Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1051 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Point. wrote:
luckylaka wrote:
Point. wrote:Vrijeme da se skloni iptv app sa tv ili šta?
Pratis li sta se desava u europi.Interpol je pokrenuo akciju na suzbijanju ilegalnih operatora.Neki su vec pofatani i duzni su da otkriju korisnike istih kanala u saradnji sa pay palom.Kazu da uskoro slijedi akcija i u USA.Ne znam koji su to ovdje legalni jer mene je i vlasnik mog servisa upozorio da je nelegalan i ugasio svoj servis
Nisam upratio. Mislio sam da je iptv u nekoj sivoj zoni tj nit legalan nit ilegalan upravo što se kod end usera ne vrši dekodiranje niti su serveri u EU. Tako je bilo zadnje što sam čitao. Ja sam uplatio prošle godine u bit coin, nikad preko paypala. I šta sad da se radi? Da se izbriše aplikacija?
Jbga ja sam danas ponovo prijavio novi servis pa kako bude drugima tako i meni iako i sam znam da je ovo ilegalno.Valjda nece bas na mene potrfiti
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1052 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

Ja ću skloniti app večeras, ko mu jebe mater. Valja li ovaj nettv plus, oni nemaju Arene? Ima li šta da valja da je 100% provjereno legalno da ima i arene i sporklub?
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1053 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Point. wrote:Ja ću skloniti app večeras, ko mu jebe mater. Valja li ovaj nettv plus, oni nemaju Arene? Ima li šta da valja da je 100% provjereno legalno da ima i arene i sporklub?
Nemaju arenu.kazu da sad nemaju ni hrvatske ni neke srpske kanale gss ima arenu nema sport club fasttv izgleda da je sve izgubio.Evo ja danas trazio od 5-6 vlas ika koje sam nasao na f.b. i koji kazu da im sve normalno radi da mi posalju test ni jedan mi se nije javio.Neki bezze poslao nema 90% kanala samo koci kaze tip do tvog je interneta.Ma mrsh u p.m.
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1054 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Evo ovaj garantune da su legalni 100 % i kaze da im sve radi
Iptv ex-yu.Da vidimo i to kad posalje test
BornInHell
Posts: 403
Joined: 09/04/2008 05:08

#1055 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by BornInHell »

Ima i na Aliexpressu hrpa lista za cijeli svijet. Totalno jeftino a nude i test nisam isprobo ali kako stvari stoje moraču. Isto tako ima i neki dobar app sa EPGom zove se Tivimate moze se staviti na Firestick ili android box i onda sa tom listom sa Alija gledas 5000 kanala
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1056 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

luckylaka wrote:
Point. wrote:Ja ću skloniti app večeras, ko mu jebe mater. Valja li ovaj nettv plus, oni nemaju Arene? Ima li šta da valja da je 100% provjereno legalno da ima i arene i sporklub?
Nemaju arenu.kazu da sad nemaju ni hrvatske ni neke srpske kanale gss ima arenu nema sport club fasttv izgleda da je sve izgubio.Evo ja danas trazio od 5-6 vlas ika koje sam nasao na f.b. i koji kazu da im sve normalno radi da mi posalju test ni jedan mi se nije javio.Neki bezze poslao nema 90% kanala samo koci kaze tip do tvog je interneta.Ma mrsh u p.m.
Jebiga, ako nemaju Arene gdje ću gledat CL i talijansku ligu. Ko kad su podijelili SK i arenu pa moraš uzeti dva servisa da bi sve lige petice pratio. Ti ćeš nastaviti sa Smart IPTV?
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1057 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Point. wrote:
luckylaka wrote:
Point. wrote:Ja ću skloniti app večeras, ko mu jebe mater. Valja li ovaj nettv plus, oni nemaju Arene? Ima li šta da valja da je 100% provjereno legalno da ima i arene i sporklub?
Nemaju arenu.kazu da sad nemaju ni hrvatske ni neke srpske kanale gss ima arenu nema sport club fasttv izgleda da je sve izgubio.Evo ja danas trazio od 5-6 vlas ika koje sam nasao na f.b. i koji kazu da im sve normalno radi da mi posalju test ni jedan mi se nije javio.Neki bezze poslao nema 90% kanala samo koci kaze tip do tvog je interneta.Ma mrsh u p.m.
Jebiga, ako nemaju Arene gdje ću gledat CL i talijansku ligu. Ko kad su podijelili SK i arenu pa moraš uzeti dva servisa da bi sve lige petice pratio. Ti ćeš nastaviti sa Smart IPTV?
Ma jasta nego nastaviti uzeo sam danas dva servisa za test odmah mi kaze vlas ik da nisu povratili sve kanale al ima arena,sport club, mojatv .Vidjecu jos danas kako radi
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1058 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

