FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Amaryl
Posts: 73
Joined: 23/09/2011 17:40

#9276 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Amaryl »

Zivim 28 godina u Tesnju, a da ne bi ove emisije ne bih ni znao da oko mene teku rijekama med i mlijeko, a ne otpadi iz Madia, i ostalih, legalnih gazdurina...

Kako Senad nije stao ispred tih istih firmi i pitao radnike kako je njima...Zasto se pripisuje uspjeh samo na carsiju, kad ni trecina firmi nema veze sa ljudima iz carsije i tih koliko puta spomenutih 6 hiljada ljudi, vec ljudima iz okolnih MZ...
User avatar
karanana
Posts: 47234
Joined: 26/02/2004 00:00

#9277 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

legle su fine sponzorske pare sigurno.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#9278 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

bersK wrote:Malo je zasuko emisiju sa onim Ahmetlićem. Ne trebaju mu kompromitovani gosti u ovakvom ozračju. Još je počeo pričat kako ne treba politiku miiješat sa privredom a on u predsjedništvu SDA...
HIFA reklama narednih mjesec dana.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#9279 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bersK »

Počeo je Senad da uzima opasne pare ne samo od televizije nego i od onog MyFacea. Svako malo neki jaki pjevači dolaze. Nije mu ovo trebalo nikako.

Pričam sa starim povodom ovog Tešnja i objašnjavam mu kako su ove gazdurine postale na grbači radnika sa platom od 400 maraka i 12h radnih sati. Kaže "pa jebiga, dešava se..." Toliko su im (narodu generalno) napunili propagandom glavu o Tešnju da im ništa ne predstavlja što varaju narod na peletu i pravljenjem pumpi ljudima pod balkonom.

Da završim izlaganje o Tešnju prigodnom fotografijom:

Image
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#9280 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Cavendish »

Priča se da su u Kaknju opština i lokalni privrednici platitlli Senadu veliku sumu novca kako bi emitovao CD iz Kaknja. Ko je gledao emisiju, a nije iz Kaknja, stekao je dojam da je Kakanj obećana zemlja. A ono jad i čemer kao i u ostatku države. Vjerovatno je po istom receptu snimljen CD iz Tesnja.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#9281 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

Tad je išla Cementara... Dogovori s načelnikom promociju, a lokalne firme ga pripaze marketingom.
Amaryl
Posts: 73
Joined: 23/09/2011 17:40

#9282 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Amaryl »

Cavendish wrote:Priča se da su u Kaknju opština i lokalni privrednici platitlli Senadu veliku sumu novca kako bi emitovao CD iz Kaknja. Ko je gledao emisiju, a nije iz Kaknja, stekao je dojam da je Kakanj obećana zemlja. A ono jad i čemer kao i u ostatku države. Vjerovatno je po istom receptu snimljen CD iz Tesnja.
Normalno da jesu jer Hife, asovci i madi upravljaju sa svime u opstini...

Ovaj diktira cijenu goriva na svim pumpama, madi je privatizovao sve veterinarske stanice u tesnju i svih je vlasnik Madi, tako da mogu raditi sta hoce jer sve im moze proci....

Da bi policija vratila borce sa ulica hife kupuju racunare mupu tesanj i svasta nesto....

Taj isti koteks u emisiji za 200 sati isplati 350 km platu....u u soping centru koji je u prosloj godini imao 42 miliona prihoda od stotinjak radnika nema ih 10 osiguranih...

