FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
dzumandzic1
Posts: 415
Joined: 11/10/2020 11:11

#17251 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dzumandzic1 »

vatrogasac wrote: 09/05/2021 00:40
dzumandzic1 wrote: 08/05/2021 22:54 Ljudi ne shvataju da nema granice sa RS. Ja iz FBIH kad idem u RS, nema granice. Nema granicne policije koja mi provjerava dokumente. Ne treba mi pasos. Kakav RS i suverenost. Nemaju ni vojsku sad
A znaš šta njima pričaju, ja došao u Bg kod nekih prijatelja i pitaju me da li kada iz Bosne idemo u RS da li možemo ličnom ili moramo imati pasoš. :mrgreen: Pazi koji im je vokabular nametnut. Nije im jasno da u toku dana pređem nekoliko puta entitetsku liniju, a da ne znam gdje sam je prešao dok ne počnu njihove zastave.

Ma ja te zastave nekad i ignorisem i ne obracam paznju na njih jer je neustavno to staviti tu. Predjem entitetsku liniju ko kroz FBIH 🤣🤣🤣🤣 Kakav RS.
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#17252 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by deogest »

vatrogasac wrote: 09/05/2021 00:40
dzumandzic1 wrote: 08/05/2021 22:54 Ljudi ne shvataju da nema granice sa RS. Ja iz FBIH kad idem u RS, nema granice. Nema granicne policije koja mi provjerava dokumente. Ne treba mi pasos. Kakav RS i suverenost. Nemaju ni vojsku sad
A znaš šta njima pričaju, ja došao u Bg kod nekih prijatelja i pitaju me da li kada iz Bosne idemo u RS da li možemo ličnom ili moramo imati pasoš. :mrgreen: Pazi koji im je vokabular nametnut. Nije im jasno da u toku dana pređem nekoliko puta entitetsku liniju, a da ne znam gdje sam je prešao dok ne počnu njihove zastave.
Svaki normalan beogradjanin te to nece pitat. To je najveci multietnicki grad na Balkanu. Da, mnogo veci nego li Sarajevo.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#17253 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

deogest wrote: 09/05/2021 01:11 Svaki normalan beogradjanin te to nece pitat.
Ne bi normalan trebao, ali eto dešava se i takvima.
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#17254 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by milejovic1971 »

vatrogasac wrote: 09/05/2021 00:40
dzumandzic1 wrote: 08/05/2021 22:54 Ljudi ne shvataju da nema granice sa RS. Ja iz FBIH kad idem u RS, nema granice. Nema granicne policije koja mi provjerava dokumente. Ne treba mi pasos. Kakav RS i suverenost. Nemaju ni vojsku sad
A znaš šta njima pričaju, ja došao u Bg kod nekih prijatelja i pitaju me da li kada iz Bosne idemo u RS da li možemo ličnom ili moramo imati pasoš. :mrgreen: Pazi koji im je vokabular nametnut. Nije im jasno da u toku dana pređem nekoliko puta entitetsku liniju, a da ne znam gdje sam je prešao dok ne počnu njihove zastave.
a znas koliko prosjecnog, mladjeg BG djanina zabole cosak za sve nas u BIH, bili Srbi , Bosnjaci ili Hrvati ???? ni 1% ne zanimamo ih, zato ne znaju mozda za entitetske linije i granice...

