Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
aladinosmic1
Posts: 277
Joined: 06/05/2015 21:20

#951 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by aladinosmic1 »

Koji IPTV preporučujete sa našim balkanskim kanalima da je najbolji kvalitet, i da je povoljno, ja sam iz Bosne :cry:
tnt-tunja
Posts: 1037
Joined: 19/08/2014 21:08

#952 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by tnt-tunja »

Ako nekome trebaju nasi kanali za inostranstvo neka se javi u PP.
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#953 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Samo da upozorim korisnike iptv servisa na velikog prevaranta koji prodaje usluge iptv-a sa kanalima sa podrucja Ex-yu da se radi o velikom prevarantu koji vam nece ponuditi skoro nista a uzet ce pare i nestati.Dakle pripazite
Jovanom Glodjovicem
[email protected]
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#954 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

Samsung je uklonio aplikaciju Smart IPTV iz modela televizora iz 2018. godine i uklanjaju postepeno tu aplikaciju sa starijih modela. Kada novo ažuriranje dođe do korisnika i obavi ga, izgubiće aplikaciju. Ovo se može izbjeći tako što ne ažurirate Smart IPTV aplikaciju kada dođe do najnovijeg ažuriranja.
To za sada važi samo za SAMSUNG i njegove modele televizora, ali je moguće da tako nešto učine i drugi proizvođači jer se Smart IPTV aplikacija nije pokazala kao dobra.
Također, uvjerite da Vaš TV nije na auto-ažuriranju da biste izbjegli ovaj problem.

Sad pročita na fejsu. Izgleda dohakalo i ovo.
castrodex
Posts: 22
Joined: 03/12/2012 18:13

#955 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by castrodex »

Pozdrav ljudi, znate li smiju li se gledati filmovi sa npr ove stranice https://filmovi24h.com , a da ne bude koverta nakon nekoliko dana ? :)
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#956 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

ima li neko nettv plus?

moze li gledati utakmice ovih dana, austrija bosna 15.11. i bilo koja druga tekma lige nacija 16.11. :?:
User avatar
TAFKAP
Posts: 10309
Joined: 30/09/2011 07:49

#957 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by TAFKAP »

uglavnomja wrote:ima li neko nettv plus?

moze li gledati utakmice ovih dana, austrija bosna 15.11. i bilo koja druga tekma lige nacija 16.11. :?:
net-tv-t94579s50.html#p15124481
bos92
Posts: 86
Joined: 30/01/2013 03:43

#958 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by bos92 »

Ma jok evo I danas svi kanali sport kluba koji prenose utakmice lige nacija zakljucani,ne mozes cak ni reprizu da gledas.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#959 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

hvala :thumbup: , bar znam na cemu sam

zadnja pretplata koju su dobili od mene, ali ce zato dobiti e-mail :twisted: :evil:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#960 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

bos92 wrote:Ma jok evo I danas svi kanali sport kluba koji prenose utakmice lige nacija zakljucani,ne mozes cak ni reprizu da gledas.
ne samo sk kanali nego i drugi kanali koji prenose utakmice, konkretno nova bih i orf
bos92
Posts: 86
Joined: 30/01/2013 03:43

#961 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by bos92 »

Ma ja se zajebo uzeo godinu unaprijed,jeste u pravu si svi ostali koji su prenosili ligu nacija bili su zakljucani.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#962 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Radio Sarajevo »

Net TV Plus adio od mene, nakon osam godina.

Oprostio sam im Arene, oprostio sam im HRT, pa na kraju i Eurosport, ali ono preksinoć im neću oprostiti. Nije problem što ne smiju prenositi utakmice, ja znam da to nekad nije do njih (iako se onda pitam koji kurac uopšte rade), ali je ogroman problem što nisu javili na vrijeme.

Smetljari.
isx
Posts: 3595
Joined: 24/05/2014 19:12

#963 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by isx »

Radio Sarajevo wrote:Net TV Plus adio od mene, nakon osam godina.

Oprostio sam im Arene, oprostio sam im HRT, pa na kraju i Eurosport, ali ono preksinoć im neću oprostiti. Nije problem što ne smiju prenositi utakmice, ja znam da to nekad nije do njih (iako se onda pitam koji kurac uopšte rade), ali je ogroman problem što nisu javili na vrijeme.

Smetljari.
Da ti nisi onaj u Austriji što je preksinoć čekićem poravnao net tv plus box na facebook live-u zato što nije bilo prijenosa utakmice?
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#964 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Radio Sarajevo »

isx wrote:
Radio Sarajevo wrote:Net TV Plus adio od mene, nakon osam godina.

Oprostio sam im Arene, oprostio sam im HRT, pa na kraju i Eurosport, ali ono preksinoć im neću oprostiti. Nije problem što ne smiju prenositi utakmice, ja znam da to nekad nije do njih (iako se onda pitam koji kurac uopšte rade), ali je ogroman problem što nisu javili na vrijeme.

