FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
video
Posts: 7017
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#8326 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by video »

Edin H. wrote: 26/05/2024 14:56 Senad je novinar i njegovo je da postavlja pitanja, ne primjetih da na bilo koji način osporava, kao što neki napisaše Rezoluciju, nego smatra da je trebalo uraditi više na diplomatskom planu.

Neka ispravi neko ako griješim, ali Lagumdžija govori o projektu koji je pokrenuo, bez da spomene Žene Srebrenice koje su inicijatori i koje su očigledno o ovome razgovarale sa Gjutieresom prve i on ih je uputio na koji način to treba odraditi.
Vidi se da vise gledas bbc od ove kvazi tv.
Pametno
laik1981
Posts: 13293
Joined: 05/12/2012 13:04

#8327 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

Karinu je Lagumdzija ista pokrenuo, kao i ona ostala trojica koje Konakovic stavi na fotografiju. Da su uradili dosta, vjerovatno jesu. Da su morali uraditi jos vise, jesu i to. Jedva docekali da sebe istaknu u prvi plan i pripisu sve zasluge. Ne podnosim arogantne narcise. Konstatacija za Azerbejdzan mu je na mjestu 1/1.
sajber87
Posts: 4091
Joined: 25/07/2008 13:14

#8328 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sajber87 »

Senad je prigrlio srpsku nacionalisticku mantru(porazenu)oko rezolucije, o 84 za a sve drugo protiv, zasto ne kaze 19 protiv a 172 nisu protiv rezolucije, citira jednog dodika oko lagumdzije i neke bolesti lagumdzije sto je sramotno u najmanju ruku, a sto mi smrdi na vucicevo podmazivanje jer vucic ako za nesto ne zali lovu ne zali za medije. Zasto nikad ne zovne istinske opozicionare vucicu poput djilasa recimo da pa se cuje iz prve ruke sta vucic radi od srbije. Forsira proputinovskog mrzitelja amerike cetnika vukanovica, trivicku, stevandic mu gostuje dodik svi negatori genocida a nece da pozove lagumdziju u emisiju pa da razjasne. Ako kaze da treba cuti sve strane trebao je zvati i lagumdziju ili su mu drazi cetnici poput vukanovica stevandica od lagumdzije, a ako jesu neka kaze zasto su. Razocarao je vjerujem mnoge ljude a to se i vidi po rrakcijama. Strasno
Last edited by sajber87 on 26/05/2024 15:14, edited 1 time in total.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5773
Joined: 12/10/2014 01:12

#8329 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by skupljac_zeljeza »

Edin H. wrote: 26/05/2024 14:56 Senad je novinar i njegovo je da postavlja pitanja, ne primjetih da na bilo koji način osporava, kao što neki napisaše Rezoluciju, nego smatra da je trebalo uraditi više na diplomatskom planu.

Neka ispravi neko ako griješim, ali Lagumdžija govori o projektu koji je pokrenuo, bez da spomene Žene Srebrenice koje su inicijatori i koje su očigledno o ovome razgovarale sa Gjutieresom prve i on ih je uputio na koji način to treba odraditi.
Iza ove Rezolucije stoje stotine osoba nama poznatih i nepoznatih i sada se mnogi javljaju kako su oni ti ključni bez kojih ne bi bilo Rezolucije. Senad zamjera Lagumdžiji najviše zbog Azerbejdžana i naveo je razloge i zašto. Trebalo nam je još bar 20 država i ne bi mogli u Beogradu poraz pretvarati u pobjedu i kako Rezolucija nije obavezujućeg nego simboličnog karaktera. Sonja Biserko na Hayatu reče da nije pravno obavezujuća nego moralna opomena Srbiji. Po srbijanskim medijima očito da nije ni moralna opomena nego 'pobeda bre', Vučić se osvetio Zapadu za bombardovanje Beograda.
Karikaturist
Posts: 4133
Joined: 20/12/2020 10:03

#8330 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Karikaturist »

Boli me kurac ko je pokrenuo pricu o Rezoluciji i ko je gurao - svakako nasi politicari lazu cim zinu. Lazu nas i zavlace godinama, varaju i koriste u svoje svrhe i sad bi trebalo kao biti drugacije.
Ali nema opravdanja za ovog dzuturuma sto okolo zavlaci nos i trazi dlaku u jajetu kad je mogao poentirati na drugi nacin.
User avatar
mayab
Posts: 27475
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#8331 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by mayab »

