FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Korovjev
Posts: 846
Joined: 17/03/2018 18:42

#58051 Re: FC Barcelona

Post by Korovjev »

Biću opet malo naporan sa Valverdeom, ali su ovakve tekme ko sinoć razlog što ga cijenim i podržavam (premda je trebao odstupiti nakon poraza od Livea), jer se u ovakvim tekmama pokazuje njegov rad sa timom. Pritisak ko u najboljim danima, posložene linije koje se kreću timski, lete svi, igra se lijepo i zanimljivo je za gledati. Da su i i zijanili ne bih im a rekao. Tako da se iskreno nadam da će ovoj dvojici trebati malo više vremena da se vrate. A Dembeleu jedno godina i po.
Daleko od savršenog ali ne pamtim kad sam sa merakom odgledao tekmu kao sinoć. Nekako mi se čini da je to bilo prošle sezone kad je Messi bio povrijeđen što je znakovito.
Ima tu još dosta za raditi, moram priznati da nisam nešto očaran ovim De Jongom, mora još puno pure i on, ali je puno bolje igrao u ovoj tekmi kad je Buske na svom mjestu a on naprijed. Tako da mislim da i dalje nemamo adekvatnu zamjenu za Buskea, ali polako.
Grizman samo potvrdio ono što sam već mislio o njemu. Da je super pojačanje jer je prava špica a Simeone škola pa nema lagano nego leti po cijelom terenu. Super sarađivao sa ostatkom napada, prije svega Rafinhom, što me iznenadilo, jer sam mislio da Rafinha nema vica u igri.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#58052 Re: FC Barcelona

Post by Gerro »

Ostatak evrope navija da valverde ostane trener.
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#58053 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Image
User avatar
Distortion
Posts: 2854
Joined: 08/09/2007 19:56

#58054 Re: FC Barcelona

Post by Distortion »

U odsustvu Messija, Suareza, Dembelea nisam ocekivao neku golijadu ali se desila. Kad vidis da su ofanzivni igraci Perez i Rafinha ne mozea ocekivati da ce biti puno golova. Od Griezmana se ocekivalo da preuzme odgovornost u ovoj utakmici i on je odradio odlicno :thumbup:
Barca je od pocetka napadala, stvarala sanse i igrala konkretno. Mislio sam da ce ih 0:1 psihicki skrsit, pogotovo nakon poraza u prvom kolu ali nije. Jedna greska i ljudi te kazne i takav je fudbal. Igrali su okomitije i brze i to se odmah vidjelo. Prebrzo su dolazili do 16m. Mali Perez je bio odlucan da se pokaze. Trudio se jer je znao da je ovo jedinstvena sansa da se dokaze i pokaze da moze igrati i ulaziti s klupe. Nije sala dat 5 golova u utakmici koju si gubio 0:1 i gdje ti nedostaje nekoliko bitnih igraca.

Neko napisa da je Griezman promasaj, precijenjen itd. Mnogo puta sam ga gledao i vjerujem ako se bude dobro slagao s Messijem, da ce jos vise doci do izrazaja nego u Atleticu. Lik prebrzo razmislja, dijeli lopte, zabija golove, asistira (Vidalu asist za peti gol nimalo jednostavan). Polivalentan igrac koji moze da igra devetku, poluspica, veznog igraca po potrebi. Mislim da ce se nazabijati golova pored Messija. Naravno, zavisi i koliko ce se slagati s Messijem.

Mali Ansu Fati debita sa 16 godina i 298 dana :mrgreen: vidi se na njemu da je dijete. Mali je sigurno buducnost kluba. Bice od njega nesto, siguran sam. Malo je falilo da zabije gol i vidjelo se koliko je zelio da se dokaze pred domacim navijacima. Kako je samo trcao brzo, probijao i pokusavao da zabije. Valverde ne smije stati na ovoj utakmici kada je u pitanje ovaj malac. Mora mu davati sansu kod rijesenih utakmica. I njemu i Perezu jer je i mali Perez na pripremama pokazao da se moze racunati na njega.