upravo sam poslom u BG, ja kad sinoc gruhnuse u 17 cas topovi sa Kalimegdana, proslava pobjede nad fazismom...ja mislio okle iftar u 17 cas :thumbup: :bih: :D :D
User avatar
muha_sa
Posts: 128486
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#17255 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muha_sa »

milejovic1971 wrote: 09/05/2021 08:55
vatrogasac wrote: 09/05/2021 00:40
dzumandzic1 wrote: 08/05/2021 22:54 Ljudi ne shvataju da nema granice sa RS. Ja iz FBIH kad idem u RS, nema granice. Nema granicne policije koja mi provjerava dokumente. Ne treba mi pasos. Kakav RS i suverenost. Nemaju ni vojsku sad
A znaš šta njima pričaju, ja došao u Bg kod nekih prijatelja i pitaju me da li kada iz Bosne idemo u RS da li možemo ličnom ili moramo imati pasoš. :mrgreen: Pazi koji im je vokabular nametnut. Nije im jasno da u toku dana pređem nekoliko puta entitetsku liniju, a da ne znam gdje sam je prešao dok ne počnu njihove zastave.
a znas koliko prosjecnog, mladjeg BG djanina zabole cosak za sve nas u BIH, bili Srbi , Bosnjaci ili Hrvati ???? ni 1% ne zanimamo ih, zato ne znaju mozda za entitetske linije i granice...

upravo sam poslom u BG, ja kad sinoc gruhnuse u 17 cas topovi sa Kalimegdana, proslava pobjede nad fazismom...ja mislio okle iftar u 17 cas :thumbup: :bih: :D :D
:lol: :lol: :lol:
El_comadante
Posts: 7880
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#17256 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by El_comadante »

meni je bolji bio Tegeltija. kurtčehajić previše ide u širinu ovaj mu to i kaže. i dobro mu je rekaoako ukineš RS kako misliš uspostaviti suverenitet nad ukinutim RSom?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17257 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

El_comadante wrote: 09/05/2021 09:23 meni je bolji bio Tegeltija. kurtčehajić previše ide u širinu ovaj mu to i kaže. i dobro mu je rekaoako ukineš RS kako misliš uspostaviti suverenitet nad ukinutim RSom?
Tu ga je nokautirao. Kad Kurtcehajic rece pa eto trazili bi medjunarodnu konferenciju, meni pozlilo :-)
breuer
Posts: 7190
Joined: 06/07/2009 15:44

#17258 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by breuer »

"Tražit ćemo od međunarodne zajednice da nam napravi modernu Bosnu i Hercegovinu". Kurcčehajić

Suverenitet level sadaka.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#17259 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

Kutcehajic je pravno potkovaniji,doktor je prava sto Tegeltija nije i djeluje sa pozicije galame,Senad mi izgleda kao da navija za referendum :mrgreen:
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#17260 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by milejovic1971 »

spreca wrote: 09/05/2021 09:42 Kutcehajic je pravno potkovaniji,doktor je prava sto Tegeltija nije i djeluje sa pozicije galame,Senad mi izgleda kao da navija za referendum :mrgreen:
na sta mi gubimo vrijeme...dok oni ubiru po 10 k KM platurine.
El_comadante
Posts: 7880
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#17261 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by El_comadante »

spreca wrote: 09/05/2021 09:42 Kutcehajic je pravno potkovaniji,doktor je prava sto Tegeltija nije i djeluje sa pozicije galame,Senad mi izgleda kao da navija za referendum :mrgreen:
to je tačno, medjutim bitno je i kako to predstaviti običnim gradjanima na razumljiv način. meni Kurtčehajić nije predstavio na razumljiv način, bježi u širinu, vrača se u prošlost itsl.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#17262 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by channel10 »

vatrogasac wrote: 09/05/2021 00:40
dzumandzic1 wrote: 08/05/2021 22:54 Ljudi ne shvataju da nema granice sa RS. Ja iz FBIH kad idem u RS, nema granice. Nema granicne policije koja mi provjerava dokumente. Ne treba mi pasos. Kakav RS i suverenost. Nemaju ni vojsku sad
A znaš šta njima pričaju, ja došao u Bg kod nekih prijatelja i pitaju me da li kada iz Bosne idemo u RS da li možemo ličnom ili moramo imati pasoš. :mrgreen: Pazi koji im je vokabular nametnut. Nije im jasno da u toku dana pređem nekoliko puta entitetsku liniju, a da ne znam gdje sam je prešao dok ne počnu njihove zastave.
A nije ti palo na pamet da te za.ebavaju i provociraju?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17263 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

breuer wrote: 09/05/2021 09:41 "Tražit ćemo od međunarodne zajednice da nam napravi modernu Bosnu i Hercegovinu". Kurcčehajić