Mah, i da je BiH imala još 30 država za, opet bi picousti i njegova bolesna velikosrBska ekipa nešto iskrivila, nema njima pomoći, teška dijagnoza....
Stalno se sjećam 2018. godine , izlet u Bg sa agencijom, Kuća cveća , Kalemegdan , Skadarlija , ovo ono, i sretnem se na pivi sa prijateljem sa kojim sam nekada u JNA zajedno služili godinu roka, u Sloveniji, lik "zdrav" 1000% , od prije sam znao putem naše komunikacije (Facebook) kako se na sve načine uspijevao vaditi da ga Slobo ne pošalje u rat, inače prilično apolitičan momak, i mi na pivi, pita me , ničim izazvan, šta mislim o Vučiću, reko, fina mu je priča (tada bila), a on će meni , dobro pazi šta ti kažem , lik je BOLESNI LUDAK
User avatar
Haris.ba
Posts: 25429
Joined: 08/09/2005 20:08

#8332 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Haris.ba »

Gori ste vi koji vjerujete da bi Srbiji bilo vazno da je bilo 20 drzava vise za.

Ovo je njihovo drustvo. Sve drzave u koje Srbi bjeze da imigriraju.
Antigua i Barbuda, Bjelorusija, Kina, Komoros, Kuba, Sjeverna Koreja, Kongo, Dominika, Eritreja, Eswatini, Grenada, Mađarska, Mali, Nauru, Nikaragva, Rusija, Sao Tome i Principe, Srbija i Sirija.
A, iako je Senciju termin za napad na Zlaju pogresan, neka je malo zagrebao te veze i vezice sa Azerima. Sutra ce nam uvaliti da kupujemo gas od njih. Treba to pratiti.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5773
Joined: 12/10/2014 01:12

#8333 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by skupljac_zeljeza »

Karikaturist wrote: 26/05/2024 15:14
Ali nema opravdanja za ovog dzuturuma sto okolo zavlaci nos i trazi dlaku u jajetu kad je mogao poentirati na drugi nacin.
Njegov je takav posao. Zlatko je rekao da i sam nije zadovoljan brojem ZA, ali da je to rezultat preslaganja novog svjetskog poretka i kako ne može sada javno pričati o tim svim pritiscima i ucjenama. Možda Senad hoće za nas eksluzivu pritiskajući na ovaj način Zlatka. Rusija, Kina, Amerika....mi u tome.....danas, sutra. Oni koji su bili u New Yorku dok je trajalo lobiranje imaju to iz prve ruke.
Karikaturist
Posts: 4133
Joined: 20/12/2020 10:03

#8334 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Karikaturist »

skupljac_zeljeza wrote: 26/05/2024 15:48
Karikaturist wrote: 26/05/2024 15:14
Ali nema opravdanja za ovog dzuturuma sto okolo zavlaci nos i trazi dlaku u jajetu kad je mogao poentirati na drugi nacin.
Njegov je takav posao. Zlatko je rekao da i sam nije zadovoljan brojem ZA, ali da je to rezultat preslaganja novog svjetskog poretka i kako ne može sada javno pričati o tim svim pritiscima i ucjenama. Možda Senad hoće za nas eksluzivu pritiskajući na ovaj način Zlatka. Rusija, Kina, Amerika....mi u tome.....danas, sutra. Oni koji su bili u New Yorku dok je trajalo lobiranje imaju to iz prve ruke.
Jebi ga, njegov je posao i da zove Dodika, Draska, Stevandica, Vucica i sve ostale u emisiju da plasiraju svoju pricu. Zamisli Bakira, Komsica ili Zlatka kod nekog medija u RSu ili Srbiji kako pricaju o genocidu.
Jebo izgovore, dosta ga je vise.
last mohicans
Posts: 12332
Joined: 09/08/2012 23:19

#8335 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by last mohicans »

Vjerovatno mu je cilj bio da se dodvori srpski medijima, eto sad ga b92 i još neki citiraju kao 'relevantnog'. Da ponovim, lične nesuglasice mene i većinu patriotski nastrojenih građana ove zemlje, ne interesuje. Interesuje me država i ovakve moralne pobjede, pa i više od toga. Potpuno pogrešan tajming za one povraćetine, a narativ kojim se svrstava u Informere, Alo i slična sranja od štiva. Fuj, Senade.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11287
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#8336 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Prpa.ba »

