Famelijarni bezobrazluk

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Ko to smat

Famelijarni bezobrazluk

Post by Ko to smat » 08/07/2011 12:43

Ljudi neznam kako je kod vas ali mene famelija odera.sad il sam glup il dobar ili preosjecajan.Naime nemogu rec nemogu ili necu a ovi udri.Vazda im nesto treba.Nema ni jednog godisnjeg zadnjih 10 kuka da nije bilo pomazi rodzace.Ja razumijem ljude nema se ali imam osjecaj da lako padam na to.U par navrata sam izradjen da naprimjer dam za ko eto iskljucice im se struja nekim tamo ja suosjecajan dadnem ono tamo lego Lcd tv.Kontam jel to od onih rapa od struje.Evo ovo ljeto ista prica a ja opet uzeo sta treba i ponjecu ali nekako kontam ja sam u tim ljudima posto samo sredstvo za pomoc ostalo koga jebe.Nazovu me samo kad sta treba.Znam da treba pomoc ali nekad i tu pomoc neko zloupotrebljava.Nekako vidis sam sebe ko nekog donatora nisi vise onaj sto si bio jer imas vise a bogami sve sa 5 prstiju.Neznam vise sta da radim jer nemogu sad ni bjezat od ljudi a opet znam da me garant ceka ponovna narudjba neceg.

Mr. Brightside

Re: Famelijarni bezobrazluk

Post by Mr. Brightside » 08/07/2011 12:47

Ko to smat wrote: il sam glup il dobar ili preosjecajan
iskreno, prijateljski, jarane glup si :roll:

blue_sky

Post by blue_sky » 08/07/2011 12:48

Nemoj davati ako neces halaliti, i ako ces otvarati ovakve teme!

amrica

Post by amrica » 08/07/2011 12:49

armin.i.am wrote:
Ko to smat wrote: il sam glup il dobar ili preosjecajan
iskreno, prijateljski, jarane glup si :roll:

:D

amrica

Post by amrica » 08/07/2011 12:50

blue_sky wrote:Nemoj davati ako neces halaliti, i ako ces otvarati ovakve teme!

:roll:

Mogu se halaliti pare za struju, za pomoc neku, ali da te neko laze, a kupi lcd :run: neJma tu halala

Incub

Post by Incub » 08/07/2011 12:52

Jedan stari oprobani recept, kad te pitaju,traze a ti: "Pare su mi sve u banci, ponio sam knap koliko mi treba"... Nikad te vise nece pitati a moras biti spreman da ce se neki i naljutiti ali tad ces znati da si ih odjebao dok si ziv.
Ostali ce cuti od ovih prvih i tako da si miran.
Uzivaj na godisnjem

blue tabu

Post by blue tabu » 08/07/2011 12:53

ebem li im famaliju :D femeliju hahaha familiju koji bezobrazluk...
ne+glagol= pises odvojeno ne znam,ne mogu i sl.......... pozdravi fameliju! ooop :D

blue_sky

Post by blue_sky » 08/07/2011 12:53

amrica wrote:

Mogu se halaliti pare za struju, za pomoc neku, ali da te neko laze, a kupi lcd :run: neJma tu halala
Slazem se da nije uredu, ali i to se moze jednom desiti, halalis i furas dalje...lcd ti se vise ne desava.
Samo se pitam jel' treba cekati da nekome dodje do iskljucenja struje, do zadnje kore hljeba mozda...da bi neko osjetio potrebu da pomogne. Al' dobro svakom svoje :)

d.a.d.a.

Post by d.a.d.a. » 08/07/2011 12:55

Naziv teme "FamElijarni bezobrazluk" :lol: :lol: :lol:

convict
Been thanked: 1 time

Post by convict » 08/07/2011 12:55

K'o da je bila jednom vrlo vrlo slična tema?