Suverenitet level sadaka.
Sjaj i bijeda kurtizana..... :D
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#17264 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dustaban »

Dobri su i Kurtcehajic i Besim Spahic ima tu jos interesantnih i umnih vazlija... ali nama o glavi rade Glup i Gluplja, Skup i Skuplja...
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#17265 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

milejovic1971 wrote: 09/05/2021 08:55 a znas koliko prosjecnog, mladjeg BG djanina zabole cosak za sve nas u BIH, bili Srbi , Bosnjaci ili Hrvati ???? ni 1% ne zanimamo ih, zato ne znaju mozda za entitetske linije i granice...
Pa sa takvima kojima se nije srbovalo i ne srbuje ni danas sam i pričao. Dok se ovdje ratovalo oni su živjeli život u Parizu, Pragu, Sidneju... i pravili tamo pare. Preskočili su priču o granicama, a filuju ih elektronskim medijima i portalima.
El_comadante wrote: 09/05/2021 09:23 meni je bolji bio Tegeltija. kurtčehajić previše ide u širinu ovaj mu to i kaže. i dobro mu je rekaoako ukineš RS kako misliš uspostaviti suverenitet nad ukinutim RSom?
A tu je mogao lijep ga pitati za Brčko, Mostar i još nekoliko kriznih tačaka u BiH gdje po Serweru bi došlo do oružanog sukoba koji bi se prenio i na ostatak države zbog čega bi opet došlo do pomjeranja naroda i izbjeglica. Znači da mirnog izlaska ili mirnog razlaza ne može biti što Dodik i Tegeltija pričaju pa se Kurtčehajić okrznu rečenicom da neće Dodikov sin čuvati entitetsku crtu iznad Sarajeva koju u ovoj fazi Dodikove priče namjeravaju podebljavati.
Oboma treba Brčko i oboje imaju Brčko po Arbitražnom sporazumu. RS bi u roku dan dva pokušala uzeti Brčko, Federacija BiH isto tako, i to bi bio žestok okršaj koji treba spriječiti po svaku cijenu. - kazao je Serwer u razgovoru za RSE.
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#17266 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by milejovic1971 »

ma mi smo za vecinu Beogradjana svi Bosanci, cak ne prave razliku izmedju Bosanaca i Hercegovaca, znaju da "tamo negde" ima Srba Hrvata Bosnjaka, ali smo svi pod brojem 1 za Njih Bosanci... :-D
ovi vec iz unutrasnjosti znaju malo bolje, pogotovo zapadna Srbija...
Meni je onaj Tegeltija vilicar ogavan da ga gledat ne mogu, a ne slusat fujjjj :bih: :bih: :sad: :roll:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#17267 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

milejovic1971 wrote: 09/05/2021 13:26 ma mi smo za vecinu Beogradjana svi Bosanci, cak ne prave razliku izmedju Bosanaca i Hercegovaca, znaju da "tamo negde" ima Srba Hrvata Bosnjaka, ali smo svi pod brojem 1 za Njih Bosanci... :-D
ovi vec iz unutrasnjosti znaju malo bolje, pogotovo zapadna Srbija...
Meni je onaj Tegeltija vilicar ogavan da ga gledat ne mogu, a ne slusat fujjjj :bih: :bih: :sad: :roll:
Pa zato što u početku rata je u Beogradu neudatih djevojaka bilo 60 hiljada, a neoženjenih momaka bilo 40 hiljada po podacima DW. Zato se cure organizuju na Filološkom fakultetu u amfiteatru gdje su držali antiratne govore i skrivale po unutrašnjosti momke i braću jer po BG je stalno kružila VP i kupila u marice i slala na frontove. Nisu tako mogli dobro pokriti i unutrašnjost. Imam prijateljicu čiji otac je porijeklom iz sjeverne Bosne i u toku rata uzme bosanski pasoš i sa njim zbriše vani, tamo povuče i muža i tamo napravili firmu koja je trgovala sa Kinom. Mogao bih ti sada nabrajati na stotine specifičnih slučajeva bježanja iz Beograda u vrijeme rata. Ali u tom milionskom gradu je bilo i na desetine hiljada koje su krenule u avanturu. Nije Arkan poveo ratnike iz Makedonije.
Dimu1927
Posts: 3955
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#17268 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Dimu1927 »

