FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Sid the sloth
Posts: 2842
Joined: 30/01/2013 15:56

#62376 Re: FC Barcelona

Post by Sid the sloth »

kamberovica polje wrote: 21/04/2024 23:43
Sid the sloth wrote: 21/04/2024 23:41 Mogao je i on kao Carlo protiv CItya povuci sve u odbranu na 2:1 i dobiti utakmicu, ali izgleda fali mu iskustva ili ima previse Barca krvi u sebi pa ne zeli da igra kukavicki makar i izgubio samo nema on bas ekipu koju je imao Guardiola da moze tako. Trebao je ovo zatvoriti pa bar malo sacuvati neizvjesnosti u Ligi. Sve u svemu Xavi veceras nije izgubio utakmicu - nepostojeci penal za Real, nepriznat gol Barci, pa onda Rudigerov prekrsaj na Ferminu je isti kao Realov penal, Camavingin prekrsaj je isti kao Araujov protiv PSG-a a ovaj dobi samo zuti, itd. ali trebalo je mozda malo mudrije kad vec znas s kim se moras boriti.
Nema on ni znanje, ni igrače da na taj način zatvori utakmicu.
Carlo nije imao opcija, znao je da ce debelo popusiti ako se otvori i morao je onako.
Xavi je ocigledno imao puno vise sansi protiv Reala da se nadigrava (dva puta vodio) nego sto je Real protiv Citya ali kad je ulog veliki treba se nekad i povuci. Valjda ce i on nauciti stogod iz ovih utakmica protiv Carla i ostalih iskusnih.
CharakterZnak
Posts: 144
Joined: 29/03/2017 15:56

#62377 Re: FC Barcelona

Post by CharakterZnak »

Barselona po ko zna koji put sama sebe pobijedi. Odbrana nije na nivou prošle sezone. Štoperi su dobri ali praktično od povrede Baldea igraš bez bekova i golovi većinom padaju preko rupa koje nastaju na tim pozicijama. Mislim da ne treba dramiti oko sudijskih odluka ali treba zbog prevelikog broja kontroverznih odluka, poguranaca i sličnog, generalno na utakmicama svih klubova. Gol-line tehnologija nije uvedena prije godinu dvije pa da se čeka na njenu implementaciju. Za Ligu koja želi biti glavni takmac Englezima sto se tice nekog kvaliteta je nedopustivo.

Liga je izgubljena ne zbog dobrog Reala nego zbog nastojanja da igraš formaciju i stil koje ova grupa igrača nije sposobna da iznese. To možda prolazi protiv osrednjih timova ali u dvobojima sa teskasima vidis da je razlika u kvaliteti ogromna.
LSD
Posts: 27309
Joined: 24/07/2007 08:26

#62378 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

zippoo87 wrote: 21/04/2024 23:46
LSD wrote: 21/04/2024 23:34 Xavi da je imalo normalan, poslije onakve lakrdije u prvom poluvremenu (izmisljen penal i nepriznat gol) je trebao odmah izvesti ekipu sa terena i ne vracati se vise nazad.
I sta bi dobio sa time ?
Kaznu i pobjeda Reala 3-0...pa nije to saban liga,mada po sudjenju su tu negdje ali eto,savez govnast kao i nas.
Real jeste bolja ekipa a i Barsa je dobro igrala veceras i u zadnjim utakmicama.
Da su bolja ekipa dobili bi oba ovosezonska Clasica posteno.
U prvom na Campu kadrinalne greske idiota, veceras teska lakrdija.
Valverde onesposobio i poslao De Jonga na nosila, sam Modric je veceras svu noc gazio, tukao, udarao, zasluzio bar 4 zuta, ali eto sve je to normala u španskom cirkusu zvanom Primera.
User avatar
JMGuti
Posts: 372
Joined: 26/04/2010 23:25

#62379 Re: FC Barcelona

Post by JMGuti »

