FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Login77777
Posts: 8693
Joined: 18/05/2021 09:11

#1851 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Login77777 »

Sara03 wrote: 26/06/2022 18:21
aldinjo wrote: 26/06/2022 18:20
Pričaj malo o svojim doživljajima. :lol: :skoljka: :run:
Pošto ti napokon smiriš svoj. :lol: :thumbup:
:lol: nemoj aldinija, dosta da mu je drug musa nastradao od naide.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1852 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by moonca »

Par puta se i Senad probudio/ ukljucio u zezanciju..🤭 ne znam da li su ga razumjeli. :-) mahao rukama.. ali, je zanimjivo. .. zasto su snimali cipele od Naide.. :zoka:
User avatar
Sara03
Posts: 3295
Joined: 22/02/2017 03:17

#1853 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Sara03 »

n+1 wrote: 26/06/2022 23:55 - Budite džentlmen, pa dadnite prednost dami.

- Može, Ramize.

:lol:
:lol:
User avatar
Sara03
Posts: 3295
Joined: 22/02/2017 03:17

#1854 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Sara03 »

Ima gif materijala ovdje, dakle haos. Pogotovo kad Sanin skreće glavu, isto programiran. :D :izet:
User avatar
Quaresma
Posts: 6697
Joined: 19/07/2010 16:37

#1855 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Quaresma »

ACG wrote: 25/06/2022 19:22 Joj Senčija :mrgreen:
senad orgazam dobio kad mu je ova odgovorila da `ima` imena :lol:
Sara03 wrote: 27/06/2022 00:14 Ima gif materijala ovdje, dakle haos. Pogotovo kad Sanin skreće glavu, isto programiran. :D :izet:
ja taman htio napisati da neko napravi gif kad senad pravi ovu gestikulaciju sa rukama :D
drinjanin
Posts: 120
Joined: 03/04/2009 14:54

#1856 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by drinjanin »

Nisam impresioniram sugovornicima niti temom, ali se pocinjem pitati jesmo li mi sekularno drustvo... Nije mi se dalo gledati do kraja ali po ovom liku trebamo se rukovoditi iskljucivo religijskim-islamskim svjetonazorom...Gdje nesta multi-kulti, sekularna, gradjanska, europska itd...Daleko smo otisli u pm...
Sto se tice ovog/ove druge strane dobila je trenutak slave i tzv popularnost...Jbg toga je uvjek bilo i biti ce...Koga briga...
suspect_zero
Posts: 25845
Joined: 11/10/2008 21:45

#1857 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by suspect_zero »

drinjanin wrote: 27/06/2022 00:45 Nisam impresioniram sugovornicima niti temom, ali se pocinjem pitati jesmo li mi sekularno drustvo... Nije mi se dalo gledati do kraja ali po ovom liku trebamo se rukovoditi iskljucivo religijskim-islamskim svjetonazorom...Gdje nesta multi-kulti, sekularna, gradjanska, europska itd...Daleko smo otisli u pm...
Sto se tice ovog/ove druge strane dobila je trenutak slave i tzv popularnost...Jbg toga je uvjek bilo i biti ce...Koga briga...

Ovog efendiju mislim samo da ukućani doživljavaju...lik totalno neinteresantan pojavom, plamen svijeće koji gori izaziva veću euforiju nego kad ovaj priča :oops: zato mi nije jasno što će mu stranka/politika.

Neko postavio link prije par postova, kako bi volila sa Vrećom surađivati...Božo miljama ispred nje :) ...ona kao da se spremila za izlazak u Igman a nastupa Šeki Bihorac :D
User avatar
apsidejzi
Posts: 8273
Joined: 25/05/2013 23:49

#1858 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by apsidejzi »

suspect_zero wrote: 27/06/2022 01:03
drinjanin wrote: 27/06/2022 00:45 Nisam impresioniram sugovornicima niti temom, ali se pocinjem pitati jesmo li mi sekularno drustvo... Nije mi se dalo gledati do kraja ali po ovom liku trebamo se rukovoditi iskljucivo religijskim-islamskim svjetonazorom...Gdje nesta multi-kulti, sekularna, gradjanska, europska itd...Daleko smo otisli u pm...
Sto se tice ovog/ove druge strane dobila je trenutak slave i tzv popularnost...Jbg toga je uvjek bilo i biti ce...Koga briga...

