FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
gidra
Posts: 3576
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#9826 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by gidra »

Banksy wrote:
sabina1 wrote:
gidra wrote:Ni riječi od Konakovića na komentar Efendića da ga mogu završiti neki ljudi iz SDA za dva dana :)
Završiće s njim dogovor za dva dana ako ih situacija primora.

Konaković je prešutio jer on to zapravo čitavo vrijeme i čeka.
Bori se protiv SDA jer sve vrijeme čeka SDA? :mrgreen:

:kiss:
Po meni bi rezon bio slušajući Konakovića koji je ujedno i najveći populista da to kategorički odbije i podvuče dobro.. međutim ne reče ništa.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#9827 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sabina1 »

Banksy wrote:
sabina1 wrote:
gidra wrote:Ni riječi od Konakovića na komentar Efendića da ga mogu završiti neki ljudi iz SDA za dva dana :)
Završiće s njim dogovor za dva dana ako ih situacija primora.

Konaković je prešutio jer on to zapravo čitavo vrijeme i čeka.
Bori se protiv SDA jer sve vrijeme čeka SDA? :mrgreen:

:kiss:
Dino Konaković je prije 4 godine sticajem okolnosti postao premijer , razne struje unutar SDA nisu mogle jedna drugoj nametnuti premijera pa je izbor pao na Konakovića kao najpodesniji interni izbor.
Neću reći ni da ga nisu potcijenili - naprotiv.
Ako vidimo termine kada je Konaković smijenjen , osnovao partiju i izabrao fokus grupe , jasno je da je on ovo zamislio još prije dvije -tri godine.
Ostavi sav moj trenutni jed i zlovolju prema Našoj stranci na stranu , još prije dvije godine se govorkalo da su on i Peđa dogovorili vlast za 2018 godinu , samo što u to niko nije htio vjerovati (govorim iz ugla simpatizera Naše stranke).
Ali to je plan B.

Plan A je SDA , Konaković je izlaskom iz SDA uspio to da će mu SDA (ako procijeni da im je to sada korisno i sl.) ponuditi neuporedivo više nego što bi imao kao njihov zastupnik u skupštini SKS tj , ovom igrom sa NS-SDP on je itekako ojačao vlastitu poziciju.

Nije on mogao znati da će SBB ovako loše proći , nije mogao znati ni da NS-SDP neće proći bolje , nije on Nostradamus , ali je znao kakva je njegova pozicija i šanse , riskirao je.

SDA će procijeniti šta je po nju bolje - pustiti ga i riskirati ili ponuditi mu i opet riskirati jer ako mu ponude bilo šta , on njima određuje pravila igre.
A on to u biti samo čeka.

Zamisli vladu KS sa šest frakcija po dva ministarstva sa SDA direktorima , upravama i uposlenim , u kojoj je pola te vlade u biti lojalno SDA i koju on mora koordinirati ili nešto poput vlade 2014-2018 gdje on ima neuporedivo bolju poziciju ?

Pozdrav. :thumbup:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11030
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#9828 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Prpa.ba »

Jedna od najkonkretnijih Face to Face emisija koje sam gledao. Posebno mi se svidjela Kiflina terminologija - kvasanje javnog sektora i stranacko parcanje komunalne privrede su agresija na KS, a kao odgovor na ublehoidnu pricu o Dodikovim zastavicama koju je potegao Efendic nastojeci poopciti pricu. Ovome do sad nismo mogli svjedociti na nasoj politickoj sceni, pa pisem mali evolucioni korak naprijed. :thumbup: :D
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#9829 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sabina1 »

Prpa.ba wrote:Jedna od najkonkretnijih Face to Face emisija koje sam gledao. Posebno mi se svidjela Kiflina terminologija - kvasanje javnog sektora i stranacko parcanje komunalne privrede su agresija na KS, a kao odgovor na ublehoidnu pricu o Dodikovim zastavicama koju je potegao Efendic nastojeci poopciti pricu. Ovome do sad nismo mogli svjedociti na nasoj politickoj sceni, pa pisem mali evolucioni korak naprijed. :thumbup: :D
U potpunosti se slažem.
Jasan i konkretan iako ga je Efendić poprilično iznervirao na momente , što fakinski , što argumentovano.
I 100 % je upravu da je ključni nosilac kapitalnih investicija svim sarajevskim opštinama kroz sufinansiranje zapravo Kanton Sarajevo.

