Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
mufa1
Posts: 2132
Joined: 03/03/2014 19:26

#926 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by mufa1 »

Ako je neko zainteresovan za kvalitetan (ali stvarno kvalitetan, garantujem) IPTV sa nasim, njemackim kanalima, plus sky bundesliga, sky italia po cijeni od 5 eura mjesecno, nek se javi u pp.
Stari kenjac
Posts: 516
Joined: 23/10/2009 13:01

#927 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Stari kenjac »

zamolen sam od nekih starijih ljudi da se malo raspitam za TV uslugu u Belgiji, nekog od legalnih operatera. Interesuje ih:

1.da li tv program mogu direktno pratiti na tv prijemniku bez racunara, imaju dobru internet konekciju nekog belgijskog operatera.
2.koje kanale ex yu mogu pratiti
način i iznos plaćanja.
Hvala! :bih:
User avatar
TAFKAP
Posts: 10270
Joined: 30/09/2011 07:49

#928 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by TAFKAP »

Net TV Plus ima mogućnost praćenja TV programa preko Smart TVa, pogledaj na njihovoj stranici koji TV uređaji i koji modeli su podržani. Za ostale ne znam.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#929 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

nettvplus je postao :-?

negativno:
nema hrt-ova :twisted: zadnjih nekoliko mjeseci
moras imati svoju stranicu za azuriranje i placanje (a obicno se ne moze platiti preko stranice nego se mora slati mail, traziti podrska preko chata ... da posalju neki link ...) :twisted:
cijena za samo jedan uredjaj (moze se instalirati vise, ali se moze gledati samo na jednom) je 17,5 eur mjesecno i nema popusta nego je 3 mjeseca x 17,5 itd
cijena za 2 uredjaja istovremeno je 22 eur

pozitivne stvari:
program nikada ne steka
moze se gledati 7 dana unazad (za ovu manju cijenu 20 izabranih kanala, za vecu svi kanali se mogu vracati) :thumbup:



ima valjda 200 kanala, previse :-? bar za mene, mislim da ima 50 pinkova i svaku seosku tv u bivsoj jugi
ali ima i sve ove glavne i vazne osim HRT-ova :roll:
sto se sporta tice iima sporklubova puno, nema arena
User avatar
B6Redhell
Posts: 5860
Joined: 25/12/2010 04:56

#930 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

tesko je ugrabiti sve...
neko hoce da gleda ovo neko ono..
ipak mislim da trebaju imati vece televizijske kuce u svom programu
mada licno sto se mene tice ta HRT da je djaba da se gleda ja je ne gledam....
User avatar
Rockefeller
Posts: 7220
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#931 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Rockefeller »

.
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#932 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

uglavnomja wrote:nettvplus je postao :-?

negativno:
nema hrt-ova :twisted: zadnjih nekoliko mjeseci
moras imati svoju stranicu za azuriranje i placanje (a obicno se ne moze platiti preko stranice nego se mora slati mail, traziti podrska preko chata ... da posalju neki link ...) :twisted:
cijena za samo jedan uredjaj (moze se instalirati vise, ali se moze gledati samo na jednom) je 17,5 eur mjesecno i nema popusta nego je 3 mjeseca x 17,5 itd
cijena za 2 uredjaja istovremeno je 22 eur

pozitivne stvari:
program nikada ne steka
moze se gledati 7 dana unazad (za ovu manju cijenu 20 izabranih kanala, za vecu svi kanali se mogu vracati) :thumbup:



ima valjda 200 kanala, previse :-? bar za mene, mislim da ima 50 pinkova i svaku seosku tv u bivsoj jugi
ali ima i sve ove glavne i vazne osim HRT-ova :roll:
sto se sporta tice iima sporklubova puno, nema arena
ImaS brate danas stotine ovih vlasnika iptv servisa sto nude sve kanale Arene,Sport club,Bein,Sky sport,Bundesliga..za $ 5-10.Jeste na crno ali koga briga.Vec nekoliko godina gledam tako.Evo na pocetku stranice covjek nudi servis.Probas ako valja kupi
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#933 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

registrovan :D

samo imam pretplatu jos neko vrijeme, pa kad istekne pitacu

mada meni je vazno da imam ono da vrtim unazad

i da moze bar na 2 uredjaja istovremeno
User avatar
mufa1
Posts: 2132
Joined: 03/03/2014 19:26

