Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post Reply
semsasuljakovic
Posts: 2000
Joined: 02/08/2015 21:30

#327 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by semsasuljakovic »

Jedini kandidat koji vas neće "smuntati".
Kako je govorio prije 5 godina, isto govori i danas.
Ne povija kičmu, ne prodaje se za pare. Kandidirao se preko BOSS-a za Parlament FBIH jer ga bukvalno niko drugi nije htio. A kao nezavistan zna da je nemoguće uspjeti.

Ima moj, i glas moje porodice. Zašto? Dovoljan razlog je što se ne libi reći istinu protiv IZ i SDA. A i za 90% drugih stvari je upravu. Ko prati Defter Hefte, zna o čemu pričam. Želim da se njegov glas čuje i u Parlamentu, a ne samo na Defteru. Mislim da su mu male šanse da uspije, jer nema ovdje te kulture da se glasa za onog ko govori istinu, već samo za onog ko ljepše slaže.

U kandidaturu je uložio cijelih 0 KM. Promovira se isključivo preko društvenih mreža (objavama, a ne plaćenim oglasima) i zalaže za prestanak finansiranja stranaka iz budžeta.
moke_31
Posts: 1880
Joined: 18/05/2011 14:54

#328 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by moke_31 »

semsasuljakovic wrote: 27/09/2022 09:39 Jedini kandidat koji vas neće "smuntati".
Kako je govorio prije 5 godina, isto govori i danas.
Ne povija kičmu, ne prodaje se za pare. Kandidirao se preko BOSS-a za Parlament FBIH jer ga bukvalno niko drugi nije htio. A kao nezavistan zna da je nemoguće uspjeti.

Ima moj, i glas moje porodice. Zašto? Dovoljan razlog je što se ne libi reći istinu protiv IZ i SDA. A i za 90% drugih stvari je upravu. Ko prati Defter Hefte, zna o čemu pričam. Želim da se njegov glas čuje i u Parlamentu, a ne samo na Defteru. Mislim da su mu male šanse da uspije, jer nema ovdje te kulture da se glasa za onog ko govori istinu, već samo za onog ko ljepše slaže.

U kandidaturu je uložio cijelih 0 KM. Promovira se isključivo preko društvenih mreža (objavama, a ne plaćenim oglasima) i zalaže za prestanak finansiranja stranaka iz budžeta.
Lik je moralna gromada i svaka mu čast za integritet i ustrajnost. Bošnjo ne voli da mu se govori istina, da mu se otvaraju oči, da ga osvještava i govori mu se gdje živi i šta ga čeka. Ne, Bošnjo se ponašnja ko uvrijeđena mlada, nemoj da mu kažeš šta što ne voli čuti, kakvu mahanu. Valjda je lakše povjerovati u 100.000 radnih mijesta, robote i sl. laži nego u ISTINU.

Da glasam u FBiH, glasao bih za njega.
izvrsni direktor
Posts: 9349
Joined: 20/12/2018 16:11

#329 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by izvrsni direktor »

semsasuljakovic wrote: 27/09/2022 09:39 zalaže za prestanak finansiranja stranaka iz budžeta.
Jos jedan koji nema pojma sta bi to znacilo i koliko bi islo na mlin sda
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#330 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by tranquil »

moke_31 wrote: 27/09/2022 15:26
semsasuljakovic wrote: 27/09/2022 09:39 Jedini kandidat koji vas neće "smuntati".
Kako je govorio prije 5 godina, isto govori i danas.
Ne povija kičmu, ne prodaje se za pare. Kandidirao se preko BOSS-a za Parlament FBIH jer ga bukvalno niko drugi nije htio. A kao nezavistan zna da je nemoguće uspjeti.

Ima moj, i glas moje porodice. Zašto? Dovoljan razlog je što se ne libi reći istinu protiv IZ i SDA. A i za 90% drugih stvari je upravu. Ko prati Defter Hefte, zna o čemu pričam. Želim da se njegov glas čuje i u Parlamentu, a ne samo na Defteru. Mislim da su mu male šanse da uspije, jer nema ovdje te kulture da se glasa za onog ko govori istinu, već samo za onog ko ljepše slaže.

U kandidaturu je uložio cijelih 0 KM. Promovira se isključivo preko društvenih mreža (objavama, a ne plaćenim oglasima) i zalaže za prestanak finansiranja stranaka iz budžeta.
Lik je moralna gromada i svaka mu čast za integritet i ustrajnost. Bošnjo ne voli da mu se govori istina, da mu se otvaraju oči, da ga osvještava i govori mu se gdje živi i šta ga čeka. Ne, Bošnjo se ponašnja ko uvrijeđena mlada, nemoj da mu kažeš šta što ne voli čuti, kakvu mahanu. Valjda je lakše povjerovati u 100.000 radnih mijesta, robote i sl. laži nego u ISTINU.

