Facebook za upoznavanje ...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#2226 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by zipoo »

daj mi njen profil javit cu se ja za tebe
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2227 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Tomahawk11 »

lmo wrote:opet ocjene. :-)
To su ove nove furke :oops:

Čuj preko fb taktički :lol:
OK, ali treba nazvati pravim imenom.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#2228 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by MarlboroGold »

Online javljanje je kao put kroz minsko polje puno seenova :D

Opet kiki u množini :-)
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#2229 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by annoy »

Ako bude ikakve sanse da popricate uzivo, napravi to

Ako je bas tako kako kazes, da to nije opcija nikako, pa javi joj se na FB, stas sad, nemoj se toliko bojat ni filozofirat, na kraju krajeva nitko od nas ne moze znat kako ce ona reagirat
Ako joj nisi nimalo privlacan odbit ce te kako god da joj priđes
Ako si joj interesantan dopisivat ce se s tobom i mozda i izac
Samo nemoj odma uletit s tim pitanjem nego nabaci neku normalnu pricu i nakon dan dva kroz razgovor je pitas
Sretno
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#2230 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by dale cooper »

MarlboroGold wrote:Online javljanje je kao put kroz minsko polje puno seenova :D

Opet kiki u množini :-)
Mi smo joj proxy za sve muškarce. Hudi forumaši. :-| :D
gidra
Posts: 3576
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#2231 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by gidra »

Tomahawk11 wrote:
lmo wrote:opet ocjene. :-)
To su ove nove furke :oops:

Čuj preko fb taktički :lol:
OK, ali treba nazvati pravim imenom.
naravno, nećeš grlom u jagode, pogotovo ako ti se čkapi sviđa. Studiozno prići kao svakom problemu :D
Dejto milion treba sve na isti fazon, finjak i zajebancija, nikad navalentnost i iz istog društva cure.
Cura iznad prosjeka i bolja pička prima dnevno X generičkih poruka od raznoraznih likova, jbg moraš biti zanimljiv kad na slijepo loviš.
I ključno, fizički ličiti na nešto...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2232 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Tomahawk11 »

gidra wrote: naravno, nećeš grlom u jagode, pogotovo ako ti se čkapi sviđa. Studiozno prići kao svakom problemu :D
Dejto milion treba sve na isti fazon, finjak i zajebancija, nikad navalentnost i iz istog društva cure.
Cura iznad prosjeka i bolja pička prima dnevno X generičkih poruka od raznoraznih likova, jbg moraš biti zanimljiv kad na slijepo loviš.
I ključno, fizički ličiti na nešto...
Koliko vidim, on bi sa njom na kafu prvo. Neće joj odmah nikakvu generičku poruku.
Studiozno je da je jednostavno pita da popiju kafu, nekad, kad bude u mogućnosti, poslije radnog vremena, vikendom.
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#2233 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by King Theoden »

Znam samo jednog lika koji se hvali da mu cvjeta preko fejsa. Mislim da bomba.
Ostali se žale na bezbroj seenova.
Pa jbt država, tamo i one osrednje bacaju seenove :lol:
gidra
Posts: 3576
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#2234 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by gidra »

Tomahawk11 wrote:
gidra wrote: naravno, nećeš grlom u jagode, pogotovo ako ti se čkapi sviđa. Studiozno prići kao svakom problemu :D
Dejto milion treba sve na isti fazon, finjak i zajebancija, nikad navalentnost i iz istog društva cure.
Cura iznad prosjeka i bolja pička prima dnevno X generičkih poruka od raznoraznih likova, jbg moraš biti zanimljiv kad na slijepo loviš.
I ključno, fizički ličiti na nešto...
Koliko vidim, on bi sa njom na kafu prvo. Neće joj odmah nikakvu generičku poruku.
Studiozno je da je jednostavno pita da popiju kafu, nekad, kad bude u mogućnosti, poslije radnog vremena, vikendom.
Pregazilo te vrijeme izgleda :D
Djevojku koju pitaš instantno bez ikakve ranije priče će to doživjeti kao "šok" i gledaćete kao čudaka, barem većina cura (ovo neko njegovo površno poznanstvo sa tom curom neka zaboravi)...
Zato sam i rekao Fejsbuk za taj prvi dojam i utiske. Curi ako se svidiš sama će inicirati onlajn razgovore dok ne izađete na kafu, i naravno ne treba razvući to dopisivanje na par sedmica.
3-7 dana čatanja i poziv na kafu ako imaš tu pozitivnu vibraciju sa druge strane..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2235 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Tomahawk11 »

gidra wrote: Pregazilo te vrijeme izgleda :D
Djevojku koju pitaš instantno bez ikakve ranije priče će to doživjeti kao "šok" i gledaćete kao čudaka, barem većina cura (ovo neko njegovo površno poznanstvo sa tom curom neka zaboravi)...
Zato sam i rekao Fejsbuk za taj prvi dojam i utiske. Curi ako se svidiš sama će inicirati onlajn razgovore dok ne izađete na kafu, i naravno ne treba razvući to dopisivanje na par sedmica.
3-7 dana čatanja i poziv na kafu ako imaš tu pozitivnu vibraciju sa druge strane..
Dobro, 10+ godina je prošlo otkad sam ja okačio kopačke o klin :mrgreen:
Pa eto, nije baš da nisu kontaktirali, nije je sreo na ulici i bubno hajmo na kafu.
Fb je svakako lakša varijanta i on sam se odlučio za to.
Slažem se za ovo na kraju :thumbup:
soljica_kafe
Posts: 17
Joined: 21/01/2019 07:59

