Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#851 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

Yamahalac wrote:Koji je servis najbolje uzeti sa pratecim android boxom za malo starije ljude?

Interesuju ih pretezno nasi kanali, hayat, bht, ftv.
Mislim da je Bostel Net najbolji za starije. Mojoj majci sam kupio, i nema problema.
User avatar
luckylaka
Posts: 22486
Joined: 15/01/2010 06:28

#852 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

klikerusa wrote:
Yamahalac wrote:Koji je servis najbolje uzeti sa pratecim android boxom za malo starije ljude?

Interesuju ih pretezno nasi kanali, hayat, bht, ftv.
Mislim da je Bostel Net najbolji za starije. Mojoj majci sam kupio, i nema problema.
Koliko kosta taj Bostel.ima li aplikaciju za smart tv.
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#853 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

luckylaka wrote:
klikerusa wrote:
Yamahalac wrote:Koji je servis najbolje uzeti sa pratecim android boxom za malo starije ljude?

Interesuju ih pretezno nasi kanali, hayat, bht, ftv.
Mislim da je Bostel Net najbolji za starije. Mojoj majci sam kupio, i nema problema.
Koliko kosta taj Bostel.ima li aplikaciju za smart tv.
$16,50 mjesecno godinu unaprijed, platis receiver,
nema aplikacije...koliko znam
User avatar
B6Redhell
Posts: 5906
Joined: 25/12/2010 04:56

#854 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

Da malo ozivim temu. posto ovaj nam jaran iz stl laki slomi se privatne poruke slat. Ko god zucne ha privatna poruka stize namah sto rekli nasi zemljaci zapadni. Nista javni servis. Samo privatno :D posto mi treba nas iptv service. Kakva je situacija sa onolikim servisima na PiK.ba (novi olx). Jeli ono sta pouzdano. Ima ih kijamet. Jeli ko od vas imo kakvog iskustva. Hvala unaprijed.
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#855 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by missko »

B6Redhell wrote:Da malo ozivim temu. posto ovaj nam jaran iz stl laki slomi se privatne poruke slat. Ko god zucne ha privatna poruka stize namah sto rekli nasi zemljaci zapadni. Nista javni servis. Samo privatno :D posto mi treba nas iptv service. Kakva je situacija sa onolikim servisima na PiK.ba (novi olx). Jeli ono sta pouzdano. Ima ih kijamet. Jeli ko od vas imo kakvog iskustva. Hvala unaprijed.
Trazis da ti puste probu 24 sata i ako ti se dopadne dogovoris kondicije. Ja sam probao par njih i jedan je bio dobar oko 8 eura al 3 mjeseca unaprijed
User avatar
B6Redhell
Posts: 5906
Joined: 25/12/2010 04:56

#856 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

missko wrote:
B6Redhell wrote:Da malo ozivim temu. posto ovaj nam jaran iz stl laki slomi se privatne poruke slat. Ko god zucne ha privatna poruka stize namah sto rekli nasi zemljaci zapadni. Nista javni servis. Samo privatno :D posto mi treba nas iptv service. Kakva je situacija sa onolikim servisima na PiK.ba (novi olx). Jeli ono sta pouzdano. Ima ih kijamet. Jeli ko od vas imo kakvog iskustva. Hvala unaprijed.
Trazis da ti puste probu 24 sata i ako ti se dopadne dogovoris kondicije. Ja sam probao par njih i jedan je bio dobar oko 8 eura al 3 mjeseca unaprijed

Nema veze. 3 mijeseca nije lose. Ne bih na dulje staze uzimo jer ipak su to mali servisi sa kucnim serverima. Nije lose. Morat cu pogledat nesto. Trenutno imam drugi service nije uopste sa prostora balkana. A treba mi radi dijece i naseg jezika.
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#857 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by missko »

Pogledaj na Piku moze se naci da valja
User avatar
luckylaka
Posts: 22486
Joined: 15/01/2010 06:28

#858 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

B6Redhell wrote:Da malo ozivim temu. posto ovaj nam jaran iz stl laki slomi se privatne poruke slat. Ko god zucne ha privatna poruka stize namah sto rekli nasi zemljaci zapadni. Nista javni servis. Samo privatno :D posto mi treba nas iptv service. Kakva je situacija sa onolikim servisima na PiK.ba (novi olx). Jeli ono sta pouzdano. Ima ih kijamet. Jeli ko od vas imo kakvog iskustva. Hvala unaprijed.
Ne znam jesi li ozbiljno ali brate Ko je trazio preporuku I dobio je. Ja imam trenutno dva servisa I meni rade odlicno Al jbga ja preporucim covjeku u Chicago on mi poslije napise, jebem te ovo nista ne valja koci non stop, , Ko da je moj servis pa ja odgovoran. Uzmi free test dan,dva oprobaj valja ne valja ima ih mali milion
User avatar
B6Redhell
Posts: 5906
Joined: 25/12/2010 04:56

