Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1001 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

bjelost66 wrote:Imali neko od vas FasTV i kako ona funkcionise. :)
Imas free test 30 dana pa probaj.Ja imao ali slabo nesto sportskih kanala i odustao
lissics
Posts: 502
Joined: 09/08/2018 06:29

#1002 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by lissics »

Koristim Nettv Plus na laptop + HDMI kabal za TV. Planiram da se prebacim na neki od uredjaja da oslobodim laptop.

Koristi li neko Amazon Fire Stick TV? Kako radi nettv plus aplikacija? Da li je spor interfejs i to?
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#1003 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by landlord »

lissics wrote:Koristim Nettv Plus na laptop + HDMI kabal za TV. Planiram da se prebacim na neki od uredjaja da oslobodim laptop.

Koristi li neko Amazon Fire Stick TV? Kako radi nettv plus aplikacija? Da li je spor interfejs i to?
Ja koristim app na samsung smart TV-u i radi odlicno.
lissics
Posts: 502
Joined: 09/08/2018 06:29

#1004 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by lissics »

landlord wrote:
Ja koristim app na samsung smart TV-u i radi odlicno.
Kod mene Sony i nemam app za TV. Imam chromecast ali lose je aplikacija prilagodjena za to, previse bugova.

Uzeo sam evo Amazon Fire Stick TV pa cu danas probati.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#1005 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

da li je neko imao iskustva sa exyu tv?
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1006 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

uglavnomja wrote:da li je neko imao iskustva sa exyu tv?
Ako mislis na exyu tv na smart iptv imao sam ja i uglavnom isto kao svi servisi koje nude.Previse kanala ali uglavnom rade dobro.Isprobaj Boom tv ako imas samsung ili lg smart tv .Oni imaju svoju vlastitu aplikaciju slicno kao Netv ili Gss.Prebacis je sa usb na tv i tu ti ostaje za stalno.Dobar izbor kanala,puno sportskih kanala sve Arena sport kanali,Sport club 1-10.Planet sport(nemaju Moja Tv) filmova mali milion.Uglavnom dobri su .$11 mjesecno ili ako hoces Premijum paket za $ 15 imas sve sto se nudi ...Sky sport,Bein...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#1007 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

luckylaka wrote:
uglavnomja wrote:da li je neko imao iskustva sa exyu tv?
Ako mislis na exyu tv na smart iptv imao sam ja i uglavnom isto kao svi servisi koje nude.Previse kanala ali uglavnom rade dobro.Isprobaj Boom tv ako imas samsung ili lg smart tv .Oni imaju svoju vlastitu aplikaciju slicno kao Netv ili Gss.Prebacis je sa usb na tv i tu ti ostaje za stalno.Dobar izbor kanala,puno sportskih kanala sve Arena sport kanali,Sport club 1-10.Planet sport(nemaju Moja Tv) filmova mali milion.Uglavnom dobri su .$11 mjesecno ili ako hoces Premijum paket za $ 15 imas sve sto se nudi ...Sky sport,Bein...

nazvali me neki, kazu ex yu tv se zovu, nude oko 200 kanala, 100 eur godisnje
ima varijanta box, smart tv, pc ...

trazim po netu, nidje nista ... pa da vidim ima li ko da zna nesto


hvala :)
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1008 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

uglavnomja wrote:
luckylaka wrote:
uglavnomja wrote:da li je neko imao iskustva sa exyu tv?
Ako mislis na exyu tv na smart iptv imao sam ja i uglavnom isto kao svi servisi koje nude.Previse kanala ali uglavnom rade dobro.Isprobaj Boom tv ako imas samsung ili lg smart tv .Oni imaju svoju vlastitu aplikaciju slicno kao Netv ili Gss.Prebacis je sa usb na tv i tu ti ostaje za stalno.Dobar izbor kanala,puno sportskih kanala sve Arena sport kanali,Sport club 1-10.Planet sport(nemaju Moja Tv) filmova mali milion.Uglavnom dobri su .$11 mjesecno ili ako hoces Premijum paket za $ 15 imas sve sto se nudi ...Sky sport,Bein...

