FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
argyle
Posts: 1850
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#51 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by argyle »

KatarinaKosaca wrote:Da ne budem zlurada, ja gotivim Senada i baš bi i voljela da tretira rat sa ovog vremenskog aspekta, nego kako mu dade RAK dozvolu? Na koju rufo?
http://www.rak.ba/bih/index.php?uid=1273787283

Dozvola za pružanje audiovizuelnih medijskih usluga


HADŽIFEJS-HADŽIFACE d.o.o. Sarajevo
Program: FACE TV
Adresa: Čekaluša br. 45 , 71 000 Sarajevo
Telefon: 033/203-515 Fax: 033/203-515
Direktor: Senad Hadžifejzović
Email: [email protected]


nema ga na listi korisnika "Dozvole za zemaljsku radiodifuziju radio ili TV programa" gdje su ostale TV.

To valjda znaci da ce ici preko satelita a da ce signal preuzimati kablovski operateri.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#52 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by suncica24 »

Manje zemlje a vise tv stanica svijet ne vidje :skoljka:

Mediji su nam kao i zemlja. Umjesto da se ukrupnjavaju, pa da tako imamo 2, max 3 jake tv kuce, sa jakim programom, domacom produkcijom, u kojima su skupljena najjaca novinarska i voditeljska imena, uz potencijale mladjih generacija, koji imaju stabilnu i jaku finansijsku osnovu, ovdje svaki cato, politicar, direktor, biznismen, kriminalac, novinar, pjevac, moler... ima SVOJU tv.
I sta da ocekujes nego 1000 sati sapunica + 1000 sati turbo ultra mega popjevki + 1000 sati politickih pre...se...ra...va..nja (programa koji je najlakse producirati) sa tendencijom poduplavanja u predizbornom periodu.
Jer, drugacije sa ovakvom postavkom stvari ni ne moze.

Uglavnom, sreca pa ni ne palim tv. A i kad ga upalim, trudim se da ga ugasim sto prije. :run:
Last edited by suncica24 on 20/12/2011 12:19, edited 1 time in total.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#53 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by suncica24 »

PS: Senci je bio odlican voditelj! Voditelj. Jok novinar.
doktor78
Posts: 3014
Joined: 14/09/2006 11:02

#54 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by doktor78 »

Vazi Senad sa Dodikom u novoizgradjenoj palati u Banjaluci, razglaba se o krucijalnim pitanjima za opstojnost ove države, i u jednom momentu, ničim izazvan, Senad pita Dodika: "Imaš li curu?" Došlo mi da povraćam, a vidim ni Miletu nije jasno šta se dešava...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#55 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

@argyle... Hvala
@Sunčice.. slažem se manje više sa tvojim komentarom.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63354
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#56 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BarbaDue »

Senad je legenda ex-yu novinarstva, koliko god neko po njemu pljuvao zalud mu...Senad ostaje legenda!
Uvjek je bio korak ispred svih, ostali su mogli samo da ga kopiraju. A najvise ga cijenim sto je veliki patriota.

Bravo Senade!
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#57 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

ako ponudi mladima da steknu iskustvo i isplivaju :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
sarajevsko_pivo
Posts: 3456
Joined: 27/07/2009 16:22

#58 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sarajevsko_pivo »

Gdje ce im studio biti?

Hoceli odmah krenuti na SAT?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#59 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

sarajevsko_pivo wrote:Gdje ce im studio biti?

Hoceli odmah krenuti na SAT?
Studio skoro gotov u BCC
I da idu preko satelita
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#60 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

BarbaDue wrote:Senad je legenda ex-yu novinarstva, koliko god neko po njemu pljuvao zalud mu...Senad ostaje legenda!
Uvjek je bio korak ispred svih, ostali su mogli samo da ga kopiraju. A najvise ga cijenim sto je veliki patriota.

Bravo Senade!
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#61 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 26/03/2016 23:36, edited 1 time in total.
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#62 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by lijan »

Face TV 15. januara počinje promotivni program
Novi projekt Senada Hadžifejzovića Face TV 15. januara u 17 sati počet će emitirati promotivni program, a od 15. marta kompletnu programsku shemu originalnog TV programa.

Kako se navodi na zvaničnoj web-stranici Face TV-a, do 15. januara emitirat će se testni signal, servisne informacije i obavijesti o početku programa.

Kako navode, Face TV je prva i jedina bh. HD televizija u čijem će programskom konceptu prioritet imati domaća produkcija.

U prvom su planu, tvrde, dječiji, obrazovni, dokumentarni, kulturni, zabavni, kontakt i program za mlade i dijasporu.

Informativni program će biti u novom ruhu i konceptu, "sa najdužim dnevnikom u Evropi", Centralnim dnevnikom, TV dnevnikom svaki dan, ali i sa specijaliziranim emisijama o privredi i biznisu.