Efendić laže.
Last edited by sabina1 on 24/11/2018 20:30, edited 1 time in total.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#9830 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

sabina1 wrote:
Ne vjerujem u to jer kad bi se sad vratio u SDA, njegova politička karijera je zauvijek završena. To i on zna. Mislim da su mu i apetiti i ego porasli tek nakon izbora.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#9831 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

Prpa.ba wrote:Jedna od najkonkretnijih Face to Face emisija koje sam gledao. Posebno mi se svidjela Kiflina terminologija - kvasanje javnog sektora i stranacko parcanje komunalne privrede su agresija na KS, a kao odgovor na ublehoidnu pricu o Dodikovim zastavicama koju je potegao Efendic nastojeci poopciti pricu. Ovome do sad nismo mogli svjedociti na nasoj politickoj sceni, pa pisem mali evolucioni korak naprijed. :thumbup: :D
Bilo je tako zato što su u pitanju Interpersonalni odnosi i vrlo jaka emocija.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#9832 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by last mohicans »

Prpa.ba wrote:Jedna od najkonkretnijih Face to Face emisija koje sam gledao. Posebno mi se svidjela Kiflina terminologija - kvasanje javnog sektora i stranacko parcanje komunalne privrede su agresija na KS, a kao odgovor na ublehoidnu pricu o Dodikovim zastavicama koju je potegao Efendic nastojeci poopciti pricu. Ovome do sad nismo mogli svjedociti na nasoj politickoj sceni, pa pisem mali evolucioni korak naprijed. :thumbup: :D
Još 8 ili koliko vec miliona više za plate 350 uposlenih, od toga ko zna koliko novih u ZOI. Jbt, onda se pitamo gdje su pare, sto su rupe po cesti, šinama, sto tramvaji iskaču, sto MR čekamo pola godine,itd,itd.. Valja nagraditi zasluzne, podobne, eno se rumenko pravi lud na pomen Resica, a pajde su. Resica poznajem preko 23 godine, jos tad je bio ljigo namazani, ala mu sef, koji sad eto nece da čuje za njega. Ma more sikter i hajte molim vas, sto bi kazao Komšo. Po meni, ovaj kifla je najbolja karika u borbi protiv SDA. Na stranu sve njegove mane i marifetluci, ali on najbolje zna svu strukturu stranke, još iznutra, sve njihove šeme, metode i ostale kriminalne metode. Faktički, on im je bio poput dvostrukog agenta, sve vrijeme i on im je najveci trenutačni problem, usuduti cu se reci da im je veci i od nove koalicije. Sigurno ce se potruditi da mu upakuju nesto dok imaju tuzilastva u rukama.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#9833 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Radio Sarajevo »

Ja ipak nisam shvatio šta se desilo s onih 200 duluma koje je Efendić spomenuo.

Nekako mi Dino na to ostao nijem...
User avatar
xoklix
Posts: 2425
Joined: 16/01/2018 16:07

#9834 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by xoklix »

Radio Sarajevo wrote:Ja ipak nisam shvatio šta se desilo s onih 200 duluma koje je Efendić spomenuo.

Nekako mi Dino na to ostao nijem...
Tu mu ga Semir šukn'o , kifla nije imao odgovor na to.
Ostalo ga kifla pregazio :mrgreen:
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#9835 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Radio Sarajevo »

xoklix wrote:
Radio Sarajevo wrote:Ja ipak nisam shvatio šta se desilo s onih 200 duluma koje je Efendić spomenuo.

