FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
TheHound
Posts: 1209
Joined: 12/07/2013 15:26

#19176 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TheHound »

jazzer wrote: 04/08/2021 09:53
MorningStar wrote: 04/08/2021 09:15 A sta je sa onim sto su se vratili u srebrenicu ? Sjecam se snimak pitaju covjeka u selu kod srebrenice sta bi zelio - kaze 3-4 ovce i da struju im vide. Valjda on nije u toj grupi "moze mi bit da ga *****"
Takvi su se usitinu vratili u Srebrenicu i sela oko Srebrenice. Zato su njima zabremedet 3,4 ovce, da prezive.

Dok Naser, Munira, onaj smrdljivi malinar i masa njih uredno, svaki mjesec, naplacuju svoja ratna stradanja.
Da li bi se ti mijenjao/la s njima? Da ti strada 6 clanova porodice ali zato imas 4000KM mjesecno (primanja sa svim prezivjelim clanovima porodice)?
User avatar
jazzer
Posts: 7146
Joined: 20/12/2004 14:44

#19177 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by jazzer »

TheHound wrote: 04/08/2021 10:25
jazzer wrote: 04/08/2021 09:53

Takvi su se usitinu vratili u Srebrenicu i sela oko Srebrenice. Zato su njima zabremedet 3,4 ovce, da prezive.

Dok Naser, Munira, onaj smrdljivi malinar i masa njih uredno, svaki mjesec, naplacuju svoja ratna stradanja.
Da li bi se ti mijenjao/la s njima? Da ti strada 6 clanova porodice ali zato imas 4000KM mjesecno (primanja sa svim prezivjelim clanovima porodice)?
Ne bih se mijenjao s njima ali ne bi ni stampao majice sa brojem mrtvih u genocidu i prodavao na benzinskim pumpama,
ne bi pod plastom srebrenickog heroja zivio kao kralj a pri tome nemao ni dana radnog staza..ne bih na tv-u pricao o primanjima
koja su za 99% ljudi misaona imenica a nije ni da tih 99% ostalih ljudi nije gubilo svoje najmilije. Ne bih dozvolio da mi drzava da kucu
u Vogosci a da ja dane provodim pricajuci o Srebrenici.

Ja imam empatiju za onog covjeka sto se vratio u svoje selo i koji samo trazi 3,4 ovce, da prehrani porodicu. A vjerovatno je i broj
njegovih najdrazih prepolovljen pocinjenim genocidom. Ili je on manje vazan od gore pobrojanih jer se javno ne eksponira?
User avatar
TheHound
Posts: 1209
Joined: 12/07/2013 15:26

#19178 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TheHound »

jazzer wrote: 04/08/2021 10:41
TheHound wrote: 04/08/2021 10:25

Da li bi se ti mijenjao/la s njima? Da ti strada 6 clanova porodice ali zato imas 4000KM mjesecno (primanja sa svim prezivjelim clanovima porodice)?
Ne bih se mijenjao s njima ali ne bi ni stampao majice sa brojem mrtvih u genocidu i prodavao na benzinskim pumpama,
ne bi pod plastom srebrenickog heroja zivio kao kralj a pri tome nemao ni dana radnog staza..ne bih na tv-u pricao o primanjima
koja su za 99% ljudi misaona imenica a nije ni da tih 99% ostalih ljudi nije gubilo svoje najmilije. Ne bih dozvolio da mi drzava da kucu
u Vogosci a da ja dane provodim pricajuci o Srebrenici.

Ja imam empatiju za onog covjeka sto se vratio u svoje selo i koji samo trazi 3,4 ovce, da prehrani porodicu. A vjerovatno je i broj
njegovih najdrazih prepolovljen pocinjenim genocidom. Ili je on manje vazan od gore pobrojanih jer se javno ne eksponira?
Da majmun Av Av nije isjekao video i da je ostavio cijelu Munirinu pricu kako dodje do 4000 (penzije + primanja sina i snahe) ne bi niko ni a rekao.
Ne bih se ni ja vratio u Srebrenicu da sam na njenom mjestu i treba da ima kucu u Vogosci ili gdje god hoce a ne da zivi u komsiluku s likovima koji su joj pobili skoro cijelu porodicu.
User avatar
Truba
Posts: 81179
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#19179 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Truba »

madner: budimo realni 4 000 je ništa
:mrgreen:
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#19180 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Dozer »