LSD wrote: 22/04/2024 00:10
zippoo87 wrote: 21/04/2024 23:46
LSD wrote: 21/04/2024 23:34 Xavi da je imalo normalan, poslije onakve lakrdije u prvom poluvremenu (izmisljen penal i nepriznat gol) je trebao odmah izvesti ekipu sa terena i ne vracati se vise nazad.
I sta bi dobio sa time ?
Kaznu i pobjeda Reala 3-0...pa nije to saban liga,mada po sudjenju su tu negdje ali eto,savez govnast kao i nas.
Real jeste bolja ekipa a i Barsa je dobro igrala veceras i u zadnjim utakmicama.
Da su bolja ekipa dobili bi oba ovosezonska Clasica posteno.
U prvom na Campu kadrinalne greske idiota, veceras teska lakrdija.
Valverde onesposobio i poslao De Jonga na nosila, sam Modric je veceras svu noc gazio, tukao, udarao, zasluzio bar 4 zuta, ali eto sve je to normala u španskom cirkusu zvanom Primera.
Zaboravio si i dva direktna crvena koja je trebao dobiti :lol:
User avatar
B6Redhell
Posts: 5921
Joined: 25/12/2010 04:56

#62380 Re: FC Barcelona

Post by B6Redhell »

zippoo87 wrote: 21/04/2024 23:46

I sta bi dobio sa time ?
Kaznu i pobjeda Reala 3-0...pa nije to saban liga,mada po sudjenju su tu negdje ali eto,savez govnast kao i nas.
Real jeste bolja ekipa a i Barsa je dobro igrala veceras i u zadnjim utakmicama.
Njihovp roblem nisu ni sudije ni Real,nego ODBRANA. TU ako na ljeto sta pokrpe,mogu biti konkurentna ekipa Realu...ako nastave kao i ove sezone u odbrani...biti ce pushing kao i do sada . Vrlo jednostavno.
Ja nisam neko ko se stalno prepucava i drami oko sudijskih odluka...imaju kamere,ima VAR,ima net,ima neko ko te sudije ocjenjuje...dakle ili se dese greske ili je cijeli sistem/savez trulez kao i kod nas,pa se igraju utakmice "iza ledja" i dobijaju. TO ne znam i ne pratim,niti me toliko interesuje...ja gledam fudbal i volim pogledati utakmicu i tih 90-100 minuta a to da se svadjam sa djecom po netu koji navijaju za ove ili one,ne pada mi na pamet
Jarane kapa do poda. :kakoste:
Mene bude sramota zbog takvih kao ti, prepirati se po forumu

Ali zbog pojedinih dezurnih kmecavaca pogotovo sa ovog podforuma ne mogu a da ne odolim. Znam da me to svrstva u
Njihov rang ponekad.
Na kraju ima neka crtaa. I ja kao simpatizer reala za losu igru nikad nisam krivio sudije. Medjutim kod pojedinih ljubimaca katalonaca. (Valjda maloljetnost) sudija im kriv vec 3-4 (osim prosle) godine za sve… ama bas sve. Pogotovo ove godine jer sve krece od trenera pa preko precjednika. Plasira se i onda širi medju dječurlijom. Ne ovisno s kim igraju..
LSD
Posts: 27309
Joined: 24/07/2007 08:26

#62381 Re: FC Barcelona

Post by LSD »



Da vidimo sta ce moralista Hell reci na ovo :nargila:
User avatar
B6Redhell
Posts: 5921
Joined: 25/12/2010 04:56

#62382 Re: FC Barcelona

Post by B6Redhell »

Jooj ugla jbte. :run: kao sa igmana pod uglom. Imate li sta 2D.
U 3D i ja mogu nariktati gol..
Crvena Tifoza
Posts: 10640
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#62383 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Ja se nadam da će se Xavi na kraju predomisliti i nastaviti voditi ovu ekipu. Nijedan drugi trener nebi dao ovakvu priliku Yamalu ili Cubarsiju ove sezone. Kad vidiš kako Yamal melje Camavingu, jbt dijete od 16 godina i to igra na najvišem mogućem nivou.

