FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
mayab
Posts: 27180
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10576 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

Među poznatim ličnostima, osim ponosnog oca koji je danas oženio sina -Senada Hadžifejzovića, primjetili smo i fudbalera Eldina Adilovića i njegovu ljepšu polovinu atraktivnu Tamaru Mandžić.
Joj ovih nazovi novinarčića i njihovih priučenih seljačkih konstrukcija
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#10577 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Altsa »

sogandolma13337 wrote:Sinoc su na Vjestniku najavili CD za sljedeci petak i subotu.
Bas lijepo. Opet cemo gledati jedne te iste goste i slusati jednu te istu pricu. :D
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#10578 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Seyfo »

Čuj jedne te iste..pa nemoj gledati !
ni ja ne gledam svaku, samo one što me interesuju, a i to najčešće kad prođu pa se ispostave da su interesantni. Onda ih nađem na YT pa odgledam.

U svakom slučaju, puno je bolje da CD-a ima nego da ga nema.

A što se tiče želje nekih želje da ga nema.. ne znam kakao bih drukčije nazvao osim zlobom i zavisti. Ponavljam, niko nije natjeran da gleda bilo šta, pa ni CD.

Senči, dobro nam došao !
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#10579 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dječak sa šibicama »

karanana wrote:hana ceric hadzifejzovic
Hanna, ispravka netacnog navoda, ipak je gospodZa svedjanka.
User avatar
Haris033
Posts: 3865
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#10580 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Haris033 »

karanana wrote:Imam lud da sam papir.

Frajer samo buba ne samo na ovoj temi nego na mnogim drugim. Kratki postovi 2-3 rijeci, spusta ga ljudima, a bez ikakve kontra argumentacije ili potkrepe tvrdnji.

Anyways, frajer i lud ima znanje fudbala u malom prstu u poredjenju sa bahom ili drugima. Ako ga je iko sjebo u karijeri i zivotu onda su to bas bosnje, ukljucujuci i senada.
:thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66213
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#10581 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

dječak sa šibicama wrote:
karanana wrote:hana ceric hadzifejzovic
Hanna, ispravka netacnog navoda, ipak je gospodZa svedjanka.
Ode fedja u dijasporu znaci
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#10582 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by navedeni »

_BataZiv_0809 wrote:
dječak sa šibicama wrote:
karanana wrote:hana ceric hadzifejzovic
Hanna, ispravka netacnog navoda, ipak je gospodZa svedjanka.
Ode fedja u dijasporu znaci
Nova lola Hadziavdagić :lol:
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2829
Joined: 14/01/2019 04:56

#10584 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Porodice Foht »

_BataZiv_0809 wrote:
dječak sa šibicama wrote:
karanana wrote:hana ceric hadzifejzovic
Hanna, ispravka netacnog navoda, ipak je gospodZa svedjanka.
Ode fedja u dijasporu znaci
Znakovito da je svadba bila u MyFace!! Nema love za hotela. Razocarao me Hadzifejs senior. :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#10585 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Sta ovaj zornic petlja.
Bagra zlocinacko pljackaska. Tako su i mog prijatelja iz razreda djecaka od 15 godina i njegovu rodicu zlocinci i pljackasi ubili, nisu 10 dana odrobijali. "pobjegli". Fuj. Ista bagra na svim stranama je sjebala nase zivote za njihove pljackasko narkomanske ciljeve. i to je jedino sto je zornic tacno i rekao, a i on je dio toga: ta bagra i dan danas vedri i oblaci.

Nek on svake godine objavi razgovor s alijom "pomilovateljem" iz bolnice.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8271
Joined: 25/05/2013 23:49

#10586 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by apsidejzi »

karanana wrote:Sta ovaj zornic petlja.
Bagra zlocinacko pljackaska. Tako su i mog prijatelja iz razreda djecaka od 15 godina i njegovu rodicu zlocinci i pljackasi ubili, nisu 10 dana odrobijali. "pobjegli". Fuj. Ista bagra na svim stranama je sjebala nase zivote za njihove pljackasko narkomanske ciljeve. i to je jedino sto je zornic tacno i rekao, a i on je dio toga: ta bagra i dan danas vedri i oblaci.

