Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1101 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

Ukucaj nordic iptv ili scandinavian iptv izaće ti mali milion raznih što u principu nude iste kanale. Ja bih dobro razmislio od koga bi uzeo, jer ima sad prevaranata navuku te da platiš na godinu a ono nakon mjesec kanali nestanu a oni zbrišu sa interneta.
VolimSa
Posts: 4
Joined: 07/02/2012 14:29

#1102 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by VolimSa »

Point. wrote: 14/12/2019 15:39 Ukucaj nordic iptv ili scandinavian iptv izaće ti mali milion raznih što u principu nude iste kanale. Ja bih dobro razmislio od koga bi uzeo, jer ima sad prevaranata navuku te da platiš na godinu a ono nakon mjesec kanali nestanu a oni zbrišu sa interneta.
Ma znam to. Ja bi uzeo nesto sto se moze placati svaka 3 mjeseca.

Ima njih nekoliko ovdje sto ti kazes nordic ili scandinavian iptv ali traze po 120-150 eura godisnje.
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1103 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

VolimSa wrote: 14/12/2019 19:57
Point. wrote: 14/12/2019 15:39 Ukucaj nordic iptv ili scandinavian iptv izaće ti mali milion raznih što u principu nude iste kanale. Ja bih dobro razmislio od koga bi uzeo, jer ima sad prevaranata navuku te da platiš na godinu a ono nakon mjesec kanali nestanu a oni zbrišu sa interneta.
Ma znam to. Ja bi uzeo nesto sto se moze placati svaka 3 mjeseca.

Ima njih nekoliko ovdje sto ti kazes nordic ili scandinavian iptv ali traze po 120-150 eura godisnje.
Tolika je cijena otprilike, tu se kreće.
User avatar
luckylaka
Posts: 22456
Joined: 15/01/2010 06:28

#1104 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

@Point ja sam isprobao stb app na samsung smart tv i meni licno isto radi kao recimo smart iptv,netiptv ili setiptv(vidim ima ih jos nekoliko novih u ponudi) ali ako tebi servis ne valja a u vecini slucajeva ne rade kako treba dzaba ti dobra aplikacija.Ja sam uzeo free test Go4you imaju svoju aplikaciju i ljudi rade odlican posao ali u test fazi daju samo basic kanale dakle nista sport,filmova serija tako da kupujem macka u vreci.Uzmi 7 dana free i pogledaj sta nude.Inace i ovom @VolimSa mogu preporuciti servis koji nudi 30 svedskih kanala kako radi ne znam ne gledam ih ali moze uzet test i probati
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1105 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

luckylaka wrote: 14/12/2019 21:23 @Point ja sam isprobao stb app na samsung smart tv i meni licno isto radi kao recimo smart iptv,netiptv ili setiptv(vidim ima ih jos nekoliko novih u ponudi) ali ako tebi servis ne valja a u vecini slucajeva ne rade kako treba dzaba ti dobra aplikacija.Ja sam uzeo free test Go4you imaju svoju aplikaciju i ljudi rade odlican posao ali u test fazi daju samo basic kanale dakle nista sport,filmova serija tako da kupujem macka u vreci.Uzmi 7 dana free i pogledaj sta nude.Inace i ovom @VolimSa mogu preporuciti servis koji nudi 30 svedskih kanala kako radi ne znam ne gledam ih ali moze uzet test i probati
Meni stb app ma Samsungu ne radi nikako, znači upalim je a ona koči ko luda. Vjerovatno jer mi je star tv, 2014 godine ga kupio. Nudi mi lik za 200 eura taj stb box i kanale za godinu. Imam 2 jarana imaju te stb appove i kažu kanali im bolje rade nego smart iptv. Kontam to uzeti, jer su mi ovi smart iptv postali šuhveli.

Nisam našao te go4you applikaciju na samsung store. Kako se zovu tačno? Kakvog sporta nude inače? Samo Sportklub ili Arene ili obadvoje?
User avatar
luckylaka
Posts: 22456
Joined: 15/01/2010 06:28

#1106 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Point. wrote: 15/12/2019 09:11
luckylaka wrote: 14/12/2019 21:23 @Point ja sam isprobao stb app na samsung smart tv i meni licno isto radi kao recimo smart iptv,netiptv ili setiptv(vidim ima ih jos nekoliko novih u ponudi) ali ako tebi servis ne valja a u vecini slucajeva ne rade kako treba dzaba ti dobra aplikacija.Ja sam uzeo free test Go4you imaju svoju aplikaciju i ljudi rade odlican posao ali u test fazi daju samo basic kanale dakle nista sport,filmova serija tako da kupujem macka u vreci.Uzmi 7 dana free i pogledaj sta nude.Inace i ovom @VolimSa mogu preporuciti servis koji nudi 30 svedskih kanala kako radi ne znam ne gledam ih ali moze uzet test i probati
Meni stb app ma Samsungu ne radi nikako, znači upalim je a ona koči ko luda. Vjerovatno jer mi je star tv, 2014 godine ga kupio. Nudi mi lik za 200 eura taj stb box i kanale za godinu. Imam 2 jarana imaju te stb appove i kažu kanali im bolje rade nego smart iptv. Kontam to uzeti, jer su mi ovi smart iptv postali šuhveli.