#859 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

luckylaka wrote:
B6Redhell wrote:Da malo ozivim temu. posto ovaj nam jaran iz stl laki slomi se privatne poruke slat. Ko god zucne ha privatna poruka stize namah sto rekli nasi zemljaci zapadni. Nista javni servis. Samo privatno :D posto mi treba nas iptv service. Kakva je situacija sa onolikim servisima na PiK.ba (novi olx). Jeli ono sta pouzdano. Ima ih kijamet. Jeli ko od vas imo kakvog iskustva. Hvala unaprijed.
Ne znam jesi li ozbiljno ali brate Ko je trazio preporuku I dobio je. Ja imam trenutno dva servisa I meni rade odlicno Al jbga ja preporucim covjeku u Chicago on mi poslije napise, jebem te ovo nista ne valja koci non stop, , Ko da je moj servis pa ja odgovoran. Uzmi free test dan,dva oprobaj valja ne valja ima ih mali milion
Salim se ja laki u vezi PP. imo sam amigose ko i ti jedno vrijeme nekad su radili frca nekad ne. Ali nemam ni ja brzi gonzales internet tako da imai do mene. Nemam ih vise. Morat cu malo po piku prosunjati...
User avatar
luckylaka
Posts: 22486
Joined: 15/01/2010 06:28

#860 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

B6Redhell wrote:
luckylaka wrote:
B6Redhell wrote:Da malo ozivim temu. posto ovaj nam jaran iz stl laki slomi se privatne poruke slat. Ko god zucne ha privatna poruka stize namah sto rekli nasi zemljaci zapadni. Nista javni servis. Samo privatno :D posto mi treba nas iptv service. Kakva je situacija sa onolikim servisima na PiK.ba (novi olx). Jeli ono sta pouzdano. Ima ih kijamet. Jeli ko od vas imo kakvog iskustva. Hvala unaprijed.
Ne znam jesi li ozbiljno ali brate Ko je trazio preporuku I dobio je. Ja imam trenutno dva servisa I meni rade odlicno Al jbga ja preporucim covjeku u Chicago on mi poslije napise, jebem te ovo nista ne valja koci non stop, , Ko da je moj servis pa ja odgovoran. Uzmi free test dan,dva oprobaj valja ne valja ima ih mali milion
Salim se ja laki u vezi PP. imo sam amigose ko i ti jedno vrijeme nekad su radili frca nekad ne. Ali nemam ni ja brzi gonzales internet tako da imai do mene. Nemam ih vise. Morat cu malo po piku prosunjati...
Sve se to otprilike svodi na isto, svi nude skoro iste liste. Nekad radi nekad ne radi Al jbga za $6 mjesecno ja ne trazim previse. Izbor sportskih kanala je Ok I uglavnom sa njima nemam problema
User avatar
B6Redhell
Posts: 5906
Joined: 25/12/2010 04:56

#861 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

Na piku na prvog kojeg sam naletio pito za probu. Dade 48 sati. Kasnije se pretplatim ma frcera haman bolje nego kod famelije nettv koji je 3-4 puta skuplji. Jedinu prednost imaju sa premotavanjem unazad....
Uglavnom zadovoljan. A pik pun iptv servisa.
User avatar
luckylaka
Posts: 22486
Joined: 15/01/2010 06:28

#862 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Novi iptv servis je u ponudi ali kaze vlasnik samo za pretplatnike sa podrucja Amerike i Kanade.Dobio sam probni test 48 sati pogledao izgleda mi odlicno,jedan od boljih.Svi znacajniji BiH kanali,Srbija,Hrvatska i svi znacajniji sportski kanali.Vise informacija na F.B. Exyuiptv UsaKanada
User avatar
B6Redhell
Posts: 5906
Joined: 25/12/2010 04:56

