FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12901 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Problem Senada je što u razgovorima suviše često barata ofrlje informacijama koje je negdje pokupio i nikada zapravo nije provjerio, a manje-više sve brojke koje navodi su mu takve ("170 ljudi otjerano s Kliničkog centra", "Angela Merkel primila milion izbjeglica", i slično ).

I kada se pojavi neko ko barata podacima, slijedi masakr. A on sve to shvati lično. Neozbiljno, da ne kažem amaterski, za bilo kojeg novinara. Kontinuirano se dovodi u situaciju da protivriječi sebi. Eto, nije 170, nego 150. Pa dvije minute kasnije 120. Na kraju nije ni to.

I to se ponavlja iz sedmice u sedmicu.
nekome
Posts: 2924
Joined: 17/05/2011 10:41

#12902 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nekome »

Je li o ovome pricate? Nisam gledao...

User avatar
relativno84
Posts: 15320
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#12903 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by relativno84 »

nekome wrote: 18/07/2020 00:47 Je li o ovome pricate? Nisam gledao...

54:07 :facepalm: koje blamiranje, ali jbga treba doci do reklama, mutna je to voda.
User avatar
starii
Posts: 3301
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#12904 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by starii »

zalosno ponasanje, govor jedne doktorice i akademskog građanina....
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15576
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#12905 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by problemnatravunu »

Sva ta halabuka oko dr Ismeta, koji kad ima problem na radnom mjestu , ode da se požali reisul ulemi :-) vatafak
U ovom intervjuu sa ovom Enrom, meni je ključni momenat od 20 minute i 15 sekundi!
https://youtu.be/XSiZGl2HatI?t=1697
Možda je ova doktorica ovakva ili onakva(vještica, podguzna muha direktorice , sotona), neću o tome, ali meni je ključno ono sto je rekla na 28 min i 15 sekundi, dakle direktorica je rekla doktorima , ili radiš privatno ili na klinici, ne možeš biti dobar i kvalitetan i tamo i ovamo, po cijeli dan, dakle duplo radno vrijeme, neko tu gadno treba da trpi, a uglavnom neće trpiti nečija privatna praksa, nego trpe pacijenti na klinici, gdje ide sigurna plata, i zloupotrebljavaju se javni (koje mi svi plaćamo svaki mjesec debelim odbicima iz naših plata) resursi za svoju privatnu praksu, npr. dogovore i naplate pregled privatno, uzmu keš, a onda te primi u "svojoj" ordinaciji na kliničkom centru.....
Imam informacije da je taj visokomoralni napaćeni dr čovjeku uzeo 500KM za pregled koljena, a onda mu rekao da dođe na UKC i tu sve obavio , jebomupasmaterpokvarenu !
Snimanje sa CTom se mora čekati, ali privatno ide odmah, samo plati, a onda te doktor dovede na UKC i uvede preko reda i tu obavi snimanje :lol: kakav banditizam, i onda neko govori o moralu i etici...
Prije par godina mi se član familije liječio "gore", negdje u pola tog procesa je Sebija preuzela direktorsku funkciju, po priči tog mog člana familije, od tada se konačno uveo red, pozitivno po pacijente, gdje su prestale "dvosatne pauze i kurcobolja za pacijentima, a bitno jedino bilo da se burek ne ohladi"....
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12906 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Dzaba ti sve titule kad si se svela na trubadura jednog trulog sistema.

Cudi me da je Senci, kao dobro obavjesten covjek, nije pitao za njene privatne "aranzmane" sa farmaceutskim firmama na kojima je stekla milione i zaposlila sina. Ako je vec problem privatna praksa ljekara....ostalo bio je sasvim ok, sudar dvije sujetne i bahate persone..

I da, doktorica je istaknuta clanica SDA, mogao je i tu malo podebljati, ali sve u svemu je bilo sasvim ok.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24752
Joined: 08/09/2005 20:08

#12907 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Haris.ba »

ExNihilo wrote: 18/07/2020 00:17 Problem Senada je što u razgovorima suviše često barata ofrlje informacijama koje je negdje pokupio i nikada zapravo nije provjerio, a manje-više sve brojke koje navodi su mu takve ("170 ljudi otjerano s Kliničkog centra", "Angela Merkel primila milion izbjeglica", i slično ).

