Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
VIP Networks
Posts: 34
Joined: 02/12/2013 23:14

#1 Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by VIP Networks »

Postovani,


VIP-Networks Vam pruza mogucnost da dobijete paket prilagodjen potrebama ljudi sa prostora EX YU, koji zive u dijaspori, u kome su zastupljena sva tri medija: TV, radio i dnevna stampa.

Paket sadrzi preko 100 kanala iz svih bivsih YU republika, veliki broj internacionalnih kanala, citanje dnevne stampe, slusanje radio stanica, tri video kluba sa oko 500 filmova - domace, Blockbuster holivudske produkcije, filmove za odrasle i jos puno novih kanala u pripremi (azururanje je iz meseca u mesec). Usluga je pre-paid karaktera, cena mesecne pretplate je Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD, ne postoji ugovorna obaveza, samim tim postoje pocetni troskovi kupovine opreme, odnosno SetTopBox-a (uredjaja za prijem signala), uredjaj je malih dimenzija, priblizno velicine dvd uredjaja pa je stoga lako prenosiv, nije vezan za odredjeno mesto prebivalista, potrebna je jedino internet konekcija. Veoma je lak za montazu, sve sto je potrebno jeste da se poveze internet i televizijski kabl.

Ako se odlucite za kupovinu paketa televizijskih kanala VIP-Networks molimo Vas da iznos od 145.90 Eura (za Evropu), 209.90 USD (za Ameriku) ili 215.00 CAD (za Kanadu) uplatite na racun firme. Nakon izvrsene uplate postajete nas korisnik i Vase su samo mesecne obaveze u iznosu od Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD.
Ako se, pak, odlucite da izvrsite uplatu na godisnjem nivou, Vi zapravo placate 10 meseci, a koristite 12 meseci, znaci dobijate 2 meseca gratis.
Inace, svakom Vasom preporukom koja postane nas korisnik ostvarujete proviziju od 10% , odnosno mesec dana gratis.

Pored pracenja na standardan nacin, putem resivera, mozete sve pratiti i putem Smart TV aplikacija - opcija za koju nije potreban Set Top Box. Ukoliko se odlucite za ovu opciju, potrebno je da uplatite - 45.90 eur, 59.90 USD, odnosno 50.00 CAD ( aktivacija paketa 30 eur (Evropa), 40 USD (America), 30 CAD (Canada)+ mesecna pretplata Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD )
Napomena: Putem Smart TV aplikacije pratite samo TV kanale, bez video klubova i radio stanica.



Podaci za uplatu:

VIP-Networks AG, Wien, Österreich
IBAN: AT98 1400 0062 1005 0726
BIC: BAWAATWW



Nakon izvrsene uplate potrebno je da nam na e-mail [email protected] posaljete Vase podatke:

1. Ime i prezime
2. Adresu stanovanja (ulica, broj, grad, drzava)
3. Skeniranu uplatnicu ili fotografiju uplatnice
4. Kontakt telefon Za Za vise informacija (spisak kanala, filmova, radio stanica), dostava... mozete se obratiti na tel. +4313369000106




Srdacan pozdrav,
VIP-Networks AG,
Landstrasser Hauptstrasse 71, 1030 Wien
tel. +4313369000106
[email protected]
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#2 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Danguba »

Pored pracenja na standardan nacin, putem resivera, mozete sve pratiti i putem Smart TV aplikacija - opcija za koju nije potreban Set Top Box. Ukoliko se odlucite za ovu opciju, potrebno je da uplatite - 45.90 eur, 59.90 USD, odnosno 50.00 CAD ( aktivacija paketa 30 eur (Evropa), 40 USD (America), 30 CAD (Canada)+ mesecna pretplata Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD )
Napomena: Putem Smart TV aplikacije pratite samo TV kanale, bez video klubova i radio stanica.
Ovo me interesuje.
Za ovaj paket nista mi nije potrebno izuzev TV sa internetom ili?
Potrebno je uplatiti 45,90 + 30 = 75,90 eura i od vas ne dobijam nista.