channel10 wrote: 09/05/2021 11:20
A nije ti palo na pamet da te za.ebavaju i provociraju?
ja znam par primjera da hrvate koji zive u sarajevu kad odu u hercegovinu redovno pitaju kako vi to tamo zivite dira li vas ko kako radite. bukvalno se iscudjavaju da neko moze ovdje normalno zivjeti

ista stvar je i sa srbima. znam par primjera koji zive u lukavici i nisu krocili 25 godina "tamo u federaciju" kako oni kazu. jednostavno im je to nesto daleko nepoznato nesigurno


naravno pitanja dolaze od onih zadrtih, ali da je to tamo legitimno stanje uma - jeste, isprani su im mozgovi.


ne gledaju oni senada nego svoje medije.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#17269 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by channel10 »

Nema sanse da su toliko ubijeni u pojam nego se prave blesavi i provociraju. Djubrad i nista vise. Sutra bi isto ponovili(92-95).

Sa njima se ne moze fino i samo treba ostro.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#17270 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

Govoreći o Vučiću koji se znatno promijenio u odnosu na početak "svoje vladavine Srbijom" te da li je ovo sada neki bolji Vučić, Janjić smatra:


- Ono u čemu se razlikuje od onog Vučića, mnogo je složeniji i kompleksniji. Radi na više razboja i ima jednu zavidnu vještinu propagandne manipulacije ili djelovanja. Vidjeli ste u ovom razgovoru gdje se moj prijatelj Senad apsolutno nije snašao u Face TV, kad mu preuzme televiziju i dva i pol sata drži govor. Dakle, on ima neke vještine. Imao je potencijale da krene i lijvo i desno. Šta mislim da je problem: Nije na vrijeme napravio izbor. Tu nekako više liči na Đinđića ili kako bi se u našoj književnosti i poeziji reklo: „Radičević je mnogo hteo i mnogo započeo…“

https://www.preporod.com/index.php/inte ... -profiteri
dzumandzic1
Posts: 415
Joined: 11/10/2020 11:11

#17271 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dzumandzic1 »

RS se ne moze otcijepiti. Ukoliko proglase nezavisnost, onda oruzane snage BiH idu direkt u Brcko i sa njima ce doci EUFOR. Tu ce biti sukob i onda dolazi NATO da ocisti sve. Time se RS sama cijepa na dva dijela i MZ onda izvrsi pritisak na RS da se "pripoji" Bosni. Time se DMS prekrsio i stupa novi ustav na snagu ili Ustav RBIH sa modifikacijama. Time je RS ukinuta. To je njihov kraj
User avatar
srce_ruke_lopata
Posts: 407
Joined: 09/09/2007 17:23
Location: Čeljugovići

#17272 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by srce_ruke_lopata »

breuer wrote: 09/05/2021 09:41 "Tražit ćemo od međunarodne zajednice da nam napravi modernu Bosnu i Hercegovinu". Kurcčehajić