Pretpostavljam da od sinoc oni koji nazivaju Senada Nenadom nisu vise SDFA botovi? :mrgreen:
User avatar
Haris.ba
Posts: 25429
Joined: 08/09/2005 20:08

#8337 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Haris.ba »

Evo gledam na informeru stranici ide njegov prilog kao oglas sa kajronom Senad napao podnositelje sramne rezolucije. Kako im se samo nastimao....
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5773
Joined: 12/10/2014 01:12

#8338 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by skupljac_zeljeza »

Karikaturist wrote: 26/05/2024 15:55
skupljac_zeljeza wrote: 26/05/2024 15:48
Karikaturist wrote: 26/05/2024 15:14
Ali nema opravdanja za ovog dzuturuma sto okolo zavlaci nos i trazi dlaku u jajetu kad je mogao poentirati na drugi nacin.
Njegov je takav posao. Zlatko je rekao da i sam nije zadovoljan brojem ZA, ali da je to rezultat preslaganja novog svjetskog poretka i kako ne može sada javno pričati o tim svim pritiscima i ucjenama. Možda Senad hoće za nas eksluzivu pritiskajući na ovaj način Zlatka. Rusija, Kina, Amerika....mi u tome.....danas, sutra. Oni koji su bili u New Yorku dok je trajalo lobiranje imaju to iz prve ruke.
Jebi ga, njegov je posao i da zove Dodika, Draska, Stevandica, Vucica i sve ostale u emisiju da plasiraju svoju pricu. Zamisli Bakira, Komsica ili Zlatka kod nekog medija u RSu ili Srbiji kako pricaju o genocidu.
Jebo izgovore, dosta ga je vise.
Zato su u Srbiji u informativnoj blokadi. Dotle neki zatupljeni da su me znali u BG pitati da li iz Bosne u Srpsku prelazim sa ličnom ili pasošem. I kada im krenem objašnjavati da to nije granica nego administrativna linija i da nema nikakvih graničnih prelaza gledaju me čudno. Ko je u komunizmu čitao Politiku, Oslobođenje, gledao ondašnje Dnevnike, nije mu problem pratiti i Marićevu Ćirilicu. Ne vjerujem u sve rečeno u nekom intervjuu, ali uklapam kockice i neka raznih gostiju. Znam da reis nije htio nikada dati Senadu intervju, a zašto to ne znaju ni njegovi savjetnici. Senadova je greška što u jedno veče nagura 4-5 gostiju i zasitio nas je. Drugačije to radi Zukić, Burdžević, Avdić i ekipa. Slično je pregorio i Hadžiomerović ako nije istina ono što mu se insinuira.
nekome
Posts: 3016
Joined: 17/05/2011 10:41

#8339 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

chatgpt bi bolja pitanja postavio od zukica... doduse i od vecine novinara
User avatar
Edin H.
Posts: 47449
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#8340 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Edin H. »

Haris.ba wrote: 26/05/2024 16:21 Evo gledam na informeru stranici ide njegov prilog kao oglas sa kajronom Senad napao podnositelje sramne rezolucije. Kako im se samo nastimao....

E baš bi on trebao razmišljati kako će Informer spinovati.

Ionako je Srbija zauzela pogrešan stav u vezi rezolucije, da iole imaju političke pameti trebali su i oni glasati za. Nikakvu štetu im taj glas ne bi donio, čak nasuprot.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15897
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#8341 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by problemnatravunu »

Edin H. wrote: 26/05/2024 18:11
Haris.ba wrote: 26/05/2024 16:21 Evo gledam na informeru stranici ide njegov prilog kao oglas sa kajronom Senad napao podnositelje sramne rezolucije. Kako im se samo nastimao....

E baš bi on trebao razmišljati kako će Informer spinovati.

