Facebook za upoznavanje ...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#26 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Picajzla »

motorna_pila wrote:
Samo naprijed lave, Osvajaj tvrdjave. Opsjedaj, isplatice se. :lol: :lol: :lol:
Ovo su vise rovovi, ali eto :D

Sent from my LG-G2 using Tapatalk
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#27 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Picajzla »

Black swan wrote:ne jebe momčić nego novčić :D
još ako je uporan ma nema
sky is the limit :D
:lol:

Sent from my LG-G2 using Tapatalk
User avatar
Truba
Posts: 81669
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#28 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Truba »

Image
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#29 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Towelie »

Iskustvo: Fotosop - cini cuda sa fotografijama cak i u hladnoj vodi. :D
User avatar
Truba
Posts: 81669
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#30 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Truba »

a dalo se primijetiti da se cure fotošopiraju
zaista jadno i bijedno
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#31 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Picajzla »

Black swan wrote:a dalo se primijetiti da se cure fotošopiraju
zaista jadno i bijedno
Hajde sto cure i muski su poceli :D

Sent from my LG-G2 using Tapatalk
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#32 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by agent_zero »

dječak sa šibicama wrote:Kakav crni FB, mIRC je bio zakon.
Those were the days... :mrgreen: :thumbup:
Tyke
Posts: 2620
Joined: 23/02/2012 05:44

#33 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Tyke »

Handri li vas danas facebook ili samo ja imam problema sa njim?

Kad podjem na fb samo mi izbaci WARNING> Flash player may be out of date bla bla... a nece ni da mi uradi update Flash-a niti da udje na fb (samo prozorcic RELOAD and MORE).
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#34 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by zoomba »

Nikad preko fb nisam upoznao neku , bilo je nekih zahtjeva od strane zenskih al vecinom bez njihovih avatara , tipa zalazak sunca, ruze itd.. tako da nisam nikad ni prihvatio zahtjev.. jes mi jedna poslala poruku nakon sto nisam prihvario zahtjev u smislu da vidi ko je jer kao ima moj mail a ne zna odakle joj pa kad ni na to nisam odgovorio , onda je poslala samo like ko u redu je :thumbup:
:lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#35 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Ramzess Veliki »

Muntam ja tako nekad neku zensku, doslo do da se vidimo, kaze ona posalji mi poruku kada preko Fejsbuka.
:shock: Joj, kontam vidjela me u sakou, sport elegancy type, elokventan i obrazovan, voli teatar i knjizevnost (sve ja zavolim dok se uklapam u trazeni profil ...) - sta ako mi pregleda slike sa fejsa, a tamo lik JA sa nekim tetoviranim licima sa potjernica, moto-bande kafane potoci alkohola i plesacice sa partija, kozne jakne I majice sa nekim kostima i plamenovima ... :shock: "Nemam profil, nisam ljubitelj javnog iznosenja privatnog zivota. :oops: "

:sad:

... blokirala me na telefonu ... garant skontala da nesto skrivam ... :sad:

Hajd' proslo to, zaboravim na nju i Fejs, ali vidim ponudu za posao, I sjetim se da HR u mojoj firmi zna pregledati facebook profile kandidata.
I ne bude mi lijeno i sve one diskriminirajuce fotke sa alkoholom, partijima I ostalim gluhobilo vjerski nepodobnim sadrzajem pobrisem.
Dobijem pos'o. :thumbup: Kako su poslodavci bili arapi sa mejtefom u office prostoru, sreca da sam brisao na vrijeme jer su mi se odmah nakacili sa zahtjevima za prijateljstvo. :lol:

Nevezano za to, kuka mi jaran kako mora nesto uciniti kako bi ostavio dobar Prvi dojam.
- "Jarane, prvi korak je pobrisati sve one glavonje koje imam u prijateljima. Koja god ih vidi misli da sam robijao sa njima. Imam i previse nekih nepoznatih sponzorusa, posaljem zahtjev one prihvate, sad mi galerija prijatelja izgleda k'o skup mafije i prostitutki. To sve brisem. Moram se slikati u odijelu, par slika. I koja sa knjigom u ruci, nije zgoreg i sa nekim malim cukom, ne sa pitbulovima, to one ne vole. I auto. Slikacu se pored dva-tri dobra, poslije mogu pricat da sam prodo ili na opravci. I moram na zid nakaciti citata od nekih poznatih knjizevnika i mudraca, to pije vode. Nemas pojma koliko one kopaju po necijem profilu, gledaju ti prijatelje od prijatelja. A i one to rade, skrhase pare za jednu profilnu sliku, kad im gledas objave ispade da su u isto vrijeme u tri elitna restorana i jedu samo prstace i jastoge, vec sebi nabijaju cijenu da se poselamis sa novcanikom ako je pozoves na sastanak. Nema nam druge ... takav vakat dos'o ... "
SSemir
Posts: 4577
Joined: 26/02/2009 08:42