Nekako mi Dino na to ostao nijem...
Tu mu ga Semir šukn'o , kifla nije imao odgovor na to.
Ostalo ga kifla pregazio :mrgreen:
To je ogromna stvar, i realno je mnogo para.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#9836 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by cyprus »

Nagazao ga Dino :thumbup: Mada vidim da je novogradska SDA mašinerija izdominirala komentare na društvenim mrežama :oops:

Trenutno je na snazi najbeskrupuloznija garnitura u SDA od njenoj osnivanja... Konaković je tu bez dileme najefikasniji protuotrov...
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#9837 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by shake69 »

IzudinES wrote:Mali papak nosonja ucijenjen od strane stranackih kolega to je vec sasvim jasno sada, ne smije mali pisnuti, pravi se budala, preskace pitanja a Kifla ko profesor naspram maksuma Semira :lol:
Ne bih se slozio. Prvi put sam odgledao u komadu tog Efendica i mislim da ce lik, ako se zeleni termiti vrate, kad tad biti neki premijer necega. Vrlo solidan nastup. Ako mu pogledas body language tokom vrlo napete emisije ostao je mirnog tijela a ruke su tek ponekad ´´argumentirale´´ u cemu je Kifla bio suprotnost. No previse defanzivan sto je Kiflu drzalo u pobjednickom gardu jer ima materijala na pretek od kako se izvukao iz tog SDA brloga.
Dino apsolutno najbolje rjesenje za premijera.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9838 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by afannedim »

Obojici jebem mater kriminalno lopovsku.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#9839 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

afannedim wrote:Obojici jebem mater kriminalno lopovsku.
Mogu samo da se nadovezem. :thumbup:
skambrljo
Posts: 257
Joined: 19/10/2014 21:12

#9840 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by skambrljo »

Ma može svako gledatri kako želi, SDA-ovci navijati za Efendića, ovi drugi za Konakovića, ali realno, onako neutralno posmatrajući Efendić se ne može nositi sa Konakovićem. Ne može ni u jednom segmentu, pa Konaković bolje od Efendića zna kako posluje njegova opština, a da ne govorimo o bilo čemu drugom. Baš kao što neko reče, ono je ličilo na Profesora Konakovića, protiv učenika Efendića. - Prosječnog učenika. Čim Efendić nije smio u duel prije izbora sve je jasno.
archi_a
Posts: 10404
Joined: 11/12/2011 18:11

#9841 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by archi_a »

Acta, non verba! :D
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#9842 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mahalik »

i opet bi njih dvojica u kolo ako ih natjerau (prilike) na to
elk
Posts: 2805
Joined: 14/08/2006 12:03

#9843 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by elk »

supci
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#9844 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Horcrux »

Odlicna predstava, vrhunski glumci. Ja sam uzivao.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#9845 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

Oba su fino ogolili politiku narodnim jezikom.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#9846 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by cyprus »

Viđenje mimologije :mrgreen: :

Image

Načitani Efendić :lol: :lol: :lol:
User avatar
Qler
Posts: 23605
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#9847 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Qler »

Ma ovo su neki simpatizeri SDA napravili, vidi se da je photoshop.





















:D
User avatar
Thorgerson
Posts: 8546
Joined: 15/04/2015 11:26

#9848 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Thorgerson »

A moze li mi neko pojasniti koji je qrac Kifli i njegovom fetišu ZOI.

Znaci jebe mi se tacno za taj ZOI, halo ba vode nismo imali, nemamo javni prevoz, grad NAJZAGAĐENIJI u Evropi i svijetu i oni 20 minuta vaze o ZOI-ju.

Znaci ne zna se koji je vec krelac. Dal bezosjecajni u svom nekom svijetu Efendi ili ufurani nevinasce Konakovic koji zvuci kao da se politikom poceo baviti prije mjesec dana, jebo to sto je bio u SDA 10 godina na vlasti.

Kako ga samo Efendic popiša sa onim zemljištem na Ilidzi, odmah nakon toga Kifla dize glas i prica gluposti, ne bi li skrenuo paznju sa teme. :roll: :run:

Nadam se samo da ce ove stranke imati pameti pa ga ne stavljati za premijera.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#9849 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Pa u taj ZOI se redovno skrsi mnogo novca, a vazda u problemima.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66210
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9850 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Dino je samo veca jezikaca i puno je namazaniji od Efendica. Podsjetio me u pojedinim trenucima (po nastupu i diskursu) na Slobu. I on je ovako mljeo one smijesne kreature a la Koljevic....

Efendic nije taj nivo jednostavno i vidi se da se prodao i da ni sam ne vjeruje u ono sto brani....
Locked