EXCLUSIVE GLOBAL

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
zovko85
Posts: 11
Joined: 25/06/2010 18:45

#1 EXCLUSIVE GLOBAL

Post by zovko85 »

Sad sam primio poziv na kucni broj, vidim neko sa 034 zove, kontam, bi li se javio ili nebi, i nema veze javim se kad tamo nekakav EXCLUSIVE GLOBAL iz Livna, ko nasumice izabran moj broj u Sarajevu, dobio jednodnevni naku večeru za 6 osoba RIMSKI MOST. Reko de vi meni to napismeno, posto sam imun na te gluposti i rekose poslat će, provjeravam broj na netu i stvarno EXCLUSIVE GLOBAL.
Kontam, koji ce kujac oni iz Livna meni veceru placat. :lol:
Cuo sam jos od jednog havera da je primio isti poziv. Valjda supljak! :-)
Ko je jos dobio? :D :D
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by alica.k »

mislim da ti je to ono, ti ces otici tamo i onda ces 5 sati slusati nekakvu prezentaciju i bla bla....bila je negdje tema o tome na forumu.
erx
Posts: 107
Joined: 06/08/2007 17:27

#3 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by erx »

Pazi da te ne isele dok ti budes uzivao u veceri :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9909
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#4 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by bordo gandalf »

Jaran to dobio ali uz tu veceru mora kupiti neki jastuk njihov
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#5 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by Rauber »

I mene su zvali 100 puta, kao neki jastuk dobio i veceru za 4 osobe, a vecera je ujedno i prezentacija. Nismo nikad otisli tako da ne znam sta tacno bude kad odes :)
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9909
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#6 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by bordo gandalf »

Rauber wrote:I mene su zvali 100 puta, kao neki jastuk dobio i veceru za 4 osobe, a vecera je ujedno i prezentacija. Nismo nikad otisli tako da ne znam sta tacno bude kad odes :)
taj jastuk moras platiti :)
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#7 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by nellington »

don_emir wrote:
Rauber wrote:I mene su zvali 100 puta, kao neki jastuk dobio i veceru za 4 osobe, a vecera je ujedno i prezentacija. Nismo nikad otisli tako da ne znam sta tacno bude kad odes :)
taj jastuk moras platiti :)
Kod mene stari nije platio jastuk, a dobio :shock:
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#8 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by Trasimaco »

Nije supljak, ja sam to dva puta dobio. Pojma nemam kako je bilo tamo, jer nisam isao nijednom. Znam da je neka tombola bila u programu. Ah never mind... :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#9 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by ladyblue18 »

Dobijes veceru i odes na prezentaciju da slusas o jastucima, jorganima, dushecima i tako to.
KOntaju da ces sta kupiti, a sve zhara.
User avatar
_johnnyboy
Posts: 13
Joined: 25/06/2010 21:58
Location: Sarajevo

#10 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by _johnnyboy »

haha
Isao ja, vecera mrak, riza plus pomfrit. :lol: Jos slusas supljak o madracima koji kostaju po 2-5000 KM!
Glupost.
pjegica
Posts: 284
Joined: 09/12/2006 00:06
Location: Tu negdje oko blizu

#11 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by pjegica »

Pazite se samo da ne bude, večera za cijelu porodicu tako da ostane prazan stan... pa vam plate večeru 100 KM, a iz stana/kuće iznesu stvari vrijedne po nekoliko hiljada... Neću da svaljujem da je to baš ove firme fazon, ali to se itekako dešavalo u mom komšiluku...
Mi smo dobijali pozive za nekakve prezentacije te noževa, te jastuka, te nakita... ne znam da je iko moj ikad otišao...
U današnjem vremenu ne vjerujem baš u dijeljenje stvari tek tako, džaba..
User avatar
_johnnyboy
Posts: 13
Joined: 25/06/2010 21:58
Location: Sarajevo