#934 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by mufa1 »

Samo nettv ima mogućnost vracanja unazad, al zato cvaja pretplata..
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#935 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

mufa1 wrote:Samo nettv ima mogućnost vracanja unazad, al zato cvaja pretplata..
nettv,gss,fastv,go4yu,bostel..svi imaju opciju gledanja unazad
bloodyczech
Posts: 40
Joined: 25/05/2013 23:55

#936 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by bloodyczech »

Imao sam nettv davno i nisu nimalo jeftini u odnosu sta nude,kupi ovo kupi ono resiver itd,nemaju arene a evo cujem sada nemaju i hrtvove,obavezu te ugovorom a ni oni nisu 100 % legalni nego Brena na reklami jer je to njeno pa svi polete,a pola streamova im je garant nelegalno :D
Imate milion iptv provajdera od 5-15 € ne bih vam savjetovao jeftine jer to svi kupuju i onda kad je neka utakmica vikendom to je ne gledljivo,bundeslige vise nema nego ima, a rezolucija SD,poneki HD,za tv preko 50" i HD je malo.
Ako nije proti pravila foruma da postavim link od koga ja kupujem
https://www.facebook.com/Refundo/
Lik je malo skuplji ali do sada najkvalitetniji sto sam mogao naci,Arene,Sport klubovi,Hbo i bundeslige u FHD rezoluciji,ima odlicnu videoteku azurira je bar jednom u mjesec dana a filmovi sve novi od 2o16-2o18 godine.Podrska mu je odlicna,uvjek je prilicno dostupan i ljubazan.
Imam Smart tv ali imam i box jer mogu da snimam,nema vracanje unazad ali meni ni ne treba,takodjer je prednost ko ima Mag box kao ja moze sa jednom liniom da dobije liniju za box i pc ili mobitel dok kod drugih provajdera nije moguce ili moras kupiti 2 linije.
Koristim takodjer VPN sa dedicated IP adresom tako da nemam vecih problema,takodjer ko zeli perfekciju neka ne kupuje iptv jer to nije za njih ne moze biti tako jeftino a da radi savrseno.
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#937 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

bloodyczech wrote:Imao sam nettv davno i nisu nimalo jeftini u odnosu sta nude,kupi ovo kupi ono resiver itd,nemaju arene a evo cujem sada nemaju i hrtvove,obavezu te ugovorom a ni oni nisu 100 % legalni nego Brena na reklami jer je to njeno pa svi polete,a pola streamova im je garant nelegalno :D
Imate milion iptv provajdera od 5-15 € ne bih vam savjetovao jeftine jer to svi kupuju i onda kad je neka utakmica vikendom to je ne gledljivo,bundeslige vise nema nego ima, a rezolucija SD,poneki HD,za tv preko 50" i HD je malo.
Ako nije proti pravila foruma da postavim link od koga ja kupujem
https://www.facebook.com/Refundo/
Lik je malo skuplji ali do sada najkvalitetniji sto sam mogao naci,Arene,Sport klubovi,Hbo i bundeslige u FHD rezoluciji,ima odlicnu videoteku azurira je bar jednom u mjesec dana a filmovi sve novi od 2o16-2o18 godine.Podrska mu je odlicna,uvjek je prilicno dostupan i ljubazan.
Imam Smart tv ali imam i box jer mogu da snimam,nema vracanje unazad ali meni ni ne treba,takodjer je prednost ko ima Mag box kao ja moze sa jednom liniom da dobije liniju za box i pc ili mobitel dok kod drugih provajdera nije moguce ili moras kupiti 2 linije.
Koristim takodjer VPN sa dedicated IP adresom tako da nemam vecih problema,takodjer ko zeli perfekciju neka ne kupuje iptv jer to nije za njih ne moze biti tako jeftino a da radi savrseno.