dzeno123 wrote: 04/08/2021 09:12 Kako god, nikad joj bolje nije bilo u zivotu. Muz ko muz. Vala dosta i merhameta 30 god. Znam momka on i sestra stanove u vogosci dobili, poslove u državnim institucijama bogovoske, putovanja, samo sto im se mama sa munirom haverise. Trebamo svi mi otici u dijasporu i eto im zemlja nek zive, rade, glasaju za svoj SDA do mile volje. Hoce li munirino unuce biti prioritet kod zapošljavanja? I moja je porodica izgubila u Sarajevu puno, amidza poginuo, otac tesko ranjen, kuca nam izgorila sto je njena zrtva veca od nase?
Bravo. :thumbup:
Ovdje se samo, i stalno, poteze Srebrenica jer je tamo presudjen genocid. A svi ostali pobijeni na razne nacine sirom BiH su, u odnosu na to, irelevantni. Odlicno je pitanje - zasto su Srebrenica i pobijeni tamo na nekakvom pijedestalu, a Sarajevo, koje je bilo skoro 4 godine u okruzenju i gdje je, realno, pobijeno vise ljudi nego u Srebrenici, nema takav status, tj. porodice pobijenih u Sarajevu nemaju bas takav medijski tretman kao one iz Srebrenice... ?

Tamo je, valjda, bio genocid jer je za kratko vrijeme pobijeno toliko ljudi, a u Sarajevu nije jer se to ubijanje malo razvuklo...? Nije namjera bila ista i tamo i ovdje? Naravno da jeste.

Pustite se vise te suplje pateticne price o izbjeglicam iz IB. I ovdje je bilo izbjeglica u vlastitom rodnom gradu (imam takve u familiji), pa nikom nista. I, za razliku od IB, ovdje je slabo ko unovcio bilo sta. IB je unovcila sve i tamo i ovdje.
il dottore
Posts: 1443
Joined: 12/04/2014 20:35

#19181 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by il dottore »

dzeno123 wrote: 04/08/2021 09:12
Magarece_godine wrote: 04/08/2021 09:02
Nije to baš tako. Niko ne dobija 500 KM za poginulog. Dobija se invalidnina i radna penzija, ako je poginuli radio. Slučajno znam za način kako je Avdo Avdić izvukao ovo iz Munire. Žena mu je objašnjavala da ima invalidninu na poginulog sina, te naslijeđenu radnu penziju od poginulog muža koji je radni vijek provodio kao direktor sa visokim primanjima. Na ta primanja Munire, govorila je da živi sa preživjelim sinom i snahom i oboje rade. Kada se saberu plate sina i snahe i Munirina primanja to je sve tih famoznih 4000 maraka ... Nisam nikome advokat, ali ko želi vidjeti istinu, pogleda snimak i vidi da je sve isječeno i izvučeno iz konteksta.
Kako god, nikad joj bolje nije bilo u zivotu. Muz ko muz. Vala dosta i merhameta 30 god. Znam momka on i sestra stanove u vogosci dobili, poslove u državnim institucijama bogovoske, putovanja, samo sto im se mama sa munirom haverise. Trebamo svi mi otici u dijasporu i eto im zemlja nek zive, rade, glasaju za svoj SDA do mile volje. Hoce li munirino unuce biti prioritet kod zapošljavanja? I moja je porodica izgubila u Sarajevu puno, amidza poginuo, otac tesko ranjen, kuca nam izgorila sto je njena zrtva veca od nase?
Pa citas li ti sta objasnjava Magarece godine odakle joj 4 milje mjesecno? Sta znaci ovo muz k'o muz? Cuj nikad joj bolje nije bilo, mislis radi te 4 milje, a covjek ti navodi da joj je muz bio neki direktor.
Jesi debil zabio ti Avdo Avdic u usta
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#19182 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dzeno123 »

il dottore wrote: 04/08/2021 13:50
dzeno123 wrote: 04/08/2021 09:12
Kako god, nikad joj bolje nije bilo u zivotu. Muz ko muz. Vala dosta i merhameta 30 god. Znam momka on i sestra stanove u vogosci dobili, poslove u državnim institucijama bogovoske, putovanja, samo sto im se mama sa munirom haverise. Trebamo svi mi otici u dijasporu i eto im zemlja nek zive, rade, glasaju za svoj SDA do mile volje. Hoce li munirino unuce biti prioritet kod zapošljavanja? I moja je porodica izgubila u Sarajevu puno, amidza poginuo, otac tesko ranjen, kuca nam izgorila sto je njena zrtva veca od nase?
Pa citas li ti sta objasnjava Magarece godine odakle joj 4 milje mjesecno? Sta znaci ovo muz k'o muz? Cuj nikad joj bolje nije bilo, mislis radi te 4 milje, a covjek ti navodi da joj je muz bio neki direktor.
Jesi debil zabio ti Avdo Avdic u usta
:bih: samo ti svoj poso.
il dottore
Posts: 1443
Joined: 12/04/2014 20:35