Zakrpiti odbranu na ljeto i iduća sezona će biti dosta bolja.
Crvena Tifoza
Posts: 10640
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#62384 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

LSD wrote: 21/04/2024 23:34 Xavi da je imalo normalan, poslije onakve lakrdije u prvom poluvremenu (izmisljen penal i nepriznat gol) je trebao odmah izvesti ekipu sa terena i ne vracati se vise nazad.
Cijela sezona im je lakrdija. Iz utakmice u utakmicu sudije navlače. Možeš na prste jedne ruke nabrojati utakmice koje su pošteno dobili. Ljudi su prebrzo zaboravili kako su nategli sa VARom Almeriu, a da to ne urade Barçi.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13711
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#62385 Re: FC Barcelona

Post by JohnnyS »

Crvena Tifoza wrote: 22/04/2024 02:11 Ja se nadam da će se Xavi na kraju predomisliti i nastaviti voditi ovu ekipu. Nijedan drugi trener nebi dao ovakvu priliku Yamalu ili Cubarsiju ove sezone. Kad vidiš kako Yamal melje Camavingu, jbt dijete od 16 godina i to igra na najvišem mogućem nivou.

Zakrpiti odbranu na ljeto i iduća sezona će biti dosta bolja.
Ja cijelo vrijeme govorim kako je Xavi puno bolji trener nego mu se priznaje.
LSD
Posts: 27309
Joined: 24/07/2007 08:26

#62386 Re: FC Barcelona

Post by LSD »



https://streamin.me/v/11608a02

Sa kakvom mafijom ima posla cijeli spanski fudbal :-)
Tromblon
Posts: 2199
Joined: 18/01/2015 19:37

#62387 Re: FC Barcelona

Post by Tromblon »

Niko nije spomenuo penal Rudigera u drugom. Korak u stranu i izbijanje iz kretnje igrača Barcelone koji je već gurnuo loptu. Znači čim je Rudiger napravio kretanje, aktivirao se i oni je morao biti penal.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13711
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#62388 Re: FC Barcelona

Post by JohnnyS »

Ajde, nitko nije ni spomenuo da je gol za 1:0 nakon što se Christiansen popeo na Kroosa. Dosta je kmečanja više
Crvena Tifoza
Posts: 10640
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#62389 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Tromblon wrote: 22/04/2024 16:24 Niko nije spomenuo penal Rudigera u drugom. Korak u stranu i izbijanje iz kretnje igrača Barcelone koji je već gurnuo loptu. Znači čim je Rudiger napravio kretanje, aktivirao se i oni je morao biti penal.
Naravno da nije, nit je tu sitaciju VAR gledao, a trebali su.
Tromblon
Posts: 2199
Joined: 18/01/2015 19:37

#62390 Re: FC Barcelona

Post by Tromblon »

Crvena Tifoza wrote: 22/04/2024 17:33
Tromblon wrote: 22/04/2024 16:24 Niko nije spomenuo penal Rudigera u drugom. Korak u stranu i izbijanje iz kretnje igrača Barcelone koji je već gurnuo loptu. Znači čim je Rudiger napravio kretanje, aktivirao se i oni je morao biti penal.
Naravno da nije, nit je tu sitaciju VAR gledao, a trebali su.
Penal ko suza.
kory_galaktikos
Posts: 4572
Joined: 17/05/2010 00:54

#62391 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

LSD wrote: 22/04/2024 00:10
zippoo87 wrote: 21/04/2024 23:46
LSD wrote: 21/04/2024 23:34 Xavi da je imalo normalan, poslije onakve lakrdije u prvom poluvremenu (izmisljen penal i nepriznat gol) je trebao odmah izvesti ekipu sa terena i ne vracati se vise nazad.
I sta bi dobio sa time ?
Kaznu i pobjeda Reala 3-0...pa nije to saban liga,mada po sudjenju su tu negdje ali eto,savez govnast kao i nas.
Real jeste bolja ekipa a i Barsa je dobro igrala veceras i u zadnjim utakmicama.
Da su bolja ekipa dobili bi oba ovosezonska Clasica posteno.
U prvom na Campu kadrinalne greske idiota, veceras teska lakrdija.
Valverde onesposobio i poslao De Jonga na nosila, sam Modric je veceras svu noc gazio, tukao, udarao, zasluzio bar 4 zuta, ali eto sve je to normala u španskom cirkusu zvanom Primera.
Haah koji ste vi meni cirkus. Jel sami smisljate ovo ili vam neko pise ?
Cuj dobili bi posteno,, ti si taj garant koji odlucuje jel posteno ili nije. 3x u sezoni, +11 i kao dobili bi posteno
I de mi molim te objasni kako je Fede onesposobio holandeza. Tako sto je isao na loptu isto kao i plavusan sa druge strane. Obojica na loptu, jedan lose postavio nogu i ovaj ga onesposobio.
Jel realno da toliko ne znate podnijet poraz, sve vam drugo krivo. Toliko poraza imate i jos niste naucili podnijet.
Ko placipiicke neke se raskokodakali.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13711
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#62392 Re: FC Barcelona

