Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
_Reds_
Posts: 9353
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#1226 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by _Reds_ »

ovo_malo_duse wrote: 28/01/2022 15:33
Cellos wrote: 28/01/2022 15:01 Nego dobiste li ikakvu kaznu za IPTV u Njemackoj konkretno? :D

Ima dosta aplikacija za streaming, KODI, Infinity samo je bitno da koverta ne dodje na kraju mjeseca. :lol:
Kakva ba kazna koistis applikaciju ko na telefonu. Ko ce upratit sta raja gleda. Kad smo kod IPTV ja imam jednu te istu vec 10 godina. Ista cijena isto odstojanje u 3 razlicite drzave radi ko doksa. Rade samo na preporuku i na odredjen broj clanova jer nece preopterecenja na serverima.
Jedino sto se promjenilo je nacin uplate, prije islo preko Paypal sad diektno uplate bankovne. Nekad nesto i ako zakoci ciko uvjek tu da pomogne.
Moj punac u Bosni imao mojaTV nije mogao gledat nista od fudbala a lud za tim sad save otkazao . Kupio novi samsungov tv, nema SmartIPTV vise aplikaciju ali ima druga NETIPTV haman pa ista, ubacili mu kanale. Ja mu nabacao u favorite sve kanale koje gleda i evo godina "Ukiva me u zvijezde" Non stop mu raja i komsiluk u kuci, jal nemaju Arene, Jal neznam sta. On ko hadzuka placa samo internet povecao konekciju al ukupno placa haman pa duplo manje nego sto je placao kad je imao moja tv i nje mogao gledat nista. Sad samo salta jal SK, Jal Arene, jal BEINSPORT, SKYSPORTOVI ovamo ga nista i ne zanima od nasih kanala osim par. Ma uzivancija.
Al ga bombaš ko neki.

Prvo MojaTv ima i SK i Arene.
Drugo MojaTV net košta 40 KM sa intrenetom 25/2 gdje ima tm.
Intrenet 10/1 košta 30 KM.

Tako da svašta si ti tu izmislio.
caseytron
Posts: 2088
Joined: 01/06/2016 16:42

#1227 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by caseytron »

luckylaka wrote: 02/02/2022 04:49
caseytron wrote: 28/01/2022 20:01

Ne moze te upratit sta gledas kontas? Isto da te uprati sta gledas na youtube, koji klip. Ne ide to bas tako lahko, torrent je vec upitan bez VPN-a. Ja u Austriji nikakvih problema nemam i shvati IPTV ti ne mogu shvatiti. Eh sad da ti pustas liste sa svoje IP adrese, vec bi bilo nesto drugo.
Pa ne postoji ni jedan legalan iptv osim njihovih fazona,,mi smo legalni"Koji to iptv moze otkupiti pravo za gledanje nba,ufc,fox,cnn,bbc...
Odavno mene ne znaima legala u ovom kapitalizmu od planete.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23240
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#1228 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Sanjarko »

Ja imam jednu apk i ima sve skoro kanale ne samo nase i samo ja i 200-njak ljudi je skinulo, nije legala, preuzimaju strim od drugih jednih koji to naplacuju 10 BAM mjesecno. Istina strim kasni 2-3 minute ali radi vecinom i to na netu brzine 35/35, D/U.

Steta samo sto sad slabo sta gledam zbog bolesti i sta pogledam, pogledam sa starom na TV-u, zemaljska televizija.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2802
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#1229 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by ovo_malo_duse »

_Reds_ wrote: 02/02/2022 09:05
ovo_malo_duse wrote: 28/01/2022 15:33

Kakva ba kazna koistis applikaciju ko na telefonu. Ko ce upratit sta raja gleda. Kad smo kod IPTV ja imam jednu te istu vec 10 godina. Ista cijena isto odstojanje u 3 razlicite drzave radi ko doksa. Rade samo na preporuku i na odredjen broj clanova jer nece preopterecenja na serverima.
Jedino sto se promjenilo je nacin uplate, prije islo preko Paypal sad diektno uplate bankovne. Nekad nesto i ako zakoci ciko uvjek tu da pomogne.
Moj punac u Bosni imao mojaTV nije mogao gledat nista od fudbala a lud za tim sad save otkazao . Kupio novi samsungov tv, nema SmartIPTV vise aplikaciju ali ima druga NETIPTV haman pa ista, ubacili mu kanale. Ja mu nabacao u favorite sve kanale koje gleda i evo godina "Ukiva me u zvijezde" Non stop mu raja i komsiluk u kuci, jal nemaju Arene, Jal neznam sta. On ko hadzuka placa samo internet povecao konekciju al ukupno placa haman pa duplo manje nego sto je placao kad je imao moja tv i nje mogao gledat nista. Sad samo salta jal SK, Jal Arene, jal BEINSPORT, SKYSPORTOVI ovamo ga nista i ne zanima od nasih kanala osim par. Ma uzivancija.
Al ga bombaš ko neki.