nazvali me neki, kazu ex yu tv se zovu, nude oko 200 kanala, 100 eur godisnje
ima varijanta box, smart tv, pc ...

trazim po netu, nidje nista ... pa da vidim ima li ko da zna nesto


hvala :)
Kakav god da je ne uzimaj pretplatu na vise od 2-3 mjeseca ,ti servisi se preko noci gase i registruju pod drugim imenom a para nigdje.Uzmi probni test,vidi kako radi pa uplati prvi put na mjesec dana.Moj savjet.Poz. i tebi.Ako hoces stranicu gdje se nude mnogi vlasnici iptv servisa mogu ti poslati da probas sve i jedan po cijeno od 4-15 eura
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#1009 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

nadjoh ih

https://exyu.tv/
nema cijena na netu :D



dobar ti prijedlog :thumbup:
User avatar
TAFKAP
Posts: 10309
Joined: 30/09/2011 07:49

#1010 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by TAFKAP »

ima li gdje liste kanala zo ovo iznad?
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1011 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

TAFKAP wrote:ima li gdje liste kanala zo ovo iznad?
Ako nije nettv plus,gss,fastv onda se svi ovi ostali drze skoro jedne te iste liste.Svi ex yu kanali,svi sportski,dokumentarni,xxx,filmovi,serije.Jednostavno jedni od drugih kopiraju liste.
User avatar
TAFKAP
Posts: 10309
Joined: 30/09/2011 07:49

#1012 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by TAFKAP »

luckylaka wrote:
TAFKAP wrote:ima li gdje liste kanala zo ovo iznad?
Ako nije nettv plus,gss,fastv onda se svi ovi ostali drze skoro jedne te iste liste.Svi ex yu kanali,svi sportski,dokumentarni,xxx,filmovi,serije.Jednostavno jedni od drugih kopiraju liste.
Ovi imaju opciju vraćanja unzad od 8 dana, to mi je bitno.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#1013 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

TAFKAP wrote:
luckylaka wrote:
TAFKAP wrote:ima li gdje liste kanala zo ovo iznad?
Ako nije nettv plus,gss,fastv onda se svi ovi ostali drze skoro jedne te iste liste.Svi ex yu kanali,svi sportski,dokumentarni,xxx,filmovi,serije.Jednostavno jedni od drugih kopiraju liste.
Ovi imaju opciju vraćanja unzad od 8 dana, to mi je bitno.

i meni :thumbup:
demagog
Posts: 547
Joined: 26/11/2003 00:00

#1014 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by demagog »

lissics wrote: Uzeo sam evo Amazon Fire Stick TV pa cu danas probati.
Zanimalo bi me kakva su iskustva sa Nettv Plus na Fire Sticku
lissics
Posts: 502
Joined: 09/08/2018 06:29

#1015 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by lissics »

demagog wrote:
lissics wrote: Uzeo sam evo Amazon Fire Stick TV pa cu danas probati.
Zanimalo bi me kakva su iskustva sa Nettv Plus na Fire Sticku
Da ti pravo kazem - leti. 8-)

Nevjerojatno dobar uređaj za cijenu koju platis. Nettv plus radi bez ikakvih trzaja, sve uglađeno. Ima daljinski i funkcioniše odlično. Prebacivanje kanala, playliste, premotavanje u emisijama. Firestickov daljinski nema podesavanje glasnoce i to je jedina mana koju vidim. Obecali su u narednom izdanju ubaciti dugmad za glasnoću.

Medjutim, mogu da upravljam firestickom sa daljinskim od televizora. Bez ikakvih podesavanja, out of the box. Ne znam kako to radi, nisam googlao, al je dobra fora.

Prije ovog sam koristio tel+Chromecast i bila je katastrofa. Prelazak na firestick je bio pravi potez.
demagog
Posts: 547
Joined: 26/11/2003 00:00

#1016 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by demagog »

lissics wrote:
demagog wrote:
lissics wrote: Uzeo sam evo Amazon Fire Stick TV pa cu danas probati.
Zanimalo bi me kakva su iskustva sa Nettv Plus na Fire Sticku
Da ti pravo kazem - leti. 8-)

Nevjerojatno dobar uređaj za cijenu koju platis. Nettv plus radi bez ikakvih trzaja, sve uglađeno. Ima daljinski i funkcioniše odlično. Prebacivanje kanala, playliste, premotavanje u emisijama. Firestickov daljinski nema podesavanje glasnoce i to je jedina mana koju vidim. Obecali su u narednom izdanju ubaciti dugmad za glasnoću.