I kada se pojavi neko ko barata podacima, slijedi masakr. A on sve to shvati lično. Neozbiljno, da ne kažem amaterski, za bilo kojeg novinara. Kontinuirano se dovodi u situaciju da protivriječi sebi. Eto, nije 170, nego 150. Pa dvije minute kasnije 120. Na kraju nije ni to.

I to se ponavlja iz sedmice u sedmicu.
Nekada davno radio sam pripreme činjenica za neku temu razgovora na sastanku. Posao je to. Moraš sve bitno poslagati na 1 - 2 stranicu bez fusnota gdje ti stoje izvori. Misliš da Senči to sam radi, ili bi nekog platio da radi?
breuer
Posts: 7202
Joined: 06/07/2009 15:44

#12908 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by breuer »

jes mi drago što ga je karapandža svela na nivo kojem i pripada, a to je najobičnije mahalanje...

al kad ona reče: "A šta to nije divno sad"? :lol:
saabsa
Posts: 1853
Joined: 07/10/2009 01:17

#12909 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saabsa »

Problem je nepripremljen razgovarati sa nekim ko slaže bez pardona.
Sa ovakvim personama možeš jedino pripremu uraditi i udarati je činjenicama, ali je problem što će mrtva hladna reći da to nije istina, kao na primjeru onog da su rekli da niko od doktora neće liječiti dijete. I kad je snimak pustio opet kaže nije to istina...
Kuja obična.
User avatar
helpdesk1
Posts: 517
Joined: 04/08/2011 14:14

#12910 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by helpdesk1 »

problemnatravunu wrote: 18/07/2020 07:28 Sva ta halabuka oko dr Ismeta, koji kad ima problem na radnom mjestu , ode da se požali reisul ulemi :-) vatafak
U ovom intervjuu sa ovom Enrom, meni je ključni momenat od 20 minute i 15 sekundi!
https://youtu.be/XSiZGl2HatI?t=1697
Možda je ova doktorica ovakva ili onakva(vještica, podguzna muha direktorice , sotona), neću o tome, ali meni je ključno ono sto je rekla na 28 min i 15 sekundi, dakle direktorica je rekla doktorima , ili radiš privatno ili na klinici, ne možeš biti dobar i kvalitetan i tamo i ovamo, po cijeli dan, dakle duplo radno vrijeme, neko tu gadno treba da trpi, a uglavnom neće trpiti nečija privatna praksa, nego trpe pacijenti na klinici, gdje ide sigurna plata, i zloupotrebljavaju se javni (koje mi svi plaćamo svaki mjesec debelim odbicima iz naših plata) resursi za svoju privatnu praksu, npr. dogovore i naplate pregled privatno, uzmu keš, a onda te primi u "svojoj" ordinaciji na kliničkom centru.....
Imam informacije da je taj visokomoralni napaćeni dr čovjeku uzeo 500KM za pregled koljena, a onda mu rekao da dođe na UKC i tu sve obavio , jebomupasmaterpokvarenu !
Snimanje sa CTom se mora čekati, ali privatno ide odmah, samo plati, a onda te doktor dovede na UKC i uvede preko reda i tu obavi snimanje :lol: kakav banditizam, i onda neko govori o moralu i etici...
Prije par godina mi se član familije liječio "gore", negdje u pola tog procesa je Sebija preuzela direktorsku funkciju, po priči tog mog člana familije, od tada se konačno uveo red, pozitivno po pacijente, gdje su prestale "dvosatne pauze i kurcobolja za pacijentima, a bitno jedino bilo da se burek ne ohladi"....