Ovog efendiju mislim samo da ukućani doživljavaju...lik totalno neinteresantan pojavom, plamen svijeće koji gori izaziva veću euforiju nego kad ovaj priča :oops: zato mi nije jasno što će mu stranka/politika.

Neko postavio link prije par postova, kako bi volila sa Vrećom surađivati...Božo miljama ispred nje :) ...ona kao da se spremila za izlazak u Igman a nastupa Šeki Bihorac :D
Jedna stvar je postala jasna u ovom intervju-u i to zalosni dio cijele ove price. Naime, i Sanin i Naida su iskreni u onome sta zastupaju i zive zivot po svojim svjetonazorima i oboje su jednako iznevjereni od strane institucija. TO je postalo jasno na samom kraju kad Sanin kaze da za ove njegove proteste nije dobio podrsku ni Islamske zajednice, ni udruzenja hafiza, ni selefijskih vodja. Nikoga. Sam on izadje da protestvuje protiv necega sto je default u njegovoj religiji. Meni (kao ateisti) je to sasvim OK i prihvatljivo i to je sustina demokratije. Covjek ima svoje neko uvjerenje i napravi protest i to je to. Njega su njegove institucije izdale jer zbog straha od reperkusija ne zele da se eksponiraju. Sto je u potpunosti suprotno islamskom ucenju. S druge strane, Naida je takodjer iznevjerena od strane svojih institucija. Zato i nije bila na protestima jucer.

I ti sad imas situaciju gdje dvije jedinke koje su iskrene u svojim svjetonazorima, sjede i diskujutu na jednom OK nivou dok institucije obe strane ne zele doci u medijski duel zbog straha od reperkusija. Institucije materijaliziraju i unovcavaju svjetonazor iskrenih sljedbenika. I to je tako oduvijek bilo. Parazitski kler mudro suti dok ovi iskreni se isturaju naprijed.

Sam duel je protekao u sasvim OK tonu. U pocetku je Naida bila u napadackom fazonu jer je ocekivala brutalniji napad od Sanina. Ono u stilu napad je najbolja odbrana. Ali Sanin nije otisao u tom smjeru i sasvim je solidno odradio svoj dio posla. Iako je vidno bio iznenadjen sta ga je spopalo. Definitivno nije ocekivao ovo i nije imao vremena da se pripremi. Ipak se na najbolji moguci nacin nosio sa situacijom. Meni licno je on najiskreniji musliman u BiH. Iako smo razlicitih svjetonazora, on mi je drazi od ovih kvinsliga iz IZ i crkava koje se uhinje i ne smiju rijec kazati kako ne bi dobili po prstima zbog toga.

Ovo je dupli samar svima njima. Sanin je pokazao da se moze nositi sa situacijom na dostojan i kulturan nacin. Naida je takodjer pokazala da i LGBT institucija ima oraha u dzepu. Postali su isti kao IZ. Karijeristi. Najgora sorta ljudi. Zloupotreba tudjeg uvjerenja, patnje i tegobe na najbrutalniji moguci nacin. Cisti i bezosjecajni kapitalizam.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#1859 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by DaysleepeR »

Sanin je tup, glup, i primitivac.
Napisao je status na facebooku gdje je Naidu nazvao "Iblisovim Generalom".
To je jako opasna etiketa u islamu obzirom da svugdje ima retarda koji će to shvatiti na određeni način.
Sad kad neki orangutan odluči da iblisovog generala liši života, neće baš biti lijepo...
Kako rekoh, lik je tup i glup. Mene da je neko onako sa pola napora uništio u debati, poklopio bih se za života.
Frajer nije bio u stanju u jednoj rečenici objasniti što je ušao u politiku, kao on je invalid u odbrani grada ali su mu oduzeli status RVI pa ne može parkirati na mjesta za invalide niti ima prednost na šalteru... WTF?
BTW. čega je on profesor, šta je završio i gdje?
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#1860 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by billy organ »