Ionako je Srbija zauzela pogrešan stav u vezi rezolucije, da iole imaju političke pameti trebali su i oni glasati za. Nikakvu štetu im taj glas ne bi donio, čak nasuprot.
Jeste , da imaju i malo pameti, prije svega vodstvo na čelu sa picoustim, a onda i dobar dio naroda koji ih izabere.
Stvarno moraš biti žešća dijagnoza da se tako ponašaš
izvrsni direktor
Posts: 9966
Joined: 20/12/2018 16:11

#8342 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by izvrsni direktor »

Prpa.ba wrote: 26/05/2024 16:02 Pretpostavljam da od sinoc oni koji nazivaju Senada Nenadom nisu vise SDFA botovi? :mrgreen:
A sdfa botovima poslije sinocne emisije je Senad postao drazi
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67780
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8343 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

izvrsni direktor wrote: 26/05/2024 21:51
Prpa.ba wrote: 26/05/2024 16:02 Pretpostavljam da od sinoc oni koji nazivaju Senada Nenadom nisu vise SDFA botovi? :mrgreen:
A sdfa botovima poslije sinocne emisije je Senad postao drazi
:lol: :lol:
User avatar
sehohari
Posts: 8761
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#8344 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sehohari »

Koliko je teško shvatiti da Senad nije našao "loš timing", već je smišljeno ovo sve uradio.

Srbiji je trebao neko ko će među Bošnjacima biti "Dževad Galijašević za rezoluciju", da bi mogli reći: Vidite, i oni sami znaju da su izgubili, samo se prave.

Rano jutros sve srbijanske televizije, od Informera TV do Pink-a i Happy-a, su puštali snimak sa Face TV-a. Svi redom. Nije to slučajno.

Senad je ili kontaktiran ili se sam ponudio za ovo jer je znao da Vučiću treba neko ko će biti "musliman koji će reći istinu".

Previše kredibiliteta dajete čovjeku koji otvoreno prodaje emisije i zapošljava mlađe praktikantice sa faksa kao voditeljice za kikiriki.
User avatar
pici
Posts: 43847
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8345 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by pici »

Treba malo mucnuti glOvom i priupitat se kome bi jos odgovarao debakl rezolucije o srebrenici. Naravno onima koji su izdali tuzbu protiv srbije a to su SDFA gamadija. Picoustom bi bilo puno bolje da je bOkir sjedio u fotelji mjesto Bećirage, mogli bi se zdogovoriti za koji dukat. Zato azerbejdzan i nije neko iznenadjenje.
Ja nevolim JazlaJA ni sekunde ali uradio je lavovski dio posla uz kosponzore rezolucije, moglo se je destiti da sve propadne. Ne sumljam da je bila turkovićka da bi se ovo oteglo i prolongiralo za "bolja vremena". Gadjenje prema SDFA je umnozeno sa korjenom na sesnestu.

Nenad a nenad bi obje ruke dao da moze opet da izgovori Ovo je vec rat i live prenos. Ego je čudo.
Last edited by pici on 27/05/2024 09:06, edited 1 time in total.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 20345
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#8346 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by teskeredzic_22 »

S obzirom je usvojena Rezolucija o genocidu u Srebrenici kada će :

a.) biti ukinuta Republika Srpska
b.) makar početi rat za ukidanje Republike Srpske

?

Pitam za jarana , Senada.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14893
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#8347 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by DaysleepeR »

Red je ponoviti - stvarno žalim svakog ko vlastiti i jedini mozak truje ovim smećem.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4865
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#8348 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by duh_sa_sjekirom »

Priznajem da sam i sam svojevremeno redovno gledao njegove emisije petkom i subotom.
No, vremenom je to postajalo sve više zamorno, dosadno, ponavljajuće i sl. Počeo se prostituisati sa neprijateljima države, nuditi im medijski prostor za javno pišanje po žrtvama genocida, blaćenje države itd. Postajalo je sve jasnije da tone u smeće.
Ima već par godina kako nisam pogledao niti jednu njegovu emisiju, osim fragmente iz nekih gostovanja.
Danas je i definitivno jasno da je propao k'o žeton i dotakao dno.
I neka je...sve prema zaslugama
PM72
Posts: 18005
Joined: 30/04/2012 16:54

#8349 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by PM72 »

Ljudi napravili daljinski da se ne protežeš kad šaltaš programe...i dođe uz televiziju...
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 20345
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#8350 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by teskeredzic_22 »

PM72 wrote: 27/05/2024 09:39 Ljudi napravili daljinski da se ne protežeš kad šaltaš programe...i dođe uz televiziju...
Ima ljudi koji ne koriste daljinski.
"Hrane se" ovim glupostima , nametnuti standardi.

Džaba.
Post Reply