luckylaka wrote: Ma jasta nego nastaviti uzeo sam danas dva servisa za test odmah mi kaze vlas ik da nisu povratili sve kanale al ima arena,sport club, mojatv .Vidjecu jos danas kako radi
Ja kontam probati ovak gss media. Kažu da su legalni. Imaju Arene prenose talijansku i CL najbitnije. Vidjećemo kako ferceraju.
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#1059 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Entropio »

Cuj oni kazu da su legalni. :lol:

Oni ce ti reci i da je nebo ljubicasto, samo da ti prodaju proizvod.

Sve ovo je ilegalno. Svaki servis ove vrste. Znas li ti koliku bi mjesecnu pretplatu morao placati za neki servis koji ima sve te kanale? Placao bi mjesecno to sto sad placas godisnje.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1060 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

Entropio wrote:Cuj oni kazu da su legalni. :lol:

Oni ce ti reci i da je nebo ljubicasto, samo da ti prodaju proizvod.

Sve ovo je ilegalno. Svaki servis ove vrste. Znas li ti koliku bi mjesecnu pretplatu morao placati za neki servis koji ima sve te kanale? Placao bi mjesecno to sto sad placas godisnje.
Hoćeš da kažeš da je i Brenin Nettvplus nelegalan? Ljudi ga reklamiraju na svim mogućim televizijama. Koliko sam skontao GSS je ista stvar, samo konkurent
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1061 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Point. wrote:
luckylaka wrote: Ma jasta nego nastaviti uzeo sam danas dva servisa za test odmah mi kaze vlas ik da nisu povratili sve kanale al ima arena,sport club, mojatv .Vidjecu jos danas kako radi
Ja kontam probati ovak gss media. Kažu da su legalni. Imaju Arene prenose talijansku i CL najbitnije. Vidjećemo kako ferceraju.
Oni daju mislim 5 dana free ali nemaju Sport club uzmes nettv 7 dana free ili fasttv oni daju mjesec dana free
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1062 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

luckylaka wrote:
Point. wrote:
luckylaka wrote: Ma jasta nego nastaviti uzeo sam danas dva servisa za test odmah mi kaze vlas ik da nisu povratili sve kanale al ima arena,sport club, mojatv .Vidjecu jos danas kako radi
Ja kontam probati ovak gss media. Kažu da su legalni. Imaju Arene prenose talijansku i CL najbitnije. Vidjećemo kako ferceraju.
Oni daju mislim 5 dana free ali nemaju Sport club uzmes nettv 7 dana free ili fasttv oni daju mjesec dana free
Kažu u gss da daju 15 dana free. Al još nisu poslali mail kao vikend. Šta nudi fasttv, je li to legalno? Nisam čuo za njih.
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1063 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

@Point idi na njihov web sajt Fasttv i pogledaj kazu da imaju 40 sportskih kanala sto nisu imali prine
Uzmes mjesec dana free i pregledas
User avatar
B6Redhell
Posts: 5911
Joined: 25/12/2010 04:56