DaysleepeR wrote: 30/06/2022 10:41 Sanin je tup, glup, i primitivac.
Napisao je status na facebooku gdje je Naidu nazvao "Iblisovim Generalom".
To je jako opasna etiketa u islamu obzirom da svugdje ima retarda koji će to shvatiti na određeni način.
Sad kad neki orangutan odluči da iblisovog generala liši života, neće baš biti lijepo...
Kako rekoh, lik je tup i glup. Mene da je neko onako sa pola napora uništio u debati, poklopio bih se za života.
Frajer nije bio u stanju u jednoj rečenici objasniti što je ušao u politiku, kao on je invalid u odbrani grada ali su mu oduzeli status RVI pa ne može parkirati na mjesta za invalide niti ima prednost na šalteru... WTF?
BTW. čega je on profesor, šta je završio i gdje?
Koliiko sam upratio Sanin je jedan od organizatora ovih sada protesta sto ce biti za 3 dana. Cekiraj mu facebook pa da vidis sta mu sda botine pisu. Psuju mu mrtve roditelje koje je on u ratu izgubio i to istog dana. Valjda ce sad shvatiti da nije Naida problem ovog drustva.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19537
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#1861 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by teskeredzic_22 »

billy organ wrote: 03/07/2022 13:53
Koliiko sam upratio Sanin je jedan od organizatora ovih sada protesta sto ce biti za 3 dana. Cekiraj mu facebook pa da vidis sta mu sda botine pisu. Psuju mu mrtve roditelje koje je on u ratu izgubio i to istog dana. Valjda ce sad shvatiti da nije Naida problem ovog drustva.
Naida nije nikakav problem dok god poštuje zakone ove zemlje, a sve dok radi i plaća porez , ona je zapravo jako koristan član društva.

IZ je od 1990 u uskoj sprezi sa SDA odnosno vlašću. ( I obje crkve da naglasimo zbog eventualnih "dušebrižnika".)

Indoktrinacija vjernika kod nas kreće planski s vrha tih organizacija tako da će se čestiti pojedinci poput Sanina teško usprotiviti toj paradigmi uprkos velikoj ličnoj nepravdi.

Neka mu je Bog na pomoći i daj Bože zdravlja i Saninu i Naidi da prožive svoje živote u miru i sreći.
jagugu
Posts: 1154
Joined: 28/07/2018 16:02

#1862 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by jagugu »

Vraća se sljedeće hefte

Image
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#1863 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mirsek »

jagugu wrote: 26/08/2022 12:21 Vraća se sljedeće hefte

Image
Nenad i nocna mora se vracaju..
Posto nemamo domacu zadrugu, moze proci.. :thumbup:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#1864 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dr_Evil »

jagugu wrote: 26/08/2022 12:21 Vraća se sljedeće hefte

Image
Neka masAllah, nadam se da ce biti jako u startu!
User avatar
mirota
Posts: 2349
Joined: 11/01/2018 11:42

#1865 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mirota »

jagugu wrote: 26/08/2022 12:21 Vraća se sljedeće hefte

Image
vala nedostajao :thumbup:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15640
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#1866 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by problemnatravunu »

Taman počinje predizborna kampanja
User avatar
oldtajmer
Posts: 5055
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#1867 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by oldtajmer »

bolje izvrsiti harakiri nego gledati predizbornu kampanju kod senada, ima da ti se zivot ogadi
zippoo87
Posts: 15653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#1868 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

U kampanji se najvise love zaradi a budu i placene promocije kandidata.
Nekada bude dobar face to face ali vecinom bude tu svastare.
Mislim da ce bolje biti nakon izbora sa emisijama...jer dok se sada izredaju ovi svi sa placenom promocijom,smoriti ce.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#1869 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ommadawn »