Da glasam u FBiH, glasao bih za njega.
Koliko znam, nije ni kandidat, možda se varam.

U svakom slučaju, mali četnik Fatko je dokaz da ni svako ko je protiv SDA ne mora nužno biti prihvatljiva opcija, ili, ono, normalan.
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#331 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Piaty »

Fatmir nije prošao.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24862
Joined: 08/09/2005 20:08

#332 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Haris.ba »

Piaty wrote: 19/10/2022 15:37 Fatmir nije prošao.
Nisu u Bočinji ni izašli da glasaju. Šta očekivat....

:run:
El_comadante
Posts: 7947
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#333 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by El_comadante »

tranquil wrote: 27/09/2022 15:36
moke_31 wrote: 27/09/2022 15:26

Lik je moralna gromada i svaka mu čast za integritet i ustrajnost. Bošnjo ne voli da mu se govori istina, da mu se otvaraju oči, da ga osvještava i govori mu se gdje živi i šta ga čeka. Ne, Bošnjo se ponašnja ko uvrijeđena mlada, nemoj da mu kažeš šta što ne voli čuti, kakvu mahanu. Valjda je lakše povjerovati u 100.000 radnih mijesta, robote i sl. laži nego u ISTINU.

Da glasam u FBiH, glasao bih za njega.
Koliko znam, nije ni kandidat, možda se varam.

U svakom slučaju, mali četnik Fatko je dokaz da ni svako ko je protiv SDA ne mora nužno biti prihvatljiva opcija, ili, ono, normalan.
Jest bio kandidat za FBiH ispred BOSS ali nije prošao cenzus.
Iskra_Bug
Posts: 96
Joined: 11/10/2010 22:55

#334 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Iskra_Bug »







Najjaci lik, tokom rata bio protiv SDA i islamizma, branio pravoslavce u Tuzli, onda se druzio s vehabijama u paradzematima, pisao na SAFF-u i skrivenom kamerom otkrio najveci postratni skandal u BiH, prodaju krmetine u 100% bosnjackoj sredini (tobe jarabi), a danas opet protiv SDA i islamizma, brani jelku i deda mraza i zagovara sekularizam kao jedini spas za Bosnjake.

Personifikacija bosnjacke krize identiteta, ali ipak simpatican lik haha :mrgreen: :bih:
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#335 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by tranquil »

Iskra_Bug wrote: 29/01/2023 13:09 Najjaci lik, tokom rata bio protiv SDA i islamizma, branio pravoslavce u Tuzli,
Nije on nikakve pravoslavce branio u ratu u Tuzli, pravoslavce u Tuzli je u ratu branio II korpus ARBIH, vojske koju je ovaj lik cijeli vrijeme izbjegavao. Priča se da je koristio dijagnozu šizofrenije, što se godinama smatralo kao izvlakuša, ali ako je istina, to bi objasnilo mnogo toga.

Ono šta je stvarno radio u ratu je pisanje za list "Front Slobode" tekstove u kojima se pljuvalo po Aliji i islamizaciji, što čak i ako je ispravno, nije nikakvo "branjenje pravoslavaca".

"Branjenje pravoslavaca" takođe nije ni anonimno pisanje u ratnom "Tuzla listu", časopisu koji je otvoreno sijao mržnju prema izbjeglicama iz Podrinja, i uzdrmao međuljudske odnose u Tuzli u kojoj je tada bilo više izbjeglica nego Tuzlaka. Tamo je, prema izdavaču Georgu Grubiću, zajedno sa svojim kumom Mirnesom, pisao ogavne "satirične" tekstove (sadržavalo je dosta gutanja fekalija i davanja sperme djeci) u kojima su se vrijeđali ljudi iz Tuzle koji su se tokom rata okrenuli Islamu.

Tokom rata su se u Tuzli pojavili letci koji su pozivali na "autonomiju" Tuzle, po uzoru na Babinu zapadnobosansku avanturu. Tuzlaci su to srećom odjebali, ali je sama pojava letaka dugoročno naštetila ugledu Tuzle i odnosima Tuzle sa ostatkom BiH, a autor nikada nije javno objavljen, ali pogodi koje ime se pominjalo?

Pisanje iz prvog lica, gdje se on predstavlja kao neka karikatura muslimana, gdje on nabija sebi WC šolju na glavu i jede govna, ili svrši po ženi, pa "merak" pokupi i daje djeci kao sladoled, nije nikakvo "branjenje pravoslavaca".

Dakle on je "branio pravoslavce" samo po svojoj vlastitoj izjavi, ali to mu, kao i druge stvari koje izlaze iz njegovog uma, nema uporište u realnosti.
El_comadante
Posts: 7947
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#336 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by El_comadante »

Ima on svoju emisiju koja ide jednom sedmično i zove se defter hefte. Ima zanimljivog sadržaja ali ima i gluposti.
Post Reply