Facebook login-pitanje

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#1 Facebook login-pitanje

Post by julisiz es grant »

Kako da promijenim postavke logovanja na fejsbuku, da mi više ne pamti mail i šifru prilikom svakog ulaska u FB, tj da ih moram uvijek kad se izlogujem iznova da ukucam?
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#2 Re: Facebook login-pitanje

Post by arnes_king »

julisiz es grant wrote:Kako da promijenim postavke logovanja na fejsbuku, da mi više ne pamti mail i šifru prilikom svakog ulaska u FB, tj da ih moram uvijek kad se izlogujem iznova da ukucam?
Na browser/pretrazivacu koji koristis udji u postavke i nadji podatke pretrazivanja, tu ces vidjeti mogucnost ciscenja/brisanja tih spremljenih podataka.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#3 Re: Facebook login-pitanje

Post by julisiz es grant »

arnes_king wrote:
julisiz es grant wrote:Kako da promijenim postavke logovanja na fejsbuku, da mi više ne pamti mail i šifru prilikom svakog ulaska u FB, tj da ih moram uvijek kad se izlogujem iznova da ukucam?
Na browser/pretrazivacu koji koristis udji u postavke i nadji podatke pretrazivanja, tu ces vidjeti mogucnost ciscenja/brisanja tih spremljenih podataka.
Nisam na Googleu našao postavke za FB, a mene zanima isključivo za njega da ukinem opciju upamćivanja šifre.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#4 Re: Facebook login-pitanje

Post by arnes_king »

julisiz es grant wrote:
arnes_king wrote:
julisiz es grant wrote:Kako da promijenim postavke logovanja na fejsbuku, da mi više ne pamti mail i šifru prilikom svakog ulaska u FB, tj da ih moram uvijek kad se izlogujem iznova da ukucam?
Na browser/pretrazivacu koji koristis udji u postavke i nadji podatke pretrazivanja, tu ces vidjeti mogucnost ciscenja/brisanja tih spremljenih podataka.
Nisam na Googleu našao postavke za FB, a mene zanima isključivo za njega da ukinem opciju upamćivanja šifre.
Znaci koristis google chrome.

Posto ne znam na kojem ti je jeziku najlakse je da pratis slike sa ovog linka:

https://www.bu.edu/tech/services/cccs/d ... word-list/

Samo odaberi chrome ili koji browser koristis i prati slike :)
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#5 Re: Facebook login-pitanje

Post by julisiz es grant »

Kako da dođem do onog dijela na svom FB računu gdje stoji preko kojih sam sve uređaja trenutno ulogovan? Nedavno sam našao taj dio ali pojma nemam kako, i sada opet ne znam da ga nađem :D
Hvala unaprijed.
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#6 Re: Facebook login-pitanje

Post by perfect_guy »

julisiz es grant wrote:Kako da dođem do onog dijela na svom FB računu gdje stoji preko kojih sam sve uređaja trenutno ulogovan? Nedavno sam našao taj dio ali pojma nemam kako, i sada opet ne znam da ga nađem :D
Hvala unaprijed.
postavke > sigurnost i prijava
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#7 Re: Facebook login-pitanje

Post by julisiz es grant »

perfect_guy wrote:
julisiz es grant wrote:Kako da dođem do onog dijela na svom FB računu gdje stoji preko kojih sam sve uređaja trenutno ulogovan? Nedavno sam našao taj dio ali pojma nemam kako, i sada opet ne znam da ga nađem :D
Hvala unaprijed.
postavke > sigurnost i prijava
Hvala :thumbup:
Post Reply