Malo ste skuplji od BH ott TV koji nude otprilike isto.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#3 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

Danguba wrote:
Pored pracenja na standardan nacin, putem resivera, mozete sve pratiti i putem Smart TV aplikacija - opcija za koju nije potreban Set Top Box. Ukoliko se odlucite za ovu opciju, potrebno je da uplatite - 45.90 eur, 59.90 USD, odnosno 50.00 CAD ( aktivacija paketa 30 eur (Evropa), 40 USD (America), 30 CAD (Canada)+ mesecna pretplata Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD )
Napomena: Putem Smart TV aplikacije pratite samo TV kanale, bez video klubova i radio stanica.
Ovo me interesuje.
Za ovaj paket nista mi nije potrebno izuzev TV sa internetom ili?
Potrebno je uplatiti 45,90 + 30 = 75,90 eura i od vas ne dobijam nista.

Malo ste skuplji od BH ott TV koji nude otprilike isto.

"+ mesecna pretplata Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD )"

:D
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#4 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Danguba »

uglavnomja wrote:
Danguba wrote:
Pored pracenja na standardan nacin, putem resivera, mozete sve pratiti i putem Smart TV aplikacija - opcija za koju nije potreban Set Top Box. Ukoliko se odlucite za ovu opciju, potrebno je da uplatite - 45.90 eur, 59.90 USD, odnosno 50.00 CAD ( aktivacija paketa 30 eur (Evropa), 40 USD (America), 30 CAD (Canada)+ mesecna pretplata Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD )
Napomena: Putem Smart TV aplikacije pratite samo TV kanale, bez video klubova i radio stanica.
Ovo me interesuje.
Za ovaj paket nista mi nije potrebno izuzev TV sa internetom ili?
Potrebno je uplatiti 45,90 + 30 = 75,90 eura i od vas ne dobijam nista.

Malo ste skuplji od BH ott TV koji nude otprilike isto.

"+ mesecna pretplata Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD )"

:D
Kod ovih 125 eura - deset mjeseci a tri mjeseca dobijete gratis a HDBox 99 eura.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#5 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by exliberal-ex »

mene zovu prije par sedmica..oko 7 navece , zvoni telefon vidim kilometrski broj ....dobro vece...dobro vece...mi zovemo iz firme te I te iz beca , I interesuje nas koje kanale gledate sa prostora bivse YU...mi imamo dobru promociju pa ako ste zainteresovani...nisam hvala...pa koje kanale gledate...negledam nista sa tih prostora, procitam novine , iznerviram se I pitam se koji ce mi to...sjeba se covjek....dovidjenja...dovidjenja :)
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#6 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Danguba wrote:
Pored pracenja na standardan nacin, putem resivera, mozete sve pratiti i putem Smart TV aplikacija - opcija za koju nije potreban Set Top Box. Ukoliko se odlucite za ovu opciju, potrebno je da uplatite - 45.90 eur, 59.90 USD, odnosno 50.00 CAD ( aktivacija paketa 30 eur (Evropa), 40 USD (America), 30 CAD (Canada)+ mesecna pretplata Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD )
Napomena: Putem Smart TV aplikacije pratite samo TV kanale, bez video klubova i radio stanica.
Ovo me interesuje.
Za ovaj paket nista mi nije potrebno izuzev TV sa internetom ili?
Potrebno je uplatiti 45,90 + 30 = 75,90 eura i od vas ne dobijam nista.

Malo ste skuplji od BH ott TV koji nude otprilike isto.
Danas sam uzeo aplikaciju za Samsung smart tv firme Gss media.$30 aktivacija $19.90 mj.pretplata.Sta nude ovi.5-6 anala Arena sport,2-3 kanala Eurosport,svi znacajniji BiH,hrvatska Srbija kanali uz Discovery,History,Fox crimi....Iako imam Nettv plus aplikaciju ova od Gss-a mi je puno bolja.Ova od ovih novih je puno para
VIP Networks
Posts: 34
Joined: 02/12/2013 23:14

#7 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by VIP Networks »