#1064 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

Imam prijatelja sa fasttv i nije nesto zadovoljan. Nettv reze kanale ko sjekirom. Nekad ih bilo nemozes prelistat. Sad limitirano sve.
Dok nije ovaj ilegalni pao. Bio je bolji od bilo kojeg legalnog.. nazalost šačica legalnih je dostupna. Pa tako da i nije neka konkurencija.
Sto se tice iptv velika se lova vrti i mogu vazda offshore servere napraviti. Kao sto radi jedan NFPS. Iptvzeta. Npr. I ja mislim da ce to nakon nekog vremena opet po starom..
i ovim sto su ih pohvatali i nije pametno imati servere u jednoj italiji njemackoj, grckoj gdje su Veoma lahko otkriveni... ali su bili napravili dobru mrezu koja se brzo rasirila i naravno brzo pala...
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1065 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

B6Redhell wrote:Imam prijatelja sa fasttv i nije nesto zadovoljan. Nettv reze kanale ko sjekirom. Nekad ih bilo nemozes prelistat. Sad limitirano sve.
Dok nije ovaj ilegalni pao. Bio je bolji od bilo kojeg legalnog.. nazalost šačica legalnih je dostupna. Pa tako da i nije neka konkurencija.
Sto se tice iptv velika se lova vrti i mogu vazda offshore servere napraviti. Kao sto radi jedan NFPS. Iptvzeta. Npr. I ja mislim da ce to nakon nekog vremena opet po starom..
i ovim sto su ih pohvatali i nije pametno imati servere u jednoj italiji njemackoj, grckoj gdje su Veoma lahko otkriveni... ali su bili napravili dobru mrezu koja se brzo rasirila i naravno brzo pala...
Ma vecina ih se vec vratila jos imaju sitnih problema al jbga sta mozes ocekivati za $ 5-6 u odnosu na fast ili nettv koji su od $ 20-25
User avatar
B6Redhell
Posts: 5911
Joined: 25/12/2010 04:56

#1066 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

luckylaka wrote:
B6Redhell wrote:Imam prijatelja sa fasttv i nije nesto zadovoljan. Nettv reze kanale ko sjekirom. Nekad ih bilo nemozes prelistat. Sad limitirano sve.
Dok nije ovaj ilegalni pao. Bio je bolji od bilo kojeg legalnog.. nazalost šačica legalnih je dostupna. Pa tako da i nije neka konkurencija.
Sto se tice iptv velika se lova vrti i mogu vazda offshore servere napraviti. Kao sto radi jedan NFPS. Iptvzeta. Npr. I ja mislim da ce to nakon nekog vremena opet po starom..
i ovim sto su ih pohvatali i nije pametno imati servere u jednoj italiji njemackoj, grckoj gdje su Veoma lahko otkriveni... ali su bili napravili dobru mrezu koja se brzo rasirila i naravno brzo pala...
Ma vecina ih se vec vratila jos imaju sitnih problema al jbga sta mozes ocekivati za $ 5-6 u odnosu na fast ili nettv koji su od $ 20-25
Obicno ovi sto su se vratili. A tako i moj, to su lokalci na manjim serverima. Vidi se lista kanala ista. Ali fali puno toga. Od vracanja nazad preko epg do on demand videos.. i arhive. to sve fali. A lokalni to ne mogu napraviti lahko bas. Ja imam dvije stb kutije sa dva razlicita servisa. Europsko bio pao i vratio se ranjen. :-D ovaj drugi nije ni osijetio. Doduse veze nema sa eurospkim... ali mi istice uskoro i valja nekako cryptirati produzenje. Mozda platiti s bitcoinom.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1067 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

Znači nettv, gss media i fasttv su jedini što legalno nude kanale? Meni je najvažnije SK i Arene da imaju, ostale i negledam. Nekad Discovery i djeca Hayatovce i to je to.
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1068 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Point. wrote:Znači nettv, gss media i fasttv su jedini što legalno nude kanale? Meni je najvažnije SK i Arene da imaju, ostale i negledam. Nekad Discovery i djeca Hayatovce i to je to.
Jedini za koje ja znam da su legalni su go4you i kopernikus e sad pitanje koliko su i oni legalni jer da bi otkupio prava za arenu i sport club tu treba puno para.Uglavnom svi oni tvrde da su legalni koliko su to samo oni znaju
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1069 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