Prvo MojaTv ima i SK i Arene.
Drugo MojaTV net košta 40 KM sa intrenetom 25/2 gdje ima tm.
Intrenet 10/1 košta 30 KM.

Tako da svašta si ti tu izmislio.
Nista ja nisam izmislio i zbombao. Dedo je placao paket 50 i nesto KM za full moja TV paket (54 KM ako se dobro sjecam), znam da je morao ic kod nekog da gleda utakmice Repke.
Sad placa internet otprilike 30 KM + sto ja skupa sa svoim IPTV placam 5 Eura za njega on ne osjeti to.

Drugo ne znam sad jesu Arene i SK ponovo na Moja TV a znam kad nije bilo ili jedno ili drugo( Pretprosla godina i dio prosle bila 2ili 3 kanala) i nije mogao gledat utakmice. Repku nikako i to ga izludjivalo...Sad gleda sve cak i kad nema prenosa na SK ili Arenama ima SKYSPORT_ove and BEINsport_ove i moze gledat sta hoce.

Helem ne znam ni zasto se pravdam ali ima definitivno bolji izbor kanala ako nista drugo.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23240
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#1230 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Sanjarko »

ovo_malo_duse wrote: 04/02/2022 08:39
_Reds_ wrote: 02/02/2022 09:05

Al ga bombaš ko neki.

Prvo MojaTv ima i SK i Arene.
Drugo MojaTV net košta 40 KM sa intrenetom 25/2 gdje ima tm.
Intrenet 10/1 košta 30 KM.

Tako da svašta si ti tu izmislio.
Nista ja nisam izmislio i zbombao. Dedo je placao paket 50 i nesto KM za full moja TV paket (54 KM ako se dobro sjecam), znam da je morao ic kod nekog da gleda utakmice Repke.
Sad placa internet otprilike 30 KM + sto ja skupa sa svoim IPTV placam 5 Eura za njega on ne osjeti to.

Drugo ne znam sad jesu Arene i SK ponovo na Moja TV a znam kad nije bilo ili jedno ili drugo( Pretprosla godina i dio prosle bila 2ili 3 kanala) i nije mogao gledat utakmice. Repku nikako i to ga izludjivalo...Sad gleda sve cak i kad nema prenosa na SK ili Arenama ima SKYSPORT_ove and BEINsport_ove i moze gledat sta hoce.

Helem ne znam ni zasto se pravdam ali ima definitivno bolji izbor kanala ako nista drugo.
Na ovoj sto ja koristim nema Zadruge :zoka: ali imaju strani kanali za sve ako nema na nasima, imam stranicu sto je @Point dao gdje mogu vidjet strane sta prenose od sporta. Ima Nova BH, znaci repka :bih:
User avatar
_Reds_
Posts: 9353
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#1231 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by _Reds_ »

ovo_malo_duse wrote: 04/02/2022 08:39
_Reds_ wrote: 02/02/2022 09:05

Al ga bombaš ko neki.

Prvo MojaTv ima i SK i Arene.
Drugo MojaTV net košta 40 KM sa intrenetom 25/2 gdje ima tm.
Intrenet 10/1 košta 30 KM.

Tako da svašta si ti tu izmislio.
Nista ja nisam izmislio i zbombao. Dedo je placao paket 50 i nesto KM za full moja TV paket (54 KM ako se dobro sjecam), znam da je morao ic kod nekog da gleda utakmice Repke.
Sad placa internet otprilike 30 KM + sto ja skupa sa svoim IPTV placam 5 Eura za njega on ne osjeti to.