Koliko vidim muti se voda, pumpa se boračka populacija poluistinama, udara se na heroja itd itd...Jesi Ismete stručnjak, ali mi nemoj na osnovu stare slave zavlačiti ruku u džep. Dobro je on naplatio sve ono na šta se zakleo kad je dobio diplomu. Neka je, ali stani malo, dosta je. Kao stručnjaku mu svaka čast. Ostalo...Ono što znam je da menadžment UKC pametno ne izlazi sa detaljima svega što su nekadašnji menadžment i ljekari radili. Istraga još traje pa...Strašne stvari će isplivati, zato daj da se muti voda i da se krivica dijeli.
Znam da je sadašnji menadžement trpio neku vrstu osvete do sada povlaštenih kompanija za nabavku lijekova i opreme, pa su tenderi za nabavku istih propadali nakon silnih žalbi. Naravno, polupismeni puk samo zna da nema lijekova u bolnici i da se 'tako prave uštede' kako sinoć Senad reče. Nalazili su se zaštekani lijekovi vrijednosti preko 10000KM spremni za 'dislokaciju' do privatne klinike...
Znam da su uposlenici UKC primali dodatak na prekovremeni rad dok su radili na uređenju vrtova i bašti pojedinim u vrijeme radnog vremena (da ovi ne bi slučajno iz svog džepa plaćali fizikanere).
Znam da je dosta ovih doktora, koji se žale da su otjerani, zaista otišlo svojom voljom jer im sama plata nije bila dovoljna da pokrije high class život koji je do tada bio normala. Teško je naviknuti se na rezove. JBG došlo na red da se čovjek izjasni hoće li ući u okvir zakona sa radno pravnim statusom ili želi da se osamostali. Mnogi su izabrali ovo drugo, a znam ih lično par koji su se dobro izradili, pa bi se eto sada vratili.
Istina je negdje između. Sebija jeste osvetoljubiva žena, ali nije glupača. Njen teret je što se preziva Izetbegović i šta god da uradi je politika, a ne struka. Ne treba linčovati nikoga dok se zvanično ne utvrdi šta, kako i koliko. Znamo svi mi šta se je radilo, milion puta smo im svi hebali sve na kamaru, jer pored toga što više od pola plate dajemo za ovaj silni državni aparat, morali smo dodatno i kovertu spremiti. I opet, kad sam davao po 5000KM, dakle uzimao kredit da mi oca operišu, davao još 2000KM da kupim neke preparate u tipovanoj apoteci (ljudi to je bilo prije skoro 15 godina i tada se kupovali lijekovi i preparati pa unosilo u UKC ) jedan od ovih eminentnih stručnjaka tu operaciju nikad nije obavio. Pokrao me lik ko zadnjeg levata. Kada sam htio tužiti tog čuvenog ljekara etičkom komitetu, prijatelj koji je njihov kolega mi je objasnio da ću samo izgubiti živce, novac, vrijeme,.., jer kolega kolegu nikada neće osuditi. To je i jedna od ove dvije sinoć indirektno i priznala.
Sada su doktori u UKC svjesniji da im mi platu dajemo, osjeti se drugačiji odnos prema pacijentu.
Opet kažem, istina je negdje između, ali mislim da je veća zabluda kod ovih koji su uz Ismeta. Vrijeme će pokazati, a do tada :run: ili moli Boga da ti ne trebaju.
saabsa
Posts: 1853
Joined: 07/10/2009 01:17

