Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#4301 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by dr.gog »

commendatore wrote:http://showbiz.avaz.ba/jet-set/314379/p ... ivne-njege

da smo postali drustveno dno znao sam ali me uvijek iznenadi dubina dna u koje srljamo i padamo....

kako odvratno slikat nemocnog covjeka i objavljivat clanak o tome....

fuj jebote

:bolesna: :fazlija:
Nije, odlično je. Taman za omot novog CD-a....
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4302 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by vješalica »

http://avaz.ba/globus/svijet/315862/bri ... -vibratore

hhhhaha
procitati tekst
naslov
i istu vijest na drugim portalima
i vidjeti kakvi imbecili rade u avazu
User avatar
luckylaka
Posts: 22449
Joined: 15/01/2010 06:28

#4303 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by luckylaka »

Koje smece od novine,novinara,vlasnika,suvlasnika i ostalih govana :oops:
3
Legendarni ratni komandant iz Krajine Hamdija Abdić Tigar reagirao je povodom spominjanja porodice rahmetli generala Izeta Nanića u negativnom kontekstu u Dnevnom avazu.




U izjavi za lokalne portale on je kazao da je “pročitao tekst u kojem se spominje moj prijatelj i legenda 5. Korpusa i 505. Viteške bužimske brigade rahmetli Izet Nanić na koji nisam ostao ravnodušan“.

– Ne mogu da vjerujem da je Fahrudin Radončić dopustio uredniku najtiražnijih novina Avaza da napiše ovakve nebuloze o rahmetli Naniću i njegovoj braći te mu ovom prilikom poručujem da ako on kao i njegovi novinari misle ovako o čovjeku koji je branio ovu državu i postao sinonim za odbranu Bosne i Hercegovine, onda ni za njega, a ni njegove novinare nema bujruma u Krajini. Krajišnici mu nikad ovakvo šta neće oprostiti, a ako je ovakvo nešto napisao novinar na svoju ruku, onda neka ga sankcioniše i napiše demant na ovaj tekst. Krajiški narod je ponosan na sve što je uradio za Bosnu i Hercegovinu u proteklom ratu i ako ste vi zaboravili sve naše zasluge pa nas nižerazrednim novinarima pokušavate oblatiti, mi nismo i nećemo vam dozvoliti da spominjete, a kamo li lažete o našim generalima i ostalim borcima 5. Korpusa. Kada bi se dobijale pozicije u Sarajevu po tome, ko je koliko zaslužan u ratu, vjerujte mi da bi se cijela Krajina trebala preseliti u Sarajevo – rekao je Hamdija Abdić Tigar, prenose lokalni portali u Krajini.

Pojašnjenja radi, Dnevni avaz je pored nedavnog teksta koji tematizira veliki broj savjetnika u državnim, entitetskim i kantonalnim ministarstvima te općinama, objavio i tvit preko kojeg je građanima poručio da je Nanićima “rat bio brat” – doslovno.

“Nekom je rat brat” stoji u tvitu koji se prenosi u Avazu bez ikakve zadrške. Ova krilatica doslovno znači da se neko dobro snašao u ratu, profitirao od rata… Doslovno, nedvosmisleno, Radončićevo glasilo nam poručuje da je Arif profitirao od smrti legendarnog komandanta, svog brata Izeta!?

Javnosti je možda manje poznato da je u ratu ubijen i Izetov brat Nevzet, a Bužimljani i Krajišnici su braći Nanić podigli turbe u njihovoj rodnoj Nanića Dolini pokraj Bužima.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#4305 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by It_is_a_Leclerc »

luckylaka wrote:Koje smece od novine,novinara,vlasnika,suvlasnika i ostalih govana :oops:
3
Legendarni ratni komandant iz Krajine Hamdija Abdić Tigar reagirao je povodom spominjanja porodice rahmetli generala Izeta Nanića u negativnom kontekstu u Dnevnom avazu.




U izjavi za lokalne portale on je kazao da je “pročitao tekst u kojem se spominje moj prijatelj i legenda 5. Korpusa i 505. Viteške bužimske brigade rahmetli Izet Nanić na koji nisam ostao ravnodušan“.