Smetljari.
Da ti nisi onaj u Austriji što je preksinoć čekićem poravnao net tv plus box na facebook live-u zato što nije bilo prijenosa utakmice?
Tako sam se osjećao. Ali nisam ja taj, ja sam u Holandiji :)
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#965 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

isx wrote:
Radio Sarajevo wrote:Net TV Plus adio od mene, nakon osam godina.

Oprostio sam im Arene, oprostio sam im HRT, pa na kraju i Eurosport, ali ono preksinoć im neću oprostiti. Nije problem što ne smiju prenositi utakmice, ja znam da to nekad nije do njih (iako se onda pitam koji kurac uopšte rade), ali je ogroman problem što nisu javili na vrijeme.

Smetljari.
Da ti nisi onaj u Austriji što je preksinoć čekićem poravnao net tv plus box na facebook live-u zato što nije bilo prijenosa utakmice?
imal' dje link, da im posaljem, mamicu im ... :twisted:
samo zbog sporta placam tv, najvise zbog repke, naravno, ostalo nikad ne gledam
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#967 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

:lol: :lol: :lol: :pisnuo: :pisnuo:


nek se breni matere naspominj'o :D :izet:

hvala za ovo :-D
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#968 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Nettv sam odjebalo dok su izgubili Arenu sport i od tada uzimam samo ove iligalne servise.Dakle tip mi za 7 eura nudi sve nova BiH,Sport club,Arena,Bein,Bungeslifa,Skys sport...Ja prezadovoljan a vi placajte mjesecno po 15-20 da nemate nisra
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#969 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

luckylaka wrote:Nettv sam odjebalo dok su izgubili Arenu sport i od tada uzimam samo ove iligalne servise.Dakle tip mi za 7 eura nudi sve nova BiH,Sport club,Arena,Bein,Bungeslifa,Skys sport...Ja prezadovoljan a vi placajte mjesecno po 15-20 da nemate nisra

daj link :)

mislim da si mi jednom poslao, ali neka stranica sa milion linkova, pola ne radi, nemaju stranicu ni spisak kanala ...

daj na pp to sto ti uzimas :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#970 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

uglavnomja wrote:
luckylaka wrote:Nettv sam odjebalo dok su izgubili Arenu sport i od tada uzimam samo ove iligalne servise.Dakle tip mi za 7 eura nudi sve nova BiH,Sport club,Arena,Bein,Bungeslifa,Skys sport...Ja prezadovoljan a vi placajte mjesecno po 15-20 da nemate nisra

daj link :)

mislim da si mi jednom poslao, ali neka stranica sa milion linkova, pola ne radi, nemaju stranicu ni spisak kanala ...

daj na pp to sto ti uzimas :oops:
Dok zavrse utakmice i kvalifikacije za e.p. :D evo za minut
Na zalost ti si jedni korisnik na klix kome se ne moze poslati p.p..Nesto si blokirao
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#971 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

:oops:

imas pp :)
User avatar
B6Redhell
Posts: 5911
Joined: 25/12/2010 04:56

#972 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

Laki ne daji nikom. Štopat ce nama. I onako nece ni ovi ilegalci da uloze para u veci server. Pa kad se svi nataknu u isto vrijeme. :D :D
:wink:
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2802
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#973 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by ovo_malo_duse »

luckylaka wrote:Nettv sam odjebalo dok su izgubili Arenu sport i od tada uzimam samo ove iligalne servise.Dakle tip mi za 7 eura nudi sve nova BiH,Sport club,Arena,Bein,Bungeslifa,Skys sport...Ja prezadovoljan a vi placajte mjesecno po 15-20 da nemate nisra
Me to, prvi put kad su mi zatamnili utakmicu ja nazvao kaze ne moze. Ima da moze...

Kontaktirao kolegu lakija i od tada ne mjenjam ove momke 9 eurica 2 televizora. sinoc nesto blijeda slika na nova bih kad tamo na nekom turskom sport 3 ili je albanski slika ko mlijeko...
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#974 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by MaroonBrigade »

ovo_malo_duse wrote:Kontaktirao kolegu lakija i od tada ne mjenjam ove momke 9 eurica 2 televizora
Kakve su im rezolucije? Jesu li im HD kanali fakat HD ili su rezolucije lupam 900 x 400 :?:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#975 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by vjesticanametli »

ovo_malo_duse wrote:
luckylaka wrote:Nettv sam odjebalo dok su izgubili Arenu sport i od tada uzimam samo ove iligalne servise.Dakle tip mi za 7 eura nudi sve nova BiH,Sport club,Arena,Bein,Bungeslifa,Skys sport...Ja prezadovoljan a vi placajte mjesecno po 15-20 da nemate nisra
Me to, prvi put kad su mi zatamnili utakmicu ja nazvao kaze ne moze. Ima da moze...

Kontaktirao kolegu lakija i od tada ne mjenjam ove momke 9 eurica 2 televizora. sinoc nesto blijeda slika na nova bih kad tamo na nekom turskom sport 3 ili je albanski slika ko mlijeko...
sta 9 za 2....ja placam 0d 1 jan 2019 15 za 2.....lucky daj pls i meni kontakt da mjenjam
Post Reply