Suverenitet level sadaka.
To ti je level svih naših političara i ostalih merhametlija i minderaša...tražićemo da na nam neko drugi napravi državu. Pa zato i živimo u ovom sranju od države jer nam uvijek neko drugi pravi i uređuje i naravno boli ih klinac kako će to na kraju ispasti.
Sve dok imamo ovakav način razmišljanja, uopšteno, nikad nigdje nećemo dogurati. Hvala ti Alija što si nas uvalio u govna za sva vremena.
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#17273 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

dzumandzic1 wrote: 09/05/2021 21:36 RS se ne moze otcijepiti. Ukoliko proglase nezavisnost, onda oruzane snage BiH idu direkt u Brcko i sa njima ce doci EUFOR. Tu ce biti sukob i onda dolazi NATO da ocisti sve. Time se RS sama cijepa na dva dijela i MZ onda izvrsi pritisak na RS da se "pripoji" Bosni. Time se DMS prekrsio i stupa novi ustav na snagu ili Ustav RBIH sa modifikacijama. Time je RS ukinuta. To je njihov kraj
Sa koje lokacije dolaze oruzane snage bih u brcko? Iz tuzle? Banja luke?
Celavi zuban je u pravu. Osim oko brckog, gdje jos nije uspostavlje a teritorija i fizicka granica s rs i ko bi kreno na njih da sutra stave rampu na vraca ili na bulozima? NajVeca bi frka bila u srednjoj bosni sa hrvatima kad su granice i nedefinisane teritorije u pitanju.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45210
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#17274 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chmoljo »

breuer wrote: 09/05/2021 09:41 "Tražit ćemo od međunarodne zajednice da nam napravi modernu Bosnu i Hercegovinu". Kurcčehajić

Suverenitet level sadaka.
:lol:

Glupani. Misle da je patriotizam preseravanje na krugu 99, dok mole za sadaku za rad svog kružoka.

Mislim, pretjerujem, nisu oni glupani, glupani smo mi koji ih slušamo. Gdje su bili ti pravni eksperti kad je bila aktuelna tužba protiv srbije? Od mudrih glava, isplivo sakib.

Đe ta elita sa oravnog fakulteta?

Đe ti diplomati da završavaju poslove iza zatvorenih vrata?

Jok, ništa od tog. Svoja avlijica, svoja čaršijica, malo intelektuisanja i prođe život.


A Tegeltiju boli kurac. Krkan kojeg je zapalo. Krao dokle je mogo. Čim bude mogo, opet će. Ako preduvjet za to bude da pređe na islam, prvi će ući u hadžijski autobus.
dzumandzic1
Posts: 415
Joined: 11/10/2020 11:11

#17275 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dzumandzic1 »

karanana wrote: 09/05/2021 23:18
dzumandzic1 wrote: 09/05/2021 21:36 RS se ne moze otcijepiti. Ukoliko proglase nezavisnost, onda oruzane snage BiH idu direkt u Brcko i sa njima ce doci EUFOR. Tu ce biti sukob i onda dolazi NATO da ocisti sve. Time se RS sama cijepa na dva dijela i MZ onda izvrsi pritisak na RS da se "pripoji" Bosni. Time se DMS prekrsio i stupa novi ustav na snagu ili Ustav RBIH sa modifikacijama. Time je RS ukinuta. To je njihov kraj
Sa koje lokacije dolaze oruzane snage bih u brcko? Iz tuzle? Banja luke?
Celavi zuban je u pravu. Osim oko brckog, gdje jos nije uspostavlje a teritorija i fizicka granica s rs i ko bi kreno na njih da sutra stave rampu na vraca ili na bulozima? NajVeca bi frka bila u srednjoj bosni sa hrvatima kad su granice i nedefinisane teritorije u pitanju.

Ako nemaju Brcko, nemaju teritoriju koja se moze otcijepiti. Potpuno ne bitno odakle ce doci OSBIH. Bitno je da imamo vojsku kakvu takvu. Hrvati nece ici u rat ni u razlaz. Nema brige za njih
Locked