FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
laik1981
Posts: 12895
Joined: 05/12/2012 13:04

#20551 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by laik1981 »

Od malih hidrocentrala vise stete nego koristi..
megaribi1
Posts: 763
Joined: 21/09/2016 21:51

#20552 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by megaribi1 »

laik1981 wrote: 28/11/2021 21:30 Od malih hidrocentrala vise stete nego koristi..
Možda, ali prije dva dana na Klix-u je bio članak o Ulogu kao primjeru mjesta koje je izumrlo. Sa 3000 spalo na 12 stanovnika. Tu je dugo planirana posljednja hidroelektrana na Neretvi. Ne znam dokle je došla njena izgradnja, ali bi ona bila slamka koja bi spasila ovo mjesto da ne postane hercegovački Maču Piču.
laik1981
Posts: 12895
Joined: 05/12/2012 13:04

#20553 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by laik1981 »

megaribi1 wrote: 28/11/2021 22:14
laik1981 wrote: 28/11/2021 21:30 Od malih hidrocentrala vise stete nego koristi..
Možda, ali prije dva dana na Klix-u je bio članak o Ulogu kao primjeru mjesta koje je izumrlo. Sa 3000 spalo na 12 stanovnika. Tu je dugo planirana posljednja hidroelektrana na Neretvi. Ne znam dokle je došla njena izgradnja, ali bi ona bila slamka koja bi spasila ovo mjesto da ne postane hercegovački Maču Piču.
Nidokle. Odustali investitori.. A i to je cini mi se u rs-u. Nema veze sa ep bih..

I vidis i taj Ulog vlada rs-a dala na koncesiju Vuku Hamovicu.. Ne znam kako se tad nisu potezala pitanja drzavne imovine.. Vjerovatno je i to bilo nelegalno..

Sto EP ne pravi neku malu hidrocentralu na Bembasi :D
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3422
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#20554 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by anex »

_BataZiv_0809 wrote: 28/11/2021 14:41
anex wrote: 28/11/2021 14:16 Teška tema...
Nerazumjevanje pojedinaca....
Botovi stranacki u igri...
Politika do grla usla u temu...

Jebajiga....

Al završimo temu o rudarima ovdje, jer nije naslov teme rudnik.
De za nas neutralne napisi svoj pogled na stvari....
Za sve je kriva politika koja je davno ušla u rudnik.

Dugovi koje RMU Zenica ima za PIO je kriv direktno direktor rudnika iz tih vremena. Ali su krivi i rudari jer su pristali na priću sindikata iz tog vremena "biće vam riješeno to kad krenete u penziju, bitno je da su plate dobre".
Na svakoj listi je prikazano sve, svi porezi i doprinosi su odbijeni od bruto plate. Ali uprava nikad nije uplatila ni marku od toga. Umjesto toga rahm. Husein Smajlović nazove direktora i kaže "poguraj Čelik sa par desetina hiljada kao sponzor" ;)
E tu se nagomilao dug što se tiće PIO u Zenici.

Što se tiće plate, ne tražimo povečanje, neka ide ista plata koja je bila prije godinu-dvije.

Cijena uglja je sramna. Mittal plaća preko 100 KM za najgori dio uglja (ono sitno što se po snijegu baca) a EP plaća extra kvalitet 43 KM. A meni kao radniku je cijena 160 KM po toni. :) Ovdje tražimo povečanje cijene uglja s razlogom. Zbog mogučnosti dirigovanja cjenom EP je i ušla u koncern sa RMU. Njihov dobitak se vidi...

I sad, prave budalom radnike da je 500 KM više od 800 KM
Možda ima nepismenih u rudniku ali ima i pismenih.

Reforme koje žele da rade u rudnicima žele i rudari. Ali ne na naćin koji oni hoće. Ne treba nama administracija tolika. Svaki pogon ima tehničarke za obracun plate koje odrade sav posao i pošalju obračune u direkciju gdje par hanuma to opet ko nešto radi na tome....Gasi administraciju, ne treba nam. Ali ne, oni su napravili rezove u jami, administraciju niko nije pogledao. E nemože tako.

Ma imao bi šta pisati 3 dana...opet nebi sve rekao...

Vjeruješ li mi da kupujem čizme, odijela i rukavice jer imam pravo 2 puta godišnje na čizme. A poderem ih za mjesec dana.

EP se ovdje ponaša kao mačeha.

Žalosno je to sve....na kraju će se ugasiti rudnik.
Biro će biti pun, sirotinje još više...