Posto je i kako uplacujes?
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#938 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

klikerusa wrote:
bloodyczech wrote:Imao sam nettv davno i nisu nimalo jeftini u odnosu sta nude,kupi ovo kupi ono resiver itd,nemaju arene a evo cujem sada nemaju i hrtvove,obavezu te ugovorom a ni oni nisu 100 % legalni nego Brena na reklami jer je to njeno pa svi polete,a pola streamova im je garant nelegalno :D
Imate milion iptv provajdera od 5-15 € ne bih vam savjetovao jeftine jer to svi kupuju i onda kad je neka utakmica vikendom to je ne gledljivo,bundeslige vise nema nego ima, a rezolucija SD,poneki HD,za tv preko 50" i HD je malo.
Ako nije proti pravila foruma da postavim link od koga ja kupujem
https://www.facebook.com/Refundo/
Lik je malo skuplji ali do sada najkvalitetniji sto sam mogao naci,Arene,Sport klubovi,Hbo i bundeslige u FHD rezoluciji,ima odlicnu videoteku azurira je bar jednom u mjesec dana a filmovi sve novi od 2o16-2o18 godine.Podrska mu je odlicna,uvjek je prilicno dostupan i ljubazan.
Imam Smart tv ali imam i box jer mogu da snimam,nema vracanje unazad ali meni ni ne treba,takodjer je prednost ko ima Mag box kao ja moze sa jednom liniom da dobije liniju za box i pc ili mobitel dok kod drugih provajdera nije moguce ili moras kupiti 2 linije.
Koristim takodjer VPN sa dedicated IP adresom tako da nemam vecih problema,takodjer ko zeli perfekciju neka ne kupuje iptv jer to nije za njih ne moze biti tako jeftino a da radi savrseno.

Posto je i kako uplacujes?
4200+ kanala. Koji ce mu kurac toliki kanali samo veca sansa da koci. Indijski, kineski i ta sranja sto niko ne gleda. Volio bihbi ja da znam koliko mu ovo kosta.
bloodyczech
Posts: 40
Joined: 25/05/2013 23:55

#939 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by bloodyczech »

klikerusa wrote:
bloodyczech wrote:Imao sam nettv davno i nisu nimalo jeftini u odnosu sta nude,kupi ovo kupi ono resiver itd,nemaju arene a evo cujem sada nemaju i hrtvove,obavezu te ugovorom a ni oni nisu 100 % legalni nego Brena na reklami jer je to njeno pa svi polete,a pola streamova im je garant nelegalno :D
Imate milion iptv provajdera od 5-15 € ne bih vam savjetovao jeftine jer to svi kupuju i onda kad je neka utakmica vikendom to je ne gledljivo,bundeslige vise nema nego ima, a rezolucija SD,poneki HD,za tv preko 50" i HD je malo.
Ako nije proti pravila foruma da postavim link od koga ja kupujem
https://www.facebook.com/Refundo/
Lik je malo skuplji ali do sada najkvalitetniji sto sam mogao naci,Arene,Sport klubovi,Hbo i bundeslige u FHD rezoluciji,ima odlicnu videoteku azurira je bar jednom u mjesec dana a filmovi sve novi od 2o16-2o18 godine.Podrska mu je odlicna,uvjek je prilicno dostupan i ljubazan.
Imam Smart tv ali imam i box jer mogu da snimam,nema vracanje unazad ali meni ni ne treba,takodjer je prednost ko ima Mag box kao ja moze sa jednom liniom da dobije liniju za box i pc ili mobitel dok kod drugih provajdera nije moguce ili moras kupiti 2 linije.
Koristim takodjer VPN sa dedicated IP adresom tako da nemam vecih problema,takodjer ko zeli perfekciju neka ne kupuje iptv jer to nije za njih ne moze biti tako jeftino a da radi savrseno.