#12911 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saabsa »

helpdesk1 wrote: 18/07/2020 09:07
problemnatravunu wrote: 18/07/2020 07:28 Sva ta halabuka oko dr Ismeta, koji kad ima problem na radnom mjestu , ode da se požali reisul ulemi :-) vatafak
U ovom intervjuu sa ovom Enrom, meni je ključni momenat od 20 minute i 15 sekundi!
https://youtu.be/XSiZGl2HatI?t=1697
Možda je ova doktorica ovakva ili onakva(vještica, podguzna muha direktorice , sotona), neću o tome, ali meni je ključno ono sto je rekla na 28 min i 15 sekundi, dakle direktorica je rekla doktorima , ili radiš privatno ili na klinici, ne možeš biti dobar i kvalitetan i tamo i ovamo, po cijeli dan, dakle duplo radno vrijeme, neko tu gadno treba da trpi, a uglavnom neće trpiti nečija privatna praksa, nego trpe pacijenti na klinici, gdje ide sigurna plata, i zloupotrebljavaju se javni (koje mi svi plaćamo svaki mjesec debelim odbicima iz naših plata) resursi za svoju privatnu praksu, npr. dogovore i naplate pregled privatno, uzmu keš, a onda te primi u "svojoj" ordinaciji na kliničkom centru.....
Imam informacije da je taj visokomoralni napaćeni dr čovjeku uzeo 500KM za pregled koljena, a onda mu rekao da dođe na UKC i tu sve obavio , jebomupasmaterpokvarenu !
Snimanje sa CTom se mora čekati, ali privatno ide odmah, samo plati, a onda te doktor dovede na UKC i uvede preko reda i tu obavi snimanje :lol: kakav banditizam, i onda neko govori o moralu i etici...
Prije par godina mi se član familije liječio "gore", negdje u pola tog procesa je Sebija preuzela direktorsku funkciju, po priči tog mog člana familije, od tada se konačno uveo red, pozitivno po pacijente, gdje su prestale "dvosatne pauze i kurcobolja za pacijentima, a bitno jedino bilo da se burek ne ohladi"....
Koliko vidim muti se voda, pumpa se boračka populacija poluistinama, udara se na heroja itd itd...Jesi Ismete stručnjak, ali mi nemoj na osnovu stare slave zavlačiti ruku u džep. Dobro je on naplatio sve ono na šta se zakleo kad je dobio diplomu. Neka je, ali stani malo, dosta je. Kao stručnjaku mu svaka čast. Ostalo...Ono što znam je da menadžment UKC pametno ne izlazi sa detaljima svega što su nekadašnji menadžment i ljekari radili. Istraga još traje pa...Strašne stvari će isplivati, zato daj da se muti voda i da se krivica dijeli.
Znam da je sadašnji menadžement trpio neku vrstu osvete do sada povlaštenih kompanija za nabavku lijekova i opreme, pa su tenderi za nabavku istih propadali nakon silnih žalbi. Naravno, polupismeni puk samo zna da nema lijekova u bolnici i da se 'tako prave uštede' kako sinoć Senad reče. Nalazili su se zaštekani lijekovi vrijednosti preko 10000KM spremni za 'dislokaciju' do privatne klinike...
Znam da su uposlenici UKC primali dodatak na prekovremeni rad dok su radili na uređenju vrtova i bašti pojedinim u vrijeme radnog vremena (da ovi ne bi slučajno iz svog džepa plaćali fizikanere).
Znam da je dosta ovih doktora, koji se žale da su otjerani, zaista otišlo svojom voljom jer im sama plata nije bila dovoljna da pokrije high class život koji je do tada bio normala. Teško je naviknuti se na rezove. JBG došlo na red da se čovjek izjasni hoće li ući u okvir zakona sa radno pravnim statusom ili želi da se osamostali. Mnogi su izabrali ovo drugo, a znam ih lično par koji su se dobro izradili, pa bi se eto sada vratili.
Istina je negdje između. Sebija jeste osvetoljubiva žena, ali nije glupača. Njen teret je što se preziva Izetbegović i šta god da uradi je politika, a ne struka. Ne treba linčovati nikoga dok se zvanično ne utvrdi šta, kako i koliko. Znamo svi mi šta se je radilo, milion puta smo im svi hebali sve na kamaru, jer pored toga što više od pola plate dajemo za ovaj silni državni aparat, morali smo dodatno i kovertu spremiti. I opet, kad sam davao po 5000KM, dakle uzimao kredit da mi oca operišu, davao još 2000KM da kupim neke preparate u tipovanoj apoteci (ljudi to je bilo prije skoro 15 godina i tada se kupovali lijekovi i preparati pa unosilo u UKC ) jedan od ovih eminentnih stručnjaka tu operaciju nikad nije obavio. Pokrao me lik ko zadnjeg levata. Kada sam htio tužiti tog čuvenog ljekara etičkom komitetu, prijatelj koji je njihov kolega mi je objasnio da ću samo izgubiti živce, novac, vrijeme,.., jer kolega kolegu nikada neće osuditi. To je i jedna od ove dvije sinoć indirektno i priznala.
Sada su doktori u UKC svjesniji da im mi platu dajemo, osjeti se drugačiji odnos prema pacijentu.
Opet kažem, istina je negdje između, ali mislim da je veća zabluda kod ovih koji su uz Ismeta. Vrijeme će pokazati, a do tada :run: ili moli Boga da ti ne trebaju.
Ma ja, zato je za ministra zdravlja dovela lika koji joj jedini opasno parira po uništavanju UKCS, koji je ukrao boga oca dok je gore bio. I nemoj mi samo živ bio reći kako nije ona nego DF ga postavio.....

Klinički je uništen, kome to nije jasno od srca mu želim mjesec dana hodanja po istom ( ako uspije i ući unutra) pa da se sam u to uvjeri.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#12912 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

_BataZiv_0809 wrote: 18/07/2020 08:24 Dzaba ti sve titule kad si se svela na trubadura jednog trulog sistema.

Cudi me da je Senci, kao dobro obavjesten covjek, nije pitao za njene privatne "aranzmane" sa farmaceutskim firmama na kojima je stekla milione i zaposlila sina. Ako je vec problem privatna praksa ljekara....ostalo bio je sasvim ok, sudar dvije sujetne i bahate persone..