#2236 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by soljica_kafe »

Strpljiva wrote:@soljica kafe

Ti vec odlucio sta ces. Ako ces se javljati na fb, onda nadji neki izgovor za javljanje i pocetak konverzacije. Ovo ti je joker da te bolje upozna kroz pisanje.

A fkt ne kuzim sto tusis ovim primjerom s faksa. Ona da se tebi svidjala u tom trenutku, ti bi jedva docekao biti s njom. Bojis se da ce i uciteljica reagovati kao ti, pa propade sve u vodu. Do sada te vec upoznala toliko da zna jesi li njen tip imalo.
Zato sto mi je ostala trauma koje se nerado sjecam (da, da, zato je ponavljam 10 puta...). Ako hoces iskreno, poneki put je i meni ta pomisao proletila kroz glavu za vrijeme dok smo radili projekte zajedno. Nije bas da mi se nije svidjala. To i jest najgore sto je nakraju sve tako bezveze ispalo.
soljica_kafe
Posts: 17
Joined: 21/01/2019 07:59

#2237 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by soljica_kafe »

tuzlak1212 wrote:Dicpic joj u inbox pošalji, onda reci šalim se hajmo na kafu :lol:
Ih, pa da ona mene prva pozove na kafu :D
soljica_kafe
Posts: 17
Joined: 21/01/2019 07:59

#2238 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by soljica_kafe »

Dino34 wrote:Pa super. Eto, izabrao si da se javiš preko fejsa i ja ću ti poželjeti svu sreću ovog svijeta kako bi bio sa djevojkom koja ti se sviđa.
Dakle, niko nije rekao - de, uradi ovako, nego razmjenjujemo mišljenja.
Kad neko nešto napiše, napiše ustvari kako bi on lično postupio u sličnoj situaciji.
Za sebe kažem da bih gledao da izbjegnem društvene mreže. Jednostavno mrzim doći u mogućnosti u kojoj ne bih bio što se kaže gospodar situacije.
Prije bi se uložio trud i saznao gdje izlazi i onda je "sasvim slučajno" sreo u tom kafiću.
Ono, ćao, kakva slučajnost :mrgreen:

Vi već u startu imate zajedničku temu.
To je odlično. I znate se.
Ostalo je do tebe.
Ako ostaviš dobar utisak, dobićeš šansu za ponovni izlazak.
:thumbup:
Last edited by soljica_kafe on 23/01/2019 10:14, edited 1 time in total.
soljica_kafe
Posts: 17
Joined: 21/01/2019 07:59

#2239 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by soljica_kafe »

gidra wrote:Nemoj uzivo.
Javi se preko Fejsbuka taktički.
Dodaj je i ne javljaj se odmah, snimi profil u detalje, sta voli sta ne, kuda se kreće, voli li putovati itd itd, to sve nek ti bude neka priprema za budući razgovor..
Nakon par dana kroz zajebanciju se javi, budi opusten bez ustogljenosti i profesionalnosti i nemoj majke ti dugih poruka ko ovih postova ovdje, ne vole to cure.
Onda joj se opet sutradan javi i dan iza toga. Ako se bude razgovor odvijao u tvom željenom pravcu, a to se vidi u otvorenosti nje prema tebi ne javljaj se idući dan i pusti da se ona tebi javi... Ako se javi 99% imaš prolaz, i na tebi je da je zovnes vani.
I taj poziv neka bude samouvjeren, 'kad idemo', 'trebamo', 'vodim te'. Neće odbiti sigurno uz uslov da ste fizčki kompatibilni.

A ako bude hladna i zatvorena prema tebi u čatanju ovih par dana, ne zovi je vani jer će biti korpa.
Ovako ti funkcioniše današnje dejtanje najčešće, samo što je fejsbuk izumro za ove mlađe od 30, jer se sve prebacilo na Instagram.
:thumbup:
soljica_kafe
Posts: 17
Joined: 21/01/2019 07:59

#2240 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by soljica_kafe »

kiki-miki wrote:Jah i kazete zene komplikuju :-)

Trazis savjet po forumu, koliko si vremena izgubio.
Da znam ko je ona rekla bih joj da ne izadje s tobom.
Obicnu kafa ispade kao ulazak u brak. :roll:
A koliko ste neivnentivni, znaci Boze Petra.


Tesko bilo napisati na papir poruku i broj telefona, ako se vec nema vremena za razgovor zbog posla.

