FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
RtrnOfSalisbury

#7476 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by RtrnOfSalisbury »

djasvi mi se ova prekrasna nadrealna emisija: serenad, akademac i kapetan: svi da prostis oridjinalni bosanci und ercegovci :razz: jos je ovaj rvat najveci od najvecije. akademac jos uvijek vraca sutomore i ukida pc, kapetan ukida bejundha, serenad hoce da hin ukine, svi nest ukidaju. sad je red na onog sto plijeni imovinu od pc-a, prvo pitanje nek bude kolko je vratio dosad :zzzz: jos ako se dozna dje su pare od tuzbe, operacija uspijela. mogo bi serenad ispratit i odlazak fiketa od srebrenice u zatvor ako do tog dodze i omogucit mu da prozbori koju o napadu na bejundha ...
suad-sarajevo

#7477 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by suad-sarajevo »

Tko li je večeras? :bih:
mirota

#7478 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mirota »

Vukan garant
nekome

#7479 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

Senad Himself :D
karanana

#7480 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by karanana »

narko alterego.

salim se, frajer je donijeo pozitivnu poruku.
noviclan

#7481 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by noviclan »

Konta nwnad kad zavrsi karijeru da i on napise blank2
n+1

#7482 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by n+1 »

Senad: Kakav je osjećaj uzeti drogu?

Image
mayab

#7483 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mayab »

:lol: :lol:
mirota

#7484 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mirota »

procitao sam Blank, Stukan me odusevio, kako iskreno prica o dnu na kojem je dugo bio, kako nista ne uljepsava i kako je uspio da se izbori. Svaka cast i emisiju treba mladjima pustati da ne pomisle na droge...odlican intervju, uzivao sam
Haris033

#7485 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Haris033 »

Da li je taj licemjer u svojoj knjizi napisao kako je predivnu djevojku i nadarenu glumicu, Mirnu Filipan, odvukao u svoj svijet droge, a koja se kasnije, predozirala? :sad:
made_in_sarajevo

#7486 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by made_in_sarajevo »

Procitao sam knjigu, koliko se sjecam spominje da mu je umrla djevojka ako na to mislis. Samo je glupo reci narkomanu da je licimjer jer je navuko nekog na drogu. Narkoman u tom trenutku ne zna drugacije, a osoba koja bi da proba jebiga kasno je kriviti nekog drugog za lose odluke u zivotu. Po meni je knjiga ok, nista licemjerno, covjek napisao svoj zivot i ustvari koliko je droga losa i sad ga prozivaju da je ovakav, onakav. Kupi procitaj, nemoj kupiti ne procitaj i cao. Niko vas ne tjera vala. Maca ga isto pljuje u nekom podcastu, eto maca postenjacina fina, ne skida se sa pinka i ami g show. Pa vala bolje onda "narkomana" gledati i slusati nego Macu na pinku i slicne koji ga prozivaju
Haris033

#7487 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Haris033 »

Maca ga pljuje zato što su bili ista generacija glumaca, i zato što je poznavao i Štukana i Mirnu, te zna pravu priču koja nikada nije izašla u javnost.
Nema šansi da čitam ispovijest nekog narkomana, jer sam i sam odrastao u krugu ljudi koji su koristili heroin, a neke od mojih najboljih prijatelja je ista odvela u smrt.
Zajedničko za sve narkomane je to da je uvijek postojao neki Alpha narkoman (obicno stariji) koji bi ih uveo u taj svijet, a takve ljude najviše prezirem.
Hvala Bogu, osim trave ništa drugo nisam probao, a još u pubertetskom dobu pa i u ratu sam bio u društvu gdje su se konzumirali trava, shit, sintelan, benzin, heroin..
mirota

#7488 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mirota »

Haris033 wrote: 24/02/2024 08:52 Da li je taj licemjer u svojoj knjizi napisao kako je predivnu djevojku i nadarenu glumicu, Mirnu Filipan, odvukao u svoj svijet droge, a koja se kasnije, predozirala? :sad:
niko tebe nece natjerati na drogu silom, ako si sklon tome onda ces probati i zaginuti, pa nije je na silu ubadao
n+1