#19183 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by il dottore »

dzeno123 wrote: 04/08/2021 14:35
il dottore wrote: 04/08/2021 13:50

Pa citas li ti sta objasnjava Magarece godine odakle joj 4 milje mjesecno? Sta znaci ovo muz k'o muz? Cuj nikad joj bolje nije bilo, mislis radi te 4 milje, a covjek ti navodi da joj je muz bio neki direktor.
Jesi debil zabio ti Avdo Avdic u usta
:bih: samo ti svoj poso.
Rugas li se strini sto dobija invalidninu za poginulog amidzu
Ne bi me cudilo kakav si debil
User avatar
relativno84
Posts: 15302
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#19184 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by relativno84 »

Dozer wrote: 04/08/2021 12:51 Bravo. :thumbup:
Ovdje se samo, i stalno, poteze Srebrenica jer je tamo presudjen genocid. A svi ostali pobijeni na razne nacine sirom BiH su, u odnosu na to, irelevantni. Odlicno je pitanje - zasto su Srebrenica i pobijeni tamo na nekakvom pijedestalu, a Sarajevo, koje je bilo skoro 4 godine u okruzenju i gdje je, realno, pobijeno vise ljudi nego u Srebrenici, nema takav status, tj. porodice pobijenih u Sarajevu nemaju bas takav medijski tretman kao one iz Srebrenice... ?

Tamo je, valjda, bio genocid jer je za kratko vrijeme pobijeno toliko ljudi, a u Sarajevu nije jer se to ubijanje malo razvuklo...? Nije namjera bila ista i tamo i ovdje? Naravno da jeste.

Pustite se vise te suplje pateticne price o izbjeglicam iz IB. I ovdje je bilo izbjeglica u vlastitom rodnom gradu (imam takve u familiji), pa nikom nista. I, za razliku od IB, ovdje je slabo ko unovcio bilo sta. IB je unovcila sve i tamo i ovdje.
I onda se cudimo sto u entitetu grobnici imamo negiranja svega sto se desilo, kad vidimo naseg uvazenog borca kako preplavljen svojim frustracijama opravdanim i manje opravdanim kaze tamo je valjda bio genocid. Samo zbog krvi i znoja prolivenog necu biti previse grub, ali ostace za historiju cinjenica koju nista promijeniti nece. Sve dok se nije desio taj valjda genocid ti i slicni ste mogli samo na koljenima kroz tunel van grada, nakon njega ste prodisali jer se naglo prosirila teritorija. Nema veze, tako je ocito moralo biti ali malo vise postovanja prema svim zrtvama. Razne Munire i svi postratni profiteri KS i TK ne smiju biti razlog da se udara i pljuje po vecini koja je napacena trajno.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#19185 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dzeno123 »

il dottore wrote: 04/08/2021 14:40
dzeno123 wrote: 04/08/2021 14:35
:bih: samo ti svoj poso.
Rugas li se strini sto dobija invalidninu za poginulog amidzu
Ne bi me cudilo kakav si debil
Jel dosta vrijedjanja?

Strini treba uzeti penziju, preudala se vrlo brzo ali nije zvanično da bi primala tu penziju.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#19186 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by foxlife »

relativno84 wrote: 04/08/2021 14:48
Dozer wrote: 04/08/2021 12:51 Bravo. :thumbup:
Ovdje se samo, i stalno, poteze Srebrenica jer je tamo presudjen genocid. A svi ostali pobijeni na razne nacine sirom BiH su, u odnosu na to, irelevantni. Odlicno je pitanje - zasto su Srebrenica i pobijeni tamo na nekakvom pijedestalu, a Sarajevo, koje je bilo skoro 4 godine u okruzenju i gdje je, realno, pobijeno vise ljudi nego u Srebrenici, nema takav status, tj. porodice pobijenih u Sarajevu nemaju bas takav medijski tretman kao one iz Srebrenice... ?