Ali to je taj europski Tesanj...ovdje se sve zna, ali propaganda je cudo...
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#9283 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

Jedan od sljedećih bi mogli biti Gračanica, Gradačac ili Goražde.
User avatar
mosaVosa
Posts: 160
Joined: 19/02/2018 22:16

#9284 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mosaVosa »

Kaže Baho iz provjerenih izvora prenose naredne četiri prijateljske utakmice reprezentacije.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#9285 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by shake69 »

mosaVosa wrote:Kaže Baho iz provjerenih izvora prenose naredne četiri prijateljske utakmice reprezentacije.
Pa to je danas objavljeno. Izabrao ih FS BiH i dao prava za prenos sve cetiri prijateljske utakmice. . Kao najbolju ponudu dali a i tehnicki najsposobniji. Ovo posljednje mi je vrlo sumnjivo ali eto. :roll:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#9286 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mali_milojica »

Senad najviše ponudio i Savez mu ustupio prava za utakmice. Drugi je par rukava njegova pokrivenost na području države,kao i tehnička mogućnost da proizvede signal sa Bilinog Polja. Vidjet ćemo
walter_sarajevo
Posts: 12
Joined: 25/03/2016 00:31

#9287 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by walter_sarajevo »

bulevar lipa wrote:Afera “ZADRUGA”- oprali 40 miliona KM
FACE TV
Senad H. pitao vd Direktora FPU:Hoće li afera “Zadruga” srušiti 500 firmi, i cijeli privredni sistem???
Malo proguglaš, kad ono jedna od tih 500 firmi koje su prale novac, prema pisanju ŽURNALA:
FACE doo -Feđa Hadžifejzović kao odgovorno lice,I još jedna kao KAPITALAC EURO-ASFALT doo, koja je ujedno i najveći "DONATOR" FACE TV.
Ni riječi o ovome u emisiji !!! Ko je u čijem kolu igra !!!
Senad H. se zabrinuo za rejting ovog KAPITALCA !!!
Šta ako padne KAPITALAC !!! Ostaje FACE TV bez "DONATORA" !!!
A onda Bosnom zavlada SUMRAK, kakav još narod nije vidio !!!
Samo se čulo u daljini:
Eeeej zar i ti sine SENADE !!!
Danas je policija pretresla Face Tv -Nije iskljuceno da je i direktor uhapsen ?
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#9288 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by navedeni »

Kad će novi neki program na face tv, stalno se isto vrti, kako hayat stalno nešto novo izbacuje
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#9289 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by studiorum_tuzlaensis »

Ne znam da li je bilo na temi, naišao sam na fb kod prijatelja ispovjest jednog bivšeg zaposlenika u ovoj televiziji, pa ću je prenijeti ovdje...

Vara se ko misli da je lako biti Senadov sin! - objavi Avaz nekad u septembru 2017. godine

Image

Image

Image
Image
Image
...
Image
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#9290 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by kiligonzales »

Kejn wrote:Plate se mogu povećati jedino ekspanzijom radnih mjesta, dakle da imaš toliko mjesta da ti doslovno fali radnika na tržištu rada, tako da se svaka frima bori da dovuče radnika povećanjem plata. To nažalost kod nas nije moguće jer je premalo radnih mjesta a armije su i armije nezaposlenih.

Sa druge strane moguće je i smanjiti opterećenja pri zapošljavanja, tako da se smanje porezi koje poslodavac mora platiti državi. Te pare se međutim moraju namaći sa druge strane. Ukidanjem kantona npr. moglo bi se uštedjeti dosta novca, dovoljno da se poslodavci rasterete te da država partipicira u povećanju plata i stvaranju novih radnih mjesta.
I da smanjis, ovi u halki bi smatrali to nepotrebnim porezom i izbjegavali bi da ga plate...
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#9291 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Thorgerson »

karanana wrote:prekida goste i kad treba i kad ne treba.
taman neki vrhunac gostove price i taman covjek sjedne na ivicu kauca da cuje sta ce gost reci, a ovaj upadne sa nekim pitanjem, komentarom, doskocicom.....i ne vrate se na ono sto je gost kreno da kaze.
Ja sam zbog ovoga prestao gledati Face dnevnik, pa generalno i Face TV.

Ne mogu...jednostavno lik nece da popusti i gotovo. Kako god gost bio zanimljiv, taman krene pricati, Senad ulijece i prekida ga...ma mrs se u pm :oops: .
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#9292 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Thorgerson »

studiorum_tuzlaensis wrote:Ne znam da li je bilo na temi, naišao sam na fb kod prijatelja ispovjest jednog bivšeg zaposlenika u ovoj televiziji, pa ću je prenijeti ovdje...
Tuga jbt...