#863 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

luckylaka wrote:Novi iptv servis je u ponudi ali kaze vlasnik samo za pretplatnike sa podrucja Amerike i Kanade.Dobio sam probni test 48 sati pogledao izgleda mi odlicno,jedan od boljih.Svi znacajniji BiH kanali,Srbija,Hrvatska i svi znacajniji sportski kanali.Vise informacija na F.B. Exyuiptv UsaKanada
super.
Za pare koliko kostaju poprilicno fino radi. Pogotovo sa MAG resiverom
User avatar
luckylaka
Posts: 22486
Joined: 15/01/2010 06:28

#864 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

B6Redhell wrote:
luckylaka wrote:Novi iptv servis je u ponudi ali kaze vlasnik samo za pretplatnike sa podrucja Amerike i Kanade.Dobio sam probni test 48 sati pogledao izgleda mi odlicno,jedan od boljih.Svi znacajniji BiH kanali,Srbija,Hrvatska i svi znacajniji sportski kanali.Vise informacija na F.B. Exyuiptv UsaKanada
super.
Za pare koliko kostaju poprilicno fino radi. Pogotovo sa MAG resiverom
Imao sam test prosle sedmice dva dana zaista su dobro radili ali posto vec imam jedan uplacen za naredna dva mjeseca sacekacu.I neko drugi ga hvale kazu da nemaju nikakvih problema sa gledanjem a i izbor kanala je dobar.Jedina stvar je sto ce i on kao i ostali vjerovatno ici ne sto veci broj pretplatnika,opteretiti server i opet problemi.Vidjecemo.Poz.
samkoF
Posts: 743
Joined: 02/10/2013 02:49

#865 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by samkoF »

klikerusa wrote:
luckylaka wrote:
klikerusa wrote: Mislim da je Bostel Net najbolji za starije. Mojoj majci sam kupio, i nema problema.
Koliko kosta taj Bostel.ima li aplikaciju za smart tv.
$16,50 mjesecno godinu unaprijed, platis receiver,
nema aplikacije...koliko znam

Ih otkd sam vam je pisao I govorio da je bostel net najbolji ima 3-4 godine , a vi tek sad uvidjeli nakon svih drugi zajebancija :)
Ko da ste na Aljaski a ne u St Louisu
User avatar
luckylaka
Posts: 22486
Joined: 15/01/2010 06:28

#866 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

@samkoF jarane moj uzmi ti jedan od ovih servisa a imas ih na F.B. koliko hoces ako ukucas iptv pa ces vidjeti sta sve ljudi nude za $5-6.Stotine kanala ,HD kanala,serija,filmova,sporta...svasta nesto za male pare i svi nude probni test od 24-48 sati.Dakle uzmi free pa oprobaj i nece ti nikada vise na um pasti ni Bostel,Netv,Gss,Fastv ili neki slican od $20.Naravno do tebe je ali samo probaj da se uvjeris.Poz.
samkoF
Posts: 743
Joined: 02/10/2013 02:49

#867 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by samkoF »

luckylaka wrote:@samkoF jarane moj uzmi ti jedan od ovih servisa a imas ih na F.B. koliko hoces ako ukucas iptv pa ces vidjeti sta sve ljudi nude za $5-6.Stotine kanala ,HD kanala,serija,filmova,sporta...svasta nesto za male pare i svi nude probni test od 24-48 sati.Dakle uzmi free pa oprobaj i nece ti nikada vise na um pasti ni Bostel,Netv,Gss,Fastv ili neki slican od $20.Naravno do tebe je ali samo probaj da se uvjeris.Poz.
Znas sta lucky , samko je poceo pratiti ovdje u americi nase kanale dok jos nisu ni postojale ove platforme neg kad se jedino moglo gledati preko sateltiskog operatera globalcast tv I samo tri nasa kanala bila hayat,bn I bostel.To je bilo mozda prije 8-9 godina tek kasnije pocinju razne platforme I u medjuvremenu sam mjenjao I isprobavao svasta nesta sto zbog nezdovoljstva izbora kanala il sto kvaliteta slike to jest servera .Uglavnom ja kad nadjem jedno sto mi je ok I ako me tu kvalitet slike ne zeza onda sam ja zadovoljan I ne trazim dalje drugo jeftinije za par dollar jer mi niko ne garantuje da ce I to biti nesto plaho kvalitetnije I bolje , posto sam ja zadvoljan sa bostel net tv otkad ih imam zato dalje nit trazim nit gledam , pa makar to kostalo 5-6 dollar mjesecno mada je nvjerovatno da takva cjena moze dati kvaliteti na duzi vremenski period.Ja imam bosteln net tv sve 4 godine I posto nemam problema imacu ih dok god ne pocnu srati da izvines, ako pocnu onda cu ih mjenjati.Placam 198 dollar godisnje odjednom , I ja zadovoljan I cjenom I kvalitetom slike I izborom kanala, sve mi stima I nema potrebe da nesto trece isprobavam.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#868 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by exliberal-ex »