luckylaka wrote:
Point. wrote:Znači nettv, gss media i fasttv su jedini što legalno nude kanale? Meni je najvažnije SK i Arene da imaju, ostale i negledam. Nekad Discovery i djeca Hayatovce i to je to.
Jedini za koje ja znam da su legalni su go4you i kopernikus e sad pitanje koliko su i oni legalni jer da bi otkupio prava za arenu i sport club tu treba puno para.Uglavnom svi oni tvrde da su legalni koliko su to samo oni znaju
Kontam ne bi se reklamirali ovi servisi po televiziji, poznati ljudi im pravili reklamu da nisu legalni. Ne možeš npr naći ni jednu reklamu za neki drugi iptv servis. Na to kontam.
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1070 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Point. wrote:
luckylaka wrote:
Point. wrote:Znači nettv, gss media i fasttv su jedini što legalno nude kanale? Meni je najvažnije SK i Arene da imaju, ostale i negledam. Nekad Discovery i djeca Hayatovce i to je to.
Jedini za koje ja znam da su legalni su go4you i kopernikus e sad pitanje koliko su i oni legalni jer da bi otkupio prava za arenu i sport club tu treba puno para.Uglavnom svi oni tvrde da su legalni koliko su to samo oni znaju
Kontam ne bi se reklamirali ovi servisi po televiziji, poznati ljudi im pravili reklamu da nisu legalni. Ne možeš npr naći ni jednu reklamu za neki drugi iptv servis. Na to kontam.
Ako gledas Prvu oni samo reklamiraju nettv ako gledas Saharu oni reklamiraju samo DobruTv ako gledas Otv oni reklamiraju Fasttv na Happy mozes vidjeti gss ...svako ima svoje favorite i navodno svi su lagalni.Ali neka ih sto vise pa proberi.
armin071
Posts: 5291
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#1071 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by armin071 »

Nije nijedan legalan samo nettv ima marketing masineriju iza sebe i rade pametnije tale nase kanale u inostranstvu a ne bakcu se sa sky paketima i sl. Sve je to isto. I nettv je imala koliko hoces slucajeva gdje u po frke nestane signal i sl. Pa kako sr to moze desiti ako si legalan?? Dosta stabilni jesu i malo profesionalniji interfejs ali zato te ogule momacki...
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#1072 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by omar little »

razmisljam uzeti tu neku pretplatu zbog fudbala, ocu lp, la ligu i epl. postoji li takvo sta? koji je najbolji taj servis? jel rade uopce jos uvijek, vidim gore se nesto zalite? hvala :)
bos92
Posts: 86
Joined: 30/01/2013 03:43

#1073 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by bos92 »

Ja evo vec nekoliko godina koristim ovaj Nettv I prilicno ssam zadovoljan sa njim,vratili su ponovo sve hrvatske programe,a sto se tice sportskih kanala tu su sport klubovi I neki slovenacki sportski programi koji prenose pa haman sve lige petice osim njemacke lige,cak imaju i neke utakmice turske,austrijske,holandske,portugalske i rumunske lige na SK.Tako sto se tice sporta ja sam bas zadovoljan.
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#1074 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by burekodsira »

ja ih pratio preko ljeta kad su imali akciju cener 3mjeseca... kad god sam neku interesantnu tekmu uzeo da gledam vazda je štopalo... znači isto su sranje ko i svi, samo eto legalni :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22516
Joined: 15/01/2010 06:28

#1075 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

omar little wrote:razmisljam uzeti tu neku pretplatu zbog fudbala, ocu lp, la ligu i epl. postoji li takvo sta? koji je najbolji taj servis? jel rade uopce jos uvijek, vidim gore se nesto zalite? hvala :)
Idi brate na f.b. ako ga koristis utipkaj iptv pojavice se nekoliko vlasnika servisa kreni redom i probaj .Uzmes test 24 ili 48 sati pogledas i izaberes.Zadnji koji sam ja uzeo radi odlicno nakon svih onih problema.Drugo.Ne zalijeci se i ne uzimaj pretplatu ne vise od mjesec dana.Skoro sam uzeo od jednog koji nudi 15 dana za $ 4 i nije bio los ali ga poslije zagubi u moru ovih sto se nude
Post Reply