Nisam našao te go4you applikaciju na samsung store. Kako se zovu tačno? Kakvog sporta nude inače? Samo Sportklub ili Arene ili obadvoje?
GO4YU ili GSS posto je ada ista kompanija a ne znam sta nude od sport posto u free testu nista ne daju od sportskih kanala.Inace aplikacija na samsung smart tv je GO4TV
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#1107 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Maraschino »

Point. wrote: 15/12/2019 09:11
luckylaka wrote: 14/12/2019 21:23 @Point ja sam isprobao stb app na samsung smart tv i meni licno isto radi kao recimo smart iptv,netiptv ili setiptv(vidim ima ih jos nekoliko novih u ponudi) ali ako tebi servis ne valja a u vecini slucajeva ne rade kako treba dzaba ti dobra aplikacija.Ja sam uzeo free test Go4you imaju svoju aplikaciju i ljudi rade odlican posao ali u test fazi daju samo basic kanale dakle nista sport,filmova serija tako da kupujem macka u vreci.Uzmi 7 dana free i pogledaj sta nude.Inace i ovom @VolimSa mogu preporuciti servis koji nudi 30 svedskih kanala kako radi ne znam ne gledam ih ali moze uzet test i probati
Meni stb app ma Samsungu ne radi nikako, znači upalim je a ona koči ko luda. Vjerovatno jer mi je star tv, 2014 godine ga kupio. Nudi mi lik za 200 eura taj stb box i kanale za godinu. Imam 2 jarana imaju te stb appove i kažu kanali im bolje rade nego smart iptv. Kontam to uzeti, jer su mi ovi smart iptv postali šuhveli.

Nisam našao te go4you applikaciju na samsung store. Kako se zovu tačno? Kakvog sporta nude inače? Samo Sportklub ili Arene ili obadvoje?
android-tv-box-t141819s1000.html

Ovaj Mi Box ti super podrzava STB a prilicno je jeftin odnosno jeftinije nego sto ti taj nudi.
60€ za box i 90€ jednogodisnja pretplata
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1108 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

luckylaka wrote: 15/12/2019 16:17
Point. wrote: 15/12/2019 09:11
luckylaka wrote: 14/12/2019 21:23 @Point ja sam isprobao stb app na samsung smart tv i meni licno isto radi kao recimo smart iptv,netiptv ili setiptv(vidim ima ih jos nekoliko novih u ponudi) ali ako tebi servis ne valja a u vecini slucajeva ne rade kako treba dzaba ti dobra aplikacija.Ja sam uzeo free test Go4you imaju svoju aplikaciju i ljudi rade odlican posao ali u test fazi daju samo basic kanale dakle nista sport,filmova serija tako da kupujem macka u vreci.Uzmi 7 dana free i pogledaj sta nude.Inace i ovom @VolimSa mogu preporuciti servis koji nudi 30 svedskih kanala kako radi ne znam ne gledam ih ali moze uzet test i probati
Meni stb app ma Samsungu ne radi nikako, znači upalim je a ona koči ko luda. Vjerovatno jer mi je star tv, 2014 godine ga kupio. Nudi mi lik za 200 eura taj stb box i kanale za godinu. Imam 2 jarana imaju te stb appove i kažu kanali im bolje rade nego smart iptv. Kontam to uzeti, jer su mi ovi smart iptv postali šuhveli.

Nisam našao te go4you applikaciju na samsung store. Kako se zovu tačno? Kakvog sporta nude inače? Samo Sportklub ili Arene ili obadvoje?
GO4YU ili GSS posto je ada ista kompanija a ne znam sta nude od sport posto u free testu nista ne daju od sportskih kanala.Inace aplikacija na samsung smart tv je GO4TV
GSS Media sam probao i nisam bio zadovoljan. Dali 2 hefte da probam od sporta samo Arene i to zacrne kad je liga šampiona.
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1109 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

