Fakultet informacijskih tehnologija - Mostar

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#51 Re: Fit Mostar

Post by stidljiv »

Moras puno da radis i pored faxa, na faxu se uce neke osnove, ali za rad je potrebno mnogo vise prakse koju mozes steci ako si uporan i samostalno. U biti sve zavisi od tebe i na sta se konkretno fokusiras. IT je siroko polje...

Ali opet ponavlja, u kapitalizmu je puno bitnije ono sto znas da radis u praksi, koliko mozes da doprineses nekoj kompaniji sutra svojim znanjem itd. Ako mislis da je to odes na posao, komp, malo facebook, malo chat i to je to, grdno se varas...
zgembudin
Posts: 116
Joined: 22/08/2010 04:57

#52 Re: Fit Mostar

Post by zgembudin »

K'o sto google jednostavno kaze:

https://www.google.com/about/jobs/searc ... jid=837001&
Minimum qualifications
BA/BS in Computer Science or related technical field (In lieu of degree, relevant skills or equivalent experience).
Dakle fax u IT bransi haman da vise nije ni bitan.
User avatar
Tatjana75
Posts: 68
Joined: 19/10/2012 12:47

#53 Re: Fit Mostar

Post by Tatjana75 »

POMOC Moze li mi ko pomoci naime interesuje me na Domanovicma tanije Bivoljem brdu dali i jedna kablovsko-internet kuca ima domet.Uvela bih tv i internet pogotovo internet ali nemogu nigdje naci ponudu. :((OPCINA CAPLJINA)
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#54 Re: Fakultet informacijskih tehnologija - Mostar

Post by ljuspica »

Ja ne znam nikoga ko studira DL a da zivi u BiH. Zna li neko nekoa i kako to funkcionira? Pitam za svog dragog,on ne radi nigdje a htio bi studirat evo ovaj FIT Mostar.Koje zvanje dobijes kad zavrsis ovaj DL? Ima li jos fakulteta sa DL u BiH?Sta je sa Banja LUkom?
User avatar
purgatorio
Posts: 1065
Joined: 05/11/2012 09:45
Location: Velika Kladuša

#55 Re: Fakultet informacijskih tehnologija - Mostar

Post by purgatorio »

ljuspica wrote:Ja ne znam nikoga ko studira DL a da zivi u BiH. Zna li neko nekoa i kako to funkcionira? Pitam za svog dragog,on ne radi nigdje a htio bi studirat evo ovaj FIT Mostar.Koje zvanje dobijes kad zavrsis ovaj DL? Ima li jos fakulteta sa DL u BiH?Sta je sa Banja LUkom?
Apeiron Banja Luka ima DL, i isturena odjeljenja u Novom Gradu i Bijeljini.
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#56 Re: Fakultet informacijskih tehnologija - Mostar

Post by ljuspica »

purgatorio wrote:
ljuspica wrote:Ja ne znam nikoga ko studira DL a da zivi u BiH. Zna li neko nekoa i kako to funkcionira? Pitam za svog dragog,on ne radi nigdje a htio bi studirat evo ovaj FIT Mostar.Koje zvanje dobijes kad zavrsis ovaj DL? Ima li jos fakulteta sa DL u BiH?Sta je sa Banja LUkom?
Apeiron Banja Luka ima DL, i isturena odjeljenja u Novom Gradu i Bijeljini.
Jel' to privatni fakultet?Nigdje ne pise "o fakultetu",tako da na stranici nemam taj info. A koliko vidim ipak se ispiti moraju ici polagati licno ne mogu preko interneta.
User avatar
purgatorio
Posts: 1065
Joined: 05/11/2012 09:45
Location: Velika Kladuša

#57 Re: Fakultet informacijskih tehnologija - Mostar

Post by purgatorio »

ljuspica wrote:
purgatorio wrote:
ljuspica wrote:Ja ne znam nikoga ko studira DL a da zivi u BiH. Zna li neko nekoa i kako to funkcionira? Pitam za svog dragog,on ne radi nigdje a htio bi studirat evo ovaj FIT Mostar.Koje zvanje dobijes kad zavrsis ovaj DL? Ima li jos fakulteta sa DL u BiH?Sta je sa Banja LUkom?
Apeiron Banja Luka ima DL, i isturena odjeljenja u Novom Gradu i Bijeljini.
Jel' to privatni fakultet?Nigdje ne pise "o fakultetu",tako da na stranici nemam taj info. A koliko vidim ipak se ispiti moraju ici polagati licno ne mogu preko interneta.
Privatni. Nigdje se ispiti ne polažu preko interneta osim na "Courseri".
developer10
Posts: 785
Joined: 12/12/2012 13:45
Location: München, DE

#58 Re: Fakultet informacijskih tehnologija - Mostar

Post by developer10 »

Ima li DL-ovaca koji će u oktobru doći na okupljanje u Mostar pred početak nastave?
Post Reply