Samo mi nije bas jasno kako neko moze raditi ovoliko vremena bez plate ili sa nekakvom smijesnom naknadom od 100-ak KM?! Pa meni bi mogao jedan mjesec obecati, sljedeci ja odoh... Mislim i sam je lik napisao bolje da je konobarisao, pa i jeste bolje jbt.

Jedina dobra stvar je sto je sigurno nakupio dosta iskustva, jer svasta je radio i dobio ih je na sudu. Ali opet...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#9293 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Žalosno.

Do '96. Senad je obavještavao javnost o ovima što tuku s brda, a od '96. tuku nas ovakvi kao Senad. Ironija. Još se frajer ne libi javno reći kako mu je televizija "besplatna škola" za mlade novinare. Hoće reći, trebali bi biti zahvalni. :|
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#9294 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Alighieri »

Demagog.
User avatar
karanana
Posts: 47234
Joined: 26/02/2004 00:00

#9295 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

ali jeste fakat da danas po drugim televizijama mozemo vidjeti ex-fejsovce koji su se tamo prvi put pojavili pred kamerama. eh sad, koliko su se usrecili na drugim televizijama to je pitanje, ali barem rade i valjda imaju neka primanja. mada mu ne dajem ispriku za ovo sto radi.

ali vala i ovaj frajer.....meni se cini da su mu hadzifejzovici glavni krivci za sve u zivotu pa tako i za ove epizode na federalnoj televiziji.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#9296 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nero Histrion »

karanana wrote:ali jeste fakat da danas po drugim televizijama mozemo vidjeti ex-fejsovce koji su se tamo prvi put pojavili pred kamerama. eh sad, koliko su se usrecili na drugim televizijama to je pitanje, ali barem rade i valjda imaju neka primanja. mada mu ne dajem ispriku za ovo sto radi.

ali vala i ovaj frajer.....meni se cini da su mu hadzifejzovici glavni krivci za sve u zivotu pa tako i za ove epizode na federalnoj televiziji.
sta ce covjek, skupilo mu se pa se izjado na fb, treba i to razumjet :(
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#9297 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mali_milojica »

Meni je zao raje, ali vecina njih je donekle i sama kriva. Zavlaci te mjesec,dva,pa i tri. Sve poslije si sam kriv. Bjezi od njega Bog te ne ubio.
Senad je povalio raje koju je znao 10god dok su jos sa njim radili na Hayatu i ljudi su sudskim putem morali traziti svoje pare. Ne znam sta da ocekuje raja koja ga je nedavno upoznala.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#9298 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by kiligonzales »

karanana wrote:ali jeste fakat da danas po drugim televizijama mozemo vidjeti ex-fejsovce koji su se tamo prvi put pojavili pred kamerama. eh sad, koliko su se usrecili na drugim televizijama to je pitanje, ali barem rade i valjda imaju neka primanja. mada mu ne dajem ispriku za ovo sto radi.

ali vala i ovaj frajer.....meni se cini da su mu hadzifejzovici glavni krivci za sve u zivotu pa tako i za ove epizode na federalnoj televiziji.
to na federalnoj je odavno politika, montaza, kamermani, cak i neki voditelji na mizeriji od plate... a kome dobro kane, kane...
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#9299 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bersK »

Po FACE-u sam viđao novinarki koji nisu prošle pored FPN-a, a ne da su ga studirale. Naravno, to su neke mlade manekenke iz spotova, pokušaji blogerki i tako dalje. Baš me zanima kao je njima bilo plaćeno...
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#9300 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Rad u medijima i novinarstvo je kod nas bas degradirano toliko da je haman bolje konobarisati. Izuzetak je ako se nekome posreci da upadne na Al Jazeeru, a sve ostalo je prezivljavanje.
Locked