Danguba wrote:
Pored pracenja na standardan nacin, putem resivera, mozete sve pratiti i putem Smart TV aplikacija - opcija za koju nije potreban Set Top Box. Ukoliko se odlucite za ovu opciju, potrebno je da uplatite - 45.90 eur, 59.90 USD, odnosno 50.00 CAD ( aktivacija paketa 30 eur (Evropa), 40 USD (America), 30 CAD (Canada)+ mesecna pretplata Evropa 15.90 Eura, America 19.90 USD, Canada 20.00 CAD )
Napomena: Putem Smart TV aplikacije pratite samo TV kanale, bez video klubova i radio stanica.
Ovo me interesuje.
Za ovaj paket nista mi nije potrebno izuzev TV sa internetom ili?
Potrebno je uplatiti 45,90 + 30 = 75,90 eura i od vas ne dobijam nista.

Malo ste skuplji od BH ott TV koji nude otprilike isto.
Obzirom da u nasoj ponudi ne stoji spisak kanala, videoteka i ostalo malo je prenagljeno sa zakljucivanjem. Znajuci da BH ott TV nema mogucnost emitovanja Hayatovih kanala, Arene Sport, i vecinu Pinkovih kanala trebali bi detaljno da se upoznate sa kompletnom ponudom pa onda da donosite sud. Pozivamo Vas da nam se javite kako bi imali kompletnu informaciju.
Hvala,
Srdacan pozdrav,
Vip Networks
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#8 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Danguba »

Ovo sto oni nude je i previse za gledanje a presudna je cijena.


Ovo je spisak BHottTV kanala :

1.á á á á ALá JAZEERA BALKANS
2.á á á á ALFA TV
3.á á á á ARENA SPORT 1
4.á á á á ARENA SPORT 2
5.á á á á ARENA SPORT 3
6.á á á á ARENA SPORT 4
7.á á á á HIGH ONE HD
8.á á á á BHT1
9.á á á á BN MUSIC
10.á á á á BN PLUS
11.á á á á BN TV
12.á á á á BOSTEL
13.á á á á DA SAT
14.á á á á EUROSPORT 1
15.á á á á EUROSPORT 2
16.á á á á FACE TV
17.á á á á FTV
18.á á á á HAYAT
19.á á á á HAYAT FOLK
20.á á á á HAYAT MUSIC
21.á á á á HAYAT PLUS
22.á á á á HEMA
23.á á á á HRT1
24.á á á á KOPERNIKUS
25.á á á á KOPERNIKUS MUSIC
26.á á á á NOVA TV
27.á á á á OBN
28.á á á á OSM
29.á á á á OT VALENTINO
30.á á á á PINK 3
31.á á á á PINK BH
32.á á á á PINK FOLK 2
33.á á á á PINK MUSIC 2
34.á á á á PINK REALITY
35.á á á á PINK ACTION 2
36.á á á á PINK MOVIES 3
37.á á á á PINK PREMIUM
38.á á á á RTCG
39.á á á á RTL HR
40.á á á á RTRS
41.á á á á SVET PLUS
42.á á á á TOP MUSIC
43.á á á á TV BEHAR
44.á á á á TV GLAS DRINE
45.á á á á TV IC KAKANJ
46.á á á á TV ISTOCNO SARAJEVO
47.á á á á TV KISSNICA
48.á á á á TV NOVI PAZAR
49.á á á á TV SARAJEVO
50.á á á á TV TK
51.á á á á TV VOGOSCA
52.á á á á TV 1,




Spisak novih stranih kanala:


1. Fox movie
2. Atlas

3. Makedonija
4. HRT 2á
5. Via Sat

6. Adria HBO
7. TV 1000
8. Animal Planet

9. Cinema City
10 Nationaly geographic
11. Nickelodeon - djeciji kanal

12. Discovery

13. SCT 18+ á(kanal zakljucan uz mogucnost otkljucava)

VIP Networks
Posts: 34
Joined: 02/12/2013 23:14

#9 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by VIP Networks »

