Facebook za upoznavanje ...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#76 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by zoomba »

Ne mislim puno , reci kako tebi pase :lol:
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#77 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by lijepa u dusi »

duminjo wrote:
cendlerbing wrote:
duminjo wrote: Mozemo li SE dogovoriti da sam pao i da me vise ne ucis? :lol:
Naravno, meni ni ižđepa ni uđep.
:lol:

Jel zbog kukova odusta? :D
Ma ne. Kukovi su OK. Trazio sam sta sam dobio. Nego mi ne godi ovaj sex. Samo ti mene :izet:

Edit:dobio sam sta sam trazio :lol:
Pozdrav za limunadu i sram da te bude :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#78 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by zoomba »

duminjo wrote:
zoomba wrote:Ma idi do kraja :lol:
I ti BI malo umako?
E ne more :lol:
Sto ba , prirodni sljed dogadjaja :oops:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73042
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#79 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Velkoski »

malocvijece wrote:Da se ovi momci od 17 godina ne znaju upoznati s curom ako to nije preko interneta, to kontam jer su ta djeca rodjena s pametnim telefonima. Znate li vi stari prici zensku onako uzivo? :oops:
ne znamo, zato imamo internet :mrgreen:
User avatar
duminjo
Posts: 20134
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#80 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by duminjo »

lijepa u dusi wrote:
Pozdrav za limunadu i sram da te bude :D
Pozdrav i öd mene :mrgreen:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#81 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by zoomba »

Kome joce pridjem i upoznam se ne trebaju mi nikakve mreze :D
shae_ba
Posts: 104
Joined: 08/03/2013 15:14

#82 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by shae_ba »

Velkoski wrote:
malocvijece wrote:Da se ovi momci od 17 godina ne znaju upoznati s curom ako to nije preko interneta, to kontam jer su ta djeca rodjena s pametnim telefonima. Znate li vi stari prici zensku onako uzivo? :oops:
ne znamo, zato imamo internet :mrgreen:
Ja sam pokusavao uzivo, ali nekako djevojke budu nesigurne, pa tako da dobijem samo osmijeh, a broj ili ime, nista od toga.
Preko fb. je malo lakse, samo prihvatanje u prijatelje je neki znak. Pa se malo potrudi i vece su sanse da nesto bude.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#83 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by zoomba »

Ljepse je kad joj pridjea uzivo a ona se sva pogubi :D
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#84 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by ovo_mi_je_nick »

Kada su u krdu i priđeš onda se opale smijati i obavezno preko usta ide ruka ili uzme telefon i ima nešto veoma bitno da odgovori ( u ustvari lista aplikacije lista lista pa uđe na klix).

Kad kad joj zadaš šah-mah na ulici kad je sama kao zec na livadi, promjeni 6 boja i zamuca kao golf dizlo '86 i na kraju odgovori: "ja b b bbi ddaddaaada ostanem aa kah kah anonimna" na pitanje kako se zoveš. Prilikom toga ubrzava ako hoda i bježi na drugu stranu. Ako sjedi onda vadi telefon i eto nekoga zove ili kaže čeka prijateljicu (pa ne može da priča).

I onda kmeče kako niko uživo ne prilazi. Tražit će one da uživo dožive upoznavanje, poziv za izlazak, raskid... kao što Njemačka/Švedska traži zidare i vodoinstalatere.

Do tada facebook neka vam bude jedino sredstvo da nekoga provaljujete, odbijate ili započnete vezu na osnovu slučajnog odabira kome da odgovorite ili da vama bude odgovoreno.

Kme kme, bitan je vam je (muškarcima) samo izgleda a svaka fotografija kroz 5 filtera provučena, u grudnjaku čarapa i push up ova, kičma kriva od zakretanja da se vidi suhonjavo dupe čija se veličina ističe i nadopunjuje optičkim varkama i pozama.

Pa kad nije bitan izgled što ga potencirate.

Na fejkbuku avion a uživo kamion (I to Raba rumunska)
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#85 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by ovo_mi_je_nick »

. Nešto zabrljalo sa postanjem
Last edited by ovo_mi_je_nick on 22/02/2018 11:09, edited 1 time in total.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#86 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by zoomba »

ovo_mi_je_nick wrote:Kada su u krdu i priđeš onda se opale smijati i obavezno preko usta ide ruka ili uzme telefon i ima nešto veoma bitno da odgovori ( u ustvari lista aplikacije lista lista pa uđe na klix).

