Fata Orlović očekuje pravdu!

User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#76 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by exliberal-ex »

Ama ovu crkvu su trebali sklonit davno, ako nije htjela da proda zemlju (a izgleda da bas nije) fino gradjevinare pozovi pa skloni.
Nekontam koji je smisao ovog kurcenja.. a ovi sto se pozivaju na vjeru...nisu to vjernici.

Slicna se situacija desila u Sarajevu u naselju gornji Pofalici.
Napravila se djamija na zemlji koja nije bila placena, dosao vlasnik I reko rusi...da se dogovrorimo, ne...cijela frka ispala al nema druge da se rusi.
Bilo natezanja par mjeseci al vlasnik nece da promjeni misljenje i na kraju pocele pripreme za rusenje.
U medjuvremenu neko iz djemata ko je znao vlasnike zemlje od ranije ( porodica Cengalovic) nadje se sa njima i uspije da ih prvo nagovori da zaustave rusenje a onda da prihvate prodaju.
Cijeli proces se otegao vise od godine ali na kraju osta djamija a vlasnik zemlje dobio finu cijenu….(cuo sam da je cijena podignuta momacki al dogovor je napravljen).
Tako isto je trebalo sa ovom crkvom, ako ide ide ako ne rusi, poravnjaj...dovedi u prijasnje stanje.

Ovo sto se radi sa ovom crkvom ide na obraz pravoslavnoj crkvi, nema pretvaranja.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#77 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by Bodkin »

Davno trebalo biti premjesteno ili sruseno ako zena nece da proda
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#78 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by PM72 »

Bodkin wrote:Davno trebalo biti premjesteno ili sruseno ako zena nece da proda
Slazem se ali ko da je srusi? Vlast koja je i napravila?
Bio je jos jedan slucaj sto su Bosnje skoro i zaboravile.Crkva u Diviču kod Zvornika.Napravljena na temeljima srusene dzamije.Dok Islamska zajednica nije platila Kacavendi,crkva je stajala...
Nasi debili su napravili munaru na srpskoj zemlji u Bradini.Srusili i munaru i dzamiju.
Sve je u rukama lokalnih vlasti.
Posto smo mi bosnje pizde od naroda,Fatina crkva ce stajati jos dugo.Pitao bih vas sta bi bilo s nje da su napravili crkvu na zemljistu nekog albanca jal hrvata....
swanfilter
Posts: 7918
Joined: 06/06/2008 18:52

#79 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by swanfilter »

Ovaj slucaj je najslikovitiji prikaz naseg levatluka. Da je bilo cega bilo nije, do 97 tamo ne bi stajala.

I, kazu, zele Bosnje drzavu za sebe. Mada oni to vec znaju, nismo mi ni sposobni za to ...
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#80 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by Bodkin »

swanfilter wrote:Ovaj slucaj je najslikovitiji prikaz naseg levatluka. Da je bilo cega bilo nije, do 97 tamo ne bi stajala.

I, kazu, zele Bosnje drzavu za sebe. Mada oni to vec znaju, nismo mi ni sposobni za to ...
Mislis dizi je dinamitom? Koji si kurac onda prekidak rat
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#81 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by Bodkin »

PM72 wrote:
Bodkin wrote:Davno trebalo biti premjesteno ili sruseno ako zena nece da proda
Slazem se ali ko da je srusi? Vlast koja je i napravila?
Bio je jos jedan slucaj sto su Bosnje skoro i zaboravile.Crkva u Diviču kod Zvornika.Napravljena na temeljima srusene dzamije.Dok Islamska zajednica nije platila Kacavendi,crkva je stajala...
Nasi debili su napravili munaru na srpskoj zemlji u Bradini.Srusili i munaru i dzamiju.
Sve je u rukama lokalnih vlasti.
Posto smo mi bosnje pizde od naroda,Fatina crkva ce stajati jos dugo.Pitao bih vas sta bi bilo s nje da su napravili crkvu na zemljistu nekog albanca jal hrvata....
Pa ja sam napisao sta je trebalo, a ne ko ce. Sramota spc da stoji tu. 1997 kad je napravljena je jedno vrijeme. 2010 je drugo
A ta prica sta bi albanci ili hrvati je isto smijesna
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#82 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by insomnia78 »

A SPC je inace pravo stidna organizacija
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#83 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by exliberal-ex »

PM72 wrote:
Bodkin wrote:Davno trebalo biti premjesteno ili sruseno ako zena nece da proda
Slazem se ali ko da je srusi? Vlast koja je i napravila?
Bio je jos jedan slucaj sto su Bosnje skoro i zaboravile.Crkva u Diviču kod Zvornika.Napravljena na temeljima srusene dzamije.Dok Islamska zajednica nije platila Kacavendi,crkva je stajala...
Nasi debili su napravili munaru na srpskoj zemlji u Bradini.Srusili i munaru i dzamiju.
Sve je u rukama lokalnih vlasti.
Posto smo mi bosnje pizde od naroda,Fatina crkva ce stajati jos dugo.Pitao bih vas sta bi bilo s nje da su napravili crkvu na zemljistu nekog albanca jal hrvata....
da je po bozanskim zakonima na koje se svi pozivaju to bi uradila spc….ali…..kao sto rekoh na obraz od spc
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#84 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by PM72 »