I da, doktorica je istaknuta clanica SDA, mogao je i tu malo podebljati, ali sve u svemu je bilo sasvim ok.
Da, iako hronično nepripremljen, mogao je, šta je htio, toliko je materijala, ali nije dok ga nije lično dotakla, zato sam stekla dojam da je i ona dio SDA paketa usluga u kojem smo dosad odgledali Komšića, Fikreta Malinu, Avdu, Mektića, Bajrovića, Čedu, i sve tako redom, svake sedmice po jednog. Ne pratim baš redovno, ali nedavno je emitirana lijepa, duža priča o Euroasfaltu, a i BH Telecom je uredan.
Kakogod, bude li izbora jesenas, moraće ga komplet iskeširati, već je previše gledan i utjecajan. Već sad im pravi previše štete.
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#12913 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by chelo »

Gledam ovo sinoć. Doktorka osta što jeste cijeli intervju za razliku od voditelja.

Onako lično ne gotivim od raje prihvaćene i svima potaman figure koje u javnosti kotiraju dobro a daš im mandat da uvode red u sistemu.
Tu nema pravičnosti nego kapiranja šta narod voli a ne šta mu treba. Ja kad vidim da doktor puši, on ne zna sta njemu treba a ne meni. Ali zna sta svi vole. I onda takav kaže npr "da njemu nesto nema logike". Cesto postoje ljudi koji jesu stručni ali itekako trguju na uštrb raznih drugih nedoličnosti koje ih prate. Znaju da ih prati društveni status jer su dokazani i tu počinje širenje polja vlastite slobode. A onda im mi pomalo pomjeramo granice tolerancije, naročito ako znaju s ljudima i imaju npr lijep osmijeh. To su figure koje igraju na rejting.
Ne mislim da je ova postava KCUS do kraja ovo sto cu navesti, ali lično preferiram odbojne i nadrkane jer su to sablje kakve nama trebaju i koji na tas rodjeno dijete stavljaju. Ti ljudi plaćaju cijenu neomiljenosti ali čine dugoročniju uslugu. I njima takvim odbojnim se gleda samo nivo stručnosti i sta su uradili, a ovi prvi su haman dobri ljudi pa onda ostalo.
Ova doktorica i njena uprava nisu ništa gadnije od onih prije, čovjek napisa gore. Mozda pojavom, ma nek su. Ja isto mislim da je istina negdje između. Ima svega. Nema Nedodirljivih, postoje Naviknuti.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#12914 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by high_volume »

Očito je da i za KCUS u Sarajevu treba formirati privremenu istražna komisija Parlamenta Federacije BiH za utvrđivanje stanja u ovoj ustanovi, centru, kako god, jer se stalnim tužakanjem i odbranama preko medija ne može utvrditi stvarno stanje u KCUS-u.
I sve rezultate istrage prenijeti i primjeniti i u druge zdravstvene ustanove, mada ja mislim da treba mijenjati nekoliko zakona i pravila ponašanja.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#12915 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sha_ba »

karanana wrote: 17/07/2020 23:49 trebo je pitat ima li momka.
Amater :izet: :mrgreen:
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#12916 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by pinkman »

Ne priprema se Senad za intervjue uopste.

Pita je o finansijskim izvjestajima i ona kaze bice objavljeno kad prodje skupstinu, a ne pita je sto na web stranici nema objavljeno za prethodne godine, a predstavljaju se kao transparentna i moderna ustanova. npr. Barem ja nisam mogao naci.

Sve u svemu, istina je izmedju. Meni jedan doktor kaze "nije ona losa kao sto je predstavljaju". Misli na Sebiju. A opet neki suprotno govore.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24752
Joined: 08/09/2005 20:08

#12917 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Haris.ba »

Jeste vidjeli Senciju facijalnih ekspresija na kraju intervjua i poteza rukama? Narocito zadnjih 10 sekundi?

Sto se upali na kupovinu respiratira, i jos poveza sa hajatom. Ko da su ga nesta ganjali oko one opreme sto donira preko tv.

A doktorica hladna ko spricer.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12918 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Haris.ba wrote: 18/07/2020 12:07 Jeste vidjeli Senciju facijalnih ekspresija na kraju intervjua i poteza rukama? Narocito zadnjih 10 sekundi?

Sto se upali na kupovinu respiratira, i jos poveza sa hajatom. Ko da su ga nesta ganjali oko one opreme sto donira preko tv.

A doktorica hladna ko spricer.
Kapitulacija. Umjesto da novinar isprovocira gosta, gost isprovocirao novinara. Bit će neki bonus za doktoricu što ga je satrala.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#12919 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

pinkman wrote: 18/07/2020 11:02 Ne priprema se Senad za intervjue uopste.

