EXIT - DUBIOZA KOLEKTIV

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
amel_who1
Posts: 1
Joined: 10/07/2005 09:23

#101

Post by amel_who1 »

kralju, ti moras neke stvari sa sobom da razjasnis...

prvo, zlocini koje je pocinila srpska strana organizirani su od strane VOJNOPOLITICKOG VRHA i sa zadovoljstvom, i upotrebom maste, krvi zeljnih zlocinaca, sprovodjeni u djelo... sa strane pripadnike armije BIH je bilo pocinjenih zlocina, ali od razuzdanih pojedinaca, ne od strane drzavne politike koja tezi masovnom unistenju druge nacije, tj. njenom iskorjenjivanju sa prostora na kojima je uvijek postojala... te pojedince bih ja streljao isto kao i pojedince s druge strane. medjutim sa jedne strane bi bilo 500 pojedinaca, a sa druge 50.000 pojedinaca...
armija BIH nije imala konc. logore, niti je to dopustala da se napravi (vjerujem da bi onih "500" pojedinaca to i uradilo da im je dozvoljeno.., ali nije! a onim "50.000" je dozvoljeno, cak su i proglasavani vojvodama zbog zvjerskih mucenja i ubistava u koncentracionim logorima...)...
dakle, nije to ni blizu... ja ne znam ko je na koga prvi poceo da puca i u kojoj drzavi i iz kojih razloga... neke cinjenice su vec duboko uklesane u historiju da ih se ne moze izbrisati.. citav svijet zna sta se desilo, i zato nemoj forsirati tu pricu o zlocinima sa svih strana... 8.000 civila po konc. logorima oko prijedora, da ti ne pricam sta im je radjeno, potrazi i procitaj knjigu pod nazivom Bijela kuca, tu je detaljno opisano ako budes mogao citati...
i imali su pravo da spomenu srebrenicu, ako svi smatraju da nemaju nikakve veze s tim, ne znam sto su se nasli uvrijedjenima, trebali su skupa s Dubiozom da ih osude..
NE IZJEDNACAVAJ ZLOCINE S JEDNE I DRUGE STRANE!!!
User avatar
perke
Posts: 2316
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: Rade Paprica - pitarima cuclica

#102

Post by perke »

oops, da ja nisam zalutao na politiku..nisam ,fino pise muzika....

btw, ta ista dubioza je trazila lovu da dodju na studentske demonstracije povodom prodaje marsalke....da lupaju pola sata u bubnjeve..... toliko o Bosnian kingdom i Kolektivu.
Himera
Posts: 496
Joined: 17/01/2005 19:34

#103

Post by Himera »

buhtelj wrote:Fakat ste prolupali.... na tom kurcevom Balkanu nisto ne prolazi bez SRANJA...pa kamo sve to VODI... zivite i Bosanci i Srbi u totalnom kurcu ne mozete preko grane, kronicno ste bez kesa...Vec i sami znate vase muke.

Kao sto je onaj kreten Bora rekao, kada bi imali sator velicine Balkana bi to definitvno bio najveci i najzanimljiviji cirkus na Svjetu...
Pored Bakanaca su na EXITu bili jos i ostali koji nemaju veze sa VASIM pizdarijama.
Ako ste se odlocili ziviti u MRAKU i jedni DRUGIMA jebavati MAJKU kao sto EDO MAAJKA kaze ostanite onda DOMA i ne ide van iz svog BRLOGA....o mu fuck ne kuzim vas fakat pola kurcaaaaa
Kva je buhtelj a sflašo kasiral u glavo a kaj?
stokaindahaus
Posts: 70
Joined: 04/02/2005 18:13

#104

Post by stokaindahaus »

Evo...dok chekamo da neko postavi snimke sa Exita (postoje li uopche???)...poslushajte...

http://www.isound.com/music/skipper/


BLHC ;)
buhtelj
Posts: 350
Joined: 13/02/2005 17:56

#105

Post by buhtelj »

Za Himera: Stari pa zar su ti operirali cak i ta dva 2 grama mozga..... pa ti nisto ne apsorbiras.. a ni slovenski ti ne ide bas od ruke.. Sto cemo sada moj cefurcek :)
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#106

Post by Soul_Sista »

