FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#57926 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Nije čak ni komplet board za to, ljudi koji su bili protiv su napustili klub već čini mi se.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#57927 Re: FC Barcelona

Post by °u° »

Tomahawk11 wrote:
°u° wrote:Brazilsko, špansko francuska safunjara na vrhuncu. Kombinacije, cifre.. nema ko šta ne piše. Neki vele da PSG hoće Semeda, Rakitića, Dembelea i pare :lol:
Najbolje bi im bilo da zadnji dan prijelaznog odustanu i Barca i Real. Klaun da ostane tamo đe jest. Šuknuli bi i šeiku i klaunu. Mada onda sumnjam da bi Real uskoro vidio Mbappea. Ili barem do isteka ugovora :mrgreen:

Znači lik redovno propušta najbitnije dijelove sezone, uspije se posvađat sa svojim navijačima i saigračima nakon 2 mjeseca, izvoljeva i zanovijeta, padavičar i jedan od najomraženijih među protivničkim igračima itd itd
Gledaj šta je razloga da ga poželim nazad u Barsi :mrgreen:

Onda meni Crvena Tifoza o nekim mokrim snovima :oops:
Samo što se naši mokri snovi ne pikaju. Ako ih Pero još uvijek ima u količini od prije eto nekim navijačima mokre more :D
Ko će pucat penale, slobodne udarce, brazilski i drugi klanovi itd
Kao što rekoh, obećavat im, PSGu, do zadnjeg dana i onda odustat pa nek onda gledaju šta i kako
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#57928 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

Charuga wrote:Nisu navijači ti koji ga hoće nazad, nego uprava i trener (vjerovatno).
Dijelovi uprave i Messi, bolje rečeno.
User avatar
B6Redhell
Posts: 5877
Joined: 25/12/2010 04:56

#57929 Re: FC Barcelona

Post by B6Redhell »

Ma tog glumca hoce simpatizeri i navijaci te barce. Suze su ronili dugo nakon odlaska. Ko kaze da ga nece je samo pravan neki tj izgovor... a tu mu je i mijesto. Nije on ni za kakvog drugog kluba...
User avatar
mbenz
Posts: 982
Joined: 18/06/2013 16:26

#57930 Re: FC Barcelona

Post by mbenz »

a joj realovaca sto su navalili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Evo ja ga hocu , govorio sam svasta kad je otisao sto i dan danas mislim, tj da je on razmazeno deriste a njegov otac romina koja samo pare gleda ail treba biti iskren pa reci da je MSN trio bio ubitacan i zato bi mi bilo drago da se vrati jer sam uzivao gledajuci te utakmice
Crvena Tifoza
Posts: 10591
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#57931 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

mbenz wrote:a joj realovaca sto su navalili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Evo ja ga hocu , govorio sam svasta kad je otisao sto i dan danas mislim, tj da je on razmazeno deriste a njegov otac romina koja samo pare gleda ail treba biti iskren pa reci da je MSN trio bio ubitacan i zato bi mi bilo drago da se vrati jer sam uzivao gledajuci te utakmice

Kažem ti ja, imali su mokre snove kad su čuli da je i RM zainteresovan. Sad odjednom govore šta je najbolje za Barçu, otkad postaje jasno da će ih Neymar po treći put odbiti. :D

Na kraju krajeva puca nekom ona stvar u Barseloni šta misle forumaši ovog foruma. :D Ako mogu opravdati financijski aspekt transfera oni će ga i dovesti. Vjerovatno će ga platiti od prodaje dresova. :D
User avatar
B6Redhell
Posts: 5877
Joined: 25/12/2010 04:56

#57932 Re: FC Barcelona

Post by B6Redhell »

