnopravno nosi sa najjacom ekipom na svijetu. Stvarno grozno i zalosno. :bih: :bih:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#22974 Re: FC Bayern Munchen

Post by Partijaner »

Pa dje si ledeni jebemu :-D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#22975 Re: FC Bayern Munchen

Post by veella »

Image



Pozdrav od Veelle :thumbup:
Post Reply