Nek on svake godine objavi razgovor s alijom "pomilovateljem" iz bolnice.
KOliko sam ja mogao skontati iz intervjua (a to je samo jedna strana price), Bakir Alispahic je imao nekakvu firmu u ratu koja je trebala biti zaduzena za sverc u Sarajevu. Dio grada koji je kontrolisala Zorniceva jedinica se nalazio na sverc liniji i trebao je pasti srbima (dogovor jos iz januara 1992) ali je Zornic otisao u Visoko, nabavio 19 pusaka i podijelio momcima u kvartu. To je smetalo Alispahicu jer mu je sjebao biznis i onda su cekali momenat da Alija Izetbegovic i Sefer Halilovic odu na pregovore u Zenevu. Ubijaju tog nekog hrvata i tako sjebu pregovore. Navodno je FIkret Muslimovic master mind a Bakir Alispahic sponzor projekta. Alija se vraca osramocen, ljut i razocaran sto su neki srbi i hrvati ubijeni u Sarajevu u sred pregovora i onda se u 48 sata odradi procesuiranje nekoga, bilo koga tj Zornica (koji smeta u tom sverc biznisu). Zornic ide u zatvor, a Alispahic dobija svoju sverc liniju u Oktobru 1992 il 1993 (ne sjecam se sta rece). FIkret se vjerovatno ugradio u deal.

Kad se rat zavrsio, Alija ga pomiluje jer mu je jasno da Zornic nije kriv nego da je zrtvovan. Sve se gura pod tepih i cica mica gotova prica. ZOrnic ne smije / ne zeli pricati o tome jer je besmisleno traziti pravdu kad te kadija i tuzi i sudi. Navodi primjer Memica i Dragicevica kao dokaz. Kroz neko vrijeme, Zornic se kandiduje ispred stranke SDP (sve vez zaboravljano i stavljeno pod tepih) i ulazi u skupstinu. SDA gubi kanton i sad se pokusava razbiti sestorka na sve moguce nacine. POkusavaju se kupiti clanovi skupstine kao u Zenici na primjer gdje su kupili Vrace-a i Nusreta Imamovica te razbili Fudinu koaliciju. Ne uspjeva im za rukom u Sarajevu i onda se dosjete starih duhova iz proslosti. Zornica. Navodno, Fikret Muslimovic kao mastermind opet, a Alispahic sponzor. Cilj: srozati ugled SDP-a, razdrmati koaliciju i pokusati vidjeti da li ce se zavaditi izmedju sebe. Prica je idealna: clan SDP-a ubica a direktor. VIdite sta SDP radi, a pogledajte kako je bilo sa SDA koja je u ratu osudjivala svoje ratne zlocince.

Ima logike, jebote...

Samo ovo otvara nekoliko zeznutih pitanja a ono koje mene najvise interesuje je: Otkuda se u Januaru 1992-e planira podjela sarajeva i izvlacenje kapitala od ljudi kroz pravljenje sverc zona. Iako zvuci nemoguce, ipak mi se cini logicno ako se pretpostavi da su neki ljudi imali nekoliko informacija vise od nas ostalih. Ispade sada da je sve vec bilo dogovoreno al ih zajebase patriote koji nisu htjeli da se tek tako predaju... TU je Zornic i zaplakao jer su u tim patriotima bili i srbi i hrvati koji su poginuli a bili njegovi dobri drugari...
User avatar
dzejkej
Posts: 752
Joined: 16/03/2011 16:17

#10587 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dzejkej »