Tamo je, valjda, bio genocid jer je za kratko vrijeme pobijeno toliko ljudi, a u Sarajevu nije jer se to ubijanje malo razvuklo...? Nije namjera bila ista i tamo i ovdje? Naravno da jeste.

Pustite se vise te suplje pateticne price o izbjeglicam iz IB. I ovdje je bilo izbjeglica u vlastitom rodnom gradu (imam takve u familiji), pa nikom nista. I, za razliku od IB, ovdje je slabo ko unovcio bilo sta. IB je unovcila sve i tamo i ovdje.
I onda se cudimo sto u entitetu grobnici imamo negiranja svega sto se desilo, kad vidimo naseg uvazenog borca kako preplavljen svojim frustracijama opravdanim i manje opravdanim kaze tamo je valjda bio genocid. Samo zbog krvi i znoja prolivenog necu biti previse grub, ali ostace za historiju cinjenica koju nista promijeniti nece. Sve dok se nije desio taj valjda genocid ti i slicni ste mogli samo na koljenima kroz tunel van grada, nakon njega ste prodisali jer se naglo prosirila teritorija. Nema veze, tako je ocito moralo biti ali malo vise postovanja prema svim zrtvama. Razne Munire i svi postratni profiteri KS i TK ne smiju biti razlog da se udara i pljuje po vecini koja je napacena trajno.
tvoj problem je sto si ti zakljucio to na pogresan nacin
i upravu je tamo je bio genocid a u prijedoru sarajevu itd nije? jel to zbog vremenske distance u ubijanju?
haski sud je pogrijesio sto nije proglaseno da je generalno ucinjen genocid u bih a ne samo za jedan gradic
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#19187 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by foxlife »

il dottore wrote: 04/08/2021 13:50
dzeno123 wrote: 04/08/2021 09:12
Kako god, nikad joj bolje nije bilo u zivotu. Muz ko muz. Vala dosta i merhameta 30 god. Znam momka on i sestra stanove u vogosci dobili, poslove u državnim institucijama bogovoske, putovanja, samo sto im se mama sa munirom haverise. Trebamo svi mi otici u dijasporu i eto im zemlja nek zive, rade, glasaju za svoj SDA do mile volje. Hoce li munirino unuce biti prioritet kod zapošljavanja? I moja je porodica izgubila u Sarajevu puno, amidza poginuo, otac tesko ranjen, kuca nam izgorila sto je njena zrtva veca od nase?
Pa citas li ti sta objasnjava Magarece godine odakle joj 4 milje mjesecno? Sta znaci ovo muz k'o muz? Cuj nikad joj bolje nije bilo, mislis radi te 4 milje, a covjek ti navodi da joj je muz bio neki direktor.
Jesi debil zabio ti Avdo Avdic u usta
a ja slucajno znam da je presutila jos 4000 primanja
daj ba znaci ono sto pise magarece je 100% tacno i moramo to prihvatiti
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#19188 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MorningStar »

Sve ok samo jos jednom ovako da pogledamo- kome nije jasno;

User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5529
Joined: 04/08/2020 19:22

#19189 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by -Chesterfield- »

Dozer wrote: 04/08/2021 12:51
Odlicno je pitanje - zasto su Srebrenica i pobijeni tamo na nekakvom pijedestalu, a Sarajevo, koje je bilo skoro 4 godine u okruzenju i gdje je, realno, pobijeno vise ljudi nego u Srebrenici, nema takav status,
A Sarajevo..? I vi ste fine love uzeli na štetu drugih kantona.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/parlame ... /210727129
"U Nacrtu je propisano da koeficijent za Kanton Sarajevo iznosi 1,5 što bi prema projekcijama prihoda Kantonu Sarajevo smanjilo prihode za sljedeću godinu otprilike 60 - 70 miliona KM
User avatar
Login77777
Posts: 8542
Joined: 18/05/2021 09:11

#19190 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Login77777 »

-Chesterfield- wrote: 04/08/2021 19:46
Dozer wrote: 04/08/2021 12:51
Odlicno je pitanje - zasto su Srebrenica i pobijeni tamo na nekakvom pijedestalu, a Sarajevo, koje je bilo skoro 4 godine u okruzenju i gdje je, realno, pobijeno vise ljudi nego u Srebrenici, nema takav status,
A Sarajevo..? I vi ste fine love uzeli na štetu drugih kantona.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/parlame ... /210727129
"U Nacrtu je propisano da koeficijent za Kanton Sarajevo iznosi 1,5 što bi prema projekcijama prihoda Kantonu Sarajevo smanjilo prihode za sljedeću godinu otprilike 60 - 70 miliona KM
Zato je to sdO bOtina Salko raspodjelio po Draganovim Kantonima. :thumbup:

Nisam iz KS samo kazem.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5529
Joined: 04/08/2020 19:22

#19191 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by -Chesterfield- »

Login77777 wrote: 04/08/2021 19:50
-Chesterfield- wrote: 04/08/2021 19:46

A Sarajevo..? I vi ste fine love uzeli na štetu drugih kantona.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/parlame ... /210727129

Zato je to sdO bOtina Salko raspodjelio po Draganovim Kantonima. :thumbup:

Nisam iz KS samo kazem.
Ze - Do nije Draganov kanton.

https://www.zenicablog.com/galijasevic- ... 9yk9I8uZJQ
User avatar
Login77777
Posts: 8542
Joined: 18/05/2021 09:11

#19192 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Login77777 »

-Chesterfield- wrote: 04/08/2021 19:56
Login77777 wrote: 04/08/2021 19:50
Zato je to sdO bOtina Salko raspodjelio po Draganovim Kantonima. :thumbup:

Nisam iz KS samo kazem.
Ze - Do nije Draganov kanton.

https://www.zenicablog.com/galijasevic- ... 9yk9I8uZJQ
Raspodjela ide na sve Kantone ne samo na ZeDo. I pokrenuo Salko iz sdO. Ne radi toga da ZeDo, TK itd vise uzmu, nego radi toga sto nije sdO Vlada u KS. Sto to nije prije pokrenuto? I naravno da dio novca ide Draganu. I uredu je da raspodjela bude korektnija. Ali treba navesti razlog zasto je pokrenuto. A nije pokrenuto sigurno radi postenije raspodjele.
Sto ne pokrenu postupak radi korektnije raspodjele FBiH-manji entitet?
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5529
Joined: 04/08/2020 19:22

#19193 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by -Chesterfield- »

Login77777 wrote: 04/08/2021 20:00
-Chesterfield- wrote: 04/08/2021 19:56

Ze - Do nije Draganov kanton.

https://www.zenicablog.com/galijasevic- ... 9yk9I8uZJQ
Raspodjela ide na sve Kantone ne samo na ZeDo. I pokrenuo Salko iz sdO. Ne radi toga da ZeDo, TK itd vise uzmu, nego radi toga sto nije sdO Vlada u KS. Sto to nije prije pokrenuto? I naravno da dio novca ide Draganu. I uredu je da raspodjela bude korektnija. Ali treba navesti razlog zasto je pokrenuto. A nije pokrenuto sigurno radi postenije raspodjele.
Sto ne pokrenu postupak radi korektnije raspodjele FBiH-manji entitet?
Tražili su i 2015...a možda i prije te godine? Nije Sarajevska SDO dala. Evo prilike da se nepravda ispravi.

https://radio-feral.ba/aktuelno/inicija ... ih-prihoda

https://www.zenicablog.com/zdk-traze-pr ... ca-u-fbih/
Last edited by -Chesterfield- on 04/08/2021 20:15, edited 1 time in total.
User avatar
Login77777
Posts: 8542
Joined: 18/05/2021 09:11

#19194 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Login77777 »

-Chesterfield- wrote: 04/08/2021 20:12
Login77777 wrote: 04/08/2021 20:00
Raspodjela ide na sve Kantone ne samo na ZeDo. I pokrenuo Salko iz sdO. Ne radi toga da ZeDo, TK itd vise uzmu, nego radi toga sto nije sdO Vlada u KS. Sto to nije prije pokrenuto? I naravno da dio novca ide Draganu. I uredu je da raspodjela bude korektnija. Ali treba navesti razlog zasto je pokrenuto. A nije pokrenuto sigurno radi postenije raspodjele.
Sto ne pokrenu postupak radi korektnije raspodjele FBiH-manji entitet?
Tražili su i 2015...a možda i prije te godine? Nije SDA dala. Evo prilike da se nepravda ispravi.

https://radio-feral.ba/aktuelno/inicija ... ih-prihoda

https://www.zenicablog.com/zdk-traze-pr ... ca-u-fbih/
Naravno da nije dala. Jer tada su oni vodili KS.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#19195 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Dozer »

relativno84 wrote: 04/08/2021 14:48
Dozer wrote: 04/08/2021 12:51 Bravo. :thumbup:
Ovdje se samo, i stalno, poteze Srebrenica jer je tamo presudjen genocid. A svi ostali pobijeni na razne nacine sirom BiH su, u odnosu na to, irelevantni. Odlicno je pitanje - zasto su Srebrenica i pobijeni tamo na nekakvom pijedestalu, a Sarajevo, koje je bilo skoro 4 godine u okruzenju i gdje je, realno, pobijeno vise ljudi nego u Srebrenici, nema takav status, tj. porodice pobijenih u Sarajevu nemaju bas takav medijski tretman kao one iz Srebrenice... ?