Prince wrote:Oprosti liberalni Srbine, ali nije isto pobiti 100 ili 1.000 ljudi, o tome ti ja pričam.
Ne mogu se stvari izjednačavati, a to je ono čemu vi težite, priči u stilu "svi su krivi". Jesmo svi krivi, ali neki više, neki manje, neki najviše.
I neka se sudi svim zločincima, i ja sam za to, ali ne smije se isti prostor posvećivati svima, naveo sam ti i zašto. U brojkama nije mala distinkcija.
Nije istina da se i naši i hrvatski zločinci ne kažnjavaju. Bošnjački optuženici su se svi predali, a sjeti se koja dva srpska zločinca to vjerovatno neće nikada uraditi.
Sjetih se jedne izreke, "Bože me sačuvaj hrvatske kulture i srpskog junaštva".

Glede ponašanja Hercegovaca, Krajišnici se najrazličitije ponašaju, pa se država ne zove "Bosna i Krajina", što bi bilo jednako glupo kao "Bosna i Hercegovina". Imaju i oni različit naglasak, i mnogo razlika sa ostatkom Bosne.
E pa nisam mogla a da ne reagujem. De ti meni sad fino reci, po ovom tvom gore, sta je to "normalno ponasanje" u BiH? Krajisnici se najrazlicitije ponasaju od cega/koga? Koje li to norme? Sarajevske, mozda?
Mora da po tebi postoji neka "normala" dok su svi ostali (Hercegovci i Krajsnici) manje ili vise ( ne znam ni po cemu mjeris) razliciti od te iste,jel?
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#107

Post by dinash »

buhtelj wrote:Fakat ste prolupali.... na tom kurcevom Balkanu nisto ne prolazi bez SRANJA...pa kamo sve to VODI... zivite i Bosanci i Srbi u totalnom kurcu ne mozete preko grane, kronicno ste bez kesa...Vec i sami znate vase muke.

Kao sto je onaj kreten Bora rekao, kada bi imali sator velicine Balkana bi to definitvno bio najveci i najzanimljiviji cirkus na Svjetu...
Pored Bakanaca su na EXITu bili jos i ostali koji nemaju veze sa VASIM pizdarijama.
Ako ste se odlocili ziviti u MRAKU i jedni DRUGIMA jebavati MAJKU kao sto EDO MAAJKA kaze ostanite onda DOMA i ne ide van iz svog BRLOGA....o mu fuck ne kuzim vas fakat pola kurcaaaaa
dobro ti stoji nickname buhtelj.

suti i ne barkci stvari koje ne razumijes slovencicu, ili "sto je onaj kreten Bora rekao" bechki konjusaru.

inace, da je dosao U2 i svirao sandej bladi sandej (nadam se da ne moram objasnjavati O CEMU je ta pjesma) to je ok, da dodju svirati rage against the machine i pocnu pjevati o korporativnoj pohlepi i to je ok, da dodju svirati public enemy i pocnu repati o rasnim problemima u SAD to je takodjer ok, da dodju svirati asian dub foundation svi bi skakali i vristali "free satpal ram" itd. najn ileven to je ok. london, madrid sve moze itd. ali kad dodje dubioza i stavi na dnevni red NASE probleme, e to ne moze. to cemo opet pod tepih. necemo pricati o srebrenici da se slucajno srbi ne uvrijede. to je kao kad U2 ne bi svirali vec spomenutu sunday bloody sunday u engleskoj iz istog razloga.
Last edited by dinash on 10/07/2005 12:36, edited 3 times in total.
Himera
Posts: 496
Joined: 17/01/2005 19:34

#108

Post by Himera »

buhtelj wrote:Za Himera: Stari pa zar su ti operirali cak i ta dva 2 grama mozga..... pa ti nisto ne apsorbiras.. a ni slovenski ti ne ide bas od ruke.. Sto cemo sada moj cefurcek :)

Kakšna operacija tudi slučajno ne dunajski hlevar,ti slučajno nič ne absorbiraš ker si lepo presedu celotno vojno tako kot jaz lepo mirno in se nisi sekiral a bodo bombardirali in kako blizu,a bo linija zdržala,nisi razmišljal v stilu bom uspel preteči to križišče ne da bi me ostrostrelec ujel na muho zato nehaj prodajat sranjaker kot si reku fakat ne kužiš(uporabljaj pravilno govorico kužiš)

Če me še kaj rabiš imaš pm pa se zmeniva v živo če je treba!
Dubioza gostuje v Sloveniji a boš šel metat flaše dunajski buhteljček?
User avatar
perke
Posts: 2316
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: Rade Paprica - pitarima cuclica