Novo u ponudi je i smart aplikacija za SAMSUNG SMART televizore. Naravno vise informacija mozete dobiti na [email protected]
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#10 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Interesantana jedna stvar,Sve ove iptv platforme koje ja znma Nettv plus,Gss media,Balkaniyum,Balkantv,Vip network,Bosnatv,Fasttv...bla,bla drze srbijanci ili albanci.Al ljude mlate pare guzovace na racun Bosanaca.Evo valjda krece i prva BiH iptv Bhootv(cini mi se da se tako zove)Inace nema mi vise gdje stati aplikacija jer vec imam Nettv plus,Balkaniyum i Gss a oprobao bih i ovu :D
VIP Networks
Posts: 34
Joined: 02/12/2013 23:14

#11 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by VIP Networks »

luckylaka wrote:Interesantana jedna stvar,Sve ove iptv platforme koje ja znma Nettv plus,Gss media,Balkaniyum,Balkantv,Vip network,Bosnatv,Fasttv...bla,bla drze srbijanci ili albanci.Al ljude mlate pare guzovace na racun Bosanaca.Evo valjda krece i prva BiH iptv Bhootv(cini mi se da se tako zove)Inace nema mi vise gdje stati aplikacija jer vec imam Nettv plus,Balkaniyum i Gss a oprobao bih i ovu :D
Postovani luckylaka,
Da ne dosje do zabune GSS odnosno Vip Networks je jedna ista firma. Drago nam je da ste se vec odlucili za nasu ponudu.
Srdacan pozdrav,
tim Vip Networks +4313369000106
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#12 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

VIP Networks wrote:
luckylaka wrote:Interesantana jedna stvar,Sve ove iptv platforme koje ja znma Nettv plus,Gss media,Balkaniyum,Balkantv,Vip network,Bosnatv,Fasttv...bla,bla drze srbijanci ili albanci.Al ljude mlate pare guzovace na racun Bosanaca.Evo valjda krece i prva BiH iptv Bhootv(cini mi se da se tako zove)Inace nema mi vise gdje stati aplikacija jer vec imam Nettv plus,Balkaniyum i Gss a oprobao bih i ovu :D
Postovani luckylaka,
Da ne dosje do zabune GSS odnosno Vip Networks je jedna ista firma. Drago nam je da ste se vec odlucili za nasu ponudu.
Srdacan pozdrav,
tim Vip Networks +4313369000106
Pa vidim ja da je to skoro isto pa kad je isto da kazem nesto za buduce pretplatnike.Ima ovu aplikaciju Gss-vip par dana i odmah da kazem da nije nesto posebno sto ce vam i oni sami potvrditi.Naime nabacano je hrpu kanala od kojih veliki dio uopste ne radi(nije mi jasno izbaci aplikaciju i onda se pravda kako nije ovo u redu nije ono)Dakle ne radi im sim lokalih kanala koje skoro niko i ne gleda Eurosport.Sport1,2 (Slo)ustvari vise ne radi nego sto radi.Nemaju epg i nemaju xxx kanle.Slika je prilicno dobra iako misilim da sa ovim serverom kojim sada rade ne mogu zadovoljiti puno pretplatnika.Sve u svemu slabo su se pripremili za ovu aplikaciju i imaju mjesec dana vremena da sve to poprave inace su gotovi.Odose pretplatnici.Ipak potrudili su se da nesto urade u odnosu na konkuretsku Nettv koja samo obecava a nista ne radi.Jos jednom.Imate malo vremena da sve ovo popravite
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#13 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

laki, sefe, kako da uklonim onu glupu epg liniju (ili prozor) koji mi pokrijr slova na tv ako ne ukljucim citav ekran? na nettv.
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#14 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

uglavnomja wrote:laki, sefe, kako da uklonim onu glupu epg liniju (ili prozor) koji mi pokrijr slova na tv ako ne ukljucim citav ekran? na nettv.
Ne znam jeli pricas o playru, boxu ili aplikaciji.U svakom slucaju ne mozes je skloniti samo mozes smanjiti vremenski da ti stoji tako sto ides na opciju,na opciju imas sta ja znam vec bufer,jezik,brzina i sl. i izmedju ostalog epg(ako je to to)iidi na epg pritisni taster desno i doboces vremenski koliko da stoji da linija.Vjerovatno je sada na 6 s stavi je na min. 1 sec.i trebalo bi odmah da nestane dok se pojavi.Kazem ne znam na cemu si ali cini i se da nisi na najednom da si na player Nettv ali sve se svodi na isto.Sve ti je na opcija a to ti je odmah na vrh playera,box ili aplikacije.Ako je to to.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#15 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