Posto je i kako uplacujes?
prvo sam placao 35 € za 3 mjeseca,sada sam uzeo 6 mjeseci za 60 €,godina je 1oo € ali sam ja malo skeptican :D
bloodyczech
Posts: 40
Joined: 25/05/2013 23:55

#940 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by bloodyczech »

Point. wrote:
klikerusa wrote:
bloodyczech wrote:Imao sam nettv davno i nisu nimalo jeftini u odnosu sta nude,kupi ovo kupi ono resiver itd,nemaju arene a evo cujem sada nemaju i hrtvove,obavezu te ugovorom a ni oni nisu 100 % legalni nego Brena na reklami jer je to njeno pa svi polete,a pola streamova im je garant nelegalno :D
Imate milion iptv provajdera od 5-15 € ne bih vam savjetovao jeftine jer to svi kupuju i onda kad je neka utakmica vikendom to je ne gledljivo,bundeslige vise nema nego ima, a rezolucija SD,poneki HD,za tv preko 50" i HD je malo.
Ako nije proti pravila foruma da postavim link od koga ja kupujem
https://www.facebook.com/Refundo/
Lik je malo skuplji ali do sada najkvalitetniji sto sam mogao naci,Arene,Sport klubovi,Hbo i bundeslige u FHD rezoluciji,ima odlicnu videoteku azurira je bar jednom u mjesec dana a filmovi sve novi od 2o16-2o18 godine.Podrska mu je odlicna,uvjek je prilicno dostupan i ljubazan.
Imam Smart tv ali imam i box jer mogu da snimam,nema vracanje unazad ali meni ni ne treba,takodjer je prednost ko ima Mag box kao ja moze sa jednom liniom da dobije liniju za box i pc ili mobitel dok kod drugih provajdera nije moguce ili moras kupiti 2 linije.
Koristim takodjer VPN sa dedicated IP adresom tako da nemam vecih problema,takodjer ko zeli perfekciju neka ne kupuje iptv jer to nije za njih ne moze biti tako jeftino a da radi savrseno.

Posto je i kako uplacujes?
4200+ kanala. Koji ce mu kurac toliki kanali samo veca sansa da koci. Indijski, kineski i ta sranja sto niko ne gleda. Volio bihbi ja da znam koliko mu ovo kosta.
Logicno sto ti se ne svidja kazes mu da izbaci ili ne gledas,sto se mene tice u zadnje 3 godine najbolji a daleko najkvalitetniji iptv,ovi sa pika su smijesni 1 mjesec 5 € kad je tekma lige prvaka ili Bosne mozes se jebat,a za moj tv od 55" SD kanal je smrt kao da mi kocke trce po tv-u,a kod ovog FHD a neki holandski su i 4k,kad gledam tekmu komentator mi nije ni bitan
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#941 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

Dobro....hajde sad za nas koji ne znamo kako se sta radi.
Kako da gledam IPTV na smarttv?
Koji mi program treba?
Kako da ubacim listu od ovog refundo ili nekog drugog?
armin071
Posts: 5265
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#942 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by armin071 »

klikerusa wrote:Dobro....hajde sad za nas koji ne znamo kako se sta radi.
Kako da gledam IPTV na smarttv?
Koji mi program treba?
Kako da ubacim listu od ovog refundo ili nekog drugog?
Prvo moras vidjeti da li na svoj smarttv mozes skinuti app smart iptv ili ssiptv. Ako mozes kada otvotis taj app u njemu pise mac adresa tvog tv-a. Istu proslijedis tom liku od kojeg hoces da kupujes kanale i on se brine o ostalom.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#943 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Radio Sarajevo »

Ja koristim Net TV Plus već godinama, i mogu reći da im je podrška sjajna. Imaju tehničku podršku do 10 naveče, na čatu uglavnom dostupni i ljubazni, potrude se koliko mogu... Jeste najskuplje, ali nikad nema problema. Što se HRT-a tiče, svakako ga ne gledam, a jedino mi nedostaju Arene, ali kad mi baš zapne, onda kupim Balkaniyum na mjesec dana i gledam šta želim gledati.