#109

Post by perke »

Imate li vi slovenci vize za ovaj forum? :D :D :D

ako nemate ...razlaz!!! :D :D :D
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#110

Post by bug »

perke wrote:oops, da ja nisam zalutao na politiku..nisam ,fino pise muzika....

btw, ta ista dubioza je trazila lovu da dodju na studentske demonstracije povodom prodaje marsalke....da lupaju pola sata u bubnjeve..... toliko o Bosnian kingdom i Kolektivu.
daj.perke, srebrenca i marsalka? :roll:
User avatar
Saian
Posts: 15314
Joined: 08/04/2004 21:50

#111

Post by Saian »

stokaindahaus wrote:Evo...dok chekamo da neko postavi snimke sa Exita (postoje li uopche???)...poslushajte...

http://www.isound.com/music/skipper/


BLHC ;)
ja za ovog svog bivsheg sugradjanina tek sad chujem, ovo je dobro, Sisterka jesi poslushala ovo? BLHC 8-)
Bastet
Posts: 128
Joined: 01/04/2005 01:53
Location: trenutno uzagrebljena, inace Sarajevo :D

#112

Post by Bastet »

Himera wrote:
Bastet wrote:kratko i jasno mislim da se duboza kolektiv preserava i točka...


NE SERI TI MAJKE TI
također...
ovo je moje mišljenje, a ak ti se ne sviđa odjebi...
hvala na pažnji
User avatar
Saian
Posts: 15314
Joined: 08/04/2004 21:50

#113

Post by Saian »

Himera wrote:
buhtelj wrote:Za Himera: Stari pa zar su ti operirali cak i ta dva 2 grama mozga..... pa ti nisto ne apsorbiras.. a ni slovenski ti ne ide bas od ruke.. Sto cemo sada moj cefurcek :)

Kakšna operacija tudi slučajno ne dunajski hlevar,ti slučajno nič ne absorbiraš ker si lepo presedu celotno vojno tako kot jaz lepo mirno in se nisi sekiral a bodo bombardirali in kako blizu,a bo linija zdržala,nisi razmišljal v stilu bom uspel preteči to križišče ne da bi me ostrostrelec ujel na muho zato nehaj prodajat sranjaker kot si reku fakat ne kužiš(uporabljaj pravilno govorico kužiš)

Če me še kaj rabiš imaš pm pa se zmeniva v živo če je treba!
Dubioza gostuje v Sloveniji a boš šel metat flaše dunajski buhteljček?
chekaj da rezimiramo, delegat je doshao na Sa-x forum da ovdje ispravlja greshke u jednom od najrasprostranjenijih jezika svijeta, slovenskom, jel ovo samo meni suludo ili :-) ,

e buhtelj kako se u sloveniji mjeri ubrzanje auta?

od nula do granice jarane :D
Last edited by Saian on 10/07/2005 13:20, edited 1 time in total.
User avatar
perke
Posts: 2316
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: Rade Paprica - pitarima cuclica

#114

Post by perke »

bug wrote:
perke wrote:oops, da ja nisam zalutao na politiku..nisam ,fino pise muzika....

btw, ta ista dubioza je trazila lovu da dodju na studentske demonstracije povodom prodaje marsalke....da lupaju pola sata u bubnjeve..... toliko o Bosnian kingdom i Kolektivu.
daj.perke, srebrenca i marsalka? :roll:
:shock: jok.ba :-) dubioza korporejsn :-) mi smo ovdje samo zbog para :D :D
User avatar
Saian
Posts: 15314
Joined: 08/04/2004 21:50

#115

Post by Saian »

Bastet wrote:
Himera wrote:
Bastet wrote:kratko i jasno mislim da se duboza kolektiv preserava i točka...