Hoće li pitati Dodika ima li curu i ponovo preporučivati Diklofenak za bol u leđima?
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#1870 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by AtillaS »

oldtajmer wrote: 27/08/2022 12:53 bolje izvrsiti harakiri nego gledati predizbornu kampanju kod senada, ima da ti se zivot ogadi
Nema to veze sa Senadom, gledanje predizborne kampanje bilo gdje je samo za mazohiste i ljude s manjkom samopoštovanja.
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#1871 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Loki2k9 »

AtillaS wrote: 28/08/2022 18:26
oldtajmer wrote: 27/08/2022 12:53 bolje izvrsiti harakiri nego gledati predizbornu kampanju kod senada, ima da ti se zivot ogadi
Nema to veze sa Senadom, gledanje predizborne kampanje bilo gdje je samo za mazohiste i ljude s manjkom samopoštovanja.
:thumbup: Rijetko gost bude pametan i kaze nesto novo i od zivotnog znacaja. Ne znam ima li iko ove godine da je takav...
saabsa
Posts: 1856
Joined: 07/10/2009 01:17

#1872 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by saabsa »

AtillaS wrote: 28/08/2022 18:26
oldtajmer wrote: 27/08/2022 12:53 bolje izvrsiti harakiri nego gledati predizbornu kampanju kod senada, ima da ti se zivot ogadi
Nema to veze sa Senadom, gledanje predizborne kampanje bilo gdje je samo za mazohiste i ljude s manjkom samopoštovanja.
A posebno što obično pljuju argumentovano po SDA i udaraču po prstima.... Muka ih slušati.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#1873 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by AtillaS »

saabsa wrote: 29/08/2022 15:07
AtillaS wrote: 28/08/2022 18:26

Nema to veze sa Senadom, gledanje predizborne kampanje bilo gdje je samo za mazohiste i ljude s manjkom samopoštovanja.
A posebno što obično pljuju argumentovano po SDA i udaraču po prstima.... Muka ih slušati.
Da, pljuvanje je ključna riječ. Kod nas u kampanjama ili ti obećavaju EU integracije i borbu protiv korupcije ili pljuju jedni na druge. Apsolutno negledljivo za osobe sa iole balansiranim karakterom i intelektom.

🤮
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10798
Joined: 27/04/2021 22:52

#1874 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by tramvajtrojka »

AtillaS wrote: 29/08/2022 15:12
saabsa wrote: 29/08/2022 15:07

A posebno što obično pljuju argumentovano po SDA i udaraču po prstima.... Muka ih slušati.
Da, pljuvanje je ključna riječ. Kod nas u kampanjama ili ti obećavaju EU integracije i borbu protiv korupcije ili pljuju jedni na druge. Apsolutno negledljivo za osobe sa iole balansiranim karakterom i intelektom.

🤮
uvijek imas opciju da prebacis na hayat i tamo uzivas u fer i postenim emisijama :lol: :lol: , svega mi kao da vas neko puskom tjera da gledate Senada pa ga kao mazohisti pratite :mrgreen: :mrgreen:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#1875 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by AtillaS »

tramvajtrojka wrote: 29/08/2022 15:13
AtillaS wrote: 29/08/2022 15:12
Da, pljuvanje je ključna riječ. Kod nas u kampanjama ili ti obećavaju EU integracije i borbu protiv korupcije ili pljuju jedni na druge. Apsolutno negledljivo za osobe sa iole balansiranim karakterom i intelektom.

🤮
uvijek imas opciju da prebacis na hayat i tamo uzivas u fer i postenim emisijama :lol: :lol: , svega mi kao da vas neko puskom tjera da gledate Senada pa ga kao mazohisti pratite :mrgreen: :mrgreen:
Ja nisam govorio o Senadu nego o kampanji generalno. Niti ću je gledati kod Senada niti bilo gdje.

A onima koji će gledati želim dobar želudac svaki put kad čuju fraze "evropske integracije" i "borba protiv korupcije".

Kakav užas od podneblja. :lol:
Post Reply