Drugo ne znam sad jesu Arene i SK ponovo na Moja TV a znam kad nije bilo ili jedno ili drugo( Pretprosla godina i dio prosle bila 2ili 3 kanala) i nije mogao gledat utakmice. Repku nikako i to ga izludjivalo...Sad gleda sve cak i kad nema prenosa na SK ili Arenama ima SKYSPORT_ove and BEINsport_ove i moze gledat sta hoce.

Helem ne znam ni zasto se pravdam ali ima definitivno bolji izbor kanala ako nista drugo.
Dedo, punac, dogovori se sam sa sobom.
Kazes placa puno jeftinije i brzi internet sto nije tacno, jer kazem ti da mojaTv + NET košta 40 KM.
Full je druga stvar.
Bolje intrnet nema sigurno nego što je ima za te pare, tako da i to si onako naveo. I ne moze ni plaćati duplo manje, jer i sada po tvojoj priči plaća 40 KM koliko je MojaTV + NET.
Kvalitet usluge na kablovskoj i bilo kojoj toj IP od 5 eura se ne moze porediti (osim broja kanala), znam jer sam imao mnoge.

Dedo je napredan baš što se tiče tehnologija, i ovisan o sportu.

Ali svako briga šta mu je volja. Ovo tvoje je priča prodavača IPTV.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2802
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#1232 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by ovo_malo_duse »

_Reds_ wrote: 04/02/2022 09:08
ovo_malo_duse wrote: 04/02/2022 08:39
Nista ja nisam izmislio i zbombao. Dedo je placao paket 50 i nesto KM za full moja TV paket (54 KM ako se dobro sjecam), znam da je morao ic kod nekog da gleda utakmice Repke.
Sad placa internet otprilike 30 KM + sto ja skupa sa svoim IPTV placam 5 Eura za njega on ne osjeti to.

Drugo ne znam sad jesu Arene i SK ponovo na Moja TV a znam kad nije bilo ili jedno ili drugo( Pretprosla godina i dio prosle bila 2ili 3 kanala) i nije mogao gledat utakmice. Repku nikako i to ga izludjivalo...Sad gleda sve cak i kad nema prenosa na SK ili Arenama ima SKYSPORT_ove and BEINsport_ove i moze gledat sta hoce.

Helem ne znam ni zasto se pravdam ali ima definitivno bolji izbor kanala ako nista drugo.
Dedo, punac, dogovori se sam sa sobom.
Kazes placa puno jeftinije i brzi internet sto nije tacno, jer kazem ti da mojaTv + NET košta 40 KM.
Full je druga stvar.
Bolje intrnet nema sigurno nego što je ima za te pare, tako da i to si onako naveo. I ne moze ni plaćati duplo manje, jer i sada po tvojoj priči plaća 40 KM koliko je MojaTV + NET.
Kvalitet usluge na kablovskoj i bilo kojoj toj IP od 5 eura se ne moze porediti (osim broja kanala), znam jer sam imao mnoge.

Dedo je napredan baš što se tiče tehnologija, i ovisan o sportu.

Ali svako briga šta mu je volja. Ovo tvoje je priča prodavača IPTV.
Evo cudim se sam sebi sto ti repliciram al hajd ti mene nazivas prodavacem IPTV ja ni luk jep ni lukom smrdio. Covjek sa ovog foruma mi predlozio davno ja nazvao i od tad imam isto. 3 drzave promjenio i funga isto.
Punac i Dedo, koja ti je poenta. Covjek i jedno i drugo. I punac mi i Dedo kako ga celjad zovu. Covjek lud za fudbalom ima ih 3x ludjih ovdje na forumu ne znam sta je cudno. Tehnologija tja sareno dugme strelice gore dole lijevo desno i ok.

To za internet nemam pojma ako su ga zeznuli ne bi mi bilo cudno. Kad je otkazivao Moja TV pitao koliko ce placat rekli mu 20 KM ako hoce brzi internet 30KM ako su oni njega zajebali i ja tebe.

FUL NE FUL rekoh ti placao 55 sad placa 30. 25 mu ostaje i gleda sta pozeli nema zatamljivanja. Bas sam pogleado ima 850 kanala . Vecinu u HD. Uglavnom ima sportskih kanala koliko je imao normalnih na moja TV a da nisu tips kakanj TV i kalesija.

