Facebook za upoznavanje ...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#2001 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Boemica »

Imam ja komšinicu, profesorica u srednjoj školi. Uvijek ful sređena.
I prošle godine, umre joj svekar, i tehvid (tevhid?) se održavao kod nje u kući...

Mislim, ružno je reći, ali mi smo kolektivno pocrkali od smrada nekog, nešto između kiselog kupusa/varikine/crknute životinje, hajd što izgleda kao da je bomba pala, al' što smrdi ...

Ove mahalske žene još uvijek samo o tome pričaju :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#2002 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by zipoo »

Meni dusa vidjeti lijepo obuceno i nasminkano zensko Mislim da me to vise privlaci od fizickog izgleda :hm:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#2003 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by irac300 »

annoy wrote:Ja sam se frapirala kad sam vidjela kako izgledaju zivotni prostori nekih zena koje su uvijek tip top zazbukane i sređene izvan kuce...kao da je pala bomba
Pa to možeš stalno vidjeti na FB (da se bar držimo teme). :D Slikaju se sriktane, a iza nje bukvalno k'o da je bomba pala. Odmah znaš koliko je sati.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2004 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by vješalica »

annoy wrote:Ja sam se frapirala kad sam vidjela kako izgledaju zivotni prostori nekih zena koje su uvijek tip top zazbukane i sređene izvan kuce...kao da je pala bomba
Džaba si se frapirala.Nekada dok sam bila kobajagi mlađa,pa se ganjalo nešto fitnesa i sporta sa rajom iz srednje i fakulteta,bile su te mačke, ko i danas rasprostranjene.Koje one krš ostavljaju iza sebe u WC-u,a o higijeni da ne govorim.Vidjela svega i najgore u svemu i osjetila...barem u 80% tih napucanih kobila naći ćeš izvore zaraze a štakori su pod abdestom za njih.
Deff možda je i ružno ali takve majmunare treba ismijavati jer su zasluzile
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4353
Joined: 09/09/2018 23:21

#2005 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by tuzlak1212 »

meni je sve top kad je cura bez sminke dobra i lijepa, kad se zna obuc s ukusom i spram svojih kontura i kad stavi sminke cisto nako nek se zna da joj se moze
ja zinem pred takvom... al ovim redosljedom da ide :-)
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21562
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#2006 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by MarlboroGold »

Što manje to bolje... ono barem našminkana a da se skoro i ne primjeti.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#2007 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Euphoria »

Ja sam ponosna na to sto mogu izaci bez sminke prirodna...Znam se napucati, nasminjati, stikla...vristi. a isto tako farmerke, tene, bez sminke i vani....
Mislim da svaka zena treba biti njegovana, takav mi i posao, ali sminka nije za to nuzna....
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21562
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#2008 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by MarlboroGold »

Miss Moonlight wrote:Ja sam ponosna na to sto mogu izaci bez sminke prirodna...Znam se napucati, nasminjati, stikla...vristi. a isto tako farmerke, tene, bez sminke i vani....
Mislim da svaka zena treba biti njegovana, takav mi i posao, ali sminka nije za to nuzna....
:thumbup:
User avatar
B6Redhell
Posts: 5876
Joined: 25/12/2010 04:56

#2009 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by B6Redhell »

One maskare oko ociju ono mi je ok. Kod 99% ljepseg spola ( :D ) izgleda fino i stoji, ne pretjerano.
Ali kad nabace ruž na usne onaj pretijerani sto sija u mraku. Ili pudera nabace mistrijom za fasade onda jebiga.
Ima mladjih cura sa aknama ili break-out po licu. Donekle shvatam. Ali ako imas finu kozu na licu ostavi tako. Volimo mi prirodno :wink: :thumbup:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#2010 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Xavier1 »

moonca wrote:Naravno o ukusima pisemo -no zena bez sminke je - mislim na godine od 25 + jednoim rijecju zapustena, neuredna.... da ne kazem ako tome dodamo i izgled kose.

:roll: -Ako idu na posao i nekako su sredjene no, ne razumijem vikend-shoping- :shock: uzas.... takodje i muskarci -- :roll: odmaraju bradu :cry: neuredni, slampavi .
Nisu takve neuredne nego nisu kompleksasice koje ne smiju nigdje izaci bez sminke.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2011 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by moonca »

Xavier1 wrote:
moonca wrote:Naravno o ukusima pisemo -no zena bez sminke je - mislim na godine od 25 + jednoim rijecju zapustena, neuredna.... da ne kazem ako tome dodamo i izgled kose.

:roll: -Ako idu na posao i nekako su sredjene no, ne razumijem vikend-shoping- :shock: uzas.... takodje i muskarci -- :roll: odmaraju bradu :cry: neuredni, slampavi .
Nisu takve neuredne nego nisu kompleksasice koje ne smiju nigdje izaci bez sminke.
Ne, slazem se s tobom.Nemoj da stvaljamo slike sa i bez sminke?? :-)
Komleksi nisu s tim povezani.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#2012 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Xavier1 »

moonca wrote:
Xavier1 wrote:
moonca wrote:Naravno o ukusima pisemo -no zena bez sminke je - mislim na godine od 25 + jednoim rijecju zapustena, neuredna.... da ne kazem ako tome dodamo i izgled kose.