– Ne mogu da vjerujem da je Fahrudin Radončić dopustio uredniku najtiražnijih novina Avaza da napiše ovakve nebuloze o rahmetli Naniću i njegovoj braći te mu ovom prilikom poručujem da ako on kao i njegovi novinari misle ovako o čovjeku koji je branio ovu državu i postao sinonim za odbranu Bosne i Hercegovine, onda ni za njega, a ni njegove novinare nema bujruma u Krajini. Krajišnici mu nikad ovakvo šta neće oprostiti, a ako je ovakvo nešto napisao novinar na svoju ruku, onda neka ga sankcioniše i napiše demant na ovaj tekst. Krajiški narod je ponosan na sve što je uradio za Bosnu i Hercegovinu u proteklom ratu i ako ste vi zaboravili sve naše zasluge pa nas nižerazrednim novinarima pokušavate oblatiti, mi nismo i nećemo vam dozvoliti da spominjete, a kamo li lažete o našim generalima i ostalim borcima 5. Korpusa. Kada bi se dobijale pozicije u Sarajevu po tome, ko je koliko zaslužan u ratu, vjerujte mi da bi se cijela Krajina trebala preseliti u Sarajevo – rekao je Hamdija Abdić Tigar, prenose lokalni portali u Krajini.

Pojašnjenja radi, Dnevni avaz je pored nedavnog teksta koji tematizira veliki broj savjetnika u državnim, entitetskim i kantonalnim ministarstvima te općinama, objavio i tvit preko kojeg je građanima poručio da je Nanićima “rat bio brat” – doslovno.

“Nekom je rat brat” stoji u tvitu koji se prenosi u Avazu bez ikakve zadrške. Ova krilatica doslovno znači da se neko dobro snašao u ratu, profitirao od rata… Doslovno, nedvosmisleno, Radončićevo glasilo nam poručuje da je Arif profitirao od smrti legendarnog komandanta, svog brata Izeta!?

Javnosti je možda manje poznato da je u ratu ubijen i Izetov brat Nevzet, a Bužimljani i Krajišnici su braći Nanić podigli turbe u njihovoj rodnoj Nanića Dolini pokraj Bužima.
Koja patetika.

Dva brata, klasični uhljebi s pola sata radnog staža, kriju se iza kostiju svog brata (nesumnjivo heroja rata) i hržu s punih jasala, iz direktorskih fotelja, dok djeca demobilisanih boraca, ratnih vojnih invalida i poginulih boraca idu u inostranstvo da rade. A u odbranu im staje Hamdija Abdić koji se najviše od ičega boji da će ovdje profunkcionisati pravna država.. Jer, možda se za Šantića izvukao, al bojim se da Selver Vojić dvaput neće promašiti.

Pa nije Izet Nanić poginuo da bi mu se familija pozapošljavala, šta vam je ljudi. Čovjeka u zemlji vrijeđate s tim.
User avatar
nadInsan
Posts: 248
Joined: 24/09/2017 12:44

#4306 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by nadInsan »

Da bogdo ima jednako moćan hrvatski političar koji se sekira za položaj Bošnjaka ko on za položaj Hrvata. Pa ne može to tako Fahro, to što u porodici imaš šehida ne daje ti nikakvo pravo da povlačiš antibošnjačke i antibosanske poteze. Da neko od Hrvata jednake moći kao on kaže, od sutra ukidamo kantone jer smetaju normalnom razvitku zemlje, radi se o beskorisnom virtualnom nivou vlasti za koji se bacaju milijarde, taj isti hrvatski političar bi istog momenta završio svoju političku karijeru.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72773
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4307 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by Velkoski »

Redakcija crnogorskog lista Dnevni avaz oglasila se danas saopćenjem u kojem se pravdaju zbog indirektnog spominjanja rahmetli Izeta Nanića,
:lol: :lol: :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58685
Joined: 03/08/2010 19:04

#4308 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by kakavdanakneiskustvu »