I na kraju ti mi vuces malo Telecom uhljeba dok ih branis tako revnosno.

Zakljucak i da prekinemo off ima IPTV_a nisu skupe fungaju dobro treba samo nac preporuku.
User avatar
_Reds_
Posts: 9353
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#1233 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by _Reds_ »

Jedino sto ovdje smrdi je tvoja prica koja veze nema.

Sretno sa prodajom dedama.

Ne brani nja nikoga, nego ti se ubi pokasvajuci da prikazes kkao je to duplo jeftinije, a ko zna sabrati 2+2 zna da nije. Nebitno moja tv ili eon. Ja ti objasnjavam da je razlika izmedju Internet paketa i paketa koji ima i tv sa svim sportovima 5 eura.

Dijaspora je druga stvar.
User avatar
merkez
Posts: 45
Joined: 01/03/2022 00:06

#1234 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by merkez »

Ja sam u dijaspori tocnije u DE i koristim vec dvije godine od nasih likova te programe, isto sam prezadovoljan. Promjenio sam ih puno puno. ima svasta na trzistu..
Lik je uvjek dostupan ako nesto zasteka, to mi se najvise svidja. 99 posto vremena radi sve extra. dva dana mogu vratit unazad i gledat na dvije televizije. Probao sam i tvviet, on je isto ok, slican kao ovaj sto ja imam, samo je tvviet vise od duplo skuplji. I nisam siguran jeli legalan, mislim nije ni ovaj al se ne reklamira kao "legala"
bubak3
Posts: 5
Joined: 23/12/2021 09:51

#1235 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by bubak3 »

Za IPTV na PP
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3043
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#1236 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by suad-sarajevo »

merkez wrote: 01/03/2022 00:57 Ja sam u dijaspori tocnije u DE i koristim vec dvije godine od nasih likova te programe, isto sam prezadovoljan. Promjenio sam ih puno puno. ima svasta na trzistu..
Lik je uvjek dostupan ako nesto zasteka, to mi se najvise svidja. 99 posto vremena radi sve extra. dva dana mogu vratit unazad i gledat na dvije televizije. Probao sam i tvviet, on je isto ok, slican kao ovaj sto ja imam, samo je tvviet vise od duplo skuplji. I nisam siguran jeli legalan, mislim nije ni ovaj al se ne reklamira kao "legala"
@merkez Imaš PP.
bubak3
Posts: 5
Joined: 23/12/2021 09:51

#1237 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by bubak3 »

Ko želi IPTV-za sve informacije može se javit na Privatne p.
User avatar
merkez
Posts: 45
Joined: 01/03/2022 00:06

#1238 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by merkez »

bubak3 wrote: 01/08/2022 15:27 Ko želi IPTV-za sve informacije može se javit na Privatne p.
Koja je lista, koliko košta? Šta ima sve?
poostar
Posts: 1217
Joined: 22/01/2008 13:15
Location: Picin Han

#1239 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by poostar »

Ako ima jedan povjeran s domaćim i skandinavskim kanalima neka mi se javi na pp
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#1240 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

poostar wrote: 28/08/2022 14:02 Ako ima jedan povjeran s domaćim i skandinavskim kanalima neka mi se javi na pp
Evo ti ovdje jedan legalan I sigurno jedan od najboljih...UnitedTv
poostar
Posts: 1217
Joined: 22/01/2008 13:15
Location: Picin Han

#1241 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by poostar »

luckylaka wrote: 28/08/2022 14:06
poostar wrote: 28/08/2022 14:02 Ako ima jedan povjeran s domaćim i skandinavskim kanalima neka mi se javi na pp
Evo ti ovdje jedan legalan I sigurno jedan od najboljih...UnitedTv
Hvala. Je li ovo moraš boks uzeti ?
Ja preferiram ove m3u liste pa da ih možeš ubacivati na koji god device želiš
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#1242 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

poostar wrote: 28/08/2022 14:17
luckylaka wrote: 28/08/2022 14:06

Evo ti ovdje jedan legalan I sigurno jedan od najboljih...UnitedTv
Hvala. Je li ovo moraš boks uzeti ?
Ja preferiram ove m3u liste pa da ih možeš ubacivati na koji god device želiš
Imas sve opcije box ,m3u listu,Ja gledam preko set IPTV aplikacije na Samsung smart tv
bubak3
Posts: 5
Joined: 23/12/2021 09:51