#36 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by SSemir »

i ja sam zbog facebooka izvisio za posao u jednoj, hajmo reci, muslimanskoj firmi :D ma i nije mi zao vala..ali sam od tad pobrisao sve kompromitirajuce slike, i prestao na fb ista objavljivati
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#37 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by graue_maus »

:metla: :smeker:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by triconja »

Ramzess Veliki wrote:Muntam ja tako nekad neku zensku, doslo do da se vidimo, kaze ona posalji mi poruku kada preko Fejsbuka.
:shock: Joj, kontam vidjela me u sakou, sport elegancy type, elokventan i obrazovan, voli teatar i knjizevnost (sve ja zavolim dok se uklapam u trazeni profil ...) - sta ako mi pregleda slike sa fejsa, a tamo lik JA sa nekim tetoviranim licima sa potjernica, moto-bande kafane potoci alkohola i plesacice sa partija, kozne jakne I majice sa nekim kostima i plamenovima ... :shock: "Nemam profil, nisam ljubitelj javnog iznosenja privatnog zivota. :oops: "

:sad:

... blokirala me na telefonu ... garant skontala da nesto skrivam ... :sad:

Hajd' proslo to, zaboravim na nju i Fejs, ali vidim ponudu za posao, I sjetim se da HR u mojoj firmi zna pregledati facebook profile kandidata.
I ne bude mi lijeno i sve one diskriminirajuce fotke sa alkoholom, partijima I ostalim gluhobilo vjerski nepodobnim sadrzajem pobrisem.
Dobijem pos'o. :thumbup: Kako su poslodavci bili arapi sa mejtefom u office prostoru, sreca da sam brisao na vrijeme jer su mi se odmah nakacili sa zahtjevima za prijateljstvo. :lol:

Nevezano za to, kuka mi jaran kako mora nesto uciniti kako bi ostavio dobar Prvi dojam.
- "Jarane, prvi korak je pobrisati sve one glavonje koje imam u prijateljima. Koja god ih vidi misli da sam robijao sa njima. Imam i previse nekih nepoznatih sponzorusa, posaljem zahtjev one prihvate, sad mi galerija prijatelja izgleda k'o skup mafije i prostitutki. To sve brisem. Moram se slikati u odijelu, par slika. I koja sa knjigom u ruci, nije zgoreg i sa nekim malim cukom, ne sa pitbulovima, to one ne vole. I auto. Slikacu se pored dva-tri dobra, poslije mogu pricat da sam prodo ili na opravci. I moram na zid nakaciti citata od nekih poznatih knjizevnika i mudraca, to pije vode. Nemas pojma koliko one kopaju po necijem profilu, gledaju ti prijatelje od prijatelja. A i one to rade, skrhase pare za jednu profilnu sliku, kad im gledas objave ispade da su u isto vrijeme u tri elitna restorana i jedu samo prstace i jastoge, vec sebi nabijaju cijenu da se poselamis sa novcanikom ako je pozoves na sastanak. Nema nam druge ... takav vakat dos'o ... "
Pametno jaro moj, nema sta. Eto naucih lekciju koju nisam morao na svojoj kozi osjetit :thumbup: .
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#39 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote:Muntam ja tako nekad neku zensku, doslo do da se vidimo, kaze ona posalji mi poruku kada preko Fejsbuka.
:shock: Joj, kontam vidjela me u sakou, sport elegancy type, elokventan i obrazovan, voli teatar i knjizevnost (sve ja zavolim dok se uklapam u trazeni profil ...) - sta ako mi pregleda slike sa fejsa, a tamo lik JA sa nekim tetoviranim licima sa potjernica, moto-bande kafane potoci alkohola i plesacice sa partija, kozne jakne I majice sa nekim kostima i plamenovima ... :shock: "Nemam profil, nisam ljubitelj javnog iznosenja privatnog zivota. :oops: "

:sad:

... blokirala me na telefonu ... garant skontala da nesto skrivam ... :sad:

Hajd' proslo to, zaboravim na nju i Fejs, ali vidim ponudu za posao, I sjetim se da HR u mojoj firmi zna pregledati facebook profile kandidata.
I ne bude mi lijeno i sve one diskriminirajuce fotke sa alkoholom, partijima I ostalim gluhobilo vjerski nepodobnim sadrzajem pobrisem.
Dobijem pos'o. :thumbup: Kako su poslodavci bili arapi sa mejtefom u office prostoru, sreca da sam brisao na vrijeme jer su mi se odmah nakacili sa zahtjevima za prijateljstvo. :lol:

Nevezano za to, kuka mi jaran kako mora nesto uciniti kako bi ostavio dobar Prvi dojam.
- "Jarane, prvi korak je pobrisati sve one glavonje koje imam u prijateljima. Koja god ih vidi misli da sam robijao sa njima. Imam i previse nekih nepoznatih sponzorusa, posaljem zahtjev one prihvate, sad mi galerija prijatelja izgleda k'o skup mafije i prostitutki. To sve brisem. Moram se slikati u odijelu, par slika. I koja sa knjigom u ruci, nije zgoreg i sa nekim malim cukom, ne sa pitbulovima, to one ne vole. I auto. Slikacu se pored dva-tri dobra, poslije mogu pricat da sam prodo ili na opravci. I moram na zid nakaciti citata od nekih poznatih knjizevnika i mudraca, to pije vode. Nemas pojma koliko one kopaju po necijem profilu, gledaju ti prijatelje od prijatelja. A i one to rade, skrhase pare za jednu profilnu sliku, kad im gledas objave ispade da su u isto vrijeme u tri elitna restorana i jedu samo prstace i jastoge, vec sebi nabijaju cijenu da se poselamis sa novcanikom ako je pozoves na sastanak. Nema nam druge ... takav vakat dos'o ... "
:pisnula:

Aj, oplakah
User avatar
Sanjarko
Posts: 23244
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#40 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Sanjarko »

Stavite privatno i slicno. Recimo samo da vam prijatelji nesto mogu da vide. Ima i ta opcija. Cak i da nalijepite nesto a da niko ne vidi. :evil:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#41 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Ramzess Veliki »

Vizionar 1985 wrote:Stavite privatno i slicno. Recimo samo da vam prijatelji nesto mogu da vide. Ima i ta opcija. Cak i da nalijepite nesto a da niko ne vidi. :evil:
Oznacis ko moze da vidi a kome se ne prikazuje.
Slike sa trbuhom, bracnim drugom i djecom mogu da vide samo bracni drug, djeca i neki porodicni prijatelji.
Slike sa ravnim stomakom, retusirane sise, sa tudjim autom su za public view I potencijalne udvarace.

Ljudi svasta rade sa tim profilima ...
User avatar
Sanjarko
Posts: 23244
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#42 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Sanjarko »

Ramzess Veliki wrote:
Vizionar 1985 wrote:Stavite privatno i slicno. Recimo samo da vam prijatelji nesto mogu da vide. Ima i ta opcija. Cak i da nalijepite nesto a da niko ne vidi. :evil:
Oznacis ko moze da vidi a kome se ne prikazuje.
Slike sa trbuhom, bracnim drugom i djecom mogu da vide samo bracni drug, djeca i neki porodicni prijatelji.
Slike sa ravnim stomakom, retusirane sise, sa tudjim autom su za public view I potencijalne udvarace.

Ljudi svasta rade sa tim profilima ...
Ma znam. :-D
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#43 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by heat »

Ne vidim da je neko postavio svoj profil FB, link :mrgreen:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#44 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by kiligonzales »

Ma ludnica...

Od Mirca, do MSN, Taggeda, MYSPACE, Derneka, do Facebooka, Badoo, Meet me ovog naseg foruma, nema odakle se nisam upoznavao sa djevojkama.

Listi nenormalnijih zena bi bila sljedeca:
1. Klix forum
2. Badoo
3. Facebook
4. MeetMe
5. Dernek
6. Mirc
7. MSN
8. Tagged
9. Myspace...

Naravno smokva i rotkva su van ove kategorije, tamo su svi normalni ... :lol:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#45 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by duminjo »

Ispo sam skroz iz fazona. Nedavno sam pola sata mijenjo sliku Profila a kada SA nekom dodje do dopisivanja, ne znam ja fino i polako nego odma na sex i TU SE svrsi sve.
Nula bodova :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72785
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#46 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Velkoski »

duminjo wrote:Ispo sam skroz iz fazona. Nedavno sam pola sata mijenjo sliku Profila a kada SA nekom dodje do dopisivanja, ne znam ja fino i polako nego odma na i TU SE svrsi sve.
Nula bodova :mrgreen:
pa ocam prva stvar je "daj mi sliku sisa", nakon toga može ili ne može dalje :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#47 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by moonca »

:roll:

Bas si mu pomogao sa pravim savjetom.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#48 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by cendlerbing »

duminjo wrote:Ispo sam skroz iz fazona. Nedavno sam pola sata mijenjo sliku Profila a kada SA nekom dodje do dopisivanja, ne znam ja fino i polako nego odma na sex i TU SE svrsi sve.
Nula bodova :mrgreen:
Da nisi ti jedan od ovih što su mi se javljali u zadnje vrijeme? :P
malocvijece
Posts: 1146
Joined: 24/07/2012 11:39

#49 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by malocvijece »

Da se ovi momci od 17 godina ne znaju upoznati s curom ako to nije preko interneta, to kontam jer su ta djeca rodjena s pametnim telefonima. Znate li vi stari prici zensku onako uzivo? :oops:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#50 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by cendlerbing »

malocvijece wrote:Da se ovi momci od 17 godina ne znaju upoznati s curom ako to nije preko interneta, to kontam jer su ta djeca rodjena s pametnim telefonima. Znate li vi stari prici zensku onako uzivo? :oops:
Svi će reći da znaju, al u praksi ... :zzzz:
Post Reply