A političari, neki su umrli, neki će umrijeti...ali su krivi za sve ovo.
torbica
Posts: 74
Joined: 12/10/2021 10:07

#20555 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by torbica »

anex wrote: 28/11/2021 22:59
_BataZiv_0809 wrote: 28/11/2021 14:41

De za nas neutralne napisi svoj pogled na stvari....
Za sve je kriva politika koja je davno ušla u rudnik.

Dugovi koje RMU Zenica ima za PIO je kriv direktno direktor rudnika iz tih vremena. Ali su krivi i rudari jer su pristali na priću sindikata iz tog vremena "biće vam riješeno to kad krenete u penziju, bitno je da su plate dobre".
Na svakoj listi je prikazano sve, svi porezi i doprinosi su odbijeni od bruto plate. Ali uprava nikad nije uplatila ni marku od toga. Umjesto toga rahm. Husein Smajlović nazove direktora i kaže "poguraj Čelik sa par desetina hiljada kao sponzor" ;)
E tu se nagomilao dug što se tiće PIO u Zenici.

Što se tiće plate, ne tražimo povečanje, neka ide ista plata koja je bila prije godinu-dvije.

Cijena uglja je sramna. Mittal plaća preko 100 KM za najgori dio uglja (ono sitno što se po snijegu baca) a EP plaća extra kvalitet 43 KM. A meni kao radniku je cijena 160 KM po toni. :) Ovdje tražimo povečanje cijene uglja s razlogom. Zbog mogučnosti dirigovanja cjenom EP je i ušla u koncern sa RMU. Njihov dobitak se vidi...

I sad, prave budalom radnike da je 500 KM više od 800 KM
Možda ima nepismenih u rudniku ali ima i pismenih.

Reforme koje žele da rade u rudnicima žele i rudari. Ali ne na naćin koji oni hoće. Ne treba nama administracija tolika. Svaki pogon ima tehničarke za obracun plate koje odrade sav posao i pošalju obračune u direkciju gdje par hanuma to opet ko nešto radi na tome....Gasi administraciju, ne treba nam. Ali ne, oni su napravili rezove u jami, administraciju niko nije pogledao. E nemože tako.

Ma imao bi šta pisati 3 dana...opet nebi sve rekao...

Vjeruješ li mi da kupujem čizme, odijela i rukavice jer imam pravo 2 puta godišnje na čizme. A poderem ih za mjesec dana.

EP se ovdje ponaša kao mačeha.

Žalosno je to sve....na kraju će se ugasiti rudnik.
Biro će biti pun, sirotinje još više...

A političari, neki su umrli, neki će umrijeti...ali su krivi za sve ovo.
Zašto među zahtjevima sindikata rudnika nije smanjenje administracije svih rudnika za 50% umjesto npr. smjene Andelije? Lijepo rudari pričaju dok je šuplja u pitanju, a kad treba povući konkretan potez (kao što je sistematizacija koja se svjesno odugovlači) onda niko ne da na "svoje"
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3422
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#20556 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by anex »

Kao što sam napisao rudari jesu za sistematizaciju ali administracija nije. Oni ne žele.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8482
Joined: 15/04/2015 11:26

#20557 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Thorgerson »

_BataZiv_0809 wrote: 28/11/2021 12:51 Valja ba 4 sata u kontinuitetu pricati sa razlicitim sagovornicima i na razlicite teme. Ima Senad i godina, a nije ni sa zdravljem u fullu.

Ne volim ga kao personu, imao sam tu nesrecu da ga upoznam licno, ali ne treba ga ni pljuvati non stop.
Pa dobro jesmo mi sad krivi sto je lik stipsa i nece da zaposli jos kojeg novinara/voditelja?

Jebe mi se da je vodio sedam cd ova. Kakva je to suplja.

Mislim ima pravo raditi sta hoce, njegova tv, ali kad vec to radi i to javno, onda i mi imamo pravo da to komentarisemo.
User avatar
nadžak
Posts: 2158
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#20558 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nadžak »

anex wrote: 28/11/2021 23:31 Kao što sam napisao rudari jesu za sistematizaciju ali administracija nije. Oni ne žele.
De bolan kakva je to šuplja? Jesu li na ovim protestima bili iz administracije ili tko već ? Svo vrijeme se priča o svemu a samo usputno o višku u administraciji.
Ona dvojica iz sindikata samo spomenuli administraciju a prva stvar u emisiji i u zahtjevima je smjena direktora! Zapeli za direktora ko za Čaušeskua.
Ne valja ova priča nikako i javnost to vidi.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65335
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20559 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Thorgerson wrote: 29/11/2021 01:09
Mislim ima pravo raditi sta hoce, njegova tv, ali kad vec to radi i to javno, onda i mi imamo pravo da to komentarisemo.
Naravno.
sumirprimus
Posts: 80474
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#20560 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sumirprimus »

niko nije cvjecka, no u ovom slucaju, najmanje je blefiro andelija, i vidi se da vise govori istinu. moje misljenje, mada nepopularno jer su danas svi na strani rudara.
User avatar
mirsek
Posts: 12813
Joined: 07/05/2010 15:40

