Facebook za upoznavanje ...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#101 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by triconja »

Ne kontam kako ovi nesta zajebu se kad ganjaju neku preko fb-a, znaci imas fino historijat i protabiris prije bilo kakvog upustanja u bilo sta, ne moraju ti haveri ganjat informacije iz prve ruke :lol:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#102 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by ho oponopono »

Bellomo wrote:
ho oponopono wrote:...upoznala-ogolila... izjebala, odjebala...sad nek druge žene nemam na čemu da im zavidim....:pusi2:
Kako li je iz druge perspektive
...kurva me raskućila, uništila mi život, baš me dižu u nebesa, joj tebe...pih, ja mirno pajkim za druge ne marim...:pusi2:
Bellomo
Posts: 767
Joined: 15/03/2018 20:25

#103 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Bellomo »

ho oponopono wrote:
Bellomo wrote:
ho oponopono wrote:...upoznala-ogolila... izjebala, odjebala...sad nek druge žene nemam na čemu da im zavidim....:pusi2:
Kako li je iz druge perspektive
...kurva me raskućila, uništila mi život, baš me dižu u nebesa, joj tebe...pih, ja mirno pajkim za druge ne marim...:pusi2:
Sci-Fi :D
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#104 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by irac300 »

Meni ovo preko FB ne ide nikako. Haman nisam dovoljno atraktivan. :D Na badoo jos gore. :D Tinder nije los, spaja te samo sa osobom kojoj se i ti svidjas. Doduse, to se rijetko desava. :D Al' kad se desi, upozna se finih cura/zena.
FB mi sluzi za pracenje stranica od kojih imam koristi, tipa Kodi i sl.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2436
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#105 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by ZyzzSar »

irac300 wrote:Meni ovo preko FB ne ide nikako. Haman nisam dovoljno atraktivan. :D Na badoo jos gore. :D Tinder nije los, spaja te samo sa osobom kojoj se i ti svidjas. Doduse, to se rijetko desava. :D Al' kad se desi, upozna se finih cura/zena.
FB mi sluzi za pracenje stranica od kojih imam koristi, tipa Kodi i sl.
jesi probao na Instagramu
instagram je majka u danasnje vrijeme, ne znam ko jos koristi fb za upoznavanje
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#106 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by tendzera »

Ova tema kasni ko internet explorer
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#107 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by irac300 »

ZyzzSar wrote:
irac300 wrote:Meni ovo preko FB ne ide nikako. Haman nisam dovoljno atraktivan. :D Na badoo jos gore. :D Tinder nije los, spaja te samo sa osobom kojoj se i ti svidjas. Doduse, to se rijetko desava. :D Al' kad se desi, upozna se finih cura/zena.
FB mi sluzi za pracenje stranica od kojih imam koristi, tipa Kodi i sl.
jesi probao na Instagramu
instagram je majka u danasnje vrijeme, ne znam ko jos koristi fb za upoznavanje
Nisam. Vjeruj nemam ni pojma sta je to, mislim, cuo jesam al' nikad me nije zanimalo. :D
infiny
Posts: 325
Joined: 06/04/2018 16:18

#108 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by infiny »

irac300 wrote:
ZyzzSar wrote:
irac300 wrote:Meni ovo preko FB ne ide nikako. Haman nisam dovoljno atraktivan. :D Na badoo jos gore. :D Tinder nije los, spaja te samo sa osobom kojoj se i ti svidjas. Doduse, to se rijetko desava. :D Al' kad se desi, upozna se finih cura/zena.
FB mi sluzi za pracenje stranica od kojih imam koristi, tipa Kodi i sl.
jesi probao na Instagramu
instagram je majka u danasnje vrijeme, ne znam ko jos koristi fb za upoznavanje
Nisam. Vjeruj nemam ni pojma sta je to, mislim, cuo jesam al' nikad me nije zanimalo. :D
Stigao si bas na vrijeme za tu info i mogu ti reci da nisi previse zakasnio. Ove nase odnedavno pocele otkrivati cari inste :D
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#109 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by saale »

Ramzess Veliki wrote:Meni je uvijek palila ova taktika pa da je podijelim sa vama ... :oops:

Osacujes zrtv... zensku ... jel", I pocnes kruziti oko nje, gledas je malko ludzacki pa kad te vidi nestanes, pa se vratis, opet je gledas k'o manijak, pa opet umaknes kad te spazi ... I tako dok ne vidis da se sva isprepadala i gleda gdje ces se pojaviti. onda joj se prisunjas iza ledja i sapnes na uho umilnim glasom - " Oprosti ... dolazim ovdje cesto I mislim da te nisam prije vidjao, da jesam sigurno bih te zapamtio ... oprosti sto sam te tako gledao ali ne mogu da skinem pogled sa tebe. mozemo li se upoznati?"
Djevojci toliko bude drago sto je ispalo da nisi manijak koji ce je sacekati u mraku kad se bude vracala kuci da te skoro zavoli istog trenutka. :lol: :lol: :lol:
Prosuao par puta ovu foru, sem sto je nisam gledao ko manijak :lol: :lol: :lol:
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#110 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by heat »