#7489 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by n+1 »

Haris033 wrote: 24/02/2024 08:52 Da li je taj licemjer u svojoj knjizi napisao kako je predivnu djevojku i nadarenu glumicu, Mirnu Filipan, odvukao u svoj svijet droge, a koja se kasnije, predozirala? :sad:
Pisao je o tome.
HelaS

#7490 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by HelaS »

Neko ko drugog nauči vožnji automobilom, pa taj drugi pogine usljed prebrze vožnje, ti si spreman optužiti njegovog učitelja :-)

Na sličan način pljuješ po Štukanu i na drugoj temi o njemu. Ne vjerujem da ti je umrla glumica rodbina ili velika prijateljica, a i da jeste, sigurno bi prema njoj imao više obzira i dostojanstva. Tvoja je mržnja i prezir spram Štukana ogromna, skoro da je lična, a nije, jer Štukan se nikad ne bi družio s tipovima poput tebe s tvojim ljudskim osobinama. Ne pišem "ad hominem" postove, ali kod tebe donekle moram. Jednostavno, skoro svaki ti je maliciozan i s nizom sličnih negativnih osobina spram ljudi, negativnih i toksičnih :(
Haris033 wrote: 24/02/2024 09:28 ...Hvala Bogu, osim trave ništa drugo nisam probao, a još u pubertetskom dobu pa i u ratu sam bio u društvu gdje su se konzumirali trava, shit, sintelan, benzin, heroin..
Ludzak

#7491 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ludzak »

Problem u društvu konzumirat travu, a nije problem se lešiti u alkoholu u društvu. Alkohol je gore zlo.
džakailibu

#7492 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by džakailibu »

Ovo je potpuno offtopic ali moram. U swedskoj je big noooo trava a kamoli nešto jace. Ja kad im kažem da mi je trava super i da ne odbijam ako se nadje gdje pored mene gledaju me kao narkomana. 2024, legalizovano u pola svijeta. Ali se lese alkoholom i smusom Suludo! Moj problem sa stukanom jje da mi se cini da uživa u pricanju tih prica. Gledao sam ga malo kod Stankovića i bilo mi je poprilično mucno slušati njegove opise. Malo mazohistički ali narkomani i jesu mazo orjentisani.
Haris033

#7493 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Haris033 »

HelaS wrote: 24/02/2024 10:42
Neko ko drugog nauči vožnji automobilom, pa taj drugi pogine usljed prebrze vožnje, ti si spreman optužiti njegovog učitelja :-)

Na sličan način pljuješ po Štukanu i na drugoj temi o njemu. Ne vjerujem da ti je umrla glumica rodbina ili velika prijateljica, a i da jeste, sigurno bi prema njoj imao više obzira i dostojanstva. Tvoja je mržnja i prezir spram Štukana ogromna, skoro da je lična, a nije, jer Štukan se nikad ne bi družio s tipovima poput tebe s tvojim ljudskim osobinama. Ne pišem "ad hominem" postove, ali kod tebe donekle moram. Jednostavno, skoro svaki ti je maliciozan i s nizom sličnih negativnih osobina spram ljudi, negativnih i toksičnih :(
Haris033 wrote: 24/02/2024 09:28 ...Hvala Bogu, osim trave ništa drugo nisam probao, a još u pubertetskom dobu pa i u ratu sam bio u društvu gdje su se konzumirali trava, shit, sintelan, benzin, heroin..
De, ba.. Svoje frustracije liječi na nekom drugom.
Ako ti se ne sviđa šta pišem, stavi me na ignore, baš kao što ću ja tebe.. :run:
Last edited by Haris033 on 24/02/2024 13:11, edited 1 time in total.
Haris033

#7494 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Haris033 »

džakailibu wrote: 24/02/2024 13:03 Ovo je potpuno offtopic ali moram. U swedskoj je big noooo trava a kamoli nešto jace. Ja kad im kažem da mi je trava super i da ne odbijam ako se nadje gdje pored mene gledaju me kao narkomana. 2024, legalizovano u pola svijeta. Ali se lese alkoholom i smusom Suludo! Moj problem sa stukanom jje da mi se cini da uživa u pricanju tih prica. Gledao sam ga malo kod Stankovića i bilo mi je poprilično mucno slušati njegove opise. Malo mazohistički ali narkomani i jesu mazo orjentisani.
Tako je :thumbup:
Piaty