Luce

Post by Luce » 08/07/2011 12:56

blue_sky wrote:
amrica wrote:

Slazem se da nije uredu, ali i to se moze jednom desiti, halalis i furas dalje...lcd ti se vise ne desava.
Samo se pitam jel' treba cekati da nekome dodje do iskljucenja struje, do zadnje kore hljeba mozda...da bi neko osjetio potrebu da pomogne. Al' dobro svakom svoje :)
Cini mi se da postavljacu nije problem dati, vec je problem sto traze za iskljucenu struju pa te pare potrose na nesto drugo...tako sam ja skontala njegov post. Znaci on daje, a nije bas da im treba za zadnje kore hljeba. Zato valjda i misli da se radi o bezobrazluku...a i ja to isto mislim.

blue_sky

Post by blue_sky » 08/07/2011 12:56

d.a.d.a. wrote:Naziv teme "FamElijarni bezobrazluk" :lol: :lol: :lol:
pokusaj to zanemariti :D zmiriii i reci nestA :D

Suzie Q

Post by Suzie Q » 08/07/2011 12:57

nije mi jasno odakle izraz famElija? i to se prilično uvriježio u našem narodu.

nazovi ti njih i zatraži nešto da ti besplatno urade,ali neku tešku fizikaliju, reci npr krečim, kopam... i treba mi pomoć...tko se odazove zaslužio je pomoć. sasvim jednostavno.

d.a.d.a.

Post by d.a.d.a. » 08/07/2011 12:59

blue_sky wrote:
pokusaj to zanemariti :D zmiriii i reci nestA :D
Ne mogu, bode me u oci i vuce na dijasporu :D

Mr. Brightside

Post by Mr. Brightside » 08/07/2011 13:00

da je naziv teme " familija koja ne zasluzuje moju pomoc" i da si procitao/la uvodni post( recimo da znas citati)
tvoje misljenje o tome bi bilo? :roll:

male_okice

Post by male_okice » 08/07/2011 13:02

Ko to smat wrote:Ljudi neznam kako je kod vas ali mene famelija odera.sad il sam glup il dobar ili preosjecajan.Naime nemogu rec nemogu ili necu a ovi udri.Vazda im nesto treba.Nema ni jednog godisnjeg zadnjih 10 kuka da nije bilo pomazi rodzace.Ja razumijem ljude nema se ali imam osjecaj da lako padam na to.U par navrata sam izradjen da naprimjer dam za ko eto iskljucice im se struja nekim tamo ja suosjecajan dadnem ono tamo lego Lcd tv.Kontam jel to od onih rapa od struje.Evo ovo ljeto ista prica a ja opet uzeo sta treba i ponjecu ali nekako kontam ja sam u tim ljudima posto samo sredstvo za pomoc ostalo koga jebe.Nazovu me samo kad sta treba.Znam da treba pomoc ali nekad i tu pomoc neko zloupotrebljava.Nekako vidis sam sebe ko nekog donatora nisi vise onaj sto si bio jer imas vise a bogami sve sa 5 prstiju.Neznam vise sta da radim jer nemogu sad ni bjezat od ljudi a opet znam da me garant ceka ponovna narudjba neceg.
na sledeci godisnji uplati egipat, turska, tunis, maroko more zezancija sluze te ah gotiva jos ti one tete plesu pomalo...i super. ha ja sto moras dolaziti u bosnu haha

Not My Idea

Post by Not My Idea » 08/07/2011 13:03

kolko znam ovaj je iz Italije i zato je pravopis los.

Bez ljutnje al si glup, kako si i sam naveo. Ustvari si dobar covjek, zelis pomoc al ispadas glup posto vidis da te "muzu" i koriste i ti i dalje pomazes, tj. finansiras necije prohtjeve.

Ove godine kad dodjes kupi svima po (skroman) poklon, ako gdje ima koje dijete daj po 10 eura i ako ko zatrazi-fino i kulturno objasni da je kriza, da se nema kao prije..

Ridjobrki

Post by Ridjobrki » 08/07/2011 13:04

Gledaj to ovako: ti si, čovječe, europsihijatar! Tvoji euri brinu za tvoje bližnje i liječe ih od kokuzlukom uzrokovane depresije (KUD). Bravo, doktore!