#12 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by _johnnyboy »

pjegica wrote:Pazite se samo da ne bude, večera za cijelu porodicu tako da ostane prazan stan... pa vam plate večeru 100 KM, a iz stana/kuće iznesu stvari vrijedne po nekoliko hiljada... Neću da svaljujem da je to baš ove firme fazon, ali to se itekako dešavalo u mom komšiluku...
Mi smo dobijali pozive za nekakve prezentacije te noževa, te jastuka, te nakita... ne znam da je iko moj ikad otišao...
U današnjem vremenu ne vjerujem baš u dijeljenje stvari tek tako, džaba..
Bravo! Ima i toga...
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9909
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#13 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by bordo gandalf »

nellington wrote:
don_emir wrote:
Rauber wrote:I mene su zvali 100 puta, kao neki jastuk dobio i veceru za 4 osobe, a vecera je ujedno i prezentacija. Nismo nikad otisli tako da ne znam sta tacno bude kad odes :)
taj jastuk moras platiti :)
Kod mene stari nije platio jastuk, a dobio :shock:
koliko znam njemu su trazili oko 100 KM za njega...samo rekao nisam zainteresovan :)
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#14 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by nellington »

don_emir wrote: koliko znam njemu su trazili oko 100 KM za njega...samo rekao nisam zainteresovan :)
Cool - možda postoje dvije firme, jedna koja daje džaba, druga koja naplaćuje :)
pshhh
Posts: 446
Joined: 16/01/2010 23:26

#15 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by pshhh »

zovko85 wrote:Sad sam primio poziv na kucni broj, vidim neko sa 034 zove, kontam, bi li se javio ili nebi, i nema veze javim se kad tamo nekakav EXCLUSIVE GLOBAL iz Livna, ko nasumice izabran moj broj u Sarajevu, dobio jednodnevni naku večeru za 6 osoba RIMSKI MOST. Reko de vi meni to napismeno, posto sam imun na te gluposti i rekose poslat će, provjeravam broj na netu i stvarno EXCLUSIVE GLOBAL.
Kontam, koji ce kujac oni iz Livna meni veceru placat. :lol:
Cuo sam jos od jednog havera da je primio isti poziv. Valjda supljak! :-)
Ko je jos dobio? :D :D
:lol: Isao moj drug vecera bila samo dva palacinka sa bestiljom od sljiva a morao ih slusati skoro dva sata. :lol:
zovko85
Posts: 11
Joined: 25/06/2010 18:45

#16 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by zovko85 »

pshhh wrote:
zovko85 wrote:Sad sam primio poziv na kucni broj, vidim neko sa 034 zove, kontam, bi li se javio ili nebi, i nema veze javim se kad tamo nekakav EXCLUSIVE GLOBAL iz Livna, ko nasumice izabran moj broj u Sarajevu, dobio jednodnevni naku večeru za 6 osoba RIMSKI MOST. Reko de vi meni to napismeno, posto sam imun na te gluposti i rekose poslat će, provjeravam broj na netu i stvarno EXCLUSIVE GLOBAL.
Kontam, koji ce kujac oni iz Livna meni veceru placat. :lol:
Cuo sam jos od jednog havera da je primio isti poziv. Valjda supljak! :-)
Ko je jos dobio? :D :D
:lol: Isao moj drug vecera bila samo dva palacinka sa bestiljom od sljiva a morao ih slusati skoro dva sata. :lol:

Evo dobio sam to fino i napismeno :=)

nije valjda da ču se ubijat bestiljom hahahhah!
e ako je bestilj onda ne idem :)
mahho
Posts: 2
Joined: 22/04/2010 00:27

#17 Re: EXCLUSIVE GLOBAL

Post by mahho »

Jaoooooo....

Nisam znao da je to to. Vec par dana svaki dan kad dodjem s posla vidim neko zvao sa 034. To su izuzetno nekulturni ublehasi i prodavaci magle... Da ne spominjem onu poznatu s bubrezima... Treba tamo kakvu inspekciju poslat na tu veceru... :x
Post Reply