luckylaka wrote:
uglavnomja wrote:laki, sefe, kako da uklonim onu glupu epg liniju (ili prozor) koji mi pokrijr slova na tv ako ne ukljucim citav ekran? na nettv.
Ne znam jeli pricas o playru, boxu ili aplikaciji.U svakom slucaju ne mozes je skloniti samo mozes smanjiti vremenski da ti stoji tako sto ides na opciju,na opciju imas sta ja znam vec bufer,jezik,brzina i sl. i izmedju ostalog epg(ako je to to)iidi na epg pritisni taster desno i doboces vremenski koliko da stoji da linija.Vjerovatno je sada na 6 s stavi je na min. 1 sec.i trebalo bi odmah da nestane dok se pojavi.Kazem ne znam na cemu si ali cini i se da nisi na najednom da si na player Nettv ali sve se svodi na isto.Sve ti je na opcija a to ti je odmah na vrh playera,box ili aplikacije.Ako je to to.

jeste player, znam za opcije od nikada do uvijek, po sekundama, sve isprobano. meni je problem onaj 1 cm sa vremenom sto ostane nakon 2 sec (nije lose vidjeti sta ide i kad pocinje sljedece) i sto mi pokrije donji dio ekrana ako nije full screen pa ne mogu citati.
u savkom skucaju Fala.
morebitno im napisem jedan mail :twisted:
burger_pasa
Posts: 408
Joined: 20/10/2013 15:36

#16 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by burger_pasa »

Ove vlaske firme sa ekavicom i masom kanala iz sumadije me ne interesuju. :bih:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#17 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

burger_pasa wrote:Ove vlaske firme sa ekavicom i masom kanala iz sumadije me ne interesuju. :bih:

jah genije :D


znaci kad puste ftv, bht, tv1, face ... i masu cekrcickih programa ... sve ih titluju na ekavicu i cirilicu, ili sinkroniziraju

ili hrtove, nove rtlove i slo i mak ... kanale :-)

hebote, rts, b92, i ne znam sta jos imas na svakoj kablovskoj, arene i sportklubove sa srpskim komentatorima, itd ...

a tek pinkovi :run:



oni samo prodaju gotovoe proizvode. a sad sto imaju najbolju ponudu, najvise kanala, najbolji signal, najmanje cijene ... razmisli do koga je. necu valjda davati pare onom nekom hotiju lopovu sto ima ftv i bht i jos 10 behara i almi i tv mjesnih zajednica sto pusta 5 reklama 24 sata dnevno samo zato sto se zove tv bosna? najprozirniji marketing na koji samo zna se ko moze pasti. i to za isto para za sta dobijem po 10-ak najboljih kanala iz bosne, hrvatske i srbije (ima ih preko 150, ali te "sumadijske ne gla niko) plus sportovi, pa arhivski, pa muzika, pa film, pa djeciji ...
User avatar
amidzazeher
Posts: 3062
Joined: 14/04/2011 23:41

#18 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by amidzazeher »

exliberal-ex wrote:mene zovu prije par sedmica..oko 7 navece , zvoni telefon vidim kilometrski broj ....dobro vece...dobro vece...mi zovemo iz firme te I te iz beca , I interesuje nas koje kanale gledate sa prostora bivse YU...mi imamo dobru promociju pa ako ste zainteresovani...nisam hvala...pa koje kanale gledate...negledam nista sa tih prostora, procitam novine , iznerviram se I pitam se koji ce mi to...sjeba se covjek....dovidjenja...dovidjenja :)
A ja kontam koga imam u Austriji da mi zna broj mobitela :shock:
Nisam se ni javio ali namazani su vidis ti kako oni ganjaju raju po dijaspori!!
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#19 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