#20561 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mirsek »

Thorgerson wrote: 29/11/2021 01:09
_BataZiv_0809 wrote: 28/11/2021 12:51 Valja ba 4 sata u kontinuitetu pricati sa razlicitim sagovornicima i na razlicite teme. Ima Senad i godina, a nije ni sa zdravljem u fullu.

Ne volim ga kao personu, imao sam tu nesrecu da ga upoznam licno, ali ne treba ga ni pljuvati non stop.
Pa dobro jesmo mi sad krivi sto je lik stipsa i nece da zaposli jos kojeg novinara/voditelja?

Jebe mi se da je vodio sedam cd ova. Kakva je to suplja.

Mislim ima pravo raditi sta hoce, njegova tv, ali kad vec to radi i to javno, onda i mi imamo pravo da to komentarisemo.
Ovo su mu grimase od petka, dok jos nije bio preumoran.. Divi lafcine, koji je najavio rat .. :thumbup:
Image
Image
User avatar
_Reds_
Posts: 9317
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#20562 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _Reds_ »

Od čega da EP pravi i ulaže da im sve pare od dobiti oteše i ulažu da bi namirili propale nerentabilne firme.

Slično je sa Telekomom koji ne mgao da pokupuje sve i svašta, ali čime kad se dobit uvijek uzme, umjesto da se reinvestiralo. Kupili mali provjaderi po RS-u i slično.
User avatar
Leverage
Posts: 9416
Joined: 27/05/2018 16:32

#20563 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Leverage »

Pa kad je bilo za mini hidroelektrane u nekoliko navrata digla se kuka i motika, ne samo te lokalne zajednice gdje se radilo nego i mnogo šire, razvlačili i Teletovića i ostale po medijima kao mrzitelje prirode, pogledajte samo komentare na te vijesti, svi su listom bili protiv. I pošto je Andelija spomenuo da je to nešto dobro odjednom pitanja gdje su mini hidroelektrane, ko je stopirao, kako mogu stopirati, itd. Hladno nam guzicama.

Da mi prvo raščistimo želimo li to ili ne, ako smo uopšte načisto s tim.
Dimu1927
Posts: 3955
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#20564 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Dimu1927 »

lose je odradio ovo gostovanje sindikata rudara i andelije, samo dodao konfuziju na citavu pricu. morao je bolje ogoliti citav problem, dovesti mozda i neku trecu stranu cisto da bolje pojasni neke stvari

ljudi mu pola sata objasnjavaju sta znaci prosjecna plata u EP, prosjecna plata u rudniku itd... :skoljka:
User avatar
jasib
Posts: 1180
Joined: 25/08/2013 09:12

#20565 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by jasib »

Tesla Edison wrote: 28/11/2021 15:36 od rudnika nema hajra. Trebalo ih je zatvoriti sve do jednog i to jučer, a ne danas ili sutra. Tad je već prekasno. Globalno zatopljenje uzima danak. Sarajevo je kao Mostar 30 godina ranije. Nema zima više, a ljeta su sve ekstremnija.

Rudare treba pola prekvalifikovati, a drugu polovicu penzionissti, a rudnike i TE ugasiti. Okrenuti se hidro, vjetro i solarnoj energiji. U prijelaznom periodu uvoziti potrebne količine struje i korigovati trenutne cijene dok se ne izgrade proizvodni kapaciteti, a poslije vratiti cijenu struje kao što je sada. To je jedini izlaz i jedino rješenje, inače odnosno u belaj.

Ako se ne riješimo rudnika i TE, postat ćemo pustinja. Nema ni usijeva, nema ni poljoprivrede, nema ni stoke.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
dulekrele
Posts: 3791
Joined: 10/04/2014 18:25

#20566 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dulekrele »

jasib wrote: 29/11/2021 15:51
Tesla Edison wrote: 28/11/2021 15:36 od rudnika nema hajra. Trebalo ih je zatvoriti sve do jednog i to jučer, a ne danas ili sutra. Tad je već prekasno. Globalno zatopljenje uzima danak. Sarajevo je kao Mostar 30 godina ranije. Nema zima više, a ljeta su sve ekstremnija.