De Jong je odlicno pojacanje, s kakvom lakocom igra momak a tek je odigrao 2 prvenstvene utakmice. Steta ce biti ako bude sjedio na klupi ali konkurencija je jaka u sredini.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#58055 Re: FC Barcelona

Post by Mustang1 »

Tomo moze li se otvoriti tema za ove novinarske nebuloze? :D

Nit mu je ukrao proslavu nit je Messiju simpaticno, nije ni slicna proslava :D Kad su vec htjeli o tome pisati sto ne napisu ono sto i jeste i sto je Griezman izjavio da je kopirao LeBrona
https://sportsport.ba/fudbal/kamere-zab ... ola/331251

A ovdje se fino cuje da komentator govori "No Gol", mali je mislio da je Barca zabila i htio da proslavi, nije vidio da nije go :D
https://sportsport.ba/fudbal/betis-je-p ... nou/331156
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#58056 Re: FC Barcelona

Post by channel10 »

Eto, haman se vratio Neymar...

Zvanicno mogu u konkurenciju za favorita u Lp-a. :thumbup:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#58057 Re: FC Barcelona

Post by Gerro »

Favorit za najvece sramocenje i naredne sezone. Ne mogu da se ne slozim. :thumbup:

Liverpool i City su klasu iznad Barce.
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#58058 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

channel10 wrote:Eto, haman se vratio Neymar...

Zvanicno mogu u konkurenciju za favorita u Lp-a. :thumbup:
Super, neka ga u Barci.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#58059 Re: FC Barcelona

Post by channel10 »

Gerro wrote:Favorit za najvece sramocenje i naredne sezone. Ne mogu da se ne slozim. :thumbup:

Liverpool i City su klasu iznad Barce.
Vichemo :thumbup:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#58060 Re: FC Barcelona

Post by channel10 »

Logovan wrote:
channel10 wrote:Eto, haman se vratio Neymar...

Zvanicno mogu u konkurenciju za favorita u Lp-a. :thumbup:
Super, neka ga u Barci.
Bolje da je u Barsi, nego u RM :)
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#58061 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

channel10 wrote:
Logovan wrote:
channel10 wrote:Eto, haman se vratio Neymar...

Zvanicno mogu u konkurenciju za favorita u Lp-a. :thumbup:
Super, neka ga u Barci.
Bolje da je u Barsi, nego u RM :)
Pa jest, nemoj da ga gledam u Realu. :thumbup:
Crvena Tifoza
Posts: 10631
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#58062 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Rivaldo traži da mu se oproste grijesi. :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#58063 Re: FC Barcelona

Post by Gerro »

Liverpool
City
Real
Atletico
Juventus

Redoslijed ekipa za koje bih rekao da imaju najvece sanse da osvoje LP.

Barci treba cudo tj da prestanu biti luzeri al tesko
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#58064 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Samo prijavljujte Geri postove, nemojte se ustrucavati :nargila:
Kao Vito je popušaio trajni, vidite da jedan drugom ne odgovaraju više :lol: ostao mu je još samo ovaj i to je to.

Nece još dugo ni sa ovim nickom.
Crvena Tifoza
Posts: 10631
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#58065 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

LSD wrote:Samo prijavljujte Geri postove, nemojte se ustrucavati :nargila:
Kao Vito je popušaio trajni, vidite da jedan drugom ne odgovaraju više :lol: ostao mu je još samo ovaj i to je to.

Nece još dugo ni sa ovim nickom.

Lažni navijač Liverpoola.
Dođe iz banovića i sve komentare posveti na temi Barçe. :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#58066 Re: FC Barcelona

Post by Gerro »

Danas dijele banove ako pricas istinu? Ok izvini :|

Prvo sam bio neki curry pa neki vito sta je sljedece? Da nisam ti ? Odluci se

Logovan pa ti si lazni navijac Uniteda. Stid te pisati na onoj temi kolko ste losi
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#58067 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Crvena Tifoza wrote:
LSD wrote:Samo prijavljujte Geri postove, nemojte se ustrucavati :nargila:
Kao Vito je popušaio trajni, vidite da jedan drugom ne odgovaraju više :lol: ostao mu je još samo ovaj i to je to.

Nece još dugo ni sa ovim nickom.

