FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9676 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by afannedim »

Radar71 wrote:
E on našao pričati o krađama i autorskim pravima. Prisvojio iz rata dnevnik i sad fol njegov. Haha
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#9677 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

problemnatravunu wrote:Nešto mi nije baš jasno, evo sinoć Senad najavljuje kraj sezone "Facetoface" emisija, koje su isle petkom i subotom, dakle za njega odmor već počeo...
E to mi nije jasno, mislim da je to mozda i jedina baš gledana emisija, i tako olako je prekida radi ljetnjeg odmora....baš mu dobro ide izgleda....doduše, tu emisiju on vodi, pa izgleda da se umorio, ode on landahati, a roblje neka radi!
Sinoć samo ponavljao best of prijasnjih emisija ove sezone :shock:
Ne kontam, matere mi :shock:
Svake godine je pauza.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#9678 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by afannedim »

.
walter_sarajevo
Posts: 12
Joined: 25/03/2016 00:31

#9679 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by walter_sarajevo »

Bajram Serif Mubarek Olsun svima koji slave
User avatar
mayab
Posts: 27132
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#9680 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

navedeni wrote:
problemnatravunu wrote:Nešto mi nije baš jasno, evo sinoć Senad najavljuje kraj sezone "Facetoface" emisija, koje su isle petkom i subotom, dakle za njega odmor već počeo...
E to mi nije jasno, mislim da je to mozda i jedina baš gledana emisija, i tako olako je prekida radi ljetnjeg odmora....baš mu dobro ide izgleda....doduše, tu emisiju on vodi, pa izgleda da se umorio, ode on landahati, a roblje neka radi!
Sinoć samo ponavljao best of prijasnjih emisija ove sezone :shock:
Ne kontam, matere mi :shock:
Šta ima to za ne kontati? Svaka emisija ljeti ima pauzu, ša bi trebali raditi nonstop ko pekara
Ma jasno je to, samo već 10.juna "zatvoriti", i otvorit će (vjerovatno zbog izbora) u septembru, a inače je počinjao tek u oktobru ako me pamćenje služi... ma kontam, ipak je on TV u razvoju, u probijanju i borbi za tržište, tako da i meni ovo izgleda prilično nonšalantno "ponašanje" :zoka:
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#9681 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Cavendish »

Kakav izbor filma za Bajram. Za ne povjerovati, da je film na RTRS-u nekako bih i shvatio iako sumnjam da i oni mogu tako nisko pasti.
User avatar
oldtajmer
Posts: 4997
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#9682 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by oldtajmer »

https://www.imdb.com/title/tt1341167/ pravi bajramski film kada je porodica na okupu :lol: :lol: :lol:
koji retardi,pa da im je dodik urednik previse je :-)
TRZAJBB
Posts: 55
Joined: 11/09/2013 10:51

#9683 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRZAJBB »

GIGANT I BARD NOVINARSTVA,INACE NEBI O NJEMU TOLIKO DISKUTOVALI.SENADE KAPA DOLE I SAMO NAPRIJED .JEDINI NEZAVISNI MEDIJ U BIH...
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#9684 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by shake69 »

Ima li insajdera, je li hadzi Senad podijelio neku platu od americke gebire?
Nevjerovatno da jedini gledan program te tv stanice stane krajem maja i pocne u septembru. Koji luksuz. Predvidjam u zimu obilazak dzemata u Austriji i Njemackoj i dodatno skupljanje sadake.
User avatar
mayab
Posts: 27132
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#9685 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

shake69 wrote:Ima li insajdera, je li hadzi Senad podijelio neku platu od americke gebire?
Nevjerovatno da jedini gledan program te tv stanice stane krajem maja i pocne u septembru. Koji luksuz. Predvidjam u zimu obilazak dzemata u Austriji i Njemackoj i dodatno skupljanje sadake.
E to i ja govorim, i nije mi jasna ta poslovna ideja :shock:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#9686 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by shake69 »

mayab wrote:
shake69 wrote:Ima li insajdera, je li hadzi Senad podijelio neku platu od americke gebire?
Nevjerovatno da jedini gledan program te tv stanice stane krajem maja i pocne u septembru. Koji luksuz. Predvidjam u zimu obilazak dzemata u Austriji i Njemackoj i dodatno skupljanje sadake.
E to i ja govorim, i nije mi jasna ta poslovna ideja :shock:
Hoce covjek da se odmori, sta li! Sve najjace oglasivace veze za CD i onda ugasi svjetlo vise od 3 mjeseca! Samo uposlenici Face TV mogu ovdje pojasniti kako to fercera u stvarnosti jer bas je nelogicno!
RtrnOfSalisbury
Posts: 3599
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#9687 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by RtrnOfSalisbury »

pa morebit da i amra mora odmorit glas :idea:
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#9688 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dustaban »

Juce me u jutarnjoj enisiji na FACE pravo nasekira ona sto se godinama trpa pred kameru, a sve je gora, dzaba joj i botoks... Lana Stanisic.
(snima intervjue u zicari, da gosti ne mogu pobjeci, a najradje bi).
Jebote ona je uspjela sto nikome ne bi poslo za rukom - da napravi sranje od price sa momcima iz Helemnejsa!