:wink:

dječak sa šibicama
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Post by dječak sa šibicama » 08/07/2011 13:05

Definitivno nedostaje R izmedju B i E u drugoj rijeci.

Na temu, ne znam zasto otvaras temu, rijesi to sa famElijom.

Licno nemam takvih problema, niti mene famElija pita za zdravlje, niti ja njih. Cast izuzecima, takvima dam i zadnji dinar ako treba.

Mrs.Zurbrigen

Post by Mrs.Zurbrigen » 08/07/2011 13:09

Not My Idea wrote:kolko znam ovaj je iz Italije i zato je pravopis los.

Bez ljutnje al si glup, kako si i sam naveo. Ustvari si dobar covjek, zelis pomoc al ispadas glup posto vidis da te "muzu" i koriste i ti i dalje pomazes, tj. finansiras necije prohtjeve.

Ove godine kad dodjes kupi svima po (skroman) poklon, ako gdje ima koje dijete daj po 10 eura i ako ko zatrazi-fino i kulturno objasni da je kriza, da se nema kao prije..
meni se svidja ovaj pojam - famelijarni bezobrazluk. :D

u ostalom se slazem sa @not my idea.
mislim, naravno, kaze se, ako dajes, daj, bez obzira na sto ce se to onda potrositi... no ako neko trazi za struju, pa onda od toga nabavlja tv, ne znam, mora se biti ogroman altruist, da nekom tako nesto ne zasmeta.

Troll_Happens

Post by Troll_Happens » 08/07/2011 13:13

jes da je to tako podas djetetu tel koji vrijedi 4 5 glava... onda ti oni kazu podaj mu bar 50 eura za cokoladu.. ko u fazonu sta je telefon kar... pa ako je nista nek joj ga ona uzme :x

a mogao je umjesto treba napisati triba da bude kompletan sa pravopisima.. cuj femelija ili famelija.. hahaha :-) :-)

d.a.d.a.

Post by d.a.d.a. » 08/07/2011 13:13

armin.i.am wrote:
da je naziv teme " familija koja ne zasluzuje moju pomoc" i da si procitao/la uvodni post( recimo da znas citati)
tvoje misljenje o tome bi bilo? :roll:
Recimo da bih rekla da je poglup.

cucamonga

Post by cucamonga » 08/07/2011 13:31

kako to bosnjo odma' dobrotu i sirokogrudnost pretoci u glupost....

veoma inteligentno nema sta - zato i jesmo japan za sve...

nego jaro koji si poteg'o temu - nemoj vise budala i ni feninga ostavljat u bosni - promijeni brojeve mejlove i ljetuj ko gospodin na barbadosima, boraborama i javi nam se nekad sa slikicom da vidimo da si prozivio nesto sa svojim paricama...

evo ovih par komentara ti je cist primjer sta misle o dobrim ljudima sa parama... dozlaboga da si ukro i retard...

kome pomoc? nikom - sam si sebi najveci drug i prijatelj i uzivaj

;-)

plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Has thanked: 34 times
Been thanked: 32 times

Post by plain vanilla » 08/07/2011 14:02

convict wrote:K'o da je bila jednom vrlo vrlo slična tema?
vjerovatno svake godine pred godisnji..valja potrosit koji ojro :D

Not My Idea

Post by Not My Idea » 08/07/2011 14:13

Jedan001 wrote:

jes da je to tako podas djetetu tel koji vrijedi 4 5 glava... onda ti oni kazu podaj mu bar 50 eura za cokoladu.. ko u fazonu sta je telefon kar... pa ako je nista nek joj ga ona uzme :x

a mogao je umjesto treba napisati triba da bude kompletan sa pravopisima.. cuj femelija ili famelija.. hahaha :-) :-)
e pa ja stvarno ne znam kakve su to kod vas porodice, bez uvrede!

Locked