Sta se bunite onda. Znamo da ga hocete. Pisete romane po temi :D

I taj kad bi dosao u klub koji ja simptisem preispito bi svoje simpatisanje. Sprdancija od igraca na koji se pale ovakvi ko ovaj komentator iznad
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#57933 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Skontaj samo, kakav je to karakter kad su mu opcije i Real i Barsa. Neka hvala 8-)
Ono što sam upratio u PSG-u je da je postao izuzetan plačljivac.
No dobro, jasno, Realovci na temi, znači treba kupiti Neymara :thumbup:
Pa na kredit - na kredit :mrgreen:
Crvena Tifoza
Posts: 10591
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#57934 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Pa to ti tek govori o kakvom se igraču radi kad su mu opcije Real i Barça. :-) Koji to Brazilac nije plačljivac?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#57935 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Kao igrač je odličan, ali karakter nikakav. Barsa je to već osjetila na svojoj koži. PSG isto. Kao da bi ga tek tako prekrižili, ali im je dobro stao na žulj.
Htio biti glavni u ekipi u kojoj je Cavani već pustio korijenje i gdje dolazi najveća nada francuskog fudbala :skoljka:
Sad povratak nazad i opet neće biti glavni, nema teorije.
Kontam da će vam nanijeti više štete nego koristi.
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#57936 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

Kažem ja, barcini plastični simpatizeri. Uživao sam gledajući MSN, daj ga opet jebo šta je pričao i na kakav je način otišao iz kluba i popišao se po svima a najviše navijačima. Mislio sam da je Barca više od kluba.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#57937 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Pa ne tako davno je ta priča pila vode i bilo je za sprdnju kako Real puno troši i kupuje gotove zvijezda.
Kad, vidi vraga, Barsa posta gora od Reala po tom pitanju, ali ništa to, takav vakat nastao, normala sve :D
Crvena Tifoza
Posts: 10591
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#57938 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Šta tek onda reći o karakteru jednog Ronalda, Figa?
Vidjet ćemo hoće li se uopšte i vratiti.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#57939 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Crvena Tifoza wrote:Šta tek onda reći o karakteru jednog Ronalda, Figa?
Vidjet ćemo hoće li se uopšte i vratiti.
Ronaldo i Figo su svoje obaveze gdje god su bili korektno odradili.
Nisu pravili cirkus koji Neymar pravi u PSG, ali koji je pravio i u Barsi.
Crvena Tifoza
Posts: 10591
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#57940 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Tomahawk11 wrote:
Crvena Tifoza wrote:Šta tek onda reći o karakteru jednog Ronalda, Figa?
Vidjet ćemo hoće li se uopšte i vratiti.
Ronaldo i Figo su svoje obaveze gdje god su bili korektno odradili.
Nisu pravili cirkus koji Neymar pravi u PSG, ali koji je pravio i u Barsi.

Neymar je svoje na terenu pošteno odrađivao.
Taj favelaški stil života van terena, to ne možeš ni krampom izbiti iz njega i naravno njegov otac. Da mu se neko drugi brinuo o karijeri mogao je imati pet puta bolju karijeru od ove do sada. Najveća njegova mrlja je karavan ljudi koji vuče svugdje za sobom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#57941 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Crvena Tifoza wrote:
Neymar je svoje na terenu pošteno odrađivao.
Taj favelaški stil života van terena, to ne možeš ni krampom izbiti iz njega i naravno njegov otac. Da mu se neko drugi brinuo o karijeri mogao je imati pet puta bolju karijeru od ove do sada. Najveća njegova mrlja je karavan ljudi koji vuče svugdje za sobom.
Meni je nepojmljivo da on u jeku sezone može zapaliti iz kluba zbog nekih svojih razloga. Ono, ko si ba :shock: pa ima ugovor, ne može to tek tako...al ne jebe taj živu silu :skoljka:

Ubi to ove južnoamerikance, obično imaju ili taj vagon ili nekog menadžera/agenciju za krvnika.
User avatar
mbenz
Posts: 982
Joined: 18/06/2013 16:26

#57942 Re: FC Barcelona

Post by mbenz »

Crvena Tifoza wrote:Šta tek onda reći o karakteru jednog Ronalda, Figa?
Vidjet ćemo hoće li se uopšte i vratiti.