:roll: -Ako idu na posao i nekako su sredjene no, ne razumijem vikend-shoping- :shock: uzas.... takodje i muskarci -- :roll: odmaraju bradu :cry: neuredni, slampavi .
Nisu takve neuredne nego nisu kompleksasice koje ne smiju nigdje izaci bez sminke.
Ne, slazem se s tobom.Nemoj da stvaljamo slike sa i bez sminke?? :-)
Komleksi nisu s tim povezani.
Treba imati hrabrosti za pokazati se bez sminke. :oops:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2013 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by moonca »

Xavier1 wrote: Treba imati hrabrosti za pokazati se bez sminke. :oops:
To je kao i odjeca. Imas osjecaj da si gola. :-)
Za plazu mi je sasvim ok bez sminke.
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#2014 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by duminjo »

MarlboroGold wrote:
Miss Moonlight wrote:Ja sam ponosna na to sto mogu izaci bez sminke prirodna...Znam se napucati, nasminjati, stikla...vristi. a isto tako farmerke, tene, bez sminke i vani....
Mislim da svaka zena treba biti njegovana, takav mi i posao, ali sminka nije za to nuzna....
:thumbup:
:thumbup: za ovo što nije boldirano :mrgreen:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#2015 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Boemica »

Joj kad počne izjavljivat u ime svih žena :-)
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#2016 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by irac300 »

Miss Moonlight wrote:Ja sam ponosna na to sto mogu izaci bez sminke prirodna...Znam se napucati, nasminjati, stikla...vristi. a isto tako farmerke, tene, bez sminke i vani....
Mislim da svaka zena treba biti njegovana, takav mi i posao, ali sminka nije za to nuzna....
Malo reklame nije na odmet. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2017 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by moonca »

Sache atributi bez shminke :wink:

:hajmooo:

:cekam:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#2018 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by zipoo »

vješalica wrote:
annoy wrote:Ja sam se frapirala kad sam vidjela kako izgledaju zivotni prostori nekih zena koje su uvijek tip top zazbukane i sređene izvan kuce...kao da je pala bomba
Džaba si se frapirala.Nekada dok sam bila kobajagi mlađa,pa se ganjalo nešto fitnesa i sporta sa rajom iz srednje i fakulteta,bile su te mačke, ko i danas rasprostranjene.Koje one krš ostavljaju iza sebe u WC-u,a o higijeni da ne govorim.Vidjela svega i najgore u svemu i osjetila...barem u 80% tih napucanih kobila naći ćeš izvore zaraze a štakori su pod abdestom za njih.
Deff možda je i ružno ali takve majmunare treba ismijavati jer su zasluzile
Štakori pod abdestom :lol:

ovo je prvi tvoj post gdje nisam imao zelju da izvadim sebi oba oka
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#2019 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by klixoris »

vješalica wrote:
annoy wrote:Ja sam se frapirala kad sam vidjela kako izgledaju zivotni prostori nekih zena koje su uvijek tip top zazbukane i sređene izvan kuce...kao da je pala bomba
Džaba si se frapirala.Nekada dok sam bila kobajagi mlađa,pa se ganjalo nešto fitnesa i sporta sa rajom iz srednje i fakulteta,bile su te mačke, ko i danas rasprostranjene.Koje one krš ostavljaju iza sebe u WC-u,a o higijeni da ne govorim.Vidjela svega i najgore u svemu i osjetila...barem u 80% tih napucanih kobila naći ćeš izvore zaraze a štakori su pod abdestom za njih.
Deff možda je i ružno ali takve majmunare treba ismijavati jer su zasluzile
Znaci, istinita je ona mahalska prica da se u zenskom WC-u mozes nagledati uzasa ko nigdje drugo.
Imamo jarana jednog koji je radio kao konobar pa nam pricao sta se sve nagledao kada krenu pospremati kafanu, a mi vazda mislili da nas lozi (toliko ogavne stvari nam je pricao)
Last edited by klixoris on 03/12/2018 13:02, edited 1 time in total.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2020 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by moonca »

:roll:
.. ... gluposti...
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21562
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#2021 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by MarlboroGold »

Nisu gluposti.
Dok sam radio kao konobar par godina u 80% slučajeva je ženski WC bio dosta prljaviji od muškog. Svašta sam viđao... od tampona i uložaka svuda, krvavih maramica ili wc papira svugdje samo ne u wc šolji, urina i izmeta pored šolje... doduše ovo zadnje se odnosi i na muški WC, ali smo dosta manje viđali. Stalno smo se pitali kako žene koje drže do sebe, uredne i sređene mogu raditi takve stvari u WC-u.
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#2022 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Strpljiva »

Bezze vam je prica. I ove sto ne drze do sebe ostavljaju nered, samo se mackama teze oprasta.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21562
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#2023 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by MarlboroGold »

Rijetko koja ne drži do sebe kada izađe u grad... i to ono da baš izbija oči. Vjerovatno vi te puno brže primjetite za razliku od nas.
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#2024 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Strpljiva »

A sta s korelacijom sredjen muskarac - stan u haosu? Ovdje se povukla paralela da su napucane zene uglavnom neuredne.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21562
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#2025 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by MarlboroGold »

Šta ćeš... tako percipiramo žene (da su uredne i sređene - pod ovim ne mislim samo napucane), a to bi trebalo biti ok... naravno, kao što rekoh, osim slučajeva kad nešto baš izbija oči što i mi primjetimo na prvu. Zato nam bude i nejasno kad se razočaramo.
Kako vi percipirate muškarce... u to neću ulaziti, jer nisam žena.
Post Reply