Sta je tebi smisao?! - pa tako sto puta... momci kolutaju ocima, sarete jedan drugome, al ona ne popusta... uzas.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15608
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#9689 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by problemnatravunu »

mayab wrote:
shake69 wrote:Ima li insajdera, je li hadzi Senad podijelio neku platu od americke gebire?
Nevjerovatno da jedini gledan program te tv stanice stane krajem maja i pocne u septembru. Koji luksuz. Predvidjam u zimu obilazak dzemata u Austriji i Njemackoj i dodatno skupljanje sadake.
E to i ja govorim, i nije mi jasna ta poslovna ideja :shock:
Nema drugog objašnjenja nego da mu ide dobro , poslovno-finansijski, pa si može dopuštati taj luksuz, stvarno, jedino ako ima kakav insajder da nas prosvjetli!
User avatar
Qler
Posts: 23597
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#9690 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Qler »

Jel to ona i zicari sto stavlja labelo dok vodi intervju?
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#9691 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Mislim mazno bi je ali je istina da me na nekim slikama podsjeca na zenskog deena.
Ja ne kontam gdje vi zivite i sta gledate. Pa svaka televizija ima ljetnju semu koja ustvari nije sema nego pauza sto od nekih live programa sto od hit emisija. I onda na jesen pocinje jesenji program sa ciklusom novih emisija, sesona i slicno.
To je i on vazda radio, ali vjerovatno ranije niste pratili pa da znate.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#9692 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Ko ima volje TV gledati ljeti.
User avatar
dulekrele
Posts: 3838
Joined: 10/04/2014 18:25

#9693 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dulekrele »

dustaban wrote:Juce me u jutarnjoj enisiji na FACE pravo nasekira ona sto se godinama trpa pred kameru, a sve je gora, dzaba joj i botoks... Lana Stanisic.
(snima intervjue u zicari, da gosti ne mogu pobjeci, a najradje bi).
Jebote ona je uspjela sto nikome ne bi poslo za rukom - da napravi sranje od price sa momcima iz Helemnejsa!

Sta je tebi smisao?! - pa tako sto puta... momci kolutaju ocima, sarete jedan drugome, al ona ne popusta... uzas.
I sto je najgore ta koza predaje u dobrinjskoj gimnaziji. wth.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#9694 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Haha to je ljudi profesionalna deformacija. Intervju vodi i postavlja pitanja kao da ispituje ucenike. A nije ni u stanju da se pomjeri dalje od pitanja sta je smisao i odakle dolazi potreba umjetnika da stvara. :D

Ali dobra je Lana, sve bih joj oprostio. :lol:
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#9695 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

lana predaje u gimnaziji? gdje su takve uciteljicve/nastavnice bile kad sam ja iso u skolu?!

uh mogu misliti studenata kako se pale na nju. tamo u wc-u moler nije potreban.
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#9696 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by navedeni »

karanana wrote:lana predaje u gimnaziji? gdje su takve uciteljicve/nastavnice bile kad sam ja iso u skolu?!

uh mogu misliti studenata kako se pale na nju. tamo u wc-u moler nije potreban.
Hahahhaahha, i ja bi nazad u skolu
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#9697 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BarbaDue »

prođe i ovo izdanje Face to Face i CD-a i ni jedne riječi na temi. tako ste i u ratu šutjeli. zaista vjerujem da je to tako jer je emitovano iz Goražda, nikom zanimljivog herojskog grada. kao što rekoše, u ratu izdani, poslije rata zaboravljeni. na dušu vam!



p.s. i kad čovjek bolje razmisli istina je da ste nas uvijek "nisko" držali.
User avatar
thekupus
Posts: 6808
Joined: 25/06/2011 22:38

#9698 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by thekupus »

Eto te pa piši, ko ti brani
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#9699 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BarbaDue »

dovoljno sam napisao :wink:
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#9700 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

cuj na dusu nam.
nisam ni gledo nit sam znao da idu uzivo. mislio sam da je na godisnjem do septembra.

ali eto i da sam gledo, sto moram nesto kometarisat? ovdje se obicno stvari pljuju kad ne valjaju a kad su ok onda niko nista ne pise. ako nema komentara, onda mora da je emisija odradjena regularno.
ako jeste ili ako nije, mozes li nam pojasniti sta je valjalo a sta ne? ili ti se komplet emisija svidila pa ti krivo sto je i mi nismo vidjeli?
jel iso kod hastora/rahmana i bekta?
cuj na dusu nam....eto ja izdo gorazde jer nisam gledo senada. glasas za one koji su ga izdali.
necu dalje da ulazim u polemike i regionalne politizacije a svasta bi se moglo pricati o tom "niskom drzanju" i ko koga drzi i gdje je ko, jer grad i njegovi branitelji jesu nevjerovatni i herojski kad je rat u pitanju.
Locked