"Osnovna razliku izmedju Face TV i svih ostalih bh. televizija je u konceptu i procentu domaćeg,originalnog programa,većem od 60 posto od ukupne emitirane minutaže. To je procent velik i izazovan i za najveće televizije na svijetu", navode iz Face TV-a.

Gledaoci će novu televiziju moći gledati putem kablovskih operatera i satelitskih distributera u BiH i svim zemljama bivše Jugoslavije te u Turskoj, Americi, Kanadi i svim zemljama Evrope.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#63 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

CVIKERASH wrote:
zaboravili ste reci i jedno i drugo kako mi ne znamo cijeniti nase,kako pljujemo uvijek po ljudima koji uspiju
CVIKERASH wrote:Bice sve kao i na drugim kanalima samo HD je novina.ZNaci gledacemo mahalastine u HD verziji,vjerovatno turske serije u HD verziji,spotove narodnjaka u HD verziji.Gledacemo potrosenog novinara kako se trudi da na mahalaski nacin objasnjava politicku scenu ali to u HD verziji. :lol:


E hajmo sad moje najdraze komentare da cujem : "mi pljujemo po svemu","nase nista ne valja","zato nam je ovako".. :lol:..ali nek budu u HD verziji
CVIKERASH wrote:
E bas to.Jedino pozitivno kod Senada sto je bio glas razuma u ratnom periodu vodeci dnevnik.Bio je svjedok pocetka i kraja rata.I naravno sto sam vec spomenuo gore taj njegov poslijeratni talk-show.

Naravno,sad ce krenuti kako sam ja hejter kako mi nikad necemo uspjeti "jer uvijek pljujemo po nasima".Ja cu samo reci da je jedan Zekerijah Smajic UVIJEK bio i ostao pojam novinarstva za jednog Hadzifejzovica.

Jel misliš ovo ponavljati sve dok te neko stvarno ne napadne "što pljuješ po našima" ili jednostavno imaš slabu memoriju?

Dobro je jarane, shvatili smo, ohani malo :-)
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#64 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

CVIKERASH wrote:zaboravili ste reci i jedno i drugo kako mi ne znamo cijeniti nase,kako pljujemo uvijek po ljudima koji uspiju
Ne, nego smo ti zaboravili ponoviti da se ne može kritizirati nešto što ne postoji. Ovaj program još ne postoji, još se ne zna kakav je, tako da je tvoje pljuvanje za svaki slučaj i unaprijed samo rezultat predrasude.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63354
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#65 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BarbaDue »

CVIKERASH wrote:
KatarinaKosaca wrote:
BarbaDue wrote:Senad je legenda ex-yu novinarstva, koliko god neko po njemu pljuvao zalud mu...Senad ostaje legenda!
Uvjek je bio korak ispred svih, ostali su mogli samo da ga kopiraju. A najvise ga cijenim sto je veliki patriota.

Bravo Senade!

zaboravili ste reci i jedno i drugo kako mi ne znamo cijeniti nase,kako pljujemo uvijek po ljudima koji uspiju
pa zato si ti tu :D
User avatar
headbanger
Posts: 1179
Joined: 09/12/2010 10:13
Location: znojim se

#66 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by headbanger »

luckylaka wrote:Ono sto je Senad uradio u ratu i miru za BiH,BiH novinarstvo,BiH tv svi ostali novinari ne mogu uraditi za 100 godina.Da je u zadnje vrijeme srao i previse istina je ali kao ostali nisu.Jos jedna tv kuca nista vise ni manje nece smetati ni jednoj drugoj.Kome ne valja Tv1,Ftv,BHt nece valjati ni Facetv(a odprilike isti se javljaju na sve teme o tv kucama)Inace kad krece Facetv

sta je to on uradio, koju revoluciju je unio u bh novinarstvo osim sto se zadesio u studiju kada su uhapsili aliju
sta je to on izmislio novog
-ulizivanje raznim kromanjoncima za saku KMova, daaaaavno izmisljeno
-isiranje mozga nepismenom narodu, davno izmisljeno
-iskoristavanje narodnog patriotiznam u svoju korist, davno izmisljeno
sta je to on uradio, pokrao i skupio arhivu bht i "napisao" knjigu i "napacenoj", patriotsko/nacionalisticko osvjsestenoj i izapranog mozga dijaspori skupo prodavao

sta je senad uradio, osim sto ga je SDA uzdigla kada je trebao i kasnije odbacila pa mu sada krivo ko kakvoj seskoj mladoj sto nije uspio da se uvali u begovsko/porodicne veze izetbegovica i ostalih begovica, malo mu krivo sto ga SDA ne postavi za kakvog ministra ili ambasadora