Rudare treba pola prekvalifikovati, a drugu polovicu penzionissti, a rudnike i TE ugasiti. Okrenuti se hidro, vjetro i solarnoj energiji. U prijelaznom periodu uvoziti potrebne količine struje i korigovati trenutne cijene dok se ne izgrade proizvodni kapaciteti, a poslije vratiti cijenu struje kao što je sada. To je jedini izlaz i jedino rješenje, inače odnosno u belaj.

Ako se ne riješimo rudnika i TE, postat ćemo pustinja. Nema ni usijeva, nema ni poljoprivrede, nema ni stoke.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Sve si u pravu. Ali mi vecinu struje sada dobijamo od termoelektrana. Kako je vlast nesposobna i kretenska gasenje TE ce ici decenijama.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#20567 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Login7777 »

mirsek wrote: 29/11/2021 08:41
Thorgerson wrote: 29/11/2021 01:09
Pa dobro jesmo mi sad krivi sto je lik stipsa i nece da zaposli jos kojeg novinara/voditelja?

Jebe mi se da je vodio sedam cd ova. Kakva je to suplja.

Mislim ima pravo raditi sta hoce, njegova tv, ali kad vec to radi i to javno, onda i mi imamo pravo da to komentarisemo.
Ovo su mu grimase od petka, dok jos nije bio preumoran.. Divi lafcine, koji je najavio rat .. :thumbup:
Image
Image
Ovako mu mozak reaguje kad najavi rat, samo ovaj put i lice je pratilo naredbe :mrgreen:
ajdamo
Posts: 1030
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#20568 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ajdamo »

mirsek wrote: 29/11/2021 08:41
Ovo su mu grimase od petka, dok jos nije bio preumoran.. Divi lafcine, koji je najavio rat .. :thumbup:
Image
Image
HAHAHA Prejako :lol:
User avatar
Thorgerson
Posts: 8482
Joined: 15/04/2015 11:26

#20569 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Thorgerson »

Otkda je poceo sa ovim "fuck". :lol: :lol:

U intervju sa Cankom, cujem jednom. Ma kontam nije valjda, kad lik opet "fuck".
Mislim da ni Canku nije jasno sta se desava.

Senadov problem je sto on nije voditelj, on je gost u sopstvenoj emisiji. Jednostavno ne moze samo postavljati pitanja. Ne. Mora on davati odgovore isto tako. Ili se nadovezivati na odgovore gosta. Zasto? Narocito kada te njegove upadice nemaju nikakvog smisla.

I napokon da mu jedan gost objasni neke stvari, kao sto ga je Canak nekoliko puta ispravio.

Postavi pitanje i suti. Sacekaj odgovor, postavi smisleno podtpitanje - ako ga nemas idi dalje. Jel to toliko tesko.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8482
Joined: 15/04/2015 11:26

#20570 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Thorgerson »

jasib wrote: 29/11/2021 15:51
Tesla Edison wrote: 28/11/2021 15:36 od rudnika nema hajra. Trebalo ih je zatvoriti sve do jednog i to jučer, a ne danas ili sutra. Tad je već prekasno. Globalno zatopljenje uzima danak. Sarajevo je kao Mostar 30 godina ranije. Nema zima više, a ljeta su sve ekstremnija.

Rudare treba pola prekvalifikovati, a drugu polovicu penzionissti, a rudnike i TE ugasiti. Okrenuti se hidro, vjetro i solarnoj energiji. U prijelaznom periodu uvoziti potrebne količine struje i korigovati trenutne cijene dok se ne izgrade proizvodni kapaciteti, a poslije vratiti cijenu struje kao što je sada. To je jedini izlaz i jedino rješenje, inače odnosno u belaj.

Ako se ne riješimo rudnika i TE, postat ćemo pustinja. Nema ni usijeva, nema ni poljoprivrede, nema ni stoke.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Jel ovo neka ironija?

Dakle, da sad odjednom krenemo uvoziti 70% energije. Jer toliko od ukupne energije dobijamo iz TE? Pa cijena struje bi otisla u nebesa, sto bi pratilo daljnja poskupljenja. Kafa bi ti bila 4 KM.

Nista ne raditi na horuk sistem, kakav ti evo predlazes. To treba da ide postepeno. Ni evropa sama ne zna sta ce. Imaju okvirni rok. Ako je to do 2050. godine. Pa zasto da se mi trpamo da sve pogasimo 2030. godine kad nismo spremni ni da to uradimo 2100. godine.