NE SERI TI MAJKE TI
također...
ovo je moje mišljenje, a ak ti se ne sviđa odjebi...
hvala na pažnji
ma misljenje je ko i shupak, svako ga ima ;) hebi ga
Bastet
Posts: 128
Joined: 01/04/2005 01:53
Location: trenutno uzagrebljena, inace Sarajevo :D

#116

Post by Bastet »

Saian wrote:
Bastet wrote:
Himera wrote:

NE SERI TI MAJKE TI
također...
ovo je moje mišljenje, a ak ti se ne sviđa odjebi...
hvala na pažnji
ma misljenje je ko i shupak, svako ga ima ;) hebi ga
što se volimo pravit pametni jel te?
User avatar
Saian
Posts: 15314
Joined: 08/04/2004 21:50

#117

Post by Saian »

perke wrote:
bug wrote:
perke wrote:oops, da ja nisam zalutao na politiku..nisam ,fino pise muzika....

btw, ta ista dubioza je trazila lovu da dodju na studentske demonstracije povodom prodaje marsalke....da lupaju pola sata u bubnjeve..... toliko o Bosnian kingdom i Kolektivu.
daj.perke, srebrenca i marsalka? :roll:
:shock: jok.ba :-) dubioza korporejsn :-) mi smo ovdje samo zbog para :D :D
ja znam malo o bendu da bih sudio o njihovim moralnim i etichkim vrijednostima, mislio sam da se ovdje govori o njihovom chinu koji je za pohvalu, i kad ljudi napishu svaka chast misle na taj potez i nadam se da nece napraviti oltar Dubiozi u stanu, bend ko bend, ali shvacham da ovdje zelish ukazati na nedostojnost u ova dva postupka, to sa studenstkom organizacijom, moguce da je bilo nekih razloga o kojima mi pojma nemamo, a koje bi ih opravdale
User avatar
Saian
Posts: 15314
Joined: 08/04/2004 21:50

#118

Post by Saian »

Bastet wrote:
Saian wrote:
Bastet wrote: također...
ovo je moje mišljenje, a ak ti se ne sviđa odjebi...
hvala na pažnji
ma misljenje je ko i shupak, svako ga ima ;) hebi ga
što se volimo pravit pametni jel te?
josh da kazehs "jen dva tri sve sto kazhes to si ti" pa da pruzimo po mali prst svako i pjevamo "mir mir mir niko nije kriv" :D :D :D :roll: :roll:
Bastet
Posts: 128
Joined: 01/04/2005 01:53
Location: trenutno uzagrebljena, inace Sarajevo :D

#119

Post by Bastet »

Saian wrote:
Bastet wrote:
Saian wrote: ma misljenje je ko i shupak, svako ga ima ;) hebi ga
što se volimo pravit pametni jel te?
josh da kazehs "jen dva tri sve sto kazhes to si ti" pa da pruzimo po mali prst svako i pjevamo "mir mir mir niko nije kriv" :D :D :D :roll: :roll:
:D :D mere :D
buhtelj
Posts: 350
Joined: 13/02/2005 17:56

#120

Post by buhtelj »

Pa ako su Slovenija i Slovenci toliko u kurci i ako su becki konjusar.... zasto onda jebeno svi u BiH i Srbijii zelite doci tu, da cistite slovenske WCje i zasto je vec tu toliko Bosanca i Srba, koji rade prljave poslovce ... pa ako je toliko lose zasto onda svi ne idu odavde....Mislim da, da bi to Slovenci najradije vidjeli... ZALOSTNO JE

Za Himera... ja sam zivo u toj nesrestnoj Bosni i dozivio dio sranja koji se je dogodio... SAMO zelim reci, da mladi ljudi koji na ZALOST jos uvjek zive dolje ne mogu cijeli zivot prezivljeti u MRAKU, zatvoreni u zacarani krug, bez kesa, u bjedi, sa vizama...
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#121

Post by Soul_Sista »

Saian wrote:
stokaindahaus wrote:Evo...dok chekamo da neko postavi snimke sa Exita (postoje li uopche???)...poslushajte...

http://www.isound.com/music/skipper/


BLHC ;)
ja za ovog svog bivsheg sugradjanina tek sad chujem, ovo je dobro, Sisterka jesi poslushala ovo? BLHC 8-)
..zasto se osjecam prozvana :D
..nego de mi reci kako se ovo skida, udjem na stranicu ali sta dalje...treba mi kompas za snalazenje :D 8)
Himera
Posts: 496
Joined: 17/01/2005 19:34

#122

Post by Himera »

Saian wrote:
Himera wrote:
buhtelj wrote:Za Himera: Stari pa zar su ti operirali cak i ta dva 2 grama mozga..... pa ti nisto ne apsorbiras.. a ni slovenski ti ne ide bas od ruke.. Sto cemo sada moj cefurcek :)