Pita je o finansijskim izvjestajima i ona kaze bice objavljeno kad prodje skupstinu, a ne pita je sto na web stranici nema objavljeno za prethodne godine, a predstavljaju se kao transparentna i moderna ustanova. npr. Barem ja nisam mogao naci.

Sve u svemu, istina je izmedju. Meni jedan doktor kaze "nije ona losa kao sto je predstavljaju". Misli na Sebiju. A opet neki suprotno govore.
Objavljuju se na web stranici Skupštine KS.
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#12920 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mahalik »

Uglavnom spremna je za funkciju direktorice KCUSa
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#12921 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bunk »

Moj ti Senade.
last mohicans
Posts: 11936
Joined: 09/08/2012 23:19

#12922 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by last mohicans »

Amaterski intervju. Iz aviona se vidjelo da je nespreman, bez kljucnih inforamcija, imena, na koja se uvijek poziva, paušalno baratao informacijama. Kao pitao je druge za nju, pa valjda mu je neko rekao da je zenska izuzetno spremna i sa spretnijim i pripremljenijim novinarem ne bi bila u podređenom polozaju, mozda bi bilo bare-bare. Vjerovatno joj i uza specijalnost sto je neuropshijatar ide u prilog. Bolje je predstavila vješticu nego što bi se i sama prezentirala, maestrealno spinuje i obrce informacije da to Senad nije primjetio ili nije znao potencirati. Ona potegne jednu stvar, on sličnom odgovori, da bi ona na kraju izokrenula priču riječima nije to isti primjer. Sa pitanjem zasto se Ismet prijavljuje ljekarskoj komori, a ne i roditelji male djevojčice istoj toj komori se prosuo kao malo dijete, lijepo mu je objasnila koji su proceduralni koraci kada se pacijent zali. Imam postovanje prema njemu, a sa toliko godina iskustva s kojim se diči dozvoliti sebi da ga jedna ovakva osoba dezavuise i svu vodu navede na svoj mlin je zalosno. Valjda mu je to opomena da ae bolje sprema ubuduce sa ovakvim gostima. Ispalo je kao komercijalno gostovanje gdje su dzaba dobili reklamu za svoj NErad.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#12923 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by pinkman »

ExNihilo wrote: 18/07/2020 12:29
pinkman wrote: 18/07/2020 11:02 Ne priprema se Senad za intervjue uopste.

Pita je o finansijskim izvjestajima i ona kaze bice objavljeno kad prodje skupstinu, a ne pita je sto na web stranici nema objavljeno za prethodne godine, a predstavljaju se kao transparentna i moderna ustanova. npr. Barem ja nisam mogao naci.

Sve u svemu, istina je izmedju. Meni jedan doktor kaze "nije ona losa kao sto je predstavljaju". Misli na Sebiju. A opet neki suprotno govore.
Objavljuju se na web stranici Skupštine KS.
Nisam to znao, mada evo gledam sad i nisam uspio naci, ali nije ni bitno. Po meni bi trebalo biti na sajtu KCUS-a sve vezano za njihovo poslovanje. Ali mozda je moj primjer los samo, meni opet izgleda nepripremljen.

Da sam Sebija ja bih veceras dosao u emisiju pored Senada ovakvog :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12924 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Ovi koji tvrde da je Enra prekucala Senada, haj majke vam odgovorite sta ste joj povjerovali od onoga sto je izrekla?
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#12925 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

_BataZiv_0809 wrote: 18/07/2020 15:26 Ovi koji tvrde da je Enra prekucala Senada, haj majke vam odgovorite sta ste joj povjerovali od onoga sto je izrekla?
Enra je u toku intervjua i rekla da nije advokat Sebijin nego nudi još jednu stranu priče pa neka gledaoci izvuku šta je od svega istina. Enra jeste Sebijin advokat, a istina je očito negdje između. Kako god se tumačio ovaj intervju, on je bio koristan da se započne priča o zdravstvu i svim anomalijama jer meni od plate odbijaju decenijama dobar dio za zdravstvo, a ne vrati mi se od toga koliko bi trebalo kada mi zatreba. Neko gore je lijepo objasnio kakav je to put posut trnjem od ulaska u bolnicu do ozdravljenja. Istina, nije takav za one koji se liječe telefonom i kovertama.
Locked