karanana wrote:Sta ovaj zornic petlja.
Bagra zlocinacko pljackaska. Tako su i mog prijatelja iz razreda djecaka od 15 godina i njegovu rodicu zlocinci i pljackasi ubili, nisu 10 dana odrobijali. "pobjegli". Fuj. Ista bagra na svim stranama je sjebala nase zivote za njihove pljackasko narkomanske ciljeve. i to je jedino sto je zornic tacno i rekao, a i on je dio toga: ta bagra i dan danas vedri i oblaci.
Nek on svake godine objavi razgovor s alijom "pomilovateljem" iz bolnice.
jednostavno je to, po zakonu je osudjen. ende. to sto sad on petlja, te vojna tajna, te ja sam spasio Hrasno, te otkrio kriminal, samo mu krila andjela fale i to je sve jednostavno. moze pokrenuti zakonski reviziju presude pa da vidimo.
sve do tada, osuda postoji, crno na bijelo. nema tu price AKO je tacno ili AKO nije tacno. imas nacin kako se mozes tu oprati.
obratila sam paznju na njegov intervju bas da vidim da li je tu Sandzacki lobi proradio. znakovito je da Senad nije uopste prekidao njegova izlaganja. kada pratim njegove dnevnike covjece ne mozes doci do rjeci od njega a ovaj put sve lagano. takodje, nije insistirao na jasnim odgovorima i da istjera stvari na cistac. podsjeti me na onaj intervu sa Sajom na Alfi birvaktile, isti m.o. drugo, pita ga hoce li dati ostavku u Toplanama, frajer izbjeze odgovor. znaci, ceka da ga smjene, nista moralna odgovornost. mutno pravo.
primjer odlicnog intervjua je bio N1 sa novinarem Komsicem koji je njegovog advokata rasturio sa PRAVIM pitanjima.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#10588 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Ne znam, meni je sve izgledalo kao zestoka petljavina. Da li je spomeno ljude koji jesu znani kriminalci, kosovci, sverceri? Jeste. Ali kakve to veze ima sa njim. Eto on ko neki faktor bio pa da on sprjecava kriminal tih ljudi pa mu podmetnuli ubistva civila. Pa da je stvarno nesto sprijecio mrak bi njega proguto a ne da ovi kriminalci njemu nesto podmecu. Upetljo je do bola.
Sta je on u decembru/januaru 91/92 radio na sastanku sdsa u kojem je teritorija podjeljena?
Gdje mu je papir sa pomilovanjem?
Ima neku hrpu papira iz 92. nema najbitniji papir iz 95. Zasto bi ga alija pomilovo? Mozda jeste mozda nije, ali zasto bi kad je on ubio tog nekog bitnog hrvata kojeg je alija znao? Novi dokazi? Pa sto onda nije neko drugi uhapsen?
Hrasno trebalo pasti, on nije dao? Isto mislim da je glupost. On zona odgovornosti gdje se sverc dogadjao pa ga sprijecio? Kako ga je sprijecio kad i sam kaze da njegov rang u brigadi nema naredbodavnu ulogu?
Koliko znam hrasno mozda jeste imalo sverc punktove ali to nisu bili veliki punktovi kuda su isli kamioni robe i ljudi. To je bio stup i taj zapadni dio, tako da ne znam ni koji je punkt on zatvorio i sprijecio. Ma bjeri. Supalj je ko varenika.
Senad ga je pustio da petlja i petlja a nije neka logicna pitanja postavio nego se samo ibretio od prtljavine. I onda na kraju sentimentalna suzica. To postao fazon kod njega. Zlaja, komso....sad ovaj.
User avatar
Kockasti
Posts: 836
Joined: 05/04/2019 22:03

#10589 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kockasti »

E vidi mu gostiju. Na niske grane si pao
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#10590 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Ko da gledam, u petak dijana pelidija.
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#10591 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muha_sa »

User avatar
Porodice Foht
Posts: 2829
Joined: 14/01/2019 04:56

#10592 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Porodice Foht »

Jao Stjepana :lol: :lol:
Raspistoljio se, nikome nista ne odgovara kad ga ionako niko nece pa udri redom. Simpa dedo.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55684
Joined: 15/12/2008 16:53

#10593 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

Porodice Foht wrote:Jao Stjepana :lol: :lol:
Raspistoljio se, nikome nista ne odgovara kad ga ionako niko nece pa udri redom. Simpa dedo.
Pukovnik.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#10594 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

Gomila gluposti, ogorčeno i osvetoljubivo...
I sve jer ga nisu podržali u kandidaturi za gradonačelnika.
Mnogima iz stare garde bi bilo pametnije da se mirno i dostojanstveno povuku, nego da ovakvim istupkma kvare sliku iz devedestih.
Škobo Habu
Posts: 9037
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#10595 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Škobo Habu »

Republikanac.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#10596 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Better Man »

Još jedan SDA potrčko. Na niske grane si spao Stjepane Kljuiću, a jedno vrijeme je savjetovao i nekog iz svoje bivše stranke HDZ.
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#10597 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by pici »

jel pričo kako su ga otrovali...
User avatar
mayab
Posts: 27180
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#10598 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

Prije je Stjepan prilično pametno i mudro govorio, ovo od neki dan je katastrofa puna nebuloza :lol: :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#10599 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

E jebiga ....nevalja vam Dragoslav a nevalja vam ni Stipe,de se malo presaberite,neznam sta nije tacno sta je rekao i ima pravo biti i ogorcen a i popljubati mnoge
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2829
Joined: 14/01/2019 04:56

#10600 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Porodice Foht »

Better Man wrote:Još jedan SDA potrčko. Na niske grane si spao Stjepane Kljuiću, a jedno vrijeme je savjetovao i nekog iz svoje bivše stranke HDZ.
Zasto? Jer rece ´´Alija Allah rahmetile´´? :mrgreen:

Salu na stranu meni zanimljivo kad rece, valjda ne izmislja, kako je Meddzida Kreso na referendumu o nezavisnosti BiH 1992 godine bjezala kroz prozor od Srba u Trebinju jer nisu htjeli ni da otvori referendumsko mjesto, pa onaj neki Odobasic koji se spasio linca u Doboju, tako nekako. Nikad to nisam cuo.
Locked