FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#10851 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Ne moze svako ture biti vezir.

Cek cek, ture, sta je ture....?

Haj ona sinodija, simonida....to i jeste neki nepoznat izraz. Ali da ne zna sta je ture......
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#10852 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

Jel pito popu imal curu...
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2829
Joined: 14/01/2019 04:56

#10853 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Porodice Foht »

´´Izborili smo se bili za najteže: biznis i novinarstvo ne idu zajedno, moraš biti s vlastima u dilu, talu, sa ovakvim jezikom pare se ne zarađuju, ali smo uspjeli da održimo televiziju, ostanemo objektivni, da imamo redovne plaće svakog prvog u mjesecu, pa čak i ranije (Senad u intervjuu banjalukain)

MoRe li ovo biti istina ili je malo hadzi Senad zaobilazi? :?
sikstinajn
Posts: 1438
Joined: 15/01/2017 19:21

#10854 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sikstinajn »

¤ jelena ¤ wrote: 19/01/2020 13:27
sikstinajn wrote: 18/01/2020 20:46
generalno, dobar intervju, pogodak...
Jest, jest, dobar je intervju, ali samo zato što je gost rado viđeni neprijatelj naših neprijatelja... :roll:
ma ne...
meni lično je intervju bio dobar jerbo je pop bio nekako osvježavajući u moru nadri političkih analitičara i nadri nezavisnih intelektualaca koji vise po tv kućama i već dvadeset i kusur godina žvaču ista govna (da izvinete gospođo).
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#10855 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Toffee karamela »

sikstinajn wrote: 18/01/2020 20:46 ka'e pop simonija
senad: kako, kako?

ka'e pop
simonija

simonija je izraz poznat i prosječno obrazovanom čovjeku, kao vid korupcije u kleru.
ali eto, senad nikad nije čuo za pojam simonija pa tu riječ ponavlja kao ime lijepe žene koju je upoznao negdje.
ovo bi komforno moglo i pod novinarsku ako ne nepismenost onda slabopismenost.


generalno, dobar intervju, pogodak...
Ali ipak je najjače bilo "to je mito, korupcija?...e odsad ću i ja to koristiti" :lol:

Ako čita ovo: termin je strogo ograničen na historiju crkve, nema upotrebnu vrijednost u svjetovnjačkim stvarima! Ne prosipaj se!
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#10856 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ¤ jelena ¤ »

Kuku meni, oćelme strefit kakva anatema ako ovu simonidu upotrijebim u nekom svjetovnjačkom kontekstu? :shock:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#10857 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Toffee karamela »

¤ jelena ¤ wrote: 20/01/2020 22:53 Kuku meni, oćelme strefit kakva anatema ako ovu simonidu upotrijebim u nekom svjetovnjačkom kontekstu? :shock:
probaj pa vidi

savjet ide nekome ko vodi vrlo gledanu emisiju i bio bi veliki blam da to isproba dok vi anonimusi možete raditi šta hoćete
User avatar
Kockasti
Posts: 836
Joined: 05/04/2019 22:03

#10858 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kockasti »

Jbt kako je krenuo sa najavom CD ja mislio rat krenuo ili belaj zesci
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2266
Joined: 14/02/2013 14:11

#10859 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Hercegoviina »

Kockasti wrote: 24/01/2020 19:11 Jbt kako je krenuo sa najavom CD ja mislio rat krenuo ili belaj zesci
nije daleko od istine
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5314
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#10860 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Santic_Aleksa »

šta kaže
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#10861 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by animus »

Dobar gost. Faruk je enciklopedija.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#10862 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Jašta je, tačno kao enciklopedija. Bifla podatke koje uglavnom ne interpretira, a kada ih interpretira poželiš da se vrati na ono pod uglavnom.
User avatar
HakanSukur
Posts: 260
Joined: 18/01/2020 20:34

#10863 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by HakanSukur »

"Cvikeraš" očito ima problema sa javnim nastupom, brzo se gubi, mahaluša Senad ga još dodatno zbunjuje svojim neartikulisanim upadicama, ali u suštini nije rekao ništa genijalno. Mladi radno sposobni ljudi masovno odlaze, povećava se broj penzionera, i u konačnici imaš :izet: .