#7495 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Piaty »

PM72 wrote: 18/02/2024 07:13 Ante Prkačin je HOS-ovac,sposoban i namazan ustaša.Ovo ustaša namjerno pišem jer je sklon ustaškoj ideji.Ratovao u Bosni,zajedno sa muslimanima.Alija mu dao čin generala Armije BiH jer je on ostao da komanduje HOS-om nakon što su ubili Kraljevića.Izuzetno sposoban i načitan,on bi ovog kvazi akademika poderao u svim temama.Bio je naklonjen Bosni i bošnjacima ali otkako je ušao u sabor RH okrenuo je ćurak...valjda radi svoje guzice i saborskog statusa.
Pitaj ti prave HOS-ovce kakav je Prikačin "hosovac", a pogotovo ih pitaj kakav je "general".

Stari moj, čim je on preuzeo HOS - HOS se rasformirao u roku od mjesec dana pa su neki otišli u HVO, a neki u Armiju BiH.

O ratnom putu istog su govorili pravi borci sa prve linije i koliko znam njemu je oduzeti čin od strane Parage.

Ima jako mnogo o tome na internetu.
Trappist

#7496 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Trappist »

džakailibu wrote: 24/02/2024 13:03 Ovo je potpuno offtopic ali moram. U swedskoj je big noooo trava a kamoli nešto jace. Ja kad im kažem da mi je trava super i da ne odbijam ako se nadje gdje pored mene gledaju me kao narkomana. 2024, legalizovano u pola svijeta. Ali se lese alkoholom i smusom Suludo! Moj problem sa stukanom jje da mi se cini da uživa u pricanju tih prica. Gledao sam ga malo kod Stankovića i bilo mi je poprilično mucno slušati njegove opise. Malo mazohistički ali narkomani i jesu mazo orjentisani.
sacekaj koju godinu, i kod njih ce se legalizovati. Kad su se svabe odlucile na taj korak, svi ce...
Piaty

#7497 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Piaty »

Jao kada bi FACE opet posjetio malog Mahira od Olova pa da vidimo kako se snašao. Da ga Bog poživi, da mu zdravlje i sve najljepše u životu.
suspect_zero

#7498 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by suspect_zero »

mirota wrote: 24/02/2024 08:01 procitao sam Blank, Stukan me odusevio, kako iskreno prica o dnu na kojem je dugo bio, kako nista ne uljepsava i kako je uspio da se izbori. Svaka cast i emisiju treba mladjima pustati da ne pomisle na droge...odlican intervju, uzivao sam
Da, knjiga čitljiva....nije dubokoumna pa da moraš kontati šta je pisac htio reći....pročitaš za dan kao "Mi djeca sa kolodvora zoo"......samo ima nekih nelogičnih opisa, oni koji su bili ovdje za vrijeme agresije skontat će, kolega @PM72 to bolje zna objasniti.
Nemam ništa protiv Feđe, rijetko ko se izvuče iz tih govana....ustvari nikada se ne izvuku, vazda je "rovac" prisutan, samo mu se odupiru.....nađu neku novu "drogu" koja nije štetna.

Onako kada ga posmatram dok priča, verbalna i neverbalna komunikacija....šta znam, imam neku šuhvu da će opet skuhat jedan (šta će mi biti, jak sam ja) šut. :oops: .....fakat bih voljela da mi je sumnja samo budalaština u mojoj glavi.
suspect_zero

#7499 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by suspect_zero »

A večeras :oops: :D
I poslije SDA, opet SDA :bih: :mrgreen:

Joj lik nema karizmu, zanimljiv k'o bojler 🥱
JoseMujica
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#7500 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by JoseMujica »

Feđa je iskren i mjesto što čovjeka pljujete učite na njegovim greškama.

Trenutno od Feđe nema čistijeg čovjeka...čak ni alkohol ne konzumira
Post Reply