Maraschino wrote: 15/12/2019 21:18
Point. wrote: 15/12/2019 09:11
luckylaka wrote: 14/12/2019 21:23 @Point ja sam isprobao stb app na samsung smart tv i meni licno isto radi kao recimo smart iptv,netiptv ili setiptv(vidim ima ih jos nekoliko novih u ponudi) ali ako tebi servis ne valja a u vecini slucajeva ne rade kako treba dzaba ti dobra aplikacija.Ja sam uzeo free test Go4you imaju svoju aplikaciju i ljudi rade odlican posao ali u test fazi daju samo basic kanale dakle nista sport,filmova serija tako da kupujem macka u vreci.Uzmi 7 dana free i pogledaj sta nude.Inace i ovom @VolimSa mogu preporuciti servis koji nudi 30 svedskih kanala kako radi ne znam ne gledam ih ali moze uzet test i probati
Meni stb app ma Samsungu ne radi nikako, znači upalim je a ona koči ko luda. Vjerovatno jer mi je star tv, 2014 godine ga kupio. Nudi mi lik za 200 eura taj stb box i kanale za godinu. Imam 2 jarana imaju te stb appove i kažu kanali im bolje rade nego smart iptv. Kontam to uzeti, jer su mi ovi smart iptv postali šuhveli.

Nisam našao te go4you applikaciju na samsung store. Kako se zovu tačno? Kakvog sporta nude inače? Samo Sportklub ili Arene ili obadvoje?
android-tv-box-t141819s1000.html

Ovaj Mi Box ti super podrzava STB a prilicno je jeftin odnosno jeftinije nego sto ti taj nudi.
60€ za box i 90€ jednogodisnja pretplata
Šta ću kad ga kupim, kako da mi ubaci u box kanale? Može li tako? Jer ovako on mi pošalje box sa kanalima, samo ga uključim u tv i šibaj, koliko sam skontao.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#1110 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Maraschino »

Point. wrote: 16/12/2019 12:31
Šta ću kad ga kupim, kako da mi ubaci u box kanale? Može li tako? Jer ovako on mi pošalje box sa kanalima, samo ga uključim u tv i šibaj, koliko sam skontao.
On ti posalje link koji ti na odredjeno mjesto ubacis i tako udjes u njegovu bazu kanala koji stoje fino slozeni po zemljama.
Nisam ti ja neki strucnjak ali nesto znam.

Ovaj sto ti prodaje box sa kanalima ne garantuje ti ni za mjesec dana da ce funkcionisati a prodao ti i box.

Ja ako nisam zadovoljan ovim sto mi salje kanale, nadjem drugog koji mi isto tako posalje link koji ubacim i povezem se.

Znaci, razlika je sto sa svojim boxom ne moras se ni za koga vezati dok taj koji ti prodaje box sa kanalima te veze za sebe.

...mozda grijeim ali mislim tako.
sandoz11
Posts: 303
Joined: 05/03/2010 21:55

#1111 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by sandoz11 »

Danas je NET TV PLUS, skinuo BN televiziju sa svoje liste kanala iz RS-a, tamo su ostali samo Dodikovi kanali, tako se informise dijaspora.. :D :D :D :D
boshniak
Posts: 2007
Joined: 20/04/2014 11:48

#1112 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by boshniak »

Koristi li ko ove
https://iptvsmart.live/
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#1113 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

sandoz11 wrote: 18/12/2019 21:00 Danas je NET TV PLUS, skinuo BN televiziju sa svoje liste kanala iz RS-a, tamo su ostali samo Dodikovi kanali, tako se informise dijaspora.. :D :D :D :D
Vala j.bes dijasporu koja se informise sa BN ili bilo kojeg Dodikovog kanala
miroslavkrleza
Posts: 23
Joined: 22/08/2018 07:25

#1114 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by miroslavkrleza »

VolimSa wrote: 14/12/2019 14:17 Vozdra

Trazim IPTV kanale za Svesku i exyu. Imam trenutnu jednu predplatu i nije losa ali nemaju EPG i nemaju LOGO na kanalima i nema nijednog duplog kanala ako se jedan pokvari. Svedski filmski i neki nasi nemaju prevod tako ako neko zna nekog ko ima ovu ponudu nek se javi.

Znaci Svedski, ExYu, moze i Sportski, USA , UK, VOD sa filmovima sa prevodom, da ima EPG, Logo i subs.

Ima nas 2-3 sto bi uzeli ovakvu ponudu.
Ja imam to što tražiš. Švedski kanali kompet, znači c more + viasat full, plus brdo ostalih (Exyu, usa....) , videoteka, events (ufc turniri itd...)
https://www.aliexpress.com/item/4000117 ... 4c4d7qeiIm
Dominika
Posts: 12
Joined: 02/01/2020 17:40

#1115 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Dominika »

fordinjo wrote: 06/10/2019 09:38 Jbga ja uzeo :-) opet novu iptv M3U istu , ova stara mi vazi do 01.07.2020 i pocela je sve bolje raditi ali ja sam i medzuvremenu trazio novu listu i nadzoh dobru po meni i radi mi sve uredno , ja zadovoljan i uzeo sam na tri mjeseca za 7,40Eura pa ako ovako ostane uzet na 6mjeseci itd.....Evo i link ko zeli da proba :
https://nl.aliexpress.com/item/33035917857.html
Da li si i dalje zadovoljan listom? :-D
fordinjo
Posts: 146
Joined: 28/04/2013 09:22