Pored toga, kupim i Moju TV, tri mjeseca su 45 KM, a s tim mogu gledati Premijer ligu BiH :).
User avatar
Rockefeller
Posts: 7220
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#944 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Rockefeller »

Jesam li ja jedini koji u Dijaspori trazi nase kanale i Seriju A :mrgreen:
User avatar
mufa1
Posts: 2132
Joined: 03/03/2014 19:26

#945 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by mufa1 »

Rockefeller wrote:Jesam li ja jedini koji u Dijaspori trazi nase kanale i Seriju A :mrgreen:
Javi se u pp, imam i nase kanale i sky italija u paketu..
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#946 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

klikerusa wrote:Dobro....hajde sad za nas koji ne znamo kako se sta radi.
Kako da gledam IPTV na smarttv?
Koji mi program treba?
Kako da ubacim listu od ovog refundo ili nekog drugog?
Ovo ti znas bolje od nas pola ali da mako pojasnimo.Svaki tv nove generacije Samsung,Lg,Philips,Sony vec ima instaliranu smart iptv aplikaciju koju samo treba preuzeti i instalirati(ona je najednostavnija)Ona se placa vlasniku samo jednom oko $ 5.Nakon toga nadji servis koji ti odgovara a danas ih ima na desetine i vlasnik servisa ceti na tvoju mac adresu sam poslati kanale.Vecina ovik koji nude 4-5 ooo kanala u to racunaju i domece i strane serije i filmove.Dakle imaju mozda 1000 tv kanala i 3-4 000 serija i filmova.Servis koji ja imam tako funkcionise.
User avatar
d.a.d.a.
Posts: 1564
Joined: 30/04/2011 22:38

#947 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by d.a.d.a. »

.
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#948 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

luckylaka wrote: Ovo ti znas bolje od nas pola ali da mako pojasnimo.
:izet:
To ja radi onih mladjih...mada meni jos uvijek najbolje pase BHBostel net. Moram radi pramotavanja, jer ne znam kako bi zena gledala turske serije.

BTW, kod Refunda je 10-13 eura (zavisno od broja mjeseci)

Nego... cudi me da se ova diskusija jos drzi :run:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#949 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

klikerusa wrote:
luckylaka wrote: Ovo ti znas bolje od nas pola ali da mako pojasnimo.
:izet:
To ja radi onih mladjih...mada meni jos uvijek najbolje pase BHBostel net. Moram radi pramotavanja, jer ne znam kako bi zena gledala turske serije.

BTW, kod Refunda je 10-13 eura (zavisno od broja mjeseci)

Nego... cudi me da se ova diskusija jos drzi :run:

:shock:

samo amerika
samo sa boxom
box 150$
mjesecno 25$


lijepi nettv :-D
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#950 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

uglavnomja wrote:
klikerusa wrote:
luckylaka wrote: Ovo ti znas bolje od nas pola ali da mako pojasnimo.
:izet:
To ja radi onih mladjih...mada meni jos uvijek najbolje pase BHBostel net. Moram radi pramotavanja, jer ne znam kako bi zena gledala turske serije.

BTW, kod Refunda je 10-13 eura (zavisno od broja mjeseci)

Nego... cudi me da se ova diskusija jos drzi :run:

:shock:

samo amerika
samo sa boxom
box 150$
mjesecno 25$


lijepi nettv :-D
Mjesecno $16 (godisnji plan)
Box $100 (otplacen)

Ne bih nettv uzeo ni dzaba.
Post Reply