Post by JohnnyS »

Image
propojeilijas
Posts: 2819
Joined: 11/03/2022 16:44

#62393 Re: FC Barcelona

Post by propojeilijas »

JohnnyS wrote: 22/04/2024 05:47
Crvena Tifoza wrote: 22/04/2024 02:11 Ja se nadam da će se Xavi na kraju predomisliti i nastaviti voditi ovu ekipu. Nijedan drugi trener nebi dao ovakvu priliku Yamalu ili Cubarsiju ove sezone. Kad vidiš kako Yamal melje Camavingu, jbt dijete od 16 godina i to igra na najvišem mogućem nivou.

Zakrpiti odbranu na ljeto i iduća sezona će biti dosta bolja.
Ja cijelo vrijeme govorim kako je Xavi puno bolji trener nego mu se priznaje.
xavi treba da ostane ako on ode mogu dovest samo goreg trenera
Crvena Tifoza
Posts: 10640
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#62394 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

kory_galaktikos wrote: 22/04/2024 20:29
LSD wrote: 22/04/2024 00:10
zippoo87 wrote: 21/04/2024 23:46

I sta bi dobio sa time ?
Kaznu i pobjeda Reala 3-0...pa nije to saban liga,mada po sudjenju su tu negdje ali eto,savez govnast kao i nas.
Real jeste bolja ekipa a i Barsa je dobro igrala veceras i u zadnjim utakmicama.
Da su bolja ekipa dobili bi oba ovosezonska Clasica posteno.
U prvom na Campu kadrinalne greske idiota, veceras teska lakrdija.
Valverde onesposobio i poslao De Jonga na nosila, sam Modric je veceras svu noc gazio, tukao, udarao, zasluzio bar 4 zuta, ali eto sve je to normala u španskom cirkusu zvanom Primera.
Haah koji ste vi meni cirkus. Jel sami smisljate ovo ili vam neko pise ?
Cuj dobili bi posteno,, ti si taj garant koji odlucuje jel posteno ili nije. 3x u sezoni, +11 i kao dobili bi posteno
I de mi molim te objasni kako je Fede onesposobio holandeza. Tako sto je isao na loptu isto kao i plavusan sa druge strane. Obojica na loptu, jedan lose postavio nogu i ovaj ga onesposobio.
Jel realno da toliko ne znate podnijet poraz, sve vam drugo krivo. Toliko poraza imate i jos niste naucili podnijet.
Ko placipiicke neke se raskokodakali.
Vecinu tvog zivota, ili koliko dugo pratis RM, Barca je ubjedljivi sampion Spanije.
Sjedi, jedan.
kory_galaktikos
Posts: 4572
Joined: 17/05/2010 00:54

#62395 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

Crvena Tifoza wrote: 22/04/2024 22:08
kory_galaktikos wrote: 22/04/2024 20:29
LSD wrote: 22/04/2024 00:10