Jedno pitanje posto ste dobri sa iptv

dali iko ima dobrog provajdera za dish, ja imam neke amogose ali su poceli da koce , malo malo pa padnu
User avatar
Point.
Posts: 27787
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#869 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

exliberal-ex wrote:Jedno pitanje posto ste dobri sa iptv

dali iko ima dobrog provajdera za dish, ja imam neke amogose ali su poceli da koce , malo malo pa padnu
Imam i ja amigose i nisam primjetio da koce.
User avatar
TAFKAP
Posts: 10305
Joined: 30/09/2011 07:49

#870 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by TAFKAP »

Pa more bit da su u njega haveri
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#871 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by exliberal-ex »

Point. wrote:
exliberal-ex wrote:Jedno pitanje posto ste dobri sa iptv

dali iko ima dobrog provajdera za dish, ja imam neke amogose ali su poceli da koce , malo malo pa padnu
Imam i ja amigose i nisam primjetio da koce.

ma meni pali od proslog petka...nista neradi, ja posalo poruku kaze on ecm...podigao i odmah krahirao...sad ganjam iptv
User avatar
luckylaka
Posts: 22486
Joined: 15/01/2010 06:28

#872 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

exliberal-ex wrote:Jedno pitanje posto ste dobri sa iptv

dali iko ima dobrog provajdera za dish, ja imam neke amogose ali su poceli da koce , malo malo pa padnu
Navrati na web sajt Sultanovici ako ti nije mrsko tamo na forumu svaki dan nude nesto novo od iptv servisa i svi nide free test.Probaj .Inace i ja sa amigosima imam problema u zadnje vrijeme ali zato ovaj samo za podrucje Usa-Kanada radi odlicni.Skuplji $ 2-3 ali je pravo dobar.
sarajevsko_pivo
Posts: 3457
Joined: 27/07/2009 16:22

#873 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by sarajevsko_pivo »

NetTvPlus je najbolji!
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#874 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by exliberal-ex »

luckylaka wrote:
exliberal-ex wrote:Jedno pitanje posto ste dobri sa iptv

dali iko ima dobrog provajdera za dish, ja imam neke amogose ali su poceli da koce , malo malo pa padnu
Navrati na web sajt Sultanovici ako ti nije mrsko tamo na forumu svaki dan nude nesto novo od iptv servisa i svi nide free test.Probaj .Inace i ja sa amigosima imam problema u zadnje vrijeme ali zato ovaj samo za podrucje Usa-Kanada radi odlicni.Skuplji $ 2-3 ali je pravo dobar.

Koji ti je samo za us/can ako nije tajna, moze I na pp
ja sam sad nasao nekog na e bay 10 $ americkih za mjesec...ono standardni kanali sa disha I canadski , hbo I movie chanells , sport ima posebno I tu je ja mislim oko 40 +kanala...italijani 6 kanala , ostalo je indija Pakistan arapski...znas I sam
User avatar
luckylaka
Posts: 22486
Joined: 15/01/2010 06:28

#875 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

exliberal-ex wrote:
luckylaka wrote:
exliberal-ex wrote:Jedno pitanje posto ste dobri sa iptv

dali iko ima dobrog provajdera za dish, ja imam neke amogose ali su poceli da koce , malo malo pa padnu
Navrati na web sajt Sultanovici ako ti nije mrsko tamo na forumu svaki dan nude nesto novo od iptv servisa i svi nide free test.Probaj .Inace i ja sa amigosima imam problema u zadnje vrijeme ali zato ovaj samo za podrucje Usa-Kanada radi odlicni.Skuplji $ 2-3 ali je pravo dobar.

Koji ti je samo za us/can ako nije tajna, moze I na pp
ja sam sad nasao nekog na e bay 10 $ americkih za mjesec...ono standardni kanali sa disha I canadski , hbo I movie chanells , sport ima posebno I tu je ja mislim oko 40 +kanala...italijani 6 kanala , ostalo je indija Pakistan arapski...znas I sam
Ma nije tajna ,evo ti f.b stranicu posjeti,kontaktiraj,oprobaje free 24 sata i uvjeri se.Ja sam uzeo na mjesec i radi odlicno
Exyuiptv UsaKanada
Post Reply