Lažni navijač Liverpoola.
Dođe iz banovića i sve komentare posveti na temi Barçe. :D
Samo mu prijavljujte postove, sam ce otpasti :wink:
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#58068 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Gerro wrote:Danas dijele banove ako pricas istinu? Ok izvini :|

Prvo sam bio neki curry pa neki vito sta je sljedece? Da nisam ti ? Odluci se

Logovan pa ti si lazni navijac Uniteda. Stid te pisati na onoj temi kolko ste losi
Ko god da si - nebitan si, ali zakacio si se sa pogrešnim ljudima na pogrešnom mjestu. Malo si se preračunao i precijenio. To ti nije trebalo.
Zato ces biti surovo kažnjen. Uskoro ce biti bivši i kao Gerro i tu je kraj filma. Ende.
Samo ti nastavi spamati, a mi cemo prijavljivati ;-) nije ni to problem.
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#58069 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Gerro wrote: Logovan pa ti si lazni navijac Uniteda. Stid te pisati na onoj temi kolko ste losi
Dobro.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#58070 Re: FC Barcelona

Post by channel10 »

Dzabe pisemo u vezi Neymara. Jos uvijek nista od dogovora.
Crvena Tifoza
Posts: 10631
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#58071 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

channel10 wrote:Dzabe pisemo u vezi Neymara. Jos uvijek nista od dogovora.

Ako ga budu završavali, to će biti završeno u 5 do 12.
Ipak je u ovim pregovorima vrijeme na strani Barçe. U PSG znaju da ove sezone od njega neće dobiti ništa. On će ‘protestovati’ dok ga ne prodaju. A plata nije mala...
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#58072 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Ako dođe Neymar, ko ce na klupu ? na primjer, šta sa Dembeleom ?
Odjednom se stvara višak igraca i gužva u napadu, a još samo malo dana ostalo do zatvaranja prelaznog roka.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#58073 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Ja cijelo vrijeme mislim da ce on ostati u PSGu. Ako ko ima zivaca i para da ga dovede u suru, to je seik. Ako ga pusti za manje pare nego sto ga je doveo, nekako djeluje kao kapitulacija i dizanje ruke od projekta mocnog PSGa.

A ni Barca kao da nije 100% zagrizla, nego pokusavaju uzeti ispod cijene ako se bude moglo.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#58074 Re: FC Barcelona

Post by channel10 »

LSD wrote:Ako dođe Neymar, ko ce na klupu ? na primjer, šta sa Dembeleom ?
Odjednom se stvara višak igraca i gužva u napadu, a još samo malo dana ostalo do zatvaranja prelaznog roka.
Dat debila i nesto love za Neymara, pa neka tamo igra igrica...
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#58075 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

ultima_palabra wrote:Ja cijelo vrijeme mislim da ce on ostati u PSGu. Ako ko ima zivaca i para da ga dovede u suru, to je seik. Ako ga pusti za manje pare nego sto ga je doveo, nekako djeluje kao kapitulacija i dizanje ruke od projekta mocnog PSGa.

A ni Barca kao da nije 100% zagrizla, nego pokusavaju uzeti ispod cijene ako se bude moglo.
Ma pregovaraju 100%, doduše jedino Barca navalila :mrgreen:
16:30 - Gerard Romero prenosi navode francuskog lista "Le Parisien" koji tvrdi da se trenutno pregovara o cifri od 170 miliona eura, koja bi bila isplaćena na dvije rate. Dogovor još nije postignut.

16:18 - Novinar Francesc Aguilar navodi da dvije strane trenutno pregovaraju o načinu na koji će se isplatiti iznos transfera. PSG pristaje na 160 miliona eura koji bi bili isplaćeni u dvije rate po 80 miliona eura.
Ako je vjerovati katalonski medijima.
160-170 miliona, to je to.
Samo se ceka kako da dogovore, hoce li placati u ratama ili dizati kredite :mrgreen: ili šta vec. Vec su potrošili 120 miliona na Griezmanna.

Mada, ja nikad ne bi vracao brazilca nakon svega. Posebno sad kad su vec doveili Griezmanna.
Post Reply