Bodkin wrote: A ta prica sta bi albanci ili hrvati je isto smijesna
Nije to smijesno nego je činjenica
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#85 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by insomnia78 »

Pa eto bosnjace. Znas dje je. Imas znanje, volju...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#86 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by Maraschino »

insomnia78 wrote:Pa eto bosnjace. Znas dje je. Imas znanje, volju...

Is'o je, kaze da nana Fata nije u kuci. :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#87 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by insomnia78 »

:lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#88 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by insomnia78 »

Trebo mu produzni da ukljuci hiltovku
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#89 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by PM72 »

insomnia78 wrote:Trebo mu produzni da ukljuci hiltovku
Srećom,ti iz Francuske bi nam mogao pomoći savjetima.Čuvao si Aliju 1997...obučen si za sve vrste oruđa i oružja. :lol:
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#90 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by PM72 »

Maraschino wrote:
insomnia78 wrote:Pa eto bosnjace. Znas dje je. Imas znanje, volju...

Is'o je, kaze da nana Fata nije u kuci. :lol:
Vjerovao ili ne,stajao dva puta na benziskoj pumpi preko puta njene kuće...momci što rade na pumpi rekli mi da nikad nije tu...
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#91 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by asker »

Kako se svi prave mutavi u pm, a mislim da nema osobe sa pristupom internetu u drzavi koja nezna za Miletovu pricu o crkvi i americkom ambasadoru.
Covjek je to ponovio u milion intervjua (on meni rusi, ja reko necu, on meni nema gradjevinske dozvole, ja nazovem ministricu i naredim da pravi dozvolu - i svaki put gromoglasan aplauz u studiju), inat crkva i nista vise.

Al ne, krivi sve redom osim kruske iz Laktasa i SPC.
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#92 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by PM72 »

asker, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#93 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by asker »

Za srce si me ujeo :lol:
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#94 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by horkesh »

asker wrote:Kako se svi prave mutavi u pm, a mislim da nema osobe sa pristupom internetu u drzavi koja nezna za Miletovu pricu o crkvi i americkom ambasadoru.
Covjek je to ponovio u milion intervjua (on meni rusi, ja reko necu, on meni nema gradjevinske dozvole, ja nazovem ministricu i naredim da pravi dozvolu - i svaki put gromoglasan aplauz u studiju), inat crkva i nista vise.

Al ne, krivi sve redom osim kruske iz Laktasa i SPC.
Mislim da je riječ bila o drugoj crkvi, onoj kod Potočara.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#95 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by Maraschino »

insomnia78 wrote:Trebo mu produzni da ukljuci hiltovku
:pisnuo: :pisnuo:

sad sam bas pisn'o :lol:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#96 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by Maraschino »

horkesh wrote:
asker wrote:Kako se svi prave mutavi u pm, a mislim da nema osobe sa pristupom internetu u drzavi koja nezna za Miletovu pricu o crkvi i americkom ambasadoru.
Covjek je to ponovio u milion intervjua (on meni rusi, ja reko necu, on meni nema gradjevinske dozvole, ja nazovem ministricu i naredim da pravi dozvolu - i svaki put gromoglasan aplauz u studiju), inat crkva i nista vise.

Al ne, krivi sve redom osim kruske iz Laktasa i SPC.
Mislim da je riječ bila o drugoj crkvi, onoj kod Potočara.
Da, da u Budaku.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#97 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by LBVIEW »

Cuj, sramota za SPC. :-) Neki zaboravili osvestanje tenkova/ "Skorpiona", sakrivanje Radovana po manastirima, lomljenje slavskog kolaca patrijarha Pavla s istim, izjave patrijarha Irineja kako "muslimani smrde", Ristu Sotonu, crkvu kod Potocara, guslarske veceri u Srebrenici u reziji SPC na dan komemoracije zrtvama genocida... :oops:
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#98 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by Haman2 »

Sta kazati drugo nego: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :izet: :bih:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#99 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by KatarinaKosaca »

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#100 Re: Fata Orlović očekuje pravdu!

Post by PM72 »

Zaboravio si dodati posjetu patrijarha Pavla i patrijarha ruskog Grbavici kad im je domaćin bio predsjednik opstine Mirko Šarović i kad su obilazili srpske linije odbrane i prosipali svetu vodicu...
Zatim,ja ne vidjeh da je SPC igdje uputila bar ”žaljenje” radi rušenja 99% dzamija pod kontrolom pravoslavnih dzihadista
Locked