Kakšna operacija tudi slučajno ne dunajski hlevar,ti slučajno nič ne absorbiraš ker si lepo presedu celotno vojno tako kot jaz lepo mirno in se nisi sekiral a bodo bombardirali in kako blizu,a bo linija zdržala,nisi razmišljal v stilu bom uspel preteči to križišče ne da bi me ostrostrelec ujel na muho zato nehaj prodajat sranjaker kot si reku fakat ne kužiš(uporabljaj pravilno govorico kužiš)

Če me še kaj rabiš imaš pm pa se zmeniva v živo če je treba!
Dubioza gostuje v Sloveniji a boš šel metat flaše dunajski buhteljček?
chekaj da rezimiramo, delegat je doshao na Sa-x forum da ovdje ispravlja greshke u jednom od najrasprostranjenijih jezika svijeta, slovenskom, jel ovo samo meni suludo ili :-) ,

e buhtelj kako se u sloveniji mjeri ubrzanje auta?

od nula do granice jarane :D

Ma bjež ba i brže se izmjeri nego neću više ok! :-D :-D
User avatar
Saian
Posts: 15314
Joined: 08/04/2004 21:50

#123

Post by Saian »

Soul_Sista wrote:
Saian wrote:
stokaindahaus wrote:Evo...dok chekamo da neko postavi snimke sa Exita (postoje li uopche???)...poslushajte...

http://www.isound.com/music/skipper/


BLHC ;)
ja za ovog svog bivsheg sugradjanina tek sad chujem, ovo je dobro, Sisterka jesi poslushala ovo? BLHC 8-)
..zasto se osjecam prozvana :D
..nego de mi reci kako se ovo skida, udjem na stranicu ali sta dalje...treba mi kompas za snalazenje :D 8)
hahaah eh ovako ima na stranici naslov pjesme "Partizan" i desno od njega zuti kvadratich sa crnim znakom "play" na njemu + iznad kvadraticha pishe play, eh sad lagano koordinacijom motorichkih aktivnosti oka i ruke kursor pozicionirash na taj kvadratich i kliknesh lijevim klikom i otvori ti se pop-up (moras ukinut pop-up blocker ako ga imas) i u njemu mp3 player i "zapochme shiz"

eto ja pojasnih :D :D :D
User avatar
Saian
Posts: 15314
Joined: 08/04/2004 21:50

#124

Post by Saian »

buhtelj wrote:Pa ako su Slovenija i Slovenci toliko u kurci i ako su becki konjusar.... zasto onda jebeno svi u BiH i Srbijii zelite doci tu, da cistite slovenske WCje i zasto je vec tu toliko Bosanca i Srba, koji rade prljave poslovce ... pa ako je toliko lose zasto onda svi ne idu odavde....Mislim da, da bi to Slovenci najradije vidjeli... ZALOSTNO JE

Za Himera... ja sam zivo u toj nesrestnoj Bosni i dozivio dio sranja koji se je dogodio... SAMO zelim reci, da mladi ljudi koji na ZALOST jos uvjek zive dolje ne mogu cijeli zivot prezivljeti u MRAKU, zatvoreni u zacarani krug, bez kesa, u bjedi, sa vizama...
eeeeeeeeee pa ovako sam blizu da ti lanem nesto :x :x :x aj razligu vatale
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#125

Post by Soul_Sista »

Saian wrote:
Soul_Sista wrote:
Saian wrote: ja za ovog svog bivsheg sugradjanina tek sad chujem, ovo je dobro, Sisterka jesi poslushala ovo? BLHC 8-)
..zasto se osjecam prozvana :D
..nego de mi reci kako se ovo skida, udjem na stranicu ali sta dalje...treba mi kompas za snalazenje :D 8)
hahaah eh ovako ima na stranici naslov pjesme "Partizan" i desno od njega zuti kvadratich sa crnim znakom "play" na njemu + iznad kvadraticha pishe play, eh sad lagano koordinacijom motorichkih aktivnosti oka i ruke kursor pozicionirash na taj kvadratich i kliknesh lijevim klikom i otvori ti se pop-up (moras ukinut pop-up blocker ako ga imas) i u njemu mp3 player i "zapochme shiz"

eto ja pojasnih :D :D :D
..ah meni treba neko posebno objasnjenje, sta ja mogu sto sam iz Krajine :oops: :D
..evo sad cu da probam :D
Post Reply