Medjutim, mogu da upravljam firestickom sa daljinskim od televizora. Bez ikakvih podesavanja, out of the box. Ne znam kako to radi, nisam googlao, al je dobra fora.

Prije ovog sam koristio tel+Chromecast i bila je katastrofa. Prelazak na firestick je bio pravi potez.
Zahvaljujem na informacijama :)
User avatar
marketleader
Posts: 393
Joined: 03/04/2010 22:56

#1017 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by marketleader »

Pozdrav, da li pri korištenju iptv usluge (ilegalnog tipa) u Njemačkoj ili negdje u Zapadnoj Evropi, koristite vpn ili neki vrstu zaštite za sakrivanje ip adrese?

Hvala. Pozdrav
User avatar
mufa1
Posts: 2135
Joined: 03/03/2014 19:26

#1018 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by mufa1 »

Nema potrebe ni za kakvim vpn-om niti drugom zastitom. Iptv je stream, nije torrent ili neki drugi share. Imam prijatelje u de koji godinama koriste iptv (ilegalne) i nikad nikakvih problema.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1019 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

Iptv nije ni ilegalan 100% tako da no frks. To je stream, poput Netflixa
User avatar
TAFKAP
Posts: 10309
Joined: 30/09/2011 07:49

#1020 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by TAFKAP »

Ima li ko iskustva sa go4yu.com?
lissics
Posts: 502
Joined: 09/08/2018 06:29

#1021 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by lissics »

TAFKAP wrote:Ima li ko iskustva sa go4yu.com?
Nisam znao za ovaj. Izgleda da nemaju Sport Klubovi u ponudi tako da nista sto se mene tice. (i dalje nettvplus)
User avatar
Fossil
Posts: 688
Joined: 11/10/2010 18:32

#1022 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Fossil »

Jel ne postoji neki paket kod nettv da imaju Arene i Sportklubovi?
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1023 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Fossil wrote:Jel ne postoji neki paket kod nettv da imaju Arene i Sportklubovi?
Koliko ja znam ne postoji posto nettv ima pravo na sport club kanale a gss na atena sport kanale.Imas ovi mali servisa sto kradu od veci pa nude i sport club,arenu,sky sport,bein,bundes ligu,premijership,nba,mls... sve sto ima cak i previse .Sve vise ih ima i opciju vracanja kanala ako gledas preko box ili fire stick.Mislim da uskoro izbacuju app. za smart tv koji ce imati mogucnost vracanja kanala sa cijenom od $ 28 da je kupis
User avatar
Fossil
Posts: 688
Joined: 11/10/2010 18:32

#1024 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Fossil »

Hvala na odg. Imam firestick i nettv mi se cini kao najstabilniji ove smartiptv cesto prave probleme upravo kad je najpotrebnije npr. liga prvaka kad je u pitanju. Zato sam htio uzeti nettv. Ali ak nema arenesport svakako moram traziti alternativu.
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1025 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Fossil wrote:Hvala na odg. Imam firestick i nettv mi se cini kao najstabilniji ove smartiptv cesto prave probleme upravo kad je najpotrebnije npr. liga prvaka kad je u pitanju. Zato sam htio uzeti nettv. Ali ak nema arenesport svakako moram traziti alternativu.
Pa od ovih tzv.legalnih nettv,gss,go4you,fasttv...cini mi se da ni jedan u paketu nema Arenu i Sport club ali zato od ovih ilegalnih koji kradu servise jedan od drugog svi imaju plus desetine jos nekih drugih sportskih kanala.Na koji nacin oni to rade nemam pojma ali ja takve vec godinama koristim a cijena 2-3 puta manja.Jedino sto nemaju opciju vracanja kanala unazad osim balkaniyum koji ima -6,-9,-12
Post Reply