sta je to on uradio konkretno, da bi unaprijedio BH novinarstvo, mozda sto sto je unio malastvo na tv ekrane, ili sto inspiraciju crpi u vijecniku opstinskog vijeca sarajevske opstine centar, mjestanom Gorazda, uvlakaca Kusturici, i usputnim akademikom Sidranom

sta je to on uradio

i jos nesta, mene ne zanimaju predstave, ako je to novotarija koju je unio u bh novinarstvo, te predstave je prvi unio risto dzogo tkzni hrana za ribe, mene inreresuje informacija i ako ima komentar pismenog i pametnog konetatora ili analiticara koji zna materiju a ne da prosipa iz supljeg u prazno, a senad i njegovi komentari me ne zanimaju
Last edited by headbanger on 20/12/2011 13:20, edited 1 time in total.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#67 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Koje rekla kazala :-) :-) :-)
Kad je bio na vrhuncu Senada nisam voljela, smatrala sam da privatizira dnevnik koji je vodio ("Moji su roditelji sad u jednoj srpskoj kući na Kovačima") itd. Onda kad je često bio sankcioniran i napadan od ludače Amile Omersoftić tadašnje direktorice TV, koja je kao kadar SDA mislila da je plaho pametna i nažalost imala je ovlaštenja, a o novinarstvu je znala otprilike koliko ja o nuklearnoj fizici, razumjevala sam da Senad nije stranački kadar, nego da se našao na konkretnom mjestu u konkretno vrijeme. Kasnije naklonosti prema njemu dolaze kada stranci :-) :-) moš mislit tjeraju sa ekrana sve koji su radili u ratu. Naravno, solidarnost sa ratnim drugom koju netko ko je bio u Minhenu ne može razumjeri. Kad ga netko pokušava izjednačiti sa vezelinom Hadžiomerovićem koji i nije novinar nego potrčko, poslušnik, službenik i profesionalni jad, onda bih branila Senada rukama i nogama. Jer upravo to i takvo je stranačko i ulizačko, nikako Senadovo. Da je bio uvlakač ne bi godine proveo bez posla i potucao se po privatnim tv kućama tipa dezertera Švrakića. Upsss, pardon osnivača ZB čitaj švercera oružjem
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#68 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

KatarinaKosaca wrote:
Kasnije naklonosti prema njemu dolaze kada stranci :-) :-) moš mislit tjeraju sa ekrana sve koji su radili u ratu.
To je bio zločin. Pomeli su masu vrijednih, talentovanih ljudi, i to ne samo u novinarstvu ...

Uuuu, kako su nas tu umlatili, i kako smo im samo vazalski, kratkovido dopustili ...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#69 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

StupskaBitanga wrote:Vjerovatno i siguran sam da će to biti klasična Avaz tv
A možda i klasična SDA TV.
Bilo bi vrijeme da i oni najzad dobiju neki svoj kanal. Sve će nam se reći nakon prvog dnevnika.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#70 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Banksy wrote:
KatarinaKosaca wrote:
Kasnije naklonosti prema njemu dolaze kada stranci :-) :-) moš mislit tjeraju sa ekrana sve koji su radili u ratu.
To je bio zločin. Pomeli su masu vrijednih, talentovanih ljudi, i to ne samo u novinarstvu ...

Uuuu, kako su nas tu umlatili, i kako smo im samo vazalski, kratkovido dopustili ...
Došlo vrijeme kad se isplatilo biti dezerter, matičar u Njemačkoj i miš u podrumu :roll: Ili naravno švercer roba i ljudi preko mosta do Grbavice :x
User avatar
arx
Posts: 77
Joined: 01/04/2011 18:09

#71 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by arx »

da li MOzda neko zna na kojem satelitu ce emitirati taj svoj kanal :-) HOCEl biti free il biss kodiranje? jEL NA EUTELL SAT KAO i tv1 . :D
sarajevsko_pivo
Posts: 3456
Joined: 27/07/2009 16:22

#72 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sarajevsko_pivo »

arx wrote:da li MOzda neko zna na kojem satelitu ce emitirati taj svoj kanal :-) HOCEl biti free il biss kodiranje? jEL NA EUTELL SAT KAO i tv1 . :D
Nadam se da hoce!
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#73 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 26/03/2016 23:35, edited 1 time in total.
User avatar
Entropio
Posts: 7807
Joined: 21/11/2010 21:49

#74 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Entropio »

HADŽIFEJS-HADŽIFACE d.o.o. Sarajevo

Šta mislite zašto je izabrao ovaj naziv firme? Da je Hadžiface d.o.o. ili Hadžifejs d.o.o. razumio bih, ali zašto oba? Nije logično. :-D
convict
Posts: 2988
Joined: 10/02/2008 01:20

#75 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by convict »

StupskaBitanga wrote:ako ponudi mladima da steknu iskustvo i isplivaju :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Daj Bože, sujeta je čudna stvar
Locked