Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
kosponovodjeluje
Posts: 524
Joined: 17/09/2016 19:05

#51 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by kosponovodjeluje »

Crvene_brigade wrote:Kako komentarišete da je korumpirana i nepotistička vlast Bakira Izetbegovića ostala u potpunoj izolaciji uz podršku svega nekoliko plaćeničkih medija?

Je li ovo početak kraja samovolji Bakira i Sebije Izebegović i kriminalne organizacije SDA?
Haha, braćo mila na šta je spala propala Slobodna Bosna Senada Avdića. Hladno kopiraju propagandističke tekstove SDA sa vehabijskog Saff-a. :lol: Još koji mjesec do izbora, a onda više neće biti novca iz budžeta i državnih kompanija za održavanje u životu megafona kriminalne SDA. :D
Nokian808
Posts: 925
Joined: 13/05/2013 20:50

#54 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by Nokian808 »

rajv0sa wrote:Nasljednik ugašene FGR stranice
https://www.facebook.com/mimologija/
Pogledah na 5 minuta - ove zelene seljacine fakat nisu normalne ali ok njihovoj MAFIJAŠKOJ orgranizaciji je voda u ušima pa panika:-)
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#55 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by rajv0sa »

Samo mi nije jasno koja to još mim stranica ima sponzorisane objave. :mrgreen:
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#56 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by aratet »

Da je to jedina pa hajde, nego imaju vox, prosjecna komunjara, dnevna doza prosjecne komunjare, konzervativni politicki komentari itd.
Rastu stranice kao gljive poslije kise.
Ja licno nekad svratim da se smijem minimozgovima.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#57 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by rajv0sa »

Image
Bosanski humor umro. A tek su komentari lobotomija.
User avatar
omega369
Posts: 9289
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#58 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by omega369 »

Ovo opet Scepo radoncic pingvin naredio poltronima ofanzivu na sda. Da li je opet proradio kabinet na drugom spratu :-) :-) :-)
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#59 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by rajv0sa »

Za mene su ista govna i scepo i zeleni, a Bogami i njihovi poltroni.
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#60 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by sandzokan »

omega369 wrote:Ovo opet Scepo radoncic pingvin naredio poltronima ofanzivu na sda. Da li je opet proradio kabinet na drugom spratu :-) :-) :-)
Nisi davno bio u tornju Svevidećeg oka :D internet armija je smještena na prvom spratu. Ponovila se i sa oruđem, tako da će biti baš produktivni. :P
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#61 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by Nero Histrion »

Nokian808 wrote:
rajv0sa wrote:Nasljednik ugašene FGR stranice
https://www.facebook.com/mimologija/
Pogledah na 5 minuta - ove zelene seljacine fakat nisu normalne ali ok njihovoj MAFIJAŠKOJ orgranizaciji je voda u ušima pa panika:-)
Evo i ja pogledah stranicu, de nek mi neko objasni na cijoj su ovi strani? Oni ko biva ostro kirtikuju sve zivo, samo Baketa ko biva simpatisu, al' ne previse, da se ko ne dosjeti. Ako sam dobro skonto.

Pojedini komentari su toliko zadojeni mrznjom, ma ni kocijaski govor im nije ravan.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#62 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by cyprus »

Nero Histrion wrote:Evo i ja pogledah stranicu, de nek mi neko objasni na cijoj su ovi strani? Oni ko biva ostro kirtikuju sve zivo, samo Baketa ko biva simpatisu, al' ne previse, da se ko ne dosjeti. Ako sam dobro skonto.

Pojedini komentari su toliko zadojeni mrznjom, ma ni kocijaski govor im nije ravan.
Čuj na čijoj strani, i čuj pojedini komentari :mrgreen:

Image

:lol: :lol:
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#64 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by Nero Histrion »

cyprus wrote:
Nero Histrion wrote:Evo i ja pogledah stranicu, de nek mi neko objasni na cijoj su ovi strani? Oni ko biva ostro kirtikuju sve zivo, samo Baketa ko biva simpatisu, al' ne previse, da se ko ne dosjeti. Ako sam dobro skonto.