#1116 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by fordinjo »

Dominika wrote: 08/01/2020 11:25
fordinjo wrote: 06/10/2019 09:38 Jbga ja uzeo :-) opet novu iptv M3U istu , ova stara mi vazi do 01.07.2020 i pocela je sve bolje raditi ali ja sam i medzuvremenu trazio novu listu i nadzoh dobru po meni i radi mi sve uredno , ja zadovoljan i uzeo sam na tri mjeseca za 7,40Eura pa ako ovako ostane uzet na 6mjeseci itd.....Evo i link ko zeli da proba :
https://nl.aliexpress.com/item/33035917857.html
Da li si i dalje zadovoljan listom? :-D
Nisam i otkazo sam je,ali sam naso koja mi sad odgovara ono fino :) nije idealna ali mi radi bas dobro tako da sam je uzeo na godinu i meni je ustvari dobra ,i to je to ako te interesuje reci pa cu ti poslati u inbox.
Dominika
Posts: 12
Joined: 02/01/2020 17:40

#1117 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Dominika »

Moze, posalji ako nije problem
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#1118 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by burekodsira »

svi ovi što nude usluge hoće da ti uzmu odjednom što više para, ne smije niko na mjesec da ponudi jer zna da nećeš produžiti, svi daju dan dva probe i onda te sile da uzmeš pola godine ili godinu. a budala je ko plati toliko unaprijed. jedan mjesec može ali na duže šipak. ako si dobar, nemaš da brineš, uzimaću svaki mjesec, ali zna se uglavnom :run:
miroslavkrleza
Posts: 23
Joined: 22/08/2018 07:25

#1119 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by miroslavkrleza »

burekodsira wrote: 09/01/2020 16:54 svi ovi što nude usluge hoće da ti uzmu odjednom što više para, ne smije niko na mjesec da ponudi jer zna da nećeš produžiti, svi daju dan dva probe i onda te sile da uzmeš pola godine ili godinu. a budala je ko plati toliko unaprijed. jedan mjesec može ali na duže šipak. ako si dobar, nemaš da brineš, uzimaću svaki mjesec, ali zna se uglavnom :run:
Imaš i masu koji nude i na tri mjeseca. Toliko valjda možeš platiti. Ako se desi (meni nije nikad) da te neko jednom i zajebe nećeš umrijet za 15-20 eura
armin071
Posts: 5283
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#1120 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by armin071 »

https://topiptv4k.com/

evo ovaj je dobar a po meni nije skup. i da se neko
ne kači beze nemam ništa od promocije ili slično. obični korisnik sa dobrim iskustvom. i preporuka za one koji se odluče odaberite samo one zemlje koje hoćete da gledate jer je ponuda preobimna i usporava rad mag-a tj. smartiptv-a ko već šta koristi...
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#1121 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by vjesticanametli »

burekodsira wrote: 09/01/2020 16:54 svi ovi što nude usluge hoće da ti uzmu odjednom što više para, ne smije niko na mjesec da ponudi jer zna da nećeš produžiti, svi daju dan dva probe i onda te sile da uzmeš pola godine ili godinu. a budala je ko plati toliko unaprijed. jedan mjesec može ali na duže šipak. ako si dobar, nemaš da brineš, uzimaću svaki mjesec, ali zna se uglavnom :run:
Ja sam uzela za 2 tv.a od jarana i vec vise od 2 god platim unaprijed....sve fercera nikad problema....prosle god platila 1 god unaprijed....sacu u maju opet....kes dam kad sam u bosni a ako nisam tv pichi dalje dok se ne vidimo
User avatar
luckylaka
Posts: 22456
Joined: 15/01/2010 06:28

#1122 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Da li je neko instalirao ovu Royal iptv app. i kako ona radi Cini mi se da je nesto novo a cijena joj je 5 eura
SRBAIPTV
Posts: 18
Joined: 14/06/2014 14:33

#1123 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by SRBAIPTV »

ja od kineza koristim gotit odlicno radi za ove pare.Na tanix tx6 koristim a od nasih imam i cableguy rade i oni ok videcemo kakvi su uzeo sam akciju 3 meseca za 10evra
User avatar
mufa1
Posts: 2135
Joined: 03/03/2014 19:26

#1124 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by mufa1 »

Ekipa, imate li koga pouzdanog za CS? Prioritet njemacki kanali.
BornInHell
Posts: 403
Joined: 09/04/2008 05:08

#1125 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by BornInHell »

Jesuli ovo šupci od United Media izbacili Hayat sa nettvplus a
Last edited by BornInHell on 18/02/2020 18:51, edited 1 time in total.
Post Reply