amidzazeher wrote:
exliberal-ex wrote:mene zovu prije par sedmica..oko 7 navece , zvoni telefon vidim kilometrski broj ....dobro vece...dobro vece...mi zovemo iz firme te I te iz beca , I interesuje nas koje kanale gledate sa prostora bivse YU...mi imamo dobru promociju pa ako ste zainteresovani...nisam hvala...pa koje kanale gledate...negledam nista sa tih prostora, procitam novine , iznerviram se I pitam se koji ce mi to...sjeba se covjek....dovidjenja...dovidjenja :)
A ja kontam koga imam u Austriji da mi zna broj mobitela :shock:
Nisam se ni javio ali namazani su vidis ti kako oni ganjaju raju po dijaspori!!
A mozda nije isto broj,mozda te bas zvao amidza da posalje koji euro za ove praznike.Zovi ti taj broj nazad ,vidi ko je. :-D
klikerusa
Posts: 421
Joined: 17/03/2011 18:57

#20 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

Ja koliko vremena imam da gledam tv, mislim da ce mi sasvim dovoljno biti ako otkazem ove moje IPTV i kupim sebi Android 4.2 Mini PC Smart TV Box Dual Core XBMC za $60 na eBayu, downloadujem ex-yu app (besplatna app koju forsira bosna tv na svojoj novoj platforim), mozda jos FasTV app i onda imam izbora da gledam haman sve sto ovi svi naplacuju.
siguran sam da @luckylaka zna za jos koju besplatnu aplikaciju za gledanje nasih i stranih kanala (naravno bez pretplate) i da ce biti drug i podijeliti sa nama :-D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#21 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

na bosna tv nema nista, koliko ja znam, samo bht i ftv, mozda jos 2-3 ponekad gledljiva programa iz bh. i masa nekih kljgfsrznj programa sto pustaju reklame.
u biti, nista :|

u odnosu na ovo sto placam, naravno.

mada to sve sto imas na bosna tv i jos masu drugog mozes naci na netu totalno dzabalesku, ima tih stranica sa eks yu tv online ili uzivo masa.
klikerusa
Posts: 421
Joined: 17/03/2011 18:57

#22 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

uglavnomja wrote: mada to sve sto imas na bosna tv i jos masu drugog mozes naci na netu totalno dzabalesku, ima tih stranica sa eks yu tv online ili uzivo masa.
ma ne trebaju mi stranice i linkovi nego samo apps...lakse je tako ago gledam preko ovog boksa.
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#23 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

klikerusa wrote:Ja koliko vremena imam da gledam tv, mislim da ce mi sasvim dovoljno biti ako otkazem ove moje IPTV i kupim sebi Android 4.2 Mini PC Smart TV Box Dual Core XBMC za $60 na eBayu, downloadujem ex-yu app (besplatna app koju forsira bosna tv na svojoj novoj platforim), mozda jos FasTV app i onda imam izbora da gledam haman sve sto ovi svi naplacuju.
siguran sam da @luckylaka zna za jos koju besplatnu aplikaciju za gledanje nasih i stranih kanala (naravno bez pretplate) i da ce biti drug i podijeliti sa nama :-D
Na zalost i google je ukinuo aplikaciju za exyu kanali,tako da ne znam kako je nabavi ovaj sto prodaje ovaj android box.Ja sam narucio taj android box preko ebay i dok je stigao google izbrisao aplikaciju s tim da mozes sebi da instaliras stotinu nekakvih google free aplikacija ali nije to to.Ja sam vratio android ali sad imam problem da mi ovi vrate pare.Nebitno.Ne uzimaj ovaj box nista neces napravit nego se uhvati za dzep plati $ 150 kod Sude i gotovo.Ovo ostalo Nettv,Gss,Bosnatv,Fasttv,Balkantv...sve je to isto smece ne kupuj ni posto
missko
Posts: 11428
Joined: 22/02/2008 13:22

#24 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by missko »

Sta preporucujes? Ovo nisam skontao 150 kod Sude

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
User avatar
luckylaka
Posts: 22285
Joined: 15/01/2010 06:28

#25 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

missko wrote:Sta preporucujes? Ovo nisam skontao 150 kod Sude

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
andriod box koji kupis jednom platis$150 imas hrpu kanala a ne placas pretplatu
Post Reply