Tamo je, valjda, bio genocid jer je za kratko vrijeme pobijeno toliko ljudi, a u Sarajevu nije jer se to ubijanje malo razvuklo...? Nije namjera bila ista i tamo i ovdje? Naravno da jeste.

Pustite se vise te suplje pateticne price o izbjeglicam iz IB. I ovdje je bilo izbjeglica u vlastitom rodnom gradu (imam takve u familiji), pa nikom nista. I, za razliku od IB, ovdje je slabo ko unovcio bilo sta. IB je unovcila sve i tamo i ovdje.
I onda se cudimo sto u entitetu grobnici imamo negiranja svega sto se desilo, kad vidimo naseg uvazenog borca kako preplavljen svojim frustracijama opravdanim i manje opravdanim kaze tamo je valjda bio genocid. Samo zbog krvi i znoja prolivenog necu biti previse grub, ali ostace za historiju cinjenica koju nista promijeniti nece. Sve dok se nije desio taj valjda genocid ti i slicni ste mogli samo na koljenima kroz tunel van grada, nakon njega ste prodisali jer se naglo prosirila teritorija. Nema veze, tako je ocito moralo biti ali malo vise postovanja prema svim zrtvama. Razne Munire i svi postratni profiteri KS i TK ne smiju biti razlog da se udara i pljuje po vecini koja je napacena trajno.
Ako nisi shvatio kontekst, onda...jbg... do tebe je. Kontekst je sljedeci - genocid je uradjen u cijeloj BiH, ne samo u Srebrenici. To sporno "valjda" se nije odnosilo na to sto ti impliciras.
Citati s razumijevanjem, mladji kolega...sta drugo da ti kazem....
User avatar
TheHound
Posts: 1209
Joined: 12/07/2013 15:26

#19196 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TheHound »

foxlife wrote: 04/08/2021 19:18
il dottore wrote: 04/08/2021 13:50

Pa citas li ti sta objasnjava Magarece godine odakle joj 4 milje mjesecno? Sta znaci ovo muz k'o muz? Cuj nikad joj bolje nije bilo, mislis radi te 4 milje, a covjek ti navodi da joj je muz bio neki direktor.
Jesi debil zabio ti Avdo Avdic u usta
a ja slucajno znam da je presutila jos 4000 primanja
daj ba znaci ono sto pise magarece je 100% tacno i moramo to prihvatiti
Ma sta ti znas jadan ne bio. Da znas 10% od onog sto laprdas po forumu bio bi akademik. Ne znam samo ko te uzima za ozbiljno, jos od starog "respo" nicka pa do ovog.
MorningStar wrote: 04/08/2021 19:24 Sve ok samo jos jednom ovako da pogledamo- kome nije jasno;

Vidis li da je dio gdje spominje 4000 isjecen, majmun Avdo je namjerno izrezao sve osim te famozne recenice.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#19197 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MorningStar »

Sta je isjeceno i sta je izvuceno iz konteksta molim obrazlozi ?
User avatar
luckylaka
Posts: 22310
Joined: 15/01/2010 06:28

#19198 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Hoce li nam senci sutra prirediti jos jedan cirkus u hd rezoluciji
suspect_zero
Posts: 25655
Joined: 11/10/2008 21:45

#19199 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by suspect_zero »

I tebe prenosi, sutra je četvrtak....i mislim da nema CD-a ove sedmice.
User avatar
_Reds_
Posts: 9324
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#19200 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _Reds_ »

MorningStar wrote: 04/08/2021 21:58 Sta je isjeceno i sta je izvuceno iz konteksta molim obrazlozi ?
Pa isjeceno je dio gdje objasnjava primanja njene porodice.

Lupam, plata sina i snahe cca 2500 hiljade, ona za rad u udruzenju, na sina i penziju cca 1500 KM, i eto ti 4.000 KM.

Nedo Bog nikom takve sudbine, nema tih para na ovom svijetu koje mogu nekon nadoknaditi gubitak najblizih,
Locked