Alija je još u svoje vrijeme genijalno zaključio da je Pakistan ideal kako muslimanska država treba da izgleda i funkcioniše, na Bakiru je da sad' dovede braću, kojima je naknada kojom mogu obezbijediti hljeb i mlijeko svaki dan, nešto nezamislivo dobro, a što se tiče deficitarnih zanimanja koja zahtijevaju užu specijalizaciju, jebaji ga, Allahov kader se promijeniti ne može, liječio te doktor koji primjenjuje medicinske metode ili onaj koji ti pljuje na ranu i uči Ihlas, Felek, Nas, umrijet ćeš kad' ti je zapisano. Fino se vratimo u feudalni vakat i zvanično, poljoprivreda i stočarstvo kao glavne privredne djelatnosti, i razmjena dobara po principu iz ruke u ruku, gdje ćeš boljeg rahatluka, nema haram kamate ni dužničkog ropstva, osim ako si kmet u tom sistemu. :bih:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#10864 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bunk »

Kako Senad prezentuje ovo o epidemiji u Kini...ybg ko da reklamira novu sezonu twd.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#10865 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Ovaj Mahmutćehajić baš dobar primjer distorzije realnosti.

Klasični boomer. Protagonist svih naših tragedija, a priča o ontotopologiji.
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#10866 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zippoo87 »

ExNihilo wrote: 25/01/2020 22:31 Ovaj Mahmutćehajić baš dobar primjer distorzije realnosti.

Klasični boomer. Protagonist svih naših tragedija, a priča o ontotopologiji.
i ja ga nista nisam skontao,tacnije lik se samo vrti u krug...mi moramo ovo,moramo ono,politicari moraju ovo,moraju ono
Senad ga pita pa ko je kriv,imena...on opet pocne vrtiti ovu kruznu pricu,moramo ovo,moramo ono i tako sat vremena

ne znam za vas,ali ja vec u svom okruzenju primjecujem da ovi stariji ljudi uopste vise nemaju osjecaj za realnosti,ostali su u svojim nekim zarobljenim "idealnim vremenima" i sva im se prica vrti oko toga

evo jucer otisao kod frizerke svoje,zena ima 65 god,jos malo pa ce u penziju,ceka punu i tako nekada pocnemo neku temu,prica o odlasku i to,ona govori kako eto nije lako ni tamo,kako je mozda bolje ovdje ,kako je tesko ostaviti roditelje,jer smo mi balkanci,pa smo emotivno vezani za roditelje...i tako te stvari a svaki dan kuka kako nema posla,kako omladina ide kod jednog drugog momka frizera,koji stvarno razvaljuje...ona ne konta da omladinu ne zanima njena dosadna prica i tako to


onda imam amidzu,kojem je i dalje mjerilo motika,trnokop,cekic ...kao ima posla za sve...a on je inace zanatlija,stvorio je automehanicarski servis,ali dok se moglo raditi bez dijagnostika,bez novih alata,bez racunara i tehnologije...cim je to pocelo i trebalo da se kupuje,na cemu mu je stariji sin insistirao,posvadjali su se...iako je ovaj sin ustrajao i evo sada razvaljuje,inace samo kamione rade ali da je ostao otac mu tu i da ga je slusao,sada bi on popravljao jos pokojeg starog kamioncica cekicem i pokoji IMT traktor
ovako covjek ima firmu sa 10+ zaposlenih i razvaljuje

a kada pogledamo nase politicare,svi do jednog su matuzalemi,po 60+ godina i logicno je da oni ne mogu nista novo ponuditi nikome
svijet se mijenja svaki dan,oni i dalje zive u nekom komunizmu,socijalizmu,poratnom vremenu jos iz onih ratova
pa nije cudo sto se svi samo u proslost vracaju...to su ljudi proslosti a nama trebaju ljudi buducnosti...cudno mi je sto se mladi vise ne zauzmu za sebe,kazes daj i meni mladjem neku poziciju,ako ti nece dati,ebi mu majku u lice...nista te ne kosta...ne znam zasto su i mladi postali poltroni i dupelisci
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#10867 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Klasična boomer priča. Imali su sve privilegije koje su mogli imati, a sjebali su sve što su mogli sjebati.