Bas ste kukavice
U cemu se poruka na papiru i broj telefona razlikuju od FB :? Jos ja njoj da dajem svoj broj ne bi li ona nazvala ili nisam bas skontao dobro :roll:
soljica_kafe
Posts: 17
Joined: 21/01/2019 07:59

#2241 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by soljica_kafe »

annoy wrote:Ako bude ikakve sanse da popricate uzivo, napravi to

Ako je bas tako kako kazes, da to nije opcija nikako, pa javi joj se na FB, stas sad, nemoj se toliko bojat ni filozofirat, na kraju krajeva nitko od nas ne moze znat kako ce ona reagirat
Ako joj nisi nimalo privlacan odbit ce te kako god da joj priđes
Ako si joj interesantan dopisivat ce se s tobom i mozda i izac
Samo nemoj odma uletit s tim pitanjem nego nabaci neku normalnu pricu i nakon dan dva kroz razgovor je pitas
Sretno
:thumbup:

Pogotovo ovo boldano.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2242 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Tomahawk11 »

Još nisi, na bilo koji način, dostavio ponudu za kafu?
Mudruješ previše, nema od tog ništa.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#2243 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Boemica »

Dino34 wrote:
soljica_kafe wrote:nekako mi se FB varijanta ipak cini kao manje stresna opcija gdje djevojka nije pod pritiskom da da odgovor u roku od 10 sekundi pogotovo ako uzmemo u obzir stresno i zahtjevno okruzenje u kojem radi i nepostojanja prilike da se razgovori preusmjere na malo personalniji nivo
Pa super. Eto, izabrao si da se javiš preko fejsa i ja ću ti poželjeti svu sreću ovog svijeta kako bi bio sa djevojkom koja ti se sviđa.
Dakle, niko nije rekao - de, uradi ovako, nego razmjenjujemo mišljenja.
Kad neko nešto napiše, napiše ustvari kako bi on lično postupio u sličnoj situaciji.
Za sebe kažem da bih gledao da izbjegnem društvene mreže. Jednostavno mrzim doći u mogućnosti u kojoj ne bih bio što se kaže gospodar situacije.
Prije bi se uložio trud i saznao gdje izlazi i onda je "sasvim slučajno" sreo u tom kafiću.
Ono, ćao, kakva slučajnost
:mrgreen:

Vi već u startu imate zajedničku temu.
To je odlično. I znate se.
Ostalo je do tebe.
Ako ostaviš dobar utisak, dobićeš šansu za ponovni izlazak.
Znala sam ja da ti nisi meni bez razloga creepy.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#2244 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Boemica »

Tomahawk11 wrote:Još nisi, na bilo koji način, dostavio ponudu za kafu?
Mudruješ previše, nema od tog ništa.
Ma ništa moj Tomice, ima muškaraca koji se dnevno jave sedam cura, eto nako, da vide gdje ima prolaz, a on još skuplja hrabrost da pozove na kafu curu koju već poznaje.

Pa stvarno :-)

ma trola
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#2245 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by King Theoden »

Boemica wrote:creepy
Ma nemoj :mrgreen:
Šta fali raspitat se o nekoj djevojci?
Drugo, u ljubavi i ratu sve je dozvoljeno.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#2246 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Boemica »

zipoo wrote:Meni je ovaj isti onaj lik sto mu je putercic otislo negdje vani, a on pun ko brod
:lol: DJ, državna firma, ovo - ono, lova, nastupi, al' u Odžaku :lol:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#2247 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Boemica »

tuzlak1212 wrote:Ja nikad ne bi mogao sebe ocjenit. :-) wtf
Jedna mi rekla kad bi nabio ramena bio bi 9/10 sto sam protumacio da nisam lijep :roll:
baš 9/10? :hm:
Last edited by Boemica on 23/01/2019 10:30, edited 1 time in total.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#2248 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by beni-bu-man »

Jel to fakat imate problem s tim kako prici djevojci/zeni :?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2249 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Tomahawk11 »

Boemica wrote:
Tomahawk11 wrote:Još nisi, na bilo koji način, dostavio ponudu za kafu?
Mudruješ previše, nema od tog ništa.
Ma ništa moj Tomice, ima muškaraca koji se dnevno jave sedam cura, eto nako, da vide gdje ima prolaz, a on još skuplja hrabrost da pozove na kafu curu koju već poznaje.

Pa stvarno :-)

ma trola
Ko da sprema državni udar na Rusiju :roll:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2250 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Tomahawk11 »

beni-bu-man wrote:Jel to fakat imate problem s tim kako prici djevojci/zeni :?
Ja to mogu razumjeti, ima ljudi kojima se teško izraziti, pogotovo tako ako mu se sviđa.
Koliko vidim, autor cijele ove priče ima neko negativno iskustvo i to ga obeshrabruje od daljne akcije.
Pita on za mišljenje šta i kako, bliži je da preko fb napiše ponudu za kafu, ali bi najradije da to ona sama uradi.
Post Reply