Da su bolja ekipa dobili bi oba ovosezonska Clasica posteno.
U prvom na Campu kadrinalne greske idiota, veceras teska lakrdija.
Valverde onesposobio i poslao De Jonga na nosila, sam Modric je veceras svu noc gazio, tukao, udarao, zasluzio bar 4 zuta, ali eto sve je to normala u španskom cirkusu zvanom Primera.
Haah koji ste vi meni cirkus. Jel sami smisljate ovo ili vam neko pise ?
Cuj dobili bi posteno,, ti si taj garant koji odlucuje jel posteno ili nije. 3x u sezoni, +11 i kao dobili bi posteno
I de mi molim te objasni kako je Fede onesposobio holandeza. Tako sto je isao na loptu isto kao i plavusan sa druge strane. Obojica na loptu, jedan lose postavio nogu i ovaj ga onesposobio.
Jel realno da toliko ne znate podnijet poraz, sve vam drugo krivo. Toliko poraza imate i jos niste naucili podnijet.
Ko placipiicke neke se raskokodakali.
Vecinu tvog zivota, ili koliko dugo pratis RM, Barca je ubjedljivi sampion Spanije.
Sjedi, jedan.
Ti znas koliko ja pratim haha. Ako ce to oraspolozit tebe placljivka evo sjest cu. Ipak cu lec. A smisli odgovor kako je Fede onesposobio plavusicu.
Crvena Tifoza
Posts: 10640
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#62396 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

kory_galaktikos wrote: 22/04/2024 22:49
Crvena Tifoza wrote: 22/04/2024 22:08
kory_galaktikos wrote: 22/04/2024 20:29
Haah koji ste vi meni cirkus. Jel sami smisljate ovo ili vam neko pise ?
Cuj dobili bi posteno,, ti si taj garant koji odlucuje jel posteno ili nije. 3x u sezoni, +11 i kao dobili bi posteno
I de mi molim te objasni kako je Fede onesposobio holandeza. Tako sto je isao na loptu isto kao i plavusan sa druge strane. Obojica na loptu, jedan lose postavio nogu i ovaj ga onesposobio.
Jel realno da toliko ne znate podnijet poraz, sve vam drugo krivo. Toliko poraza imate i jos niste naucili podnijet.
Ko placipiicke neke se raskokodakali.
Vecinu tvog zivota, ili koliko dugo pratis RM, Barca je ubjedljivi sampion Spanije.
Sjedi, jedan.
Ti znas koliko ja pratim haha. Ako ce to oraspolozit tebe placljivka evo sjest cu. Ipak cu lec. A smisli odgovor kako je Fede onesposobio plavusicu.
Koliko god da pratis, opet je RM donji sa titulama. :izet:
Ali dobro je da si se konacno izvukao iz misije rupe. :izet:
Sid the sloth
Posts: 2842
Joined: 30/01/2013 15:56

#62397 Re: FC Barcelona

Post by Sid the sloth »

Kakav pacijent :D a realno uvijek je i bio. Cuj raduje se sto je tamo neko nekog onesposobio a nije dobio ni zuti. Vec u sljedecoj recenici ide "sve po pravilima", Brankovic ovog foruma :D
Crvena Tifoza
Posts: 10640
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#62398 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Sid the sloth wrote: 22/04/2024 23:19 Kakav pacijent :D a realno uvijek je i bio. Cuj raduje se sto je tamo neko nekog onesposobio a nije dobio ni zuti. Vec u sljedecoj recenici ide "sve po pravilima", Brankovic ovog foruma :D
Malo je reci... :D
Nije ovo nista, kakve je bisere prije valjao, pa bi cesto dobivao banane. :D
Ne treba njegove postove uzimati za ozbiljno. Skenderija bi ga kulturno spustao na zemlju. :D
LSD
Posts: 27309
Joined: 24/07/2007 08:26

#62399 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Sid the sloth wrote: 22/04/2024 23:19 Kakav pacijent :D a realno uvijek je i bio. Cuj raduje se sto je tamo neko nekog onesposobio a nije dobio ni zuti. Vec u sljedecoj recenici ide "sve po pravilima", Brankovic ovog foruma :D
Pa sta ocekivati od korya, koji sebe smatra nekakvim galaktikosom :lol:
Crvena Tifoza
Posts: 10640
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#62400 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

LSD wrote: 23/04/2024 00:20
Sid the sloth wrote: 22/04/2024 23:19 Kakav pacijent :D a realno uvijek je i bio. Cuj raduje se sto je tamo neko nekog onesposobio a nije dobio ni zuti. Vec u sljedecoj recenici ide "sve po pravilima", Brankovic ovog foruma :D
Pa sta ocekivati od korya, koji sebe smatra nekakvim galaktikosom :lol:
:lol: :thumbup:
Post Reply