Velkoski wrote:
Redakcija crnogorskog lista Dnevni avaz oglasila se danas saopćenjem u kojem se pravdaju zbog indirektnog spominjanja rahmetli Izeta Nanića,
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

ko ovo objavi?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72773
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4309 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by Velkoski »

Faktor :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 50549
Joined: 16/07/2012 16:00

#4310 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by drug_profi »

On njih naziva turskim, oni njega crnogorskim.... :mrgreen:
Meni opet nekako bolje biti crnogorski :izet:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#4311 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by It_is_a_Leclerc »

drugi profil wrote:On njih naziva turskim, oni njega crnogorskim.... :mrgreen:
Meni opet nekako bolje biti crnogorski :izet:
Fakat.

Rugala se šojka sjenici.
User avatar
drug_profi
Posts: 50549
Joined: 16/07/2012 16:00

#4312 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by drug_profi »

It_is_a_Leclerc wrote:
drugi profil wrote:On njih naziva turskim, oni njega crnogorskim.... :mrgreen:
Meni opet nekako bolje biti crnogorski :izet:
Fakat.

Rugala se šojka sjenici.
Ma meni je ono cool kako ih Fahro prca. Ono ljakanski bez kondoma. Treba tako, samo da ne predje granicu pa da se raja okrenu na stranu SDA jer ovaj prelazi mjeru.
Protiv SDA su sva sredstva dozvoljena. Patriotski je cin na svakom mjestu se boriti protiv ovog karcinoma.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#4313 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by It_is_a_Leclerc »

Slažem se. Sviđalo se to nekom ili ne, Dnevni Avaz je i dalje najtiražniji i najčitaniji dnevni list u BiH, a Faktor se ugasio. Stav može sanjati čitanost koju su nekad imale Avazove sedmične publikacije.

Svaki put kad Stav/Faktor dignu nogu na Avaz, ovi su ih u stanju medijski likvidirati, ne argumentacijom, već činjenicom da imaju barem desetrostruko veći "reach" u odnosu na medije SDA.
User avatar
drug_profi
Posts: 50549
Joined: 16/07/2012 16:00

#4314 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by drug_profi »

It_is_a_Leclerc wrote:Slažem se. Sviđalo se to nekom ili ne, Dnevni Avaz je i dalje najtiražniji i najčitaniji dnevni list u BiH, a Faktor se ugasio. Stav može sanjati čitanost koju su nekad imale Avazove sedmične publikacije.

Svaki put kad Stav/Faktor dignu nogu na Avaz, ovi su ih u stanju medijski likvidirati, ne argumentacijom, već činjenicom da imaju barem desetrostruko veći "reach" u odnosu na medije SDA.
Meni je Fahro u poređenju sa svima njima (SDA) pozitivan lik.

A prije nego se obrusite na mene samo da kazem da je poenta u tome sa kim ga poredim i cinjenicu da ja nisam dozvolio da u Avazu izadje ni obavijest o smrti moje majke. Nisam htio ni da marku zarade od mene.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58685
Joined: 03/08/2010 19:04

#4315 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by kakavdanakneiskustvu »

to su ista govna,da prostite na izrazu
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#4316 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by It_is_a_Leclerc »

drugi profil wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Slažem se. Sviđalo se to nekom ili ne, Dnevni Avaz je i dalje najtiražniji i najčitaniji dnevni list u BiH, a Faktor se ugasio. Stav može sanjati čitanost koju su nekad imale Avazove sedmične publikacije.

Svaki put kad Stav/Faktor dignu nogu na Avaz, ovi su ih u stanju medijski likvidirati, ne argumentacijom, već činjenicom da imaju barem desetrostruko veći "reach" u odnosu na medije SDA.
Meni je Fahro u poređenju sa svima njima (SDA) pozitivan lik.

A prije nego se obrusite na mene samo da kazem da je poenta u tome sa kim ga poredim i cinjenicu da ja nisam dozvolio da u Avazu izadje ni obavijest o smrti moje majke. Nisam htio ni da marku zarade od mene.
Iz istog je to tanjira jelo. Iste metode, isti principi, i isti načini borbe. Zato je za SDA Radončić najopasniji konkurent.