I onda kriva apatična omladina.
User avatar
HakanSukur
Posts: 260
Joined: 18/01/2020 20:34

#10868 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by HakanSukur »

Ima li neka scena a la LaguNdžija koji cmizdri zbog sata rahmetli oca Salke, to me baš emotivno devastiralo, noćima nisam spavao... Nema svrhe sat vremena gledati ove ublehaše, koji pune medijski prostor verbalnom dijarejom, dok im Senad velikodušno donira gradivni materijal.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24854
Joined: 08/09/2005 20:08

#10869 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Haris.ba »

Ako je Rusmirov intervju doveo do ovakvih postova, onda je dobar intervju. :D

Šteta što ga Senad nije malo bolje predstavio narodu, naročito mlađem koji gleda. Šta je radio na organizaciji prije rata i u ratu. Ovako ispada na prvu da je neki filozof koji samo piše knjige.
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#10870 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Altsa »

bunk wrote: 25/01/2020 19:00 Kako Senad prezentuje ovo o epidemiji u Kini...ybg ko da reklamira novu sezonu twd.
A dopizdio je vise i sa kuknjavom o odlasku ljudi iz BiH. kao da samo odlaze iz Bosne.
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5314
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#10871 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Santic_Aleksa »

U moru nepovezanosti, opet je Rusmir imao par interesantnih teza, a Senad, kako mu i običaji nalažu, umjesto da ga priupita malo više o tim stvarima, on se uhvati nečeg nebitnog.
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#10872 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

Tempo wrote: 11/01/2020 11:09
°u° wrote: 11/01/2020 09:10 Za svaki njegov SH intervju se čovjek mora dobro psihički pripremit. Milon puta sam mu spisak pomenuo za svaku upadicu, prekidanje sagovornika u iznošenju svojih stavova kad je meni nazanimljivije...

Ali ovo Pećaninovo bi tako rado potpisao svojim imenom i prezimenom, s tim da bi ovo piz.e primjenio na cjelogrupno BiH građanstvo

efendija zukorlic laze ko pas. ali zao ga je i zvao.
Prekucali oba Senada
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#10873 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Tempo »

Edin H. wrote: 26/01/2020 14:40
Tempo wrote: 11/01/2020 11:09
°u° wrote: 11/01/2020 09:10 Za svaki njegov SH intervju se čovjek mora dobro psihički pripremit. Milon puta sam mu spisak pomenuo za svaku upadicu, prekidanje sagovornika u iznošenju svojih stavova kad je meni nazanimljivije...

Ali ovo Pećaninovo bi tako rado potpisao svojim imenom i prezimenom, s tim da bi ovo piz.e primjenio na cjelogrupno BiH građanstvo

efendija zukorlic laze ko pas. ali zao ga je i zvao.
Prekucali oba Senada

a jesu, obojica su uposlenici mjeseca u svojoj radnoj organizaciji 'zajebimo fukaru u bosni i hrecegovini' oour 'glupani najbolje puse lazi sa facetv', trenutno angazovani na poslovima svaljivanja krivice na sve zivo i mrtvo, a odvracanju paznje gradjana i glupana od stvarnih uzroka i problema i dobitnici nagrade 'Davitelji dave davljenike' za nedostatak stida.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#10874 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Hajvan »

Sandzak Connection


Cave Field Senad & White Field Senad
User avatar
mayab
Posts: 27176
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10875 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »



Kvalitetan :thumbup:
Locked