Pojedini komentari su toliko zadojeni mrznjom, ma ni kocijaski govor im nije ravan.
Čuj na čijoj strani, i čuj pojedini komentari :mrgreen:

Image

:lol: :lol:

Dugo sam vremena vani proveo, a i sad ne zivim ovdje non-stop pa jos sebi ne mogu doci i naviknut se na ovoliku kolicinu jada i cemera.

Ovog na donjoj slici znam ko je, a ko je ovaj na gornjoj, sto gleda ovog na donjoj, ovaj orgijaš? Je li Član Stranke, simpatizer ili neko iz medija koje Stranka placa?
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#67 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by cyprus »

Nije baš obični... Ovo je momak za primjer kako se pravi patriota ponaša u ovakvim situacijama :D
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#69 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by Alighieri »

Kako zeleni napadaju klix i n1, a hvale faktor i saff. Neces nikad cuti spoznaju da su to njihovi bilteni.
kosponovodjeluje
Posts: 524
Joined: 17/09/2016 19:05

#72 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by kosponovodjeluje »

Zvizdić zaposlio Avdićevu podobnu novinarku

Image
SDA urednički kolegij: Metiljević i Čampara

Denis Zvizdić i njegova familija u liku braće Dubravka i Aljoše Čampare nastavljaju s razvijanjem ionako neviđeno velike porodično-kadrovske strukture.

Novi posao je tako dobila dugogodišnja novinarka propalog sedmičnika "Slobodna Bosna" Suzana Mijatović.

Ona je bila udarna pesnica Senada Avdića, zemljaka klana Zvizdić - Čampara, i poznata je po petparačkim tekstovima u kojima je “istraživački” blatila sve oponente omražene porodice.

Za dugogodišnju lojalnost Zvizdić je nagradio dobrim uhljebljenjem.

https://www.google.ba/amp/avaz.ba/vijes ... ku%3famp=1
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72595
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#73 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by Velkoski »

Alighieri wrote:Ako ima dezinformacija, onda ih i navedi :thumbup:
pa kako je Oslobođenje SDP, a TV1 SDA? Isti vlasnik i jednog i drugog :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58446
Joined: 03/08/2010 19:04

#74 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by kakavdanakneiskustvu »

kosponovodjeluje wrote:Zvizdić zaposlio Avdićevu podobnu novinarku

Image
SDA urednički kolegij: Metiljević i Čampara

Denis Zvizdić i njegova familija u liku braće Dubravka i Aljoše Čampare nastavljaju s razvijanjem ionako neviđeno velike porodično-kadrovske strukture.

Novi posao je tako dobila dugogodišnja novinarka propalog sedmičnika "Slobodna Bosna" Suzana Mijatović.

Ona je bila udarna pesnica Senada Avdića, zemljaka klana Zvizdić - Čampara, i poznata je po petparačkim tekstovima u kojima je “istraživački” blatila sve oponente omražene porodice.

Za dugogodišnju lojalnost Zvizdić je nagradio dobrim uhljebljenjem.

https://www.google.ba/amp/avaz.ba/vijes ... ku%3famp=1

jesu li bar se sjetili napisati gdje je zaposlena?
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#75 Re: Faktor, Stav, Saff i Slobodna Bosna posljednja linija odbrane kriminalnog režima SDA Bakira i Sebije Izetbegović.

Post by Alighieri »

Velkoski wrote:
Alighieri wrote:Ako ima dezinformacija, onda ih i navedi :thumbup:
pa kako je Oslobođenje SDP, a TV1 SDA? Isti vlasnik i jednog i drugog :mrgreen:
Tv1 je prodan sda ima nekoliko mjeseci.

Oslobodjenje je njihov bilten iako to drze hrvati (novinari nakloljeni sdp s tim da koliko platis toliko muzike kao gs). Iako je neki dan njihov novinar sjedio sa glavesinama sda.

Ako nisi znao sve novine osim jedne (lahko pogoditi koje) ima vec neko vrijeme ne stampaju nasi nego hrvatske firme.

Znam to iz prve ruke.
Locked