Ako cemo o karakterima onda figo ispada najveci ljigavac ,do jucer ljubio barcin grb onda preko noci poceo realov ljubiti , ako je vjerovati novinama ovaj razmazenko (neymar) barem hoce nazad u barcu a ne u real . Moze se svakome desiti, sad lijepo da prizna da je pogrijesio sto je napustio , ponjele ga pare i tako to. A isto tako je griznam popiso prosle godine ako cemo realni biti , barem neymar ima nekog kredita od prije kod navijaca . A o kakvim mi platicnim navijacima pricamo nije mi jasno, plasticni su navijaci oni koji su poceli navijati za ekipe koje su "velicinu" stekle parama tipa PSG man city chelsea ...ovo da se nadovezem na pointa.
User avatar
mbenz
Posts: 982
Joined: 18/06/2013 16:26

#57943 Re: FC Barcelona

Post by mbenz »

Tomahawk11 wrote:
Crvena Tifoza wrote:
Neymar je svoje na terenu pošteno odrađivao.
Taj favelaški stil života van terena, to ne možeš ni krampom izbiti iz njega i naravno njegov otac. Da mu se neko drugi brinuo o karijeri mogao je imati pet puta bolju karijeru od ove do sada. Najveća njegova mrlja je karavan ljudi koji vuče svugdje za sobom.
Meni je nepojmljivo da on u jeku sezone može zapaliti iz kluba zbog nekih svojih razloga. Ono, ko si ba :shock: pa ima ugovor, ne može to tek tako...al ne jebe taj živu silu :skoljka:

Ubi to ove južnoamerikance, obično imaju ili taj vagon ili nekog menadžera/agenciju za krvnika.
A to sto je C.Ronaldo u jeku sezone isao u Marocco da ga Badr Hari namiruje to ne spominjes, ali haj nema veze :lol: :lol: :lol: :lol:
Crvena Tifoza
Posts: 10591
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#57944 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

To su krivi advokati i ugovori koje sastavljaju. Da se njemu u ugovor stavi da ako napusti u sred sezone, toliko ti ide od plate, nebi on nijednog sestrinog rođendana vidio.
Kad je dolazio prvi put u Barçu tražio je da mu se obezbjedi smještaj prijateljima. I ovi su mu to pustili, nisu ni kontali kakve to posljedice nosi sa sobom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#57945 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

mbenz wrote:
A to sto je C.Ronaldo u jeku sezone isao u Marocco da ga Badr Hari namiruje to ne spominjes, ali haj nema veze :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma ja, čim ti se ne sviđa, daj nešto o pederu CR 8-)

Taj Ronaldo je svoje obaveze prema klubu uredno izmirivao, profesionalac prva liga :thumbup:
User avatar
mbenz
Posts: 982
Joined: 18/06/2013 16:26

#57946 Re: FC Barcelona

Post by mbenz »

Tomahawk11 wrote:
mbenz wrote:
A to sto je C.Ronaldo u jeku sezone isao u Marocco da ga Badr Hari namiruje to ne spominjes, ali haj nema veze :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma ja, čim ti se ne sviđa, daj nešto o pederu CR 8-)

Taj Ronaldo je svoje obaveze prema klubu uredno izmirivao, profesionalac prva liga :thumbup:
ehehhe jest jest i on prem klubu a i hari prema njemu namiri.. ovaj izmirivao :lol: :lol: :lol: moramo se malo nasaliti ovaj point brate preozbiljan
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#57947 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

:mrgreen:
User avatar
LSD
Posts: 27274
Joined: 24/07/2007 08:26

#57948 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Fakat je Badr Hari natezao svoju portugalsku bitches po Maroku :izet: nije to tako davno bilo da zaboravimo...al ne da Tomo reci :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#57949 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

LSD wrote:Fakat je Badr Hari natezao svoju portugalsku bitches po Maroku :izet: nije to tako davno bilo da zaboravimo...al ne da Tomo reci :-)
Ma boli me lijevi ćošak :mrgreen:
User avatar
Distortion
Posts: 2844
Joined: 08/09/2007 19:56

#57950 Re: FC Barcelona

Post by Distortion »

Vole Realovci biti na temi Barce :mrgreen: i pri tom navijaju da se Neymar vrati a potajno se nadaju da ce zavrsiti u Realu.

Nadam se da ce Neymar ostati u Psgu. Barceloni ne treba Neymar. Barca treba da stabilizuje finansije a ima tim dovolino dobar za 3 fronta. Pri tom moze i prodati 3-4 igraca.
Post Reply