Fakulteti u Travniku

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
User avatar
alemica
Posts: 64
Joined: 27/05/2012 22:44

#1 Fakulteti u Travniku

Post by alemica »

Sila prilika me natjerala da cu pola godine do godinu dana morati zivjeti u Travniku i ne zelim uzaludno izgubiti/protraciti i jednu skolsku godinu ... tako da namjeravam upisati jedan od Fakulteta u Travniku ... eh sad bi volio kad bi mogao dobiti neke informacije o ovdasnjim univerzitetima ... koliko oni zapravo vrijede ... hocu li se ja moci nakon 2 semestra ili jedne godine prebaciti na neki drugi fax prije svega me zanima prebacivanje na IUS u Sarajevu ili neki fax van ove lijepe Nase (npr, Austra,Njemacka,Engleska)
koji je od ovih faxova najtezi odnosno najzahtjevniji sto se tice provjere znanja i postoji li ijedan koji se predaje engleskom jeziku ?

Unaprijed hvala na pomoci .. ;)
akibhf
Posts: 117
Joined: 06/01/2012 23:00

#2 Re: Fakulteti u Travniku

Post by akibhf »

vidi jednu stvar, makar mi sve priznali i još nahvalili, ja na takve ne bi iz principa i moralne obaveze :)
SAMIRBH
Posts: 38
Joined: 28/05/2009 11:45

#3 Re: Fakulteti u Travniku

Post by SAMIRBH »

Pa gledaj .. to su jako perspektivni fakulteti u pogledu obrazovanja buducih trgovaca paprikama i konobara :bih:
A1B
Posts: 3595
Joined: 29/08/2012 22:01
Location: trazim baHsuz zensko - krHni ban, izbrisi post!

#4 Re: Fakulteti u Travniku

Post by A1B »

alemica wrote:Sila prilika me natjerala da cu pola godine do godinu dana morati zivjeti u Travniku i ne zelim uzaludno izgubiti/protraciti i jednu skolsku godinu ... tako da namjeravam upisati jedan od Fakulteta u Travniku ... eh sad bi volio kad bi mogao dobiti neke informacije o ovdasnjim univerzitetima ... koliko oni zapravo vrijede ... hocu li se ja moci nakon 2 semestra ili jedne godine prebaciti na neki drugi fax prije svega me zanima prebacivanje na IUS u Sarajevu ili neki fax van ove lijepe Nase (npr, Austra,Njemacka,Engleska)
koji je od ovih faxova najtezi odnosno najzahtjevniji sto se tice provjere znanja i postoji li ijedan koji se predaje engleskom jeziku ?

Unaprijed hvala na pomoci .. ;)
ti ocito imas para na bacanje, al ne bi ucio/la, jelde, te informacije mozes jedino saznati ukoliko direktno odes i informises se, uporedi sve predmete i sa jednog/drugog fax-a i vidi ima li neke razlike, to ti je iskljucivo zbog "bodovanja" , to ti je moj savjet, IUS ti nije uopste tezak, to ti mogu reci iz prve ruke
User avatar
4m3l
Posts: 1109
Joined: 04/04/2010 00:31

#5 Re: Fakulteti u Travniku

Post by 4m3l »

upis.
Post Reply