Kako god su oni njemu smjestili ono smiješno hapšenje i klimavu optužnicu, isto bi Radončić uradio njima bez da trepne.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72773
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4317 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by Velkoski »

ma ovo ovako ofirno prepucavanje dva medija je neviđeno hahahhahaha
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4318 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by vješalica »

It_is_a_Leclerc wrote:Slažem se. Sviđalo se to nekom ili ne, Dnevni Avaz je i dalje najtiražniji i najčitaniji dnevni list u BiH, a Faktor se ugasio. Stav može sanjati čitanost koju su nekad imale Avazove sedmične publikacije.

Svaki put kad Stav/Faktor dignu nogu na Avaz, ovi su ih u stanju medijski likvidirati, ne argumentacijom, već činjenicom da imaju barem desetrostruko veći "reach" u odnosu na medije SDA.
hhhhaa
mora biti najtirazniji i najcitaniji kad drzavu i ljude u njoj 90% mozes nazvati kretenima pa su spali na ovo stivo
to cak moze biti dodatni dokaz koliko se drustvo i ljudi srozali kad citaju ovo smece od stampe
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#4319 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by It_is_a_Leclerc »

vješalica wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Slažem se. Sviđalo se to nekom ili ne, Dnevni Avaz je i dalje najtiražniji i najčitaniji dnevni list u BiH, a Faktor se ugasio. Stav može sanjati čitanost koju su nekad imale Avazove sedmične publikacije.

Svaki put kad Stav/Faktor dignu nogu na Avaz, ovi su ih u stanju medijski likvidirati, ne argumentacijom, već činjenicom da imaju barem desetrostruko veći "reach" u odnosu na medije SDA.
hhhhaa
mora biti najtirazniji i najcitaniji kad drzavu i ljude u njoj 90% mozes nazvati kretenima pa su spali na ovo stivo
to cak moze biti dodatni dokaz koliko se drustvo i ljudi srozali kad citaju ovo smece od stampe
Svejedno, ti kreteni su glasačka mašinerija u ovoj državi (što se, treba to pojmiti i izgovoriti konačno mirno, nekako na toj istoj državi i da primjetiti).
Ako mislite da SBB neće ekspoatirati tu činjenicu do kraja, onda fakat ništa ne znate.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#4320 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by jao_situacije »

lekler, de ti nama reci šta ima u boreru kod fahraaa
User avatar
Nurudin
Posts: 3324
Joined: 31/03/2013 07:25
Location: "Zli, dobri, blagi, surovi, nepokretni, olujni, otvoreni, skriveni, sve su to oni i sve između toga.

#4321 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by Nurudin »

Jel neko prebrojao koliko je puta Radončić ponovio da ima šehide u porodici?
Ja kad god ga vidim na tv-u on to priča :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58685
Joined: 03/08/2010 19:04

#4322 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by kakavdanakneiskustvu »

Nurudin wrote:Jel neko prebrojao koliko je puta Radončić ponovio da ima šehide u porodici?
Ja kad god ga vidim na tv-u on to priča :-)

kao da je to imalo bitno
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#4323 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by seln »

Havaz, iz rubrike "Trazi se odgovarajuci glagol"
Ušao u crkvu i nasumično otvorio rafal
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#4324 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by seln »

Tretman imucnih ljudi hormonom rasta:
Zarađuju milijardu eura zbog rasta bogataša
Plate ili brzina?
S najavljenim maksimalcem od oko 486 km/h
User avatar
SmokingMan
Posts: 18615
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4325 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by SmokingMan »

Nurudin wrote:Jel neko prebrojao koliko je puta Radončić ponovio da ima šehide u porodici?
Ja kad god ga vidim na tv-u on to priča :-)
Šćepin posljednji "triumph card" pred naredne izbore,pokušava da izazove emocije kod bošnja jer se oni najlakše odazivaju na ovakve priče.
Post Reply