Kad kad joj zadaš šah-mah na ulici kad je sama kao zec na livadi, promjeni 6 boja i zamuca kao golf dizlo '86 i na kraju odgovori: "ja b b bbi ddaddaaada ostanem aa kah kah anonimna" na pitanje kako se zoveš. Prilikom toga ubrzava ako hoda i bježi na drugu stranu. Ako sjedi onda vadi telefon i eto nekoga zove ili kaže čeka prijateljicu (pa ne može da priča).

I onda kmeče kako niko uživo ne prilazi. Tražit će one da uživo dožive upoznavanje, poziv za izlazak, raskid... kao što Njemačka/Švedska traži zidare i vodoinstalatere.

Do tada facebook neka vam bude jedino sredstvo da nekoga provaljujete, odbijate ili započnete vezu na osnovu slučajnog odabira kome da odgovorite ili da vama bude odgovoreno.

Kme kme, bitan je vam je (muškarcima) samo izgleda a svaka fotografija kroz 5 filtera provučena, u grudnjaku čarapa i push up ova, kičma kriva od zakretanja da se vidi suhonjavo dupe čija se veličina ističe i nadopunjuje optičkim varkama i pozama.

Pa kad nije bitan izgled što ga potencirate.

Na fejkbuku avion a uživo kamion (I to Raba rumunska)

:lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#87 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by zoomba »

Uzivo su manje od makovog zrna.. :D
bossnjak
Posts: 557
Joined: 27/12/2013 14:24

#88 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by bossnjak »

Sta đe se ovde radi.
james28
Posts: 143
Joined: 21/04/2018 00:53

#89 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by james28 »

ma Instagram za upoznavanje majka, uživo ja msm više niko i ne prilazi, jbg teže je, zahtjevnije, a pošto obično bude po nekoliko djevojaka u krdu rizikuješ da budeš žešće provaljen i ismijan, ovako care ležiš kući i samo tipkaš redom, pa ubost ćeš nešto da si majmun
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#90 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Ramzess Veliki »

Meni je uvijek palila ova taktika pa da je podijelim sa vama ... :oops:

Osacujes zrtv... zensku ... jel", I pocnes kruziti oko nje, gledas je malko ludzacki pa kad te vidi nestanes, pa se vratis, opet je gledas k'o manijak, pa opet umaknes kad te spazi ... I tako dok ne vidis da se sva isprepadala i gleda gdje ces se pojaviti. onda joj se prisunjas iza ledja i sapnes na uho umilnim glasom - " Oprosti ... dolazim ovdje cesto I mislim da te nisam prije vidjao, da jesam sigurno bih te zapamtio ... oprosti sto sam te tako gledao ali ne mogu da skinem pogled sa tebe. mozemo li se upoznati?"
Djevojci toliko bude drago sto je ispalo da nisi manijak koji ce je sacekati u mraku kad se bude vracala kuci da te skoro zavoli istog trenutka. :lol: :lol: :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41043
Joined: 29/06/2011 23:39

#91 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by dječak sa šibicama »

Fejzbuk je ko Pattaya night life, od njih 10 zena, 9 je muskog porijekla.
gilla
Posts: 463
Joined: 21/03/2008 13:53

#92 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by gilla »

Face i instagram su fakat specificni. Veliki broj zivi u nekim zamisljenim svjetovima i muskarci i zenske.
Muskarci ocekuju top ribe izvan svog levela a da se ne udara ko pecat nego da njega ceka. Zenske smatraju da je bas njihova mindja zlatna i zele muske top modele, visoke, misicave, sa skupocjenim automobilom. Od 10 cura, 8 ovako razmislja.

Prijateljica (31 godina) se zali kako ne moze online naci normalnog, pametnog frajera iako stalno izbacuje selfije i klipove. Naravno ignorise cinjenicu da je prate stotine likova i retarda (i da ona prati njih) koji joj sline po slikama gdje je polugola, komentarisu itd. Moju opasku da ce tako tesko naci frajera za ozbiljno odbacuje sa osmijehom. Ipak je muska paznja veoma bitna.