Ja se slazem s tobom, okrenuti se vjetro, hidro i solarnoj energiji. Medjutim, treba se okrenuti tome sada odmah. I TEK kad budemo imali pokrivenu proizvodnju energije koju prave TE, onda mozemo pricati o gasenju istih.

Do tada, sta raditi. Pa jbg, mogli smo npr ne dozvoljavati da se prave naselja tik do rudnika i termoelektrana. Moglo se ici u tom pravcu. Moglo se ici sa modernizacijom proizvodnje, filterima, cudima itd.

Mi imamo 5 termoelektrana.
Evo gledam Njemacka ima 84 termoelektrane.

I mi trcimo pred rudu, da mi sve pogasimo. I onda cemo se dovesti u situaciju, da cemo mi pogasiti termoelektrane - a uvozit cemo struju koja se pravi u termoelektranama u drugim drzavama.

:skoljka:
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8512
Joined: 11/02/2009 15:21

#20571 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Ajatolah_ »

Ima li FBiH kapacitete da se u nekoj primjetnoj mjeri osloni na solarnu energiju i vjetar?
User avatar
Thorgerson
Posts: 8482
Joined: 15/04/2015 11:26

#20572 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Thorgerson »

Ajatolah_ wrote: 30/11/2021 09:18 Ima li FBiH kapacitete da se u nekoj primjetnoj mjeri osloni na solarnu energiju i vjetar?
Kakav bolan vjetar, tek evo nedavno smo dobili prvu vjetroelektranu.

Treba nam takvih jos 100ak vjetorparkova duz Federacije.

Zasto ih ne grade, zasto sada tek o tome misle, to je drugo pitanje. Kaze Andelija, oni bi gradili, al ko ne da im narod. Dakle, narod im ne da, da grade vjetroparkove ili solarne parkove u nekim zabitim. Ok, moze se desiti da negdje ce se neko pobuniti, al dajte ba. Budimo realni. Toliko zabiti ima po drzavi, da nije moguce da ne mozes naci lokaciju za vjetropark.

Evo Kanton Sarajevo je najavio izgradnju vjetroelektrane u Hadzicima, sad dokle se s tim doslo ne znam.
https://www.aa.com.tr/ba/balkan/bih-u-a ... vo/2150783

I Senad je trebao reci Andeliji, da gradjani se bune - ali protiv malih hidrocentrala. Zato jer tri vjetroelektrane proizvedu vise nego 150 malih hidrocentrala.

Investicija mozda jeste veca, ali zato je stetnost po okolis haman nikakva. A stetnost hidrocentrala svi znamo. Medjutim, svaki ozbiljniji investitor moze sa lakocom nabit na nekoj rijecici hidrocentralu. To nije neka prevelika investicija. Medjutim, vjetrenjace ipak jesu. To je malo ozbiljniji poduhvat. I naravno da je ovima IMT gamadi lakse izdavati dozvole za hidrocentrale i uzimati lopatom.

A iskreno meni vjetrenjace izgledaju prelijepo. Futuristicki. I gdje god sam bio, nekako se uklapaju u okolinu.
User avatar
jasib
Posts: 1180
Joined: 25/08/2013 09:12

#20573 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by jasib »

Thorgerson wrote: 30/11/2021 10:26
Ajatolah_ wrote: 30/11/2021 09:18 Ima li FBiH kapacitete da se u nekoj primjetnoj mjeri osloni na solarnu energiju i vjetar?
Kakav bolan vjetar, tek evo nedavno smo dobili prvu vjetroelektranu.

Treba nam takvih jos 100ak vjetorparkova duz Federacije.

Zasto ih ne grade, zasto sada tek o tome misle, to je drugo pitanje. Kaze Andelija, oni bi gradili, al ko ne da im narod. Dakle, narod im ne da, da grade vjetroparkove ili solarne parkove u nekim zabitim. Ok, moze se desiti da negdje ce se neko pobuniti, al dajte ba. Budimo realni. Toliko zabiti ima po drzavi, da nije moguce da ne mozes naci lokaciju za vjetropark.
Tolika hercegovačka ogoljela nenaseljena brda i planine, i kao "narod ne da gradnju" "Ma haj'te, molim vas" :-)
User avatar
Hame_
Posts: 5400
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#20574 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Hame_ »

Nada, opet se u meni budi... i sutra ću napokon raspoloženiji ustat :thumbup:

RtrnOfSalisbury
Posts: 3555
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#20575 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by RtrnOfSalisbury »

glede vjetroparkova jel ko izmjerio imal bejundha toliko vjetrova :skoljka:
Locked