#1243 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by bubak3 »

IPTV
IPTV-EXYU-NETTV
Veliki izbor kanala
Radi na svim uređajima- Android tv, Windows, Smart TV, Adnroid BOX, MAG urjedjajima, Enigma2 itd...
Epg+Logo+Videoteka+Vraćanje unazad +vraćanje programa uživo.
Dobra tv
Bosna
Hrvatska
Macedonija
Slovenija
Crna Gora
Deciji
Muzicki
Sportski kanali u HD
Dokumentarni
Filmski
Pink
informativni
Nemacki
Austrija
Švicarska
Francuski
Hungary
Italija
Netherlands
Španija
Italija
Norveska
Denmark
Belgijum
Holandija
Belgija
V. Britanija
Usa/Sad
Rumunija
Bugarska
Čehoslovačka
Švedska
Kosovo
Albanija
Adults
Radio
Mail: [email protected]
Last edited by bubak3 on 08/06/2023 11:56, edited 1 time in total.
User avatar
mufa1
Posts: 2135
Joined: 03/03/2014 19:26

#1244 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by mufa1 »

Kolko para?
BornInHell
Posts: 403
Joined: 09/04/2008 05:08

#1245 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by BornInHell »

Max-play.tv i email [email protected] Balkan Bros. iptv prevaranti, ne uzimajte od njih ništa
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3682
Joined: 23/04/2011 12:21

#1246 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Mr.Sojic »

BornInHell wrote: 28/01/2024 17:29 Max-play.tv i email [email protected] Balkan Bros. iptv prevaranti, ne uzimajte od njih ništa
Zbog cega to tvrdis?
Nemam pojma ko su ali reci nam razlog zasto da ih "zaobilazimo" :mrgreen:
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#1247 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

BornInHell wrote: 28/01/2024 17:29 Max-play.tv i email [email protected] Balkan Bros. iptv prevaranti, ne uzimajte od njih ništa
Danas je toliko iptv prodavaca i preprodavaca da to nije normalno.Nema ih ni 1% da kanale nude legalno.Najvecu gresku ljudi prave kad uzimaju pretplatu na 6,12 i 24 mjeseca i tu puse sigurno.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2802
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#1248 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by ovo_malo_duse »

luckylaka wrote: 05/02/2024 03:21
BornInHell wrote: 28/01/2024 17:29 Max-play.tv i email [email protected] Balkan Bros. iptv prevaranti, ne uzimajte od njih ništa
Danas je toliko iptv prodavaca i preprodavaca da to nije normalno.Nema ih ni 1% da kanale nude legalno.Najvecu gresku ljudi prave kad uzimaju pretplatu na 6,12 i 24 mjeseca i tu puse sigurno.
Zavsi kako uzmes. Sjecas se Amigosa i sad fungaju bez problema --Ista meta isto odstojanje 10 i kusur godina. Za njih cu tiuvjek bit zahvalan. Sad ih imam na Google Cast, jer sad idu na raznim playerima i uvjek ih imam i ponesem i kad na odmor krenem. Samo nek ima pristojan internet i HDMI na tv_u i funga...
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#1249 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

ovo_malo_duse wrote: 12/04/2024 14:44
luckylaka wrote: 05/02/2024 03:21
BornInHell wrote: 28/01/2024 17:29 Max-play.tv i email [email protected] Balkan Bros. iptv prevaranti, ne uzimajte od njih ništa
Danas je toliko iptv prodavaca i preprodavaca da to nije normalno.Nema ih ni 1% da kanale nude legalno.Najvecu gresku ljudi prave kad uzimaju pretplatu na 6,12 i 24 mjeseca i tu puse sigurno.
Zavsi kako uzmes. Sjecas se Amigosa i sad fungaju bez problema --Ista meta isto odstojanje 10 i kusur godina. Za njih cu tiuvjek bit zahvalan. Sad ih imam na Google Cast, jer sad idu na raznim playerima i uvjek ih imam i ponesem i kad na odmor krenem. Samo nek ima pristojan internet i HDMI na tv_u i funga...
Amigosi su u to vrijeme bili bez premca,ne znam danas.Izgubio sam ih.Danas svaka fukara nudi iptv kanale i muzu levate
Post Reply