Druga prijateljica mi je pokazala prije nekog vremena face chat (u dugoj vezi) . Cura je solidna 7. Sedmicno dobija jedno 15 poruka ali tito dragi cega sve tu ima. Od klasicnog nabacivanja do slika polnih organa i cega sve ne. Lik od cc 60 godina joj poslao sliku gdje mu sjedi neka mladja cura u krilu uz njegov komentar u smislu kako su cure lude za njim i da ce je zadovoljiti kao niko drugi. Ko se skrasio prije ove digitalne revolucije mislim da je dobro prošao.


Prije 10,15 godina, obicno ti zapadne neka cura za oko, pa pokusas da dodjes do broja, pa pocetni smsovi, pa izlazak. Ili ako ti nije u uzem krugu gdje se kreces moras prici inace pusis. Takodjer bilo je vise misterije oko upoznavanja, otkrivas postepeno detalje o osobi. Sada udjes na profil mozes saznati skoro sve, iako je dosta stvari lazno.

btw. preporuka za aplikaciju make up removal (ima ih vise). Da provjerite kako izgledaju ispod kilograma fasade na licu. Da se ne zijanite kada odete na more prvi put.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#93 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by edo_79 »

malocvijece wrote:Da se ovi momci od 17 godina ne znaju upoznati s curom ako to nije preko interneta, to kontam jer su ta djeca rodjena s pametnim telefonima. Znate li vi stari prici zensku onako uzivo? :oops:
Ma kakvi ... neznamo mi stari ništa .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#94 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by edo_79 »

ovo_mi_je_nick wrote:Kada su u krdu i priđeš onda se opale smijati i obavezno preko usta ide ruka ili uzme telefon i ima nešto veoma bitno da odgovori ( u ustvari lista aplikacije lista lista pa uđe na klix).

Kad kad joj zadaš šah-mah na ulici kad je sama kao zec na livadi, promjeni 6 boja i zamuca kao golf dizlo '86 i na kraju odgovori: "ja b b bbi ddaddaaada ostanem aa kah kah anonimna" na pitanje kako se zoveš. Prilikom toga ubrzava ako hoda i bježi na drugu stranu. Ako sjedi onda vadi telefon i eto nekoga zove ili kaže čeka prijateljicu (pa ne može da priča).

I onda kmeče kako niko uživo ne prilazi. Tražit će one da uživo dožive upoznavanje, poziv za izlazak, raskid... kao što Njemačka/Švedska traži zidare i vodoinstalatere.

Do tada facebook neka vam bude jedino sredstvo da nekoga provaljujete, odbijate ili započnete vezu na osnovu slučajnog odabira kome da odgovorite ili da vama bude odgovoreno.

Kme kme, bitan je vam je (muškarcima) samo izgleda a svaka fotografija kroz 5 filtera provučena, u grudnjaku čarapa i push up ova, kičma kriva od zakretanja da se vidi suhonjavo dupe čija se veličina ističe i nadopunjuje optičkim varkama i pozama.

Pa kad nije bitan izgled što ga potencirate.

Na fejkbuku avion a uživo kamion (I to Raba rumunska)
Image

Zatrokira jarane k'o da će je srčani i moždani opalit simultano, stereo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#95 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by edo_79 »

sherbett wrote:
zoomba wrote:Uzivo su manje od makovog zrna.. :D
Sto jest.. jest :mrgreen:
Čast izuzeTcima :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :kiss:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#96 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by edo_79 »

sherbett wrote:Bome ti ja nisam izuzetak :lol:
Jesi to i ti manja od makova zrna? :D
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#97 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by edo_79 »

sherbett wrote:
edo_79 wrote:
sherbett wrote:Bome ti ja nisam izuzetak :lol:
Jesi to i ti manja od makova zrna? :D
I jos manja :skoljka:
Ma nemrem si believe it :shock: :mrgreen:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#98 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by ho oponopono »

...upoznala-ogolila... izjebala, odjebala...sad nek druge žene nemam na čemu da im zavidim....:pusi2:
Bellomo
Posts: 767
Joined: 15/03/2018 20:25

#99 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Bellomo »

ho oponopono wrote:...upoznala-ogolila... izjebala, odjebala...sad nek druge žene nemam na čemu da im zavidim....:pusi2:
Kako li je iz druge perspektive
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#100 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by beni-bu-man »

Bellomo wrote:
ho oponopono wrote:...upoznala-ogolila... izjebala, odjebala...sad nek druge žene nemam na čemu da im zavidim....:pusi2:
Kako li je iz druge perspektive
sta je briga
Post Reply