FB samo za zajebanciju :thumbup:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#111 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by irac300 »

ZyzzSar wrote:
irac300 wrote:Meni ovo preko FB ne ide nikako. Haman nisam dovoljno atraktivan. :D Na badoo jos gore. :D Tinder nije los, spaja te samo sa osobom kojoj se i ti svidjas. Doduse, to se rijetko desava. :D Al' kad se desi, upozna se finih cura/zena.
FB mi sluzi za pracenje stranica od kojih imam koristi, tipa Kodi i sl.
jesi probao na Instagramu
instagram je majka u danasnje vrijeme, ne znam ko jos koristi fb za upoznavanje
Allah te nagradio za ovaj savjet. :D Ovo stvarno funkcioniše. :D Blagodarim još jednom. :thumbup:
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#112 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by aminchev2 »

Dr.medicine wrote:Jednom :D
Bolje da nisam :lol:

Svaka osoba nama nešto donosi u životu....
Poneki dramu, a poneki nešto lijepo
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#113 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Ludzak »

Ako hoćete neko moje mišljenje...
Da sam iskusan, pa i nisam. Ali sam pokušavao koliko toliko.

Upoznavanje, udvaranje preko fb i instagrama zaboravite. Posebno preko instagrama. Ako na instagramu nemate dosta pratilaca i ako nemate na stotine lajkova na slikama, udvaranje je gotovo nemoguće. Posebno ako se ne znate. Neka će odgovoriti iz 'kulture', a većina njih će ti baciti samo seen. A i ta koja ti bude odgovorila prvom ptilikom će te kulturno odyebati tako što će izmisliti momka.
Danas ti je vrijeme ove yebene tehnologije. Danas ti se sve gleda preko lajkova.

Tako da, uživo je opet nekako najsigurnije. Tu nema varanja ni lajkova.
User avatar
febo_acm
Posts: 10239
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#114 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by febo_acm »

Wtf, kakvi lajkovi?
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#115 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by merlin246 »

Ludzak wrote:Ako hoćete neko moje mišljenje...
Da sam iskusan, pa i nisam. Ali sam pokušavao koliko toliko.

Upoznavanje, udvaranje preko fb i instagrama zaboravite. Posebno preko instagrama. Ako na instagramu nemate dosta pratilaca i ako nemate na stotine lajkova na slikama, udvaranje je gotovo nemoguće. Posebno ako se ne znate. Neka će odgovoriti iz 'kulture', a većina njih će ti baciti samo seen. A i ta koja ti bude odgovorila prvom ptilikom će te kulturno odyebati tako što će izmisliti momka.
Danas ti je vrijeme ove yebene tehnologije. Danas ti se sve gleda preko lajkova.

Tako da, uživo je opet nekako najsigurnije. Tu nema varanja ni lajkova.
Ali najgore je sto si u pravu :lol:
Uzivo dobijes pravu sliku tko je i sta je
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#116 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Ludzak »

Bar znaš na čemu si. Dok preko društvenih mreža nemaš realni uvid na situaciju.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#117 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by moonca »

Pa imas za pocetak. Pisanjem otkrijes stosta, sto u rl nekada i ne vidis, ne primjetis.

Naravno ako taj test prode, da je sljedeci u zivo.
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#118 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Ludzak »

moonca wrote:Pa imas za pocetak. Pisanjem otkrijes stosta, sto u rl nekada i ne vidis, ne primjetis.

Naravno ako taj test prode, da je sljedeci u zivo.
Šta ćeš otkriti pisanjem?
Možda pismenu moć dopisnika.

Teško, vrlo teško. Doduše, neću da generalizujem. Možda to nije slučaj u vašim sredinama. Pokušavao sam ja nekoliko puta preko instagrama, neke su uzvračale, ali ništa to posebno bilo nije. Jer se vidjelo da odgovaraju ko preko ku. Ca.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#119 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by moonca »

Ludzak wrote:
moonca wrote:Pa imas za pocetak. Pisanjem otkrijes stosta, sto u rl nekada i ne vidis, ne primjetis.

Naravno ako taj test prode, da je sljedeci u zivo.
Šta ćeš otkriti pisanjem?
Možda pismenu moć dopisnika.

Teško, vrlo teško. Doduše, neću da generalizujem. Možda to nije slučaj u vašim sredinama. Pokušavao sam ja nekoliko puta preko instagrama, neke su uzvračale, ali ništa to posebno bilo nije. Jer se vidjelo da odgovaraju ko preko ku. Ca.
Kao i ovdje. Razmjenjujemo poglede, informacije - ne znaci da je uvijek 100% i sto zbilja mislimo, radi zabave izvrcemo, ali kada pojedine citas imas i viziju o kompletnoj licnosti.

Zbog toga neke ne citas,jer ne dijele ono sto ti imas ili sto bi ti respektovao kao drugacije misljenje.
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#120 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Ludzak »

moonca wrote:
Ludzak wrote:
moonca wrote:Pa imas za pocetak. Pisanjem otkrijes stosta, sto u rl nekada i ne vidis, ne primjetis.

Naravno ako taj test prode, da je sljedeci u zivo.
Šta ćeš otkriti pisanjem?
Možda pismenu moć dopisnika.

Teško, vrlo teško. Doduše, neću da generalizujem. Možda to nije slučaj u vašim sredinama. Pokušavao sam ja nekoliko puta preko instagrama, neke su uzvračale, ali ništa to posebno bilo nije. Jer se vidjelo da odgovaraju ko preko ku. Ca.
Kao i ovdje. Razmjenjujemo poglede, informacije - ne znaci da je uvijek 100% i sto zbilja mislimo, radi zabave izvrcemo, ali kada pojedine citas imas i viziju o kompletnoj licnosti.

Zbog toga neke ne citas,jer ne dijele ono sto ti imas ili sto bi ti respektovao kao drugacije misljenje.
Forum je jedno. Tu najviše pametujemo.
Instagram je drugo. Tu preko slika zapravo eksponiraš sebe. I zato kažem ako nemaš dovoljno lajkova na slimama i pratilaca, vraga ćeš navući djevojku na kafu. Ako se prije poznavali niste.
Možda griješim. Zato bih volio stvarno da neko ko ima iskustva sa tim insta upoznavanjima da iznese svoj pogled. Da li je ijednu upoznao na taj način?
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#121 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by merlin246 »

Ludzak wrote:
moonca wrote:Pa imas za pocetak. Pisanjem otkrijes stosta, sto u rl nekada i ne vidis, ne primjetis.

Naravno ako taj test prode, da je sljedeci u zivo.
Šta ćeš otkriti pisanjem?
Možda pismenu moć dopisnika.

Teško, vrlo teško. Doduše, neću da generalizujem. Možda to nije slučaj u vašim sredinama. Pokušavao sam ja nekoliko puta preko instagrama, neke su uzvračale, ali ništa to posebno bilo nije. Jer se vidjelo da odgovaraju ko preko ku. Ca.
Meni recimo popularnost na drustvenim mrezama nista ne predstavlja. Kakva mi je korist sto ima 500 lajkova na slici ako uzivo ne zna recenicu sastaviti. Ili ako vidim da svaki dan objavljuje neke fotke i samo razmislja o lajkovima i promociji :-)
Meni je tu njegova muskost odmah upitna.. :lol:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#122 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Xavier1 »

moonca wrote:Pa imas za pocetak. Pisanjem otkrijes stosta, sto u rl nekada i ne vidis, ne primjetis.

Naravno ako taj test prode, da je sljedeci u zivo.
Mislim da forumi nisu losa opcija jer vidis razmisljanje osobe. Evo meni je za oko zapala forumasica Nastasija za koju mogu reci da je za svako izbjegavanje sto se ozbiljne veze tice. Dok ima i nekih koje mi se cine kao jako dobra opcija. Samo sam previse kratko ovdje za preciznu sliku. Za neku godinu-dvije bih trebao jako dobru analizu moci uraditi.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#123 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by moonca »

Xavier1 wrote:
moonca wrote:Pa imas za pocetak. Pisanjem otkrijes stosta, sto u rl nekada i ne vidis, ne primjetis.

Naravno ako taj test prode, da je sljedeci u zivo.
Mislim da forumi nisu losa opcija jer vidis razmisljanje osobe. Evo meni je za oko zapala forumasica Nastasija za koju mogu reci da je za svako izbjegavanje sto se ozbiljne veze tice. Dok ima i nekih koje mi se cine kao jako dobra opcija. Samo sam previse kratko ovdje za preciznu sliku. Za neku godinu-dvije bih trebao jako dobru analizu moci uraditi.
Ne treba ti toliko. :thumbup:
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#124 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by asurbanipal »

Meni se dešavalo da zbog komplimenta na facebooku budem blokiran. Znao sam tu osobu iz viđenja, znam da je slobodna, ali očito ni to kod nje ne prolazi.

Preko fb sam stekao i neka lijepa poznanstva, uspio sam izvući neke i na piće. Uglavnom, kada se sve sabere i oduzme što se tiče društvenih mreža po meni je fb sa svim manama i vrlinama mnogo djelotvorniji za razliku od instagrama i pogotovo badoo-a.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#125 Re: Facebook za upoznavanje ...

Post by Xavier1 »

moonca wrote:
Xavier1 wrote:
moonca wrote:Pa imas za pocetak. Pisanjem otkrijes stosta, sto u rl nekada i ne vidis, ne primjetis.

Naravno ako taj test prode, da je sljedeci u zivo.
Mislim da forumi nisu losa opcija jer vidis razmisljanje osobe. Evo meni je za oko zapala forumasica Nastasija za koju mogu reci da je za svako izbjegavanje sto se ozbiljne veze tice. Dok ima i nekih koje mi se cine kao jako dobra opcija. Samo sam previse kratko ovdje za preciznu sliku. Za neku godinu-dvije bih trebao jako dobru analizu moci uraditi.
Ne treba ti toliko. :thumbup:
Ma nemam ja